صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور فینال FinalO3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WolFlanD نمایش پست ها
    طبق بند پنجم قوانین سایت ؛

§4 خطاهای برنامه
    از خطاهای برنامه (که به آنها باگ نیز گفته می*شود) نباید جهت نفع شخصی استفاده شود. سوءاستفاده از این امر بسته به تاثیر در روند بازی و تشخیص مولتی هانتر می*تواند باعث جریمه سنگین و یا حتی مسدودیت دائمی اکانت متخلف شود.

خب الان زمانش هست ببینیم ادمین و اسمش رو نبر جنمش رو دارن که سر حرف خودشون و قوانین مکتوب سایتشون بمونن یا نه
    میلاد جان این سرور ها مگه ادمین داره که بشینیم و ببینیم کاری میکنن یا نه
    طرف با این باگ رو یه اکانت 10 تا همر سنگین کشیده .
    نه کسی هست برای مولتی رید دادن کاری بکنه و حداقل اون 10 نفر تاپ رو چک کنه از کجا میزنن .
    نه کسی هست این باگ ها رو پیدا کنه . حتی الان هم که پلیر ها دارن اعلام میکنن سرور باگ داره . بازم خبری از جناب امید و یا هر کسی که صاحب این سایت هستش و مدیریت دسته نیست .
    کلا این سایت ول شده . یکی میاد دکمه استارت سرور رو میزنه و میره تا واندر 100 نشه نمیاد .
    جالبترش اینه که جناب امید اومده و ازت تشکر کرده برای اعلام باگ !
    اما مدیونی اگر که فکر کنی یه درصد واسش مهم باشه این باگ

نظرتون رو به تاپ تن جلب میکنم : http://finalo3.dejkoob.com/statistiken.php?tid=7

راستی . اینم بگم و برم . یه مدیر فروم اومد پستمو پاک کرد و اخطار داد و رفت . داداش اگه اینو میخونی بیا بگو چرا پستمو پاک کردی

2. تشکر WondeR, Omid, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان هر اکانتی که فکر میکنید در اثر گندم منفی نیروهاشون نمی میرند صاحب اکانت اینجا اعلام کنه تا با اجازشون آخرین گزارش های تلفات رو تو انجمن قرار بدم. فقط ایمیل صاحب اکانت و ایمیل کاربری انجمن باید یکی باشه.

4. تشکر Vikings تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستان هر اکانتی که فکر میکنید در اثر گندم منفی نیروهاشون نمی میرند صاحب اکانت اینجا اعلام کنه تا با اجازشون آخرین گزارش های تلفات رو تو انجمن قرار بدم. فقط ایمیل صاحب اکانت و ایمیل کاربری انجمن باید یکی باشه.
    جل الخالق
    پارسال دوست ، امسال هیچی آقا امید !
    یعنی چی با اجازه صااحب اکانت !
    انتظار دارین طرف به شما اجازه بده که چک کنید آیا باگ داره یا نه !؟
    اون گزارشی که کف فروم هست رو نمیبینید ؟!
    لطف کنید همون اکانت رو چک کنید . لاست نیروهاش رو هم اینجا نزارید . ما به شما اطمینان داریم . شما بگی لاست میده ما قبول میکنیم .
    romans is biiitch.jpg

نیروی رومن حدود 875.000 مصرف گندمشه
    نیروی توتن حدود 1.150.000 مصرف گندم
    نیروی گول حدود 1.810.000 مصرف گندم

که در مجموع حدود 4.000.000 در ساعت مصرف گندمشه
    شما بفرما چک کن و ببین لاست گندم داده توی اون دهکده یا خیر
    اینو چک کردید ، اعلام کنید تا بقیه اکانت هایی که از همین باگ سوء استفاده کردن رو به شما معرفی کنیم .
    فقط انتظار داریم با متخلف برخورد بشه و اکانت هایی که از باگ خبر داشتن و استفاده کردن ، حذف بشه

- - - Updated - - -

راستی اون گندم -145290 قسمت میزان منابع موجود در دهکده چی میگه ؟!
    با این حجم منفی صد در صد همون لحظه رسیدن اسکات اون اکانت باید کلی لاست داده باشه ، چون این تایم کاملا مشخص هستش که گندمی وجود نداشته و منفی هستش

- - - Updated - - -

اینم عکس همراه با تاریخ و ساعت

aaaaaaaa.jpg

6. تشکر Vikings, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خب خدا رو شکر گویا باگ بر طرف شد :d

tnx god.jpg

تشکر از تیم فنی
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

8. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سلام عرض میکنم به همه دوستان و پلیرهای سرور فینال
    امیدوارم همیشه تو زندگی واقعی شاد باشید و خوش
    امروز باز مثل سرور m5 یه اکانت نیروهاش خورد شد رفت تو دیوار !! بارها صحبت کردیم دوستانه برادرانه این کثافت کاری ها رو انجام ندید درست نیست منطقی نیست دور از انسانیت هست بیشتر به حیوانیت میخوره که مثل گوسفند بیای زحمات یه پلیر رو که شبانه روز بازی کرده رو به باد بدی اگر این کار که با بیشرفی کامل انجام شده از روی عجز و بدبختی با هدف بردن سایدت بود باز آدم میتونست برات یه دلسوزی بکنه !! ولی هدف تو دوست عزیز و گرامی صرفا در آوردن دو قرون پول هست ! که بازی رو برای یه نفر دیگه در بیاری ! منم بودم یه تومن براش کارت به کارت شده بود اینجوری بال بال میزدم
    دردت چیه ! پول سیگارتو به سوپر سر کوچه بدهکاری؟؟؟ میخوای با امید صحبت کنیم هرکس گلد میخره ! 5 درصدش رو بعنوان صدقه از طرف بازیکن های سرور بهت بده ؟ بتونی به زندگی انگلیت ادامه بدی؟؟ اینو برای این نمیگم که این سرور قراره پر پر بشی !! برای این میگم که از سرور بعد نوندونیتو قطع میکنم جایی برات برای بازی تو این سایت نیست نه تو نه اون 4 تا گشنه ای که گلدش رو یه بنده خدای دیگه باید بده پول گرفتن و دادن واندر و افتخار سرور رو به یه نفر دیگه تو باس انجام بدی یه بار سرت مشکل پیدا میکنه ! از آخرین سرورت لذت ببر حذف هم نکن تک ده شدی با هم صحبت میکنیم
    یه صحبت دوستانه با بقیه اساتید سیاست به خودی خود بد نیست ولی یه کاری کنید که سرورهای بعد هم کسی برای حرفتون تره خورد کنه
    در پایان این یه بازیه سعی کنید شما با این بازی بازی کنید نه بازی با شما
    پ.ن.1. برد و باخت یه ساید و یه تیم با یه همر نیست ! با رفاقت و برنامه ریزی و تلاش هست با چاشنی صداقت و سیاست
    پ.ن.2. آخر سرور به هممون خوش میگذره قول میدم بهتون ساعتتون رو کوک کنید ! شبا و صبح ها هم نخوابید کاری میکنم از سایه خودت هم بترسی بوس بوس

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم به همه دوستان و پلیرهای سرور فینال
    امیدوارم همیشه تو زندگی واقعی شاد باشید و خوش
    امروز باز مثل سرور m5 یه اکانت نیروهاش خورد شد رفت تو دیوار !! بارها صحبت کردیم دوستانه برادرانه این کثافت کاری ها رو انجام ندید درست نیست منطقی نیست دور از انسانیت هست بیشتر به حیوانیت میخوره که مثل گوسفند بیای زحمات یه پلیر رو که شبانه روز بازی کرده رو به باد بدی اگر این کار که با بیشرفی کامل انجام شده از روی عجز و بدبختی با هدف بردن سایدت بود باز آدم میتونست برات یه دلسوزی بکنه !! ولی هدف تو دوست عزیز و گرامی صرفا در آوردن دو قرون پول هست ! که بازی رو برای یه نفر دیگه در بیاری ! منم بودم یه تومن براش کارت به کارت شده بود اینجوری بال بال میزدم
    دردت چیه ! پول سیگارتو به سوپر سر کوچه بدهکاری؟؟؟ میخوای با امید صحبت کنیم هرکس گلد میخره ! 5 درصدش رو بعنوان صدقه از طرف بازیکن های سرور بهت بده ؟ بتونی به زندگی انگلیت ادامه بدی؟؟ اینو برای این نمیگم که این سرور قراره پر پر بشی !! برای این میگم که از سرور بعد نوندونیتو قطع میکنم جایی برات برای بازی تو این سایت نیست نه تو نه اون 4 تا گشنه ای که گلدش رو یه بنده خدای دیگه باید بده پول گرفتن و دادن واندر و افتخار سرور رو به یه نفر دیگه تو باس انجام بدی یه بار سرت مشکل پیدا میکنه ! از آخرین سرورت لذت ببر حذف هم نکن تک ده شدی با هم صحبت میکنیم
    یه صحبت دوستانه با بقیه اساتید سیاست به خودی خود بد نیست ولی یه کاری کنید که سرورهای بعد هم کسی برای حرفتون تره خورد کنه
    در پایان این یه بازیه سعی کنید شما با این بازی بازی کنید نه بازی با شما
    پ.ن.1. برد و باخت یه ساید و یه تیم با یه همر نیست ! با رفاقت و برنامه ریزی و تلاش هست با چاشنی صداقت و سیاست
    پ.ن.2. آخر سرور به هممون خوش میگذره قول میدم بهتون ساعتتون رو کوک کنید ! شبا و صبح ها هم نخوابید کاری میکنم از سایه خودت هم بترسی بوس بوس

با سلام خدمت با شرف ترین پلیر دژکوب
    دوستان توجه شما رو به چند نکته جلب میکنم چون امروز شنیدم این کثافتاری رو گردن من انداختن اومدم اینجا توضیحات لازم رو بدم تا تصمیم با پلیرهای سرور باشه .
    دکتر محمد از اکانت فانتوم دو شب پیش به من اعلام کرد همر رو جنوب شرق و جنوب غرب بلند نمیکنه چون از دوستانش توی هر دوساید هستن. ساید جنوب غرب بعد از افتضاحی که ساید جنوب شرق به بار آورد که به اون هم میپردازم با دو ساید شمال شرق و شمال غرب متا بست و همین متا بستن باعث شد جنوب شرق باز دست به کثافتکاری بزنه که به قول خودشون یه همر از دست بدن بهتره تا اینکه چندتا همر رو از دست بدن و بلافاصله بعد از متای 3 ساید دف و همر اکانت پرسپولیس خورد شد و خورد به همین 3 ساید که تازه متا کردن. حالا سوال اینجاست چرا فقط به این 3 تا ساید خورد؟ چرا خورد نشد بخوره به جنوب شرق نصفش؟ ( چون مجبور به جا خالی دادن میشدن و همرای طرف بر میگشت و بازم بلا استفاده میموند؟ حالا تصمیم با پلیرها هست که بپرسن آیا سایدی که مطمئن هست همری روش نمیخوره میره و اون همر رو میزنه در و دیوار؟
    حالا برسیم به گند و کثیف بازی جنوب شرق:
    جنوب غرب و جنوب شرق متا بستن که دو ساید شمال رو بزنن و پلن مشترک برن اما در ابتدا جنوب شرق رفت یه فیدر از اکانت شمال شرق 0 کرد و گفت همر داشته طرف و بعد جنوبغرب درگیر شد با شمال غرب که توی یک پلن اومدن 700 کی دف منو بک کردن و دهکده من پرید و بعد از چند روز درگیری از اونجا که من ایمیل امیر پرشین رو داشتم و شماره من پشتیبانش بود رمز رو عوض کردم و رفتم که تلافی کاری که کرده بودن بکنم که در کمال ناباوری دیدم ساید متای ما به سایدی که باهاش تو جنگ هستیم دفاعی داده که عکس از اردوگاه و گزارش ها هم موجوده که بعدها گفتن طرف فروخته بوده اما پیام فانیکس اویل متا اعلام کرد اکانت خودش هست اون اکانت. بعد از این ماجراها به نوع پلن شک کردم که کار یکی از دوستان خودم هست که ازش پرسیدم و گفت بله من زدم و بعد با کمی تحقیق در کمال ناباوری فهمیدیم کسی که به اون شخص توی پلن ها کمک میکرده جناب مانی پارتیزان بوده که این هم بعد از متا با شمالغرب توسط لیدرهای شمال تایید شد. و ضمنا تایید شد زمانی که با ما متا بوده با دو ساید شمال هم یواشکی متا بسته بوده چون متای جنوب غرب و جنوب شرق تا زمان واندرها بود و قرار شد فقط واندرهای همو بزنیم و هر کس دف و همر واندر زنش بیشتر باشه مسلما برنده سرور هست و به همین دلیل دنبال دف شمال شرق و همرهای شمال غرب بود که باهاشون جنوب غرب رو بزنه.
    همین جناب مانی خان به پلیرهای ما اعلام کرده من واندر رو 4 میل فروختم به امیر پرشین و گفته نزارید واندر رو ایمیل مجتبی باشه که رو لول 99 چنج میکنه برا امیر. دوست عزیز خودتو زدی به خریت یا همه رو خر فرض کردی که واندر از لول 90 به بعد نمیشه چنج میل داد؟ و بعد از اون روی اکانتا جنوبغرب لاگین کردن و پسورد دوتا اکانت عوض شد که به موقع فهمیدیم و اتفاقا اون دوتا اکانت بعدش به دلیل آی پی خوردن با جنوب شرق بن شد که بالاخره پلیرهاش با مولتی صحبت کردن و اکانت از بن درومد.

این سرور شما کثیف بازی رو به حد رسوندید و یادت بیاد پیش آقا مسعود که صحبت اعتماد شده بود گفته بودی من شرافتا قول میدم و شرافتت رو گذاشتی وسط که با جنوبغرب تا تهش باشی و رو بازی کنی و نامردی نکنی.
    خیلی مسائل دیگه هم هست که هر کسی دوست داشت میتونه تلگرام پی ام بده تا با عکس بهش ثابت کنیم حرفهامون رو.

پ.ن: از مولتی هانتر هم میخوایم در صورت امکان همر و دف اکانت پرسپوبیس بک بشه و آی پی کسی که رو اون اکانت خورده رو در بیاره تا مشخص بشه کسی که این کارو کرده حیوون نبوده بلکه بچه باباش نبوده که زحمات یه پلیر رو به باد داد
    پ.ن2: یا این سفسته بازی ها و این حرفا نمیتونید کثافت کاریایی که بخاطر یه مدال و پوینت ایمیل انجام میدید رو ماست مالی کنید
    پ.ن3: به کوری شما این سرور واندر رو ایمیل خودم میره تا بفهمی با این کارا نمیتونی تو جنوب غرب جنگ داخلی راه بندازی و دو تا تیم رو به جون هم بندازی
    پ.ن4: اگر حرفای بالا منظورت منم که باید بگم درامد یه پروژه من به اندازه حقوق یک ماه شماست و نیازی ندارم از اینجا کسب درامد بکنم که اگر این کاری بودم سرور m5 پیشنهاد مالی شمارو قبول میکردم که 1میل پول و 45 کی گلد پیشنهاد دادید که فقط متا با شمالغرب رو بهم بزنم.

- - - Updated - - -

راستی اینو یادم رفت بزارم تاریخ ارسال دف دقیقا تاریخ شروع درگیری دو ساید غربی هست
    photo_2018-09-28_07-09-49.jpg
    ویرایش توسط MATRIX III : 10-18-2018 در ساعت 02:12 AM

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    با سلام خدمت با شرف ترین پلیر دژکوب همین که قبول داری من با شرف ترینم و تو ... ترین خودش نکته مثبته ! روی سطح فکر و درکت کار کن ایشالا موفق بشی منم بران دعا میکنم
    دوستان توجه شما رو به چند نکته جلب میکنم چون امروز شنیدم این کثافتاری رو گردن من انداختن اومدم اینجا توضیحات لازم رو بدم تا تصمیم با پلیرهای سرور باشه .دقیقا حالتی رو دارم که نمیدونم بهت بخندم یا برات گریه کنم دلم تنگ میشه که از سرور بعد جات تو این سایت نیست حتی با چادر دی
    دکتر محمد از اکانت فانتوم دو شب پیش به من اعلام کرد همر رو جنوب شرق و جنوب غرب بلند نمیکنه خطای اول اکانت اصلا مال دکتر محمد نیست ! 3 روز فرصت داشتی یه دروغ بهم ببافی تهش این شد ! برات دعا میکنم فرض بر این که رو دو تا ساید بلند نشه رو سایدای شمالی بلند شه چرا همری که روی ما به گفته خودت بلند نمیشه رو باید بزنیم چون از دوستانش توی هر دوساید هستن. ساید جنوب غرب بعد از افتضاحی که ساید جنوب شرق به بار آورد که به اون هم میپردازم با دو ساید شمال شرق و شمال غرب متا بست و همین متا بستن باعث شد جنوب شرق باز دست به کثافتکاری بزنه که به قول خودشون یه همر از دست بدن بهتره تا اینکه چندتا همر رو از دست بدنآفرین به این متایی که بستی بچه زرنگ الان من باید فکر کنم تو متا بستی یا اونکه برات کارت به کارت میکنه گفته متا ببند شما هم گفتی باشه چشم سرورم ! اختیاری از خودت داری؟ فازت چیه خدایی اگه قرار به سه به یک کردن بود همون متای سه ایکس قبلی میموند نیازی نبود ما جدا شیم و بلافاصله بعد از متای 3 ساید دف و همر اکانت پرسپولیس خورد شد و خورد به همین 3 ساید که تازه متا کردنمیگم ضریب هوشیت پایینه میگی نه ما اگه میخواستیم این کار رو بکنیم همر رو یه تیکه میزدیم رو واندر پشتش سیم میچیدیم که واندرت چرخ شه هم دف بکشه هم نتونی جاخالی بدی اینقدر بی جربزه بودی که جرات نکردی به اکانتهای خودت بزنی پخش کردی رو اکانتهای چند نفر که پر پرت نکنیم که میکنیم چون این حرکات رزیلانه از تو فقط بر میاد نه شمال غرب نه شمال شرق . حالا سوال اینجاست چرا فقط به این 3 تا ساید خورد؟ چرا خورد نشد بخوره به جنوب شرق نصفش؟ ( چون مجبور به جا خالی دادن میشدن و همرای طرف بر میگشت و بازم بلا استفاده میموند؟ حالا تصمیم با پلیرها هست که بپرسن آیا سایدی که مطمئن هست همری روش نمیخوره میره و اون همر رو میزنه در و دیوار؟
    حالا برسیم به گند و کثیف بازی جنوب شرق:
    جنوب غرب و جنوب شرق متا بستن که دو ساید شمال رو بزنن و پلن مشترک برن اما در ابتدا جنوب شرق رفت یه فیدر از اکانت شمال شرق 0 کرد و گفت همر داشته طرف و بعد جنوبغرب درگیر شدما چیزی که زدیم هم اسکات داشت هم تو لینک ها مشخص بود چی خورده تنها دردت این بوده که چرا سبز خورده همه که مثل تو نیستن هرجا بزنی دیوار شی خوشگل من تو همین دو تا سرور سه ایکس یه اتک موفقت رو بیار بزار اینجا ما هم ببینیم با شمال غرب که توی یک پلن اومدن 700 کی دف منو بک کردن و دهکده من پریدسالت قشنگ برات توضیح داد دفت دیر میرسید دهت پریده بود دف از متروکه برمیگرده فهمیدنش اینقدر سخته مقاومت میکنی !! و بعد از چند روز درگیری از اونجا که من ایمیل امیر پرشین رو داشتم و شماره من پشتیبانش بود رمز رو عوض کردمایمیلش دستت بود ؟؟ چرا همینجوری رفاقتی شماره تو پشتیبانش بود همینجوری رفاقتی ! نه برادر من منم اگه یه باغ داشتم کلید باغو میدادم به باغبون باغم گلا رو آب بده سلام همسایه رو جواب بده !! دی یعنی اتک ها رو میدیدی صفر میشدی وای خدای من تو چقدر حرفه ای هستی داداش و رفتم که تلافی کاری که کرده بودن بکنم که در کمال ناباوری دیدم ساید متای ما به سایدی که باهاش تو جنگ هستیم دفاعی داده که عکس از اردوگاه و گزارش ها هم موجوده که بعدها گفتن طرف فروخته بوده اما پیام فانیکس اویل متا اعلام کرد اکانت خودش هست اون اکانت. هیچ کس نگفت فروخته ! همون روز اول هم گفتیم اون اکانت مال ماست جواب سوالت رو هم دادم یه لینک 4 کی محافظ آوردی نشون دادی ! دف دادن یه ساید به یه ساید 4 کی محافظه ؟؟؟ بقیه لینک ها کو !! بعد از این ماجراها به نوع پلن شک کردم که کار یکی از دوستان خودم هست که ازش پرسیدم و گفت بله من زدم و بعد با کمی تحقیق در کمال ناباوری فهمیدیم کسی که به اون شخص توی پلن ها کمک میکرده جناب مانی پارتیزان بوده که این هم بعد از متا با شمالغرب توسط لیدرهای شمال تایید شد.اون ساید خودش پلنر داره زیوس رو هم یه کم ای ار بازی کرده بودی میفهمیدی نیازی به پلنر و لانچر نداشتن خودت هم که گفتی ماهان اومده کمکشون و ضمنا تایید شد زمانی که با ما متا بوده با دو ساید شمال هم یواشکی متا بسته بوده چون متای جنوب غرب و جنوب شرق تا زمان واندرها بودآفرین بچه خوب و نازنین مابا دو تا ساید شمالی متا بسته بودیم پشت پرده بعد زمان واندر متا اینور شکسته شد اومدن با شما متا بستن ! هنوز توضیح ندادی دلیل لوگینی و حضورت رو اکانتهای شمال غرب از اول سرور چی بود نیرو شارژ میزدی جاش برات کارت به کارت میکردن؟ و قرار شد فقط واندرهای همو بزنیم و هر کس دف و همر واندر زنش بیشتر باشه مسلما برنده سرور هست و به همین دلیل دنبال دف شمال شرق و همرهای شمال غرب بود که باهاشون جنوب غرب رو بزنه.قرار بود تا زمان واندر متا باشیم بعد اتک به همه جا آزاد باشه اینو از مسعود و صادق میتونی بپرسی هرچند حق داری کامل در جریان نباشی چون آدمت حساب نکردم هیچوقت که با کسی که دنبال در آوردن پول سیگارش هست همر هم سایدی هاش رو میفروشه به دو قرون پول حرفی بزنم
    همین جناب مانی خان به پلیرهای ما اعلام کرده من واندر رو 4 میل فروختم به امیر پرشین و گفته نزارید واندر رو ایمیل مجتبی باشه که رو لول 99 چنج میکنه برا امیر. دوست عزیز خودتو زدی به خریت یا همه رو خر فرض کردی که واندر از لول 90 به بعد نمیشه چنج میل داد؟4 میلیون تومن پول ؟؟ تو اصلا 4 میلیون تومن یه جا دیدی ! ته قیمتت 500 تومن هست 500 هم از رو دلسوزی بهت بدن 1 تومن ×× و بعد از اون روی اکانتا جنوبغرب لاگین کردن و پسورد دوتا اکانت عوض شد که به موقع فهمیدیم و اتفاقا اون دوتا اکانت بعدش به دلیل آی پی خوردن با جنوب شرق بن شد که بالاخره پلیرهاش با مولتی صحبت کردن و اکانت از بن درومد. توهم قشنگی بود آفرین دلیل و مدرک نه حرف باد هوا بیار آها کارت به کارت شده مجبوری حله مشغول باش

این سرور شما کثیف بازی رو به حد رسوندید و یادت بیاد پیش آقا مسعود که صحبت اعتماد شده بود گفته بودی من شرافتا قول میدم و شرافتت رو گذاشتی وسط که با جنوبغرب تا تهش باشی و رو بازی کنی و نامردی نکنی.صحبتم اعتماد شده بود ؟؟ به تته پته چرا افتادی نترس چرا دست و پات میلرزه حرفم با مسعود رو من تایید میکنم حرفی بوده که بین منو و خودش بوده بین دو تا لیدر با شرافت دو ساید این وسط یه مزد بگیر ! بیاد نقل قول کنه خیلی خنده داره
    خیلی مسائل دیگه هم هست که هر کسی دوست داشت میتونه تلگرام پی ام بده تا با عکس بهش ثابت کنیم حرفهامون رو.همین جا بزار عزیزم غریبه نیست کسی

پ.ن: از مولتی هانتر هم میخوایم در صورت امکان همر و دف اکانت پرسپوبیس بک بشه و آی پی کسی که رو اون اکانت خورده رو در بیاره تا مشخص بشه کسی که این کارو کرده حیوون نبوده بلکه بچه باباش نبوده که زحمات یه پلیر رو به باد دادخیلی خوبه نامه رو بده به مولتی هانتر لینک نامه ات رو بزار اینجا معلوم شه
    پ.ن2: یا این سفسته بازی ها و این حرفا نمیتونید کثافت کاریایی که بخاطر یه مدال و پوینت ایمیل انجام میدید رو ماست مالی کنید عزیزم با خودت حرف میزنی یا با من ؟؟ اینا رو روزی صد بار از روش بنویس شاید تو اون مغز باهوش بالات ثبت شده
    پ.ن3: به کوری شما این سرور واندر رو ایمیل خودم میره تا بفهمی با این کارا نمیتونی تو جنوب غرب جنگ داخلی راه بندازی و دو تا تیم رو به جون هم بندازیکدوم جنگ داخلی؟؟ آها هم سایدیات هم فهمیدن چجور آدمی هستی نمیخوان هزینه و وقتی که گذاشتن خرج در آمد زایی تو از این ساید شه درست مثل زاووش و بکس آکسفورد تو سرور قبل که فهمیدن چی کاره هستی ول کردن رفتن !
    پ.ن4: اگر حرفای بالا منظورت منم که باید بگم درامد یه پروژه من به اندازه حقوق یک ماه شماست و نیازی ندارم از اینجا کسب درامد بکنم که اگر این کاری بودم سرور m5 پیشنهاد مالی شمارو قبول میکردم که 1میل پول و 45 کی گلد پیشنهاد دادید که فقط متا با شمالغرب رو بهم بزنم.نهایت پیشنهاد مالی که من بهت بدم شب پنج شنبه هست اونم در حد 3000 تومن پول فلافل که گرسنه نبودی خیرات امواتم

- - - Updated - - -

راستی اینو یادم رفت بزارم تاریخ ارسال دف دقیقا تاریخ شروع درگیری دو ساید غربی هست 4 کی دف فرستادیم ساید مخالف دیگه چی
    photo_2018-09-28_07-09-49.jpg
    شما این سرور 2 تا ده داشتی صد کننده واندر شما اسمی هم تو پستم نیاورده بودم ولی یه ضرب المثل معروف هست که میگه چوب رو که میاری بالا ... دزده حساب کارش رو میکنه
    آخرش هم هر کسی بیاد بگه چه دلیلی داره شما ایمیل اکانت لیدری ساید مقابل شماره پشتیبانیش شماره شما باشه ! و رمز اکانت رو هم طبیغتا داشتی از روز اول سرور جز اینکه ..... من بهشت جایزه میدم
    از آخرین سرورت لذت ببر زیادم گلد نزن گلدا رو بفروش دو قرون ته جیبت باشه از گرسنگی نمیری چون نوندونیتو من قطع میکنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تیم فنی و مدیریت اقا این سرور چرا این شکلیه هر روز بروز رسانی اونم چند بار
    هی سرور قطع میشه
    نیروهامون کم زیاد میشه !!!
    جریان چیه؟
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

14. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا من که اصلا با این آدم دیگه حرفی ندارم و طرف حسابم بقیه لیدرهای جنوب شرق هستن
    میخواید ما بکشیم کنار شما یا خیال راحت 100 کنید؟ قول میدید سرورهای بعدی برای برد هر جور کثافتکاری نکنید؟
    من به شخصه حاضم بکشم کنار تا بعد از این همه سرور یک سرور هم شما برنده بشید ولی دیگه بحاطر یه بازی این همه کثافتکاری نکنید باو ارزش نداره بازیه. ببرید فردا تو خیابون نمیگن این دژکوب واندر 100 کرده. انسانیت چیز خوبیه
    یه چالش هم برگزار میکنم
    من عکس از حسابای بانکیم میزارم دوستان پر ادعا هم عکس از قسمت گلد اکانتهاشون و البته بانکشون بزارن ببینیم کی گلد گرفته کی پول.

- - - Updated - - -

یه چیزم یادم اومد بگم در مورد لاگینی ما رو اکانتا شمال غرب
    میشه بپرسم کی اول رو اکانت زئوس بازی میکرد و درخواست 45 کی گلد بخاطر ان 3 کرد که از اکانت رفت چون 45 کی گلد رو بهش ندادن؟
    شما سفسته بازی رو بزار کنار دوتا لیدر با شرف؟ من که شما رو با شرف نمیبینم پس از داشته هات حرف بزن، میدونی چرا متاشون رو باهات زدن؟ چون میخواستی اونارو هم دور بزنی.
    این سرور میبینیم چی به چی میشه فعلا که مشخصه از ترس کی رفته کلی پلیر از اینور اونور جمع کرده و آرمان و ماهان و غیره رو آورده کمکش
    بزار ببینم با بالا رفتن از مال اینا میتونی برنده باشی یا نه. اتفاقا خودم شمارو جمع میکنم اونم با بازی تمیز نه مثل شما کثیف.
    شمایی که برای برد حاضرید همه کار بکنید، پلیرهاتون خبر دارن پیشنهاد گلد و پول دادید که ما بزاریم شما صد کنید ام 5 ولی قبول نکردیم؟
    پلیرهاتون میدونن برای برد با ما متا کردید رفتید دف دادید ساید دیگه؟ پلیرهاتون خبر دارن که همر پرسپولیس کردید دیوار که بتونید بقیه همر های اونارو بگیرید؟
    پلیرهاتون اگرهمه اینارو بدونن و بازم کنارتون باشن فاتحه اون ساید رو باید خوند.
    راستی کی با هانی قول و قرار گذاشت تو ساید هم اکانت نسازیم؟ راستی رادیو صبا که تو متا اتک داد چی شد؟ یادت رفته التماس میکردی به ما اتک ندید؟ باز بهت رحم کردیم دفتون سنگین شد شاخ شدید؟
    رویه خوبیرو پیش گرفتیچون به شخصیتت میخوره اینجور کارا

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه بنده خدایی اینجا واسه من کری میخوند که منو تک ده میکنه و سایدش قوی و از این حرفا
    آقا جان این دیگه کسی رو نمونده نیاره کمک
    اول تیم آرمان اینا
    حالا ماهان هلسیکر
    میگم میخواید 4 تا آدم و تیم دیگه بیارم کمکتون؟ بابا زشته یکم نشون بدید خودتون چند مرده حلاجید هی دنبال بزرگتراتون میگردید که چی بشه؟
    جنوب شرق این سرور بازنده سرور هست مگر اینکه بره همین افراد که بازی بلد هستن بیاره کمکش که در اون صورت هم هر سرور ببینم بهشون میگم بی عرضه و بی غیرت که با 4 تا همر که روشون لانچ شد رفتن التماس 4 تا واقعا پلیر و این برد رو به حساب خودشون ننویسن بگم ماهان و آرمان تونستن برنده بشن

18. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین