نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور فینال FinalO3

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    علت تفاوت ثانیه به خاطر اینه که حملات تو همان زمانی که مینشینن پردازش نمیشن (ممکنه تا چند ثانیه هم تاخیر داشته باشه که 1 ثانیه معمول هست)
    این رو میتونید با رفرش کردن صفحه منابع یا اردوگاه چک بفرمائید.
    مثلا حملات قراره در ساعت 12:00:00 پردازش بشن اما با تاخیر در ساعت 12:00:01 پردازش میشن تایم گزارش همون تایم حمله ذخیره میشه تو دیتابیس اما توی خزانه تایم لحظه ذخیره میشه (شاید بشه گفت باگ!؟)

بنده پیگیر ماجرا شدم اما شما ابتدا بفرمائید که چرا گزارش روی اکانت شما پاک شده؟
    و در نهایت بنده گزارش شما رو بازیابی کنم باز اتهام گزارش سازی نمی زنید؟ و سوال آخر اینکه چطور حرف دوست عزیزی که روی اکانت شما گزارش رو پاک کرده قبول می فرمائید اما حرف مولتی هانتر رو خیر؟
    اینکه گزارش روی اکانت شما پاک شده کاملا مشخصه که فردی که روی اکانت بوده بابت خطای از دست دادن کتیبه مقصر بوده و خواسته با مقصر کردن مولتی هانتر (روال همیشگی در سرورهای حساس) انگشت اتهام رو از خودش به سمت مولتی هانتر ببره.
    شما پیگیری کنید ببینید چه کسی و با چه انگیزه ای گزارش رو از اکانت شما پاک کرده؟
    در صورتی که خدای نکرده نتونید علت پاک شدن گزارش رو پیدا کنید ما که نه ممکنه سایر دوستان فکر کنن اون کاربر به عمد گزارش رو پاک کرده که حاشیه سازی بفرمایند.
    بهرحال اگر شما بنده رو متهم به گزارش سازی نمی کنید، میتونم گزارش اکانت شما رو بازیابی کنم. اما اگه برنامه چیز دیگریه و قراره در نهایت همین صحبت ها تکرار بشه، بازیابی نشدن گزارش برای سناریوی اون کاربر حذف کننده بهتره.
    اگه قانونی هست برای همه باید باشه کاملا مشخص هست و واضح که جریان چی هست ! اگر دوستان هم سوالی دارند اکانتهای حمله کننده دارای گزارش میباشند لینکش هم موجود هست میشه خیلی راحت با هماهنگی شما پسورد رو در اختیار هرکس که مشکلی داره قرار داد که بیاد ببینه
    مشکل هم اینه که دوستان اینقدر نوب تشریف دارند که نکردند 60 کیلو نیزه بریزند رو اکانت دارای نقشه ! و مشکل بزرگتر این هست که شما چه اصراری داری به دوستانی که دنبال بهانه برای شخم خوردن تو سرور هستند توضیح بدید ! بر اساس کدام قانون مولتی هانتر سرور عکس ارائه میده ؟؟
    1- همر اکانت جنوب شرق خورد میشه اعلام میشه 450 کیلو گرز و 1 میلیون در راه رفتن تو دیوار هست گزارش خرابکاری داده میشه حملات در راه بک داده نمیشه به بهانه عدم دخالت در سرور !
    2- از پلیر اکانت arask دارنده ضاحب ایمیل و پسورد اصلی اکانت تقاضای شماره حساب گلد خریداری شده میشه بر چه اساس ؟؟
    3- پیشنهاد خرید و فروش در سرور در پروفایل زده میشه هیچ برخوردی صورت نمیگیره مولتی هانتر محترم اعلام میکنه مزاح بوده مثالش دقیقا این هست من بزنم پشت ماشین مواد مخدر به قیمت افغانستان بعد پلیس اعلام کنه مزاح بوده !!
    4- اکانت ایکس نامه میده اکانت ایگرگ مال فلان ساید هست × مولتی هانتر نامه میده به اکانت ایگرگ خق جابجایی کتیبه به ساید دیگه رو ندارید وگرنه بن میشید ×
    کلام آخر امید جان این بازی براساس زد و خورد و فشار روانی ساخته شده خیلی واضح و روشن اعلام میکنم توضیح دادن واضحات از طرف مدیریت سایت به این شکل بیشتر به کشیدن دست نوازش به تیم بازنده سرور شبیه هست در موارد بالا برخلاف دوستان من مدعی این قضیه نیستم که تیم مولتی هانتری سرور جانبدارانه برخورد میکنه ما هم خطاهایی داشتیم که با سعه صدر مدیریت گذشت شده درست مثل تیم مقابل صرفا باید هم قاطعانه تر برخورد کنه و صرفا بر اساس قانون
    تنها فرق ما با این عزیزان این هست که روزی 50 تا نامه نمیدیم به اینور و اونور اگه تاثیر داره دوال برای نامه نگاری بیاریم ×××
    ویرایش توسط partizan : 11-12-2018 در ساعت 02:49 AM

2. تشکر Omid, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید