صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    مدال خیلی برات مهمه ؟؟ قبلا هم گفتم ایمیل اکانت بینام برای من نیست به خاطر همین هم هر سرور با یه ایمیل رجیستر می کنیم .
    صحبت هات کلاً پارادوکس داره . این که از داخل sw تو رو بزنن بده ولی مارو از داخل SE بزنن خوبه.
    اگه واقعاً فکر می کنی که مردی وجود داشته باش اثبات کن که ما با کثیف بازی شما رو زدیم.گفتم به مولتی هانتر بگو ip چک کنه گفتین ip عوض کردن که کاری نداره. الان میگم هر اکانتی رو تو sw که شک داری برای ماست اسمش رو بگو تا لینک اتکش روی خودمون رو برات بزارم.
    پس دفعه دیگه سعی کن از جایی که باید صحبت کنی. اگه به جای سفسته تونستی ثابت کنی که ما نامردی کردیم هر چی تو بگیه

مهدی جون یادت باشه تو اتحاد قهرمان اینم ببریم یه وقت رنک ایمیلش نیفته. بچم رنک ایمیل خیلییی دوس داره
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    اولا بچه خوابه (مثبت فکر کن)
    دوما تو شعور حرف زدن پیدا کن و توهین نکن تو فروم این سرور هم میبینیم آخرشو
    سوما اکانت پزمان , اسکور با کانت to page از سایدse ای پی مشترک داره اون موقع لانچ میکزدن چیزی نمیگفتی ؟؟؟؟؟ پلن مشترک از sw & SE میزدن ساکت بودی ؟؟؟؟؟
    میگی چرا دف نکردی پژمان لینک سبز بود میتونم بگم خیلی کثیفه کسی که دف های رو اک رو برگردونده
    تو فعلا ساید خودتو جمع کن ببین کیا تو اتحادت هستن که ...... نخوری
    مولتی باز توکه کلا 2 تا سرور بازی میکنی صدات تو سرور نباید دربیاد اگه برات ایمیل مهم نبود پروف باز میکردی گفتم نترس کاریت نداریم
    نکنه عقده رنک ایمیل داری ؟؟؟؟ که ایمیل ایمیل میکنی ما مثل شما نیستیم 10 تا اکانت بسازیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مثل اینکه شکر خور بزرگ جنوب غرب حمیده خانوم بازم اومده زر زر کرده
    گلم چادرت رو دو دستی بچسب باد نبره

این سرور رو فان اومدم ، با سه چهار هفته تاخیر، فان هم رفتم، نه کسی یه دونه اتک به ما زد نه چیزی، دیدم از بازی عقب هستم سرور خلوته جذابیتی نداره حذف کردم، قبلش هم با یکی دو نفر حرف زدم گفتم میخای اکانت رو بدم دف ساز کنی گویا وقت نداشتن زدیم حذف دیگه خود بچه های فروم حساب کنید یه ماه به کتیبه بود کراپ من 10 بود ، 4ک محافظ افشین فقط رو کپم بود، ولی خب اسم WolFlanD اونقدر سنگینه که کار هر کسی نیست روش اتک بزاره و تا آخرین لحظات حذف هم کسی نه به من اتکی زدی نه چیزی ؛

اینم درسته که وقتی n3 تموم شد و اومدم یکم تلاش کردم اوضاع سرور رو مرتب کنم ولی دیدم باند بازی شکل گرفته ما هم که با تیم نیومده بودیم گفتیم بریم در کل از وقتی وارد اسپید شدم سرور نرمال فوق العاده حوصله سر بر شده برام و به نوعی نمیکشم نرمال پلی بدم دیگه خخخ

از بانوی بزرگوار سرزمین فارمها و فراری ها ، تقاضا دارم قبل هر گونه شکر خوردی دهن خود رو آب بکشه وضو بگیره بعد بسم ا... بگه بعد اسم ما رو بیاره، عیبه این چیرا رو حاجی ببینه تو فروم میاد بالا سرت بعد ...

دیگه هم خاهشا کسی پشت سر ما زر زر نکنه، دوستان واقع در سرور حالشو ببرید

Milad/WolFlanD

پ.ن؛ خیلی وقته اسم sw team رو توی دژکوب نمیبینم ! آخرین بار هایی هم که دیده شد یا فارم شده بود، یا سرور هایی بود که رفته بود زیر سایه تیم یه نفر دیگه قایم شده بود، یا دوال یکی دیگه شده بود تو سرور اسپید ، اینجا هم معلوم نیست رو اک کی داره سر میزنه از اک یه بنده خدایی داره بالا میره ولی در کل بگم، پاش میلرزه بخاد خودش رجیستر کنه مخصوصا جلو ما =)) بد خورده مثل اینکه

پ.ن2 ؛ کلا خوب نیست آدم از چیر دیگران بالا بره ، از چیز دیگران بالا نرین، تو سرور هایی که نبودین شکر خوری کسایی که بودن رو نکنید !
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان و رفقای عزیز
    بعد از مدتها اومدم ی سری به اکانت بزنم و ی سری آنالیزی بکنم و اگر اشتباه میکنم دوستان بیان تصحیحش کنن. در کمال احترام به دوستان امیدوارم که تو فروم بجای بی ادبی و استفاده از کلمات جایگزین بی ادبی که دقیقا میدونیم منظورمون چی هست اجتناب کنیم . چه بچه های اینوری چه اونوری در کل این مساله نکوهیده است .

از ابتدای داستان شروع میکنیم 4 تا ساید استارت رو زدند و شروع کردند اینکه کدوم ساید بهتر و کدوم بدترش رو کار نداریم . اتکی رد و بدل نشد تا یک ماه و نیم پیش اگر اشتباه نکنم از اونجایی که ما به کشاورزیمون مشغول بودیم دیر فهمیدیم که گویا بچه های اس دبلیو در صدرشون جناب محمد آقای اسکور که بنده ارادت خاصی هم دارم خدمتشون مدعی بودند که با آن فرپلی گویا اکانت ونگارد از طرف بچه های اس ای زده شده هر جاش من اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن . پیگیری که بنده کردم از اکانت اسکور معتقد بودن اکانت لوسیفر عامل اصلی این موضوع هست . از لوسیفر پیگیر شدم خدایی هم اگر صحتش اثبات میشد میپیچیدم پی زندگیم و .... لق بازی . ولی لوسیفر بشدت با من برخورد کرد و موکدا اعلام کرد که این رخداد به هیچ عنوان از طرف ایشون نبوده و اگر دوستان اس دبلیو صحبتی دال بر این موضوع دارن با مدرک بحرفند که طی این فعل و انفعالات جناب اسکور حذف کردن و متوجه این موضوع نشدم که خیلی دوست دارم این مطلب روشن بشه .
    الان با توجه به شرایط موجود شمالیای سرور واقعا شمال شهر نشستن در حال توسعه و برنامه ریزی مدون هستند و دنیا بکامشونه و جنوب شهری ها رو در حال زد و خورد میبینن و خوشحال از متای شمالی و درگیری جنوبی ها و تا اونجا که روند سرور نشون میده خودشون رو تا حدودی فاتح سرور میدونن . و اینکه تو پلن زدن اکانت های اس ای همکاری کردند قطعا آب به آسیاب جنگ جنوبی ها ریختند که تبریک میگم بهشون سیاست قشنگی رو پیش گرفتند .
    واما دو تا سوال که از اکانت ونگارد هم پرسیدم و به بچه های اس ای هم گفتم اینوری و انوری هم نداره

1_ جنوبی ها چرا سرکار شمالی ها رفتن ؟؟؟ و اینکه چرا انقدر بی سیاست دارن عمل میکنن؟؟؟ ومجددا اینکه اگ بازی میکنن که هدف بازی رو 100 کنن دردشون چیه که به اندازه ارزنی بزرگتر فکر نمیکنن ؟؟؟ و مجددا دوباره اینکه اگر انتقام شخصی تو بازی دارن کی تمومش میکنن و شروع میکنن به بازی کردن به روش درست ؟؟؟ و تا کی جنوبی ها میخوان خواسته یا نا خواسته خدنگیه سیاست شمالیها رو بکنن ؟؟؟

2_ دومین مساله اینه که ممکنه درست یا غلط باشه البته اکانت ونگارد این بقول خودشون سناریو رو رد کردند تو سرور های قدیمی دوستامون تو سرور دقیقا کسایی بودند که اکانتمون رو صفر یا چیف میکردند که از قضا همشون حی و حاضر زنده اند و هنوز ی سریشون دارن پلی میدن. ولی اینطور بنظر من میرسه که
    این استمرار بر عداوت از طرف همسایه جنوبی ما ممکنه و البته ممکنه به ی سری قول و قرار هایی که تو این سایت میبینیم باشه مثل بیگ واسه کی واندر واسه کی بزرگترین امپراطوری واسه کی ووووو و گویا با برنامه ریزی که بنظر میرسه واندر رسیده به مثلا اس دبلیو وگرنه ممارسته اس دبلیو بر ادامه این جنگ که تهش تضعیف دو تا ساید هست منطقی بنظر نمیرسه .
    امیدوارم جواب منطقی به دور از خیلی بی ادبی های رایج ببینم و جواب سوالم رو بگیرم
    یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 09-06-2018 در ساعت 02:30 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

5. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    اولا بچه خوابه (مثبت فکر کن)
    دوما تو شعور حرف زدن پیدا کن و توهین نکن تو فروم این سرور هم میبینیم آخرشو
    سوما اکانت پزمان , اسکور با کانت to page از سایدse ای پی مشترک داره اون موقع لانچ میکزدن چیزی نمیگفتی ؟؟؟؟؟ پلن مشترک از sw & SE میزدن ساکت بودی ؟؟؟؟؟
    میگی چرا دف نکردی پژمان لینک سبز بود میتونم بگم خیلی کثیفه کسی که دف های رو اک رو برگردونده
    تو فعلا ساید خودتو جمع کن ببین کیا تو اتحادت هستن که ...... نخوری
    مولتی باز توکه کلا 2 تا سرور بازی میکنی صدات تو سرور نباید دربیاد اگه برات ایمیل مهم نبود پروف باز میکردی گفتم نترس کاریت نداریم
    نکنه عقده رنک ایمیل داری ؟؟؟؟ که ایمیل ایمیل میکنی ما مثل شما نیستیم 10 تا اکانت بسازیم
    خب پسرم
    تا اینجای کار یه اکانت از SE و یکی دو تا هم تو sw شما رو زدن. این درست
    اکانت شما و پژمان و ترن د پیج از SE آی پی مشترک دارن. این هم درست
    دف از روی پژی بک داده شد. قبول

هنوز نفهمیدم اشتباه ما چی بوده؟ دف پژی رو کس دیگه بک داده تو چرا بند کردی به ما. دنبال بهونه بودی برای حذف؟

این که من نتوستم ساید خودم رو جمع کنم و پلیرهای اتحادم رو بشناسم هم به شما ربطی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    پلن مشترک از sw & SE میزدن ساکت بودی ؟؟؟؟؟
    اینو دیگه کل سرور شاهد هستن که همون موقع به دفعات روی پروفایل بینام و لوسیفر نوشتیم که اون پلن ها هیچ گونه ربطی به ما نداره

فکر کنم به اندازه کافی ..... بافتی . دو هفته دیگه مدرسه ها شروع میشه. دفتر کتابتو خریدی؟ نگران رنک میلت هم نباش. جای شما تو اتحاد برنده محفوظه. شما فقط حواست باشه که به درس و مشقت لطمه نخوره
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

7. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب با عرض سلام بعد از یه مدت سکوت و به دور از حاشیه تصمیم گرفتم امشب یه آمار مختصری از سرور برای دوستانی که نیستن یا هستن و در جریان سرور نیستن بدم:
    توضیحاتمو اول از ادعاهای بچه های اس ای شروع میکنم تا درست یا غلط بودنش برای همه مشخص بشه.
    دوست عزیزمون جناب بینام فرموده بودن احسان واندر خائن : )) دلیلشونم این بود که از اس ای همر ما لانچ شد رو مولتیاشون خب جریان اس ای بودن ما از این قراره که من که از خدمت برگشته بودمو به شدت تو کف یه سرور بودم با ران شدن این سرور تصمیم گرفتم با توجه به (بیابون بودن) اس ای تو اکثر سرورها تو اون ساید ریجستر کنم و کشاورزی کنم تا ببینم خدا چی میخواد از قضا تیم اس ای هم بعد یه مدت هوس کردن تو این سرور استارت بزنن و وقتی تیمشون اومد داخل اس ای بنده طی یه کوچ قشنگ رفتم ان دبل و هیچ صحبتی مبنی بر این که من با تیم شما هستم با بچه های اس ای نشد !حتی نامه ای که جناب بینام دادن که بیا تو اتحاد من قبول نکردم و گفتم فعلا همینجا هستم با بهونه ی الکی و بجز یه دمبایی چیزی تو اس ای نداشتم و قرارم نبود با اس ای باشم که بعد زدنتون بشم خائن.
    بعد از همه توضیحات بریم سر اصل مطلب و شروع درگیری ها :
    طبق مشورتی که با دوستان داشتیم تصمیم بر این شد اول از زدن مولتی اکانت های اس ای درگیریو شروع کنیم و تو یه شب از اکانت های

ونگارد-واندر-سانتافه-اسکای فورس-برانکو-آنفورگیون-جاست فور پی پی و ترن د پیج حدود 10 تا کپ از اون اکانت هارو کراپ لاک کردیم

چند ساعت بعد از این پلن دوستان اس ای برای دیستروی همر واندر و ترن اقدام کردن که طبق صحبت های بچه های لوسیفر واندر بدون اینسرت دیستروی شد دلیل اینسرت نزدن هم نرسیدن دف بود که البته چیزی هم نمونده بود از اون همر 2تا کپو کراپ لاک کرد و واندر اس دبلو کلین کرد ترن هم به علت نرسیدن دف با همرش اینسرت زدیم که اگه شما اسم 7کی رعد با 6کی پیاده و 3 چیف و 1400تا کاتارو میذارید همر باشه ما هم میگیم همر :دی

این از شروع جذابیت سرور.

در مورد تعداد و متاهای من در اوردی که جناب بینام فرمودن هم باید خدمتتون عرض کنم متای 3ساید در مقابل 3 اکانت بیشتر ساخته ی ذهن دوستانیه که تو یه شب مولتی هاشون نا کارامد شد )
    وگرنه در اصل تعداد اکانت های ما کلا 8 اکانت
    و تعداد اکانت های دوستان اس ای تا اینجای سرور حدود 50 اکانت هست که در صورت لزوم و حاشا تمامی اسامی ذکر خواهد شد.

موج دوم پلن های ما حدود 3-4 هفته پیش بود که طی یک حرکت انتحاری همر تبری اکانت لوسیفر و یه همر از بینام لینک سبز چیف شد =))

موج سوم پلن ها 1هفته بعدش بود که بازم طی یک حرکت انتحاری که برای چیف رفتیم بینام و استورم مجبور به چنج کپ شدن

موج چهارم و لذت بخش ترین پلن خفت 3شب پیش بود که طی یک حرکت فوق انتحاری توسط اکانت پی پی 9کی کاتای رومن +حدود 50کی دف که تو اکانت بینام پارک بود خفت شد :دی

موج پنجم پلن ها دیستروی دیفالت ها و کراپ لاک یه سری از مولتیاهایی بود که قبلا نزده بودیم و دیشب انجام شد )

و طی تمام این مدت که دوستان اس ای نظاره گر شخم خوردن گوشه گوشه ی سایدشون بودن تنها پلنی که انجام دادن مربوط به دیشب میشه که طی یک ترقه بازی اکانت استورم به اتفاق اکانت بست(یکی از مولتی هاشون) برای چیف یه پلن انجام داد که ما تو تشخیص تارگت دچار اشتباه شدیم و فقط مقدار کمی دف رو تارگت دومی که شک داشتیم ریختیم که خب الحمدالله همون مقدار کافی بود و یه همر سزار (نسبتا) خوشکل دیوار شد و پلن چیف ( نگرفت که نکته ی غم انگیز داستان بماند برای بعد :دی

پ.ن1:بابت توضیحات تشریحی از تمامی دوستان عذر میخوام
    پ.ن2:در اسرع وقت ریپورت پلن ها همینجا قرار خواهد گرفت
    پ.ن3: 9کی کاتا تو نرمال خیلی درد داره نه ؟با 50 کی دف روش :|
    پ.ن4:واندر این سرور فروشی نیست که یا شما ببرید یا ناتار
    ویرایش توسط WondeR : 09-16-2018 در ساعت 03:28 AM دلیل: به خودم مربوطه :|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

9. تشکر mohsen.2pac, R e z a, dr.divert, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب بریم سراغ اسکرین و ریپورت پلن ها :
    ریپورت پلن اول(کراپ لاک کپ)حدود 10تا مولتی اکانت اس ای که به علت زیاد بودن گزارش ها فقط یک نمومه ی مشابه قرار داده میشه :دی
    http://j.mp/2OsMinm
    اسکرین پلن دوم چیف همر تبری لوسیفر و همر بینام :

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۶_۱۲-۴۸-&.jpgphoto_۲۰۱۸-۰۹-۱۶_۱۲-۳۴-&.jpgphoto_۲۰۱۸-۰۹-۱۶_۱۲-۳۴-&.jpg

ریپورت لذت بخش خفت 9کی کاتا و حدود 50 کی دف :

http://j.mp/2Ou9iCF

ریپورت کراپ لاک کپ و دیفالت تعدادی دیگر از مولتی های اس ای که باز هم به علت زیاد بودن گزارش فقط 1مورد مشابه قرار میدم :

http://j.mp/2OohjJ1

اینم از همر سزار استورم که واسه چیف یه ده دفساز پر پر شد

http://j.mp/2Qy9Jgt

اینم اسکرین 2تا اینسرت که از اینا هم زیاده دیگه حسش نیس والا :

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۶_۱۲-۵۷-&.jpgphoto_۲۰۱۸-۰۹-۱۶_۱۲-۵۷-&.jpg

لابلای این پلن ها اکانت بلکسان که علاقه ی زیادی به همر کشیدن تو اس دبل داره 2بار برای این کار تلاش کرد که متاسفانه چیف شد

پ.ن:مابقی لینکارو اگه حسش بود دوستان بذارن اگرم نبود هم که هیچی همینا فعلا یه حرارتی به فروم میده
    ویرایش توسط WondeR : 09-16-2018 در ساعت 02:24 PM
    کاش پاهايم ميشکست...

11. تشکر mohsen.2pac, sw team, dr.divert, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, dr.divert, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید خدمت دوستان حاضر در سرور

مرسی,از احسان عزیز که لطف کرد یسری لینکارو گذاشت با اینکه موافق کل کل فرومی نیستم چون توی فروم معمولا دیوار حاشا بلنده و همه رستم دستان هستن
    فقط خواستم در مورد اون نوب تازه به دژکوب رسیده جناب ممد خان اسکور بگم که شمایی که از بازی هیچ سرت نمیشه و البته توقعی هم بیشتر از این ازت نمیره , از اونورم نه سنی داری نه جنمی پس نیا واسه یه بازی توی تلگرام حرفهایی که لایق خودت و خانواده محترمت هست رو به دوست ما نسبت بده تا این بلاها هم سرت نیاد , لینک سبز همر بدی روی فیک چنج کپ بدی , رفیقتم همین بشه اوضاعش , ببین عزیزم همه اینها واسه حرفات تو سرور سال پیش هست که دیدی دست من زیر سنگه دارم میرم از ایران و شروع کردی دور برداشتن و فحاشی به همه , یسری هم که طرفت رو گرفتن و من و زاوش و حجت و میثم هم فقط و فقط واسه خاطر بچه های دیگه تیم نه اون دو نفری که طرفتو گرفتن و البته اخرشم از شرمندگی اونا هم در اومدی
    برو گل پسر یه سرور خلوت که خاله های شمال هم توش باشن پیدا کنید کنار هم ۱۰۰ کنید فک کنید شاخید , سلام رفیق فابت حاج رضا هم برسون بگو حیف که اینجا حذف کردی وگرنه واسه تو هم داشتم :دی
    IMG_20180916_141253_446.jpg

IMG_20180916_145131_929.jpg

IMG_20180916_145134_267.jpg

برگ زرین گند زدنای ممد اسکور از جی وان تا کیو وان

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    با سلام
    روی ما اتک گذاشتن خوشحال میشم پلنر بیاد توضیح بده پلن رو .
    بنده واقعا متاسفم برای خودم که تو این سرور بازی میکنم که انقدر سطحش پایین، که چه عرض کنم واقعا نابوده.
    خیلی خوشحال میشم ایده پلنر رو بدونم ایشون توضیح بدن و بنده هم با پست و عکس توضیح خواهم داد که واقعا فاجعه فاجعه فاجعه بار بود پلن و خودشون خود معرق گفتن داریم اینجا رو میزنیم اینجا ریله و حتی نیاز هم ندیدم در خواست دف کنم .
    تو پروفایل اکانت ی چیزی نوشتم ولی اینم اضافه میکنم شاید این سرور پلی ندم چون حس میکنم بازی کردن تو این سرورای سایت یعنی وقت تلف کردن و قطعا وقتم خیلی واسم مهم هست .
    یکی از دوستان قبلا فرمودند که به پایان عمر این سایت داریم نزدیک میشیم چون تو سروراش نبودم نمیدونستم چی میگه دقیقا متوجه اش شدم .
    سعی میکنم به عنوان پلیر نه ولی بازدید کننده سری بعد پست بذارم .

پ ن : شاید ی روزی ی سایتی با پلیر های بیشتر

یا حق

درود و خسته نباشید
    ناصر جان داداش گلم , اتکا بد لانچ شد قبول پلن هم اون چیزی نبود که تو ذهن پلنر هست قبول, لانچر هم دوتا اشتباه بخاطر کم تجربگیش داشت قبول ولی !!!!!!!!
    شمایی که انقد ماشالا تیز هستی که میفهمی قضیه چیه چرا چنج کپ کردی ? یه ۱۰۰ کی دف میریختین اونجا هم از,شر همر ونگارد راحت میشدین هم اکن چنج کپ رو نمیکردین (توضیح داره) پس به این نتیجه میرسیم که دفاعی وجود نداشته که چنج کپ کردین , واسه ما این پلن دو جور خوب میشد هزار جور بد , چون واقعیتش این اتکا بدون فیک رو باقی اکانتا هم زده شد, بهترین حالت واسمون چیف همرتون بود حالت دوم خوب هم واسمون چنج کپ بود که انجام دادی , ولی شما با این کوله بار تجربه و این همه جملات پر طمطراق باید چنج بدی بعد بری کاتا جفت همراتو (۸ کی) بذاری رو اکانت بینام ۲ ساعتی رعدای ما :|
    در کل ازت راضیم ناصر جان هم چنج کپ دادی هم کاتاهای دوتا همراتو خفت دادی هم همر سزارت دیوار شد , شدی اون ضرب المثله که هم پیاز را خورد هم شلاق را خورد هم پول را داد , و ایشالا بشه تجربه واست تا یکی اشتباه میکنه نیای پز اشتباه اونو بدی که یهو اینطوریا میشی, بماند که چطوریا:دی

پ ن: مورد بوده نان کپش چیف شده رو اکانت چشم یونیک هم داشته
    پ ن۲: زاوش کجایی دقیقا کجایی
    پ ن۳: یا شما میخرید یا ناتار
    پ ن۴: قصد کل کل نیست , ساکت بازی کنیم بهتره , دیگه فروم نمیام احسان اصرار نکن
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-16-2018 در ساعت 05:41 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

13. تشکر WondeR, Osiris, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Osiris, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا کاکو عرضم به حضورت جذابیت سرورا با کل کل های فرومشه که زیاد میشه,باشد که بقیه دوستان خودی و نا خودی هم بیان شلوغ پلوغش کنیم تا یه جونی دوباره به فروم بدیم بلکه سرورا هم جون گرفتن :دی

پ.ن:تو که از پلن دیگران عیب میگیری ؟ چرا 9کی کاتارو میریزی تو ماستا ؟:d
    پ.ن2:بازم تو که از پلن دیگران عیب میگیری؟ چرا همر سزارتو برا چیف یه ده دفساز پر پر میکنی ؟هر گردی که گردو نیس عزیزم اسکات کشیدی دیدی سزار اونجاس گفتی علی مدد برو چیفش کنیم ؟نگفتی شاید پلیرش خواسته سبک نوینی از دفسازی با رومن ارائه کنه ؟
    پ.ن3:تو که از پلن دیگران عیب میگیری :| چرا نامه ی میدی به پلیرای ما ؟: ))) فک کردی همه تو کف مدالن که سر مدال باهم معامله کنن ؟=))
    پ.ن4:یا شما واندرو میخرید یا ما میبریم :d
    ویرایش توسط WondeR : 09-16-2018 در ساعت 05:57 PM دلیل: واندر فروشی نیس =))
    کاش پاهايم ميشکست...

15. تشکر Osiris, mohsen.2pac, sw team, dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یا سلام و درو خدمت جناب واندر و محسن خان توپک ارادت خاصی خدمتتون دارم چه داخل باری چه بیرون بازی .
    اینکه بنده کوله باری از تجربه دارم نظر لطفته و اینکه کلمات قصار استفاده میکنم اگر خوشتون اومده مایه مباهات بنده هستش و اگر بدتون اومده و به مزاجتون سازگار نیست بنده رو عفو بفرمایید . من نامه نگاریمو با اکانت ونگارد کردم و ایشون کاملا در جریان هستند که بنده چقدر نسبت به سرور پرتم. اینکه شما این حرفا رو میدونی و نمیتونی ازش استنتاج کنی با همه احترام نشان از کم تجربگیتون داره . اینکه میدونی اتک ریل رو تشخیص دادمو دف نکردم و راحت نشدم شاید بگی نرسیده دف ولی اینکه بقول خودت نوب بازی در میارم کاتامو اونجا پارک میکنم دیگه باید نتیجه رو بگیری که گویا نگرفتی کمکت میکنم . اکانتی که یدونه مولتی نداره و خدنگه فرمایشی نداره که بیاد براش دف بسازه و یا وقتی حرفش برو نیست تو سایدش میاد پلی میده واسه دلش . چنج کپ دادم مطمین بودم کجا ریله چون ی دونه دفی نداشتم که بذارم جلوش . وقتی زورم نمیرسه گندم بدم کاتامو پارک میکنم زدید دمتون هم گرم خدایی نوش جونتون . محسن جان شما میدونی تخصص بنده تویه همر اند گیم کشیدن با کاتایه وحشتناک اما من باید توسط سایدم حمایت شم . متاسفانه متاسفانه مولتی باز هم نیستم وگرنه اوضام این نبود . پس امیدوارم علت پارک شدن کاتا ها و دف نکردن و چنج کپ کردن رو توضیح داده باشم .
    در جواب دوستمون واندر خیالم از بابت دیشب تخت بود که ریل رو تشخیص نمیدید علتش رو هم شما میدونی هم من و هم من میدونم کجارو دف خوابوندید هم شما . توجه نکردی که من تک پلن رفتم از طرف ساید حمایت نمیگم نشدم ولی ساید برنامه ای نداشته . منم مجبورم بزنم به این روش . شما پلن داشتید و هزینه کردید این هزینه شامل وقت و مالی بوده . والا اکانت بنده دو تا همر خوب با کاتا خوب و ی دمپایی داره و کلی رو کپ اسکات والا اکانت رومنی نمیبینم تو سرور خدایی بدونه ی دونه پوش در این حد باشه نه اینکه من شاخی باشم اینکه سرور بدون پوشر نیست برام بولد هستش . شما با توجه به هزینه هایی که گفتم تایمی و مالی کردید قطعا باید نتیجه بهتری بگیرید دژکوب ی باریه گروهیه شما بطور کامل رعایتش کردید و دمتونم گرم این همدلی رو خیلی وقته ندیده بودم . ساید دو جا اومد دست ما رو گرفت الاخص آقا مصطفی بینام مرد زحمتکش اس ای چند تا اکانت داد بما تو منطقه خاکستری که من روشون سه چیفر کشیدم ولی خودتون میدونید رو همون دو تا اکانت چقدر اذیت شدید . ی جای دیگه هم رو پارک کردن کاتا ها بود که تو خفتش مقصر خودم بودم باید میتونستم از پس گندمش بربیام . توان من هم در همین حد هست انتظار معجزه و ید بیضا نمیتونید داشته باشید . خدایی پلنی هم که دیشب انجام شد مو لا درزش نمیرفت ۸ تا اتک تو ی ثانیه و تو ی زمان لانچ شد بدون ی بار لغو و لانچ مجدد با تروپ سریعتر . از قصد هم ی اتک رو ی جوری زدیم که اونجور که ما میخوایم دیده بشه که شد . ولی شما دف خوبی دارید و ما همر های کم و این تقابل نا متقارن قدرت هست . اینکه چرا برانکو انتخاب شد اصلا دلیلش داشتن همر نبود چون رو جاست هم همری نمونده بود توجه نکردی که ۴ تا تارگت بود همش منطقه خاکستری پس شما هم استنتاج نمیکنی فقط هر چه بر زبان جاری میشه رو میگی اگر اس ای بخواد برد شما رو به چالش بکشه تنها در حالتی اتفاق میفته که منطقه خاکستری رو از چنگ شما در بیارنه البته این عقیده منه وگرنه تست هم ۱۳ کی اسکات داره و همر جاست بی دندون شده بدرد من نمیخوره یا بقول خودت ی دفساز بحال من فرقی نمیکرد فقط خالی شدنه منطقه خاکستری مهم بود برام . چقدر جالبه که شما از یه دفساز اینجور حراست میکنی دفسازی که خودش رومنه و دف روش ۴۰ کی پیاده گول و ۱۲ کی کاهن عجب دفساز رومنی که دف گول میده بیرون یا شایدم دف خودش نمیرسیده بهش . بگذریم تاریخ رو فاتحان مینویسند و تو الان دست ب قلم پس بنویس هر چه میخواهد دل تنگت . خب شاید برای شما جذابیت داشته باشه جناب واندر با لابی سه تا ساید رو کله کنی رو بچه های اس ای و بگی ۳ تا ساید به پنجاه تا اکانت هست ولی نه که شما مولتی باز نیستی ؛ و ۴۰ تا هم شما نداری مولتی ..
    بنطر من کمیت مهم نیست کیفیت مهمه اینکه ۴۰ تا دفساز و مولتی چه اس ای چه رقبا داشته باشن و تو سرور بودنشون اینجور باشه که بگی نه خانی اومده و نه خانی رفته مهم نیست و بدرد بخور هم نیست . و شاید اینکه شما دوست داری حتما برنده سرور باشی این تقابل نا متقارن رو ساماندهی کردی هم شکی نیست و لا غیر ؟ چون جذابیت رو از سرور گرفتی و بازی یطرفه شده حالا گه ما هم با تیرکمون مگسی ی تیری بندازیم ب جایی نمیرسه ( البته خودمون رو میگیم ها جسارت به سایر اس ای نشینان نباشه ) . شما حاشا کن بنده اعلام کنم چ تلاش زاید الوصفی در این راستا و راستای مولتی داشتن داشتید . وگرنه کلا ۱۵ تا پلیر تو سرور هستند اونهمه دف از کجا میاد از خونه پسر شجاع . پلن میرید دو تا همر ریل میره رو ی جا دو تا ریل ی جا ما پلن میریم با یه همر ؛ همر دوم ی هیرو هست با سه تا چیفر( عجب همر سنگینیه دومی ) . خب من میگم با این تفاسیر اگر کسی انتظار داره شما غالب نباشی و ما مغلوب باید بگم مجنونه انتها تبریک میگم اینا رو نگفتم که از زحمت هایی که رویه حتی مولتی کشیدید رو زیر سوال ببرم بالاخره رو اونها هم وقت صرف شده و رویه اکانت هایه اصلی که این امر مضاعفتره و نمودش تو بازی هم هست . امیدوارم که تو تمامی لحطات زندگیتون مثل همین بازی شاد و پیروز باشید

ناصر
    BlackStorm Team
    یا حق
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

17. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    یا سلام و درو خدمت جناب واندر و محسن خان توپک ارادت خاصی خدمتتون دارم چه داخل باری چه بیرون بازی .
    اینکه بنده کوله باری از تجربه دارم نظر لطفته و اینکه کلمات قصار استفاده میکنم اگر خوشتون اومده مایه مباهات بنده هستش و اگر بدتون اومده و به مزاجتون سازگار نیست بنده رو عفو بفرمایید . من نامه نگاریمو با اکانت ونگارد کردم و ایشون کاملا در جریان هستند که بنده چقدر نسبت به سرور پرتم. اینکه شما این حرفا رو میدونی و نمیتونی ازش استنتاج کنی با همه احترام نشان از کم تجربگیتون داره . اینکه میدونی اتک ریل رو تشخیص دادمو دف نکردم و راحت نشدم شاید بگی نرسیده دف ولی اینکه بقول خودت نوب بازی در میارم کاتامو اونجا پارک میکنم دیگه باید نتیجه رو بگیری که گویا نگرفتی کمکت میکنم . اکانتی که یدونه مولتی نداره و خدنگه فرمایشی نداره که بیاد براش دف بسازه و یا وقتی حرفش برو نیست تو سایدش میاد پلی میده واسه دلش . چنج کپ دادم مطمین بودم کجا ریله چون ی دونه دفی نداشتم که بذارم جلوش . وقتی زورم نمیرسه گندم بدم کاتامو پارک میکنم زدید دمتون هم گرم خدایی نوش جونتون . محسن جان شما میدونی تخصص بنده تویه همر اند گیم کشیدن با کاتایه وحشتناک اما من باید توسط سایدم حمایت شم . متاسفانه متاسفانه مولتی باز هم نیستم وگرنه اوضام این نبود . پس امیدوارم علت پارک شدن کاتا ها و دف نکردن و چنج کپ کردن رو توضیح داده باشم .
    در جواب دوستمون واندر خیالم از بابت دیشب تخت بود که ریل رو تشخیص نمیدید علتش رو هم شما میدونی هم من و هم من میدونم کجارو دف خوابوندید هم شما . توجه نکردی که من تک پلن رفتم از طرف ساید حمایت نمیگم نشدم ولی ساید برنامه ای نداشته . منم مجبورم بزنم به این روش . شما پلن داشتید و هزینه کردید این هزینه شامل وقت و مالی بوده . والا اکانت بنده دو تا همر خوب با کاتا خوب و ی دمپایی داره و کلی رو کپ اسکات والا اکانت رومنی نمیبینم تو سرور خدایی بدونه ی دونه پوش در این حد باشه نه اینکه من شاخی باشم اینکه سرور بدون پوشر نیست برام بولد هستش . شما با توجه به هزینه هایی که گفتم تایمی و مالی کردید قطعا باید نتیجه بهتری بگیرید دژکوب ی باریه گروهیه شما بطور کامل رعایتش کردید و دمتونم گرم این همدلی رو خیلی وقته ندیده بودم . ساید دو جا اومد دست ما رو گرفت الاخص آقا مصطفی بینام مرد زحمتکش اس ای چند تا اکانت داد بما تو منطقه خاکستری که من روشون سه چیفر کشیدم ولی خودتون میدونید رو همون دو تا اکانت چقدر اذیت شدید . ی جای دیگه هم رو پارک کردن کاتا ها بود که تو خفتش مقصر خودم بودم باید میتونستم از پس گندمش بربیام . توان من هم در همین حد هست انتظار معجزه و ید بیضا نمیتونید داشته باشید . خدایی پلنی هم که دیشب انجام شد مو لا درزش نمیرفت ۸ تا اتک تو ی ثانیه و تو ی زمان لانچ شد بدون ی بار لغو و لانچ مجدد با تروپ سریعتر . از قصد هم ی اتک رو ی جوری زدیم که اونجور که ما میخوایم دیده بشه که شد . ولی شما دف خوبی دارید و ما همر های کم و این تقابل نا متقارن قدرت هست . اینکه چرا برانکو انتخاب شد اصلا دلیلش داشتن همر نبود چون رو جاست هم همری نمونده بود توجه نکردی که ۴ تا تارگت بود همش منطقه خاکستری پس شما هم استنتاج نمیکنی فقط هر چه بر زبان جاری میشه رو میگی اگر اس ای بخواد برد شما رو به چالش بکشه تنها در حالتی اتفاق میفته که منطقه خاکستری رو از چنگ شما در بیارنه البته این عقیده منه وگرنه تست هم ۱۳ کی اسکات داره و همر جاست بی دندون شده بدرد من نمیخوره یا بقول خودت ی دفساز بحال من فرقی نمیکرد فقط خالی شدنه منطقه خاکستری مهم بود برام . چقدر جالبه که شما از یه دفساز اینجور حراست میکنی دفسازی که خودش رومنه و دف روش ۴۰ کی پیاده گول و ۱۲ کی کاهن عجب دفساز رومنی که دف گول میده بیرون یا شایدم دف خودش نمیرسیده بهش . بگذریم تاریخ رو فاتحان مینویسند و تو الان دست ب قلم پس بنویس هر چه میخواهد دل تنگت . خب شاید برای شما جذابیت داشته باشه جناب واندر با لابی سه تا ساید رو کله کنی رو بچه های اس ای و بگی ۳ تا ساید به پنجاه تا اکانت هست ولی نه که شما مولتی باز نیستی ؛ و ۴۰ تا هم شما نداری مولتی ..
    بنطر من کمیت مهم نیست کیفیت مهمه اینکه ۴۰ تا دفساز و مولتی چه اس ای چه رقبا داشته باشن و تو سرور بودنشون اینجور باشه که بگی نه خانی اومده و نه خانی رفته مهم نیست و بدرد بخور هم نیست . و شاید اینکه شما دوست داری حتما برنده سرور باشی این تقابل نا متقارن رو ساماندهی کردی هم شکی نیست و لا غیر ؟ چون جذابیت رو از سرور گرفتی و بازی یطرفه شده حالا گه ما هم با تیرکمون مگسی ی تیری بندازیم ب جایی نمیرسه ( البته خودمون رو میگیم ها جسارت به سایر اس ای نشینان نباشه ) . شما حاشا کن بنده اعلام کنم چ تلاش زاید الوصفی در این راستا و راستای مولتی داشتن داشتید . وگرنه کلا ۱۵ تا پلیر تو سرور هستند اونهمه دف از کجا میاد از خونه پسر شجاع . پلن میرید دو تا همر ریل میره رو ی جا دو تا ریل ی جا ما پلن میریم با یه همر ؛ همر دوم ی هیرو هست با سه تا چیفر( عجب همر سنگینیه دومی ) . خب من میگم با این تفاسیر اگر کسی انتظار داره شما غالب نباشی و ما مغلوب باید بگم مجنونه انتها تبریک میگم اینا رو نگفتم که از زحمت هایی که رویه حتی مولتی کشیدید رو زیر سوال ببرم بالاخره رو اونها هم وقت صرف شده و رویه اکانت هایه اصلی که این امر مضاعفتره و نمودش تو بازی هم هست . امیدوارم که تو تمامی لحطات زندگیتون مثل همین بازی شاد و پیروز باشید

ناصر
    BlackStorm Team
    یا حق

سلام اقا مهدی خوبی داداش
    داداش من یا به قول خودمونی تر که با دوستام صحبت میکنم کاکو جون من اصلا قصدم تحقیر یا به سخره گرفتن اکانت شما نبود که دقیقا هم به نظر من کار اشتباهییه مخصوصا واسه ما که سنی ازمون گذشته بلانسبت ممد اسکور نیستیم که :دی
    اگر حرفی زدم کم و زیاد عذر خواهی میکنم و البته توقع دارم دوستان شما هم همین حرفها رو رعایت کنن و نیان تو فروم هرچی دلشون میخواد و به زبونشون میاد بگن فکر کنن کسی نیست جواب بده , به قول ژوزه احترام احترام احترام , همونجور که یجا ما بعلت کهولت سن و حواس پرتی و تایم کم پلنمون خراب میشه شما نیز هم پس خندیدن نداره یه بازیه نه کمتر و نه بیشتر
    در مورد پلن دیروزتون هم بله منم اعتراف میکنم که نتونستیم تارگت رو تشخیص بدیم و یجارو مطمئن دف ریختیم اما باقی رو در این حد که پلن شما خراب بشه
    موفق و موید باشید
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-16-2018 در ساعت 10:35 PM دلیل: با اکانت مهدی اومدی ناصر :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

19. تشکر dr.divert, WondeR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, WondeR, sw team پسندید
صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین