صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    منظورت از 4 5 تا اکانت کیان؟
    1- ونگارد
    2- واندر
    3- سانتافه
    4- اسکای فورس
    5- آن فور گیون
    6- برانکو
    7- ترن د پیج
    8- جاست فور پی پی

از هر سه تا ساید و خود se روی ما اتک گذاشتن. جالب اینه که از اکانت هایی که خودم گلدشون رو داده بودم روی واحه های کپم دف ریختن

- - - Updated - - -

افشین جان به جز بینام ، لوسیفر و بلک استورم بقیه زیر پرچم احسان واندر هستن . ما هم زورمون در همین حده.
    از شخصیت احسان واندر هم که دیگه نگم برات .
    اگه بخوام از سرور برات بگم یه متای 3 به 3 شکل گرفته. ما 3 تا اکانت یه طرف و طرف دیگه 3 تا ساید دیگه زیر پرچم احسان واندر خائن. البته نباید از اکانت هایی که متای رقیب تو SE دارن چشم پوشی کرد.

حالا به نظرت کی برنده این سرور میشه ما یا ناتار؟
    والا من اصلا در جریان بازی نبودم و نیستم
    صرفا دارم میگم لینک بزارید . زد و خورد رو نشون بدید . فروم باشه سرور جذاب تره
    ما میبریم یا ناتار خیلی خوبه

2. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    والا من اصلا در جریان بازی نبودم و نیستم
    صرفا دارم میگم لینک بزارید . زد و خورد رو نشون بدید . فروم باشه سرور جذاب تره
    ما میبریم یا ناتار خیلی خوبه
    والا افشین جان از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون که نصف لذت بازی برای من تو همین فروم بود . ولی الان چیزی از فروم نمونده. فقط شخص خودتی که پیگیر اتفاقات سروری. اگه دوست داشته باشی تا پسورد اکانت رو بهت بدم تا خودت بیای ببینی چه اتفاقاتی افتاده.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

4. تشکر M3nTaL, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا افشین جان از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون که نصف لذت بازی برای من تو همین فروم بود . ولی الان چیزی از فروم نمونده. فقط شخص خودتی که پیگیر اتفاقات سروری. اگه دوست داشته باشی تا پسورد اکانت رو بهت بدم تا خودت بیای ببینی چه اتفاقاتی افتاده.
    قربونت مصطفی جان
    والا اگر فروم جذابیت نداره دیگه بخاطر خودمونه . هیچ کدوم از لیدر های 4 ساید نمیان کل کل کنن . لینک بزارن ، پلن رو بعد از اجرا نشون بدن .
    نمونش همون سرور n3 ، زد و خورد بالایی داشت اما دریغ از یه دونه لینک . جالبیش اینه که خودم اونجا کلی دف از دست دادم توی دهکده های دوستان اما خبری از لینک ها نبود
    ان شاالله که دوستان یا ترک کنن و یا سر شوق بیان و درست بازی کنن تا جذابیت برگرده به سرور ها

6. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ساید sw کلا 10 تا پلیر داشت 5 تاش مولتیه یه ساید دیگه بوده
    اول بازی طرف نامه داده و کلی پلن ریخته و دف میفرسته برا اکانت های اصلی جلوتر چند نفری از همون اکانتا تو ساید اتک میزارن
    اینا به کنار طرف کسی بوده که پژمان رو میشناخنه اتک میاد رو اکانت ولی چند دقیقه قبل نشستن دف بک میشه
    نامه زدیم به مولتی اکانت dhmayer و scor به اکانت Just for pi pi از se آیپی مشترک خورده اونم چندین بار خود مولتی هم اینو تایید کرده لیدر se در جریانه DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDطرف رو اکانت ها بوده . خسته نباشی دلاور
    چادر سر کردی باز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زشته والا
    Unforgiven-Branco-Vanguard و چند تای دیگه
    خیلی بده اول بازی بیایی بگی ما هم میاییم بعد شبانه اتک بزاری 1 ساعته بیایی دف ها رو هم بک کنی بعد بگی لینک سبز زدیم
    تو اگه بازی بلد بودی با 10 تا مولتی نمیومدی
    لیدر ساید se نوشته ما اصلا این اکانت های مولتی se رو نمیشناسیم بعد تو اتحاد هستن
    از ساید se دوتا اتک لانچ میشه 17 ساعت ریل رو اکانت پژمان بعد 4 ساعت مونده به نشستن 4 تا اکانت 30 تا اتک از sw تو اتک ساید se هم لانچ میشه بافاصله 1 ثانیه
    شماها زیادی تفاهم دارید فقط .......
    آدم چقدر میتونه.............

8. نپسندیدن mostafa-bi nam, St0rm نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    ساید sw کلا 10 تا پلیر داشت 5 تاش مولتیه یه ساید دیگه بوده
    اول بازی طرف نامه داده و کلی پلن ریخته و دف میفرسته برا اکانت های اصلی جلوتر چند نفری از همون اکانتا تو ساید اتک میزارن
    اینا به کنار طرف کسی بوده که پژمان رو میشناخنه اتک میاد رو اکانت ولی چند دقیقه قبل نشستن دف بک میشه
    نامه زدیم به مولتی اکانت dhmayer و scor به اکانت just for pi pi از se آیپی مشترک خورده اونم چندین بار خود مولتی هم اینو تایید کرده لیدر se در جریانه :dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddطرف رو اکانت ها بوده . خسته نباشی دلاور
    چادر سر کردی باز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زشته والا
    unforgiven-branco-vanguard و چند تای دیگه
    خیلی بده اول بازی بیایی بگی ما هم میاییم بعد شبانه اتک بزاری 1 ساعته بیایی دف ها رو هم بک کنی بعد بگی لینک سبز زدیم
    تو اگه بازی بلد بودی با 10 تا مولتی نمیومدی
    لیدر ساید se نوشته ما اصلا این اکانت های مولتی se رو نمیشناسیم بعد تو اتحاد هستن
    از ساید se دوتا اتک لانچ میشه 17 ساعت ریل رو اکانت پژمان بعد 4 ساعت مونده به نشستن 4 تا اکانت 30 تا اتک از sw تو اتک ساید se هم لانچ میشه بافاصله 1 ثانیه
    شماها زیادی تفاهم دارید فقط .......
    آدم چقدر میتونه.............
    برادر چندین بار بهت گفتم که ما شما رو نزدیم ولی جناب عالی تو توهمی و میگن که نرود میخ آهنی در سنگ
    از تمام اکانت هایی که شما رو زدن روی ماهم اتک لانچ شد(برگرد یه صفحه عقبتر تا لیست اکانت هایی که مارو زدن ببینی). شما که غلاف کردی رفتی ولی هنوز مضخرفاتت تموم نشده.
    اون اکانتی که از se شما رو زد خودم زدمش .

نکته دیگه اینه که تمام کسایی که میان توی se رجیستر می کنن نباید از من اجازه بگیرن. نکته بعدی این که همه اکانت های توی اتحاد برای من نیست.درک این نکات خیلی سادست ولی برای امثال ما، شما چند سرور دیگه باید پلی بدی شاید یاد گرفتی

آدم چقدر میتونه نادون باشه؟

10. تشکر mohsen.2pac, lucifer, St0rm, BlackSword تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    روی ما اتک گذاشتن خوشحال میشم پلنر بیاد توضیح بده پلن رو .
    بنده واقعا متاسفم برای خودم که تو این سرور بازی میکنم که انقدر سطحش پایین، که چه عرض کنم واقعا نابوده.
    خیلی خوشحال میشم ایده پلنر رو بدونم ایشون توضیح بدن و بنده هم با پست و عکس توضیح خواهم داد که واقعا فاجعه فاجعه فاجعه بار بود پلن و خودشون خود معرق گفتن داریم اینجا رو میزنیم اینجا ریله و حتی نیاز هم ندیدم در خواست دف کنم .
    تو پروفایل اکانت ی چیزی نوشتم ولی اینم اضافه میکنم شاید این سرور پلی ندم چون حس میکنم بازی کردن تو این سرورای سایت یعنی وقت تلف کردن و قطعا وقتم خیلی واسم مهم هست .
    یکی از دوستان قبلا فرمودند که به پایان عمر این سایت داریم نزدیک میشیم چون تو سروراش نبودم نمیدونستم چی میگه دقیقا متوجه اش شدم .
    سعی میکنم به عنوان پلیر نه ولی بازدید کننده سری بعد پست بذارم .

پ ن : شاید ی روزی ی سایتی با پلیر های بیشتر

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

12. تشکر BlackSword, mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

برادر چندین بار بهت گفتم که ما شما رو نزدیم ولی جناب عالی تو توهمی و میگن که نرود میخ آهنی در سنگ
    از تمام اکانت هایی که شما رو زدن روی ماهم اتک لانچ شد(برگرد یه صفحه عقبتر تا لیست اکانت هایی که مارو زدن ببینی). شما که غلاف کردی رفتی ولی هنوز مضخرفاتت تموم نشده.
    اون اکانتی که از se شما رو زد خودم زدمش .

نکته دیگه اینه که تمام کسایی که میان توی se رجیستر می کنن نباید از من اجازه بگیرن. نکته بعدی این که همه اکانت های توی اتحاد برای من نیست.درک این نکات خیلی سادست ولی برای امثال ما، شما چند سرور دیگه باید پلی بدی شاید یاد گرفتی

آدم چقدر میتونه نادون باشه؟
    شما فعلا مدال های پروفایلتو باز کن فعلا بعد بیا سخنرانی کن
    غلاف کردیم رفتیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سر به لیست پلیر های q1 بزن
    والا شما هستی که 10 تا مولتی داریدرنک های نرمال 90% اکانت های se همشون 1000 به بالا هستن
    کثیف بازی حدی داره
    نادون ؟سطح ادبت و شعورته توهین نکن چرا عصبی میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نادون اون کسیه که اکانت های سایدش پلن میرن و خبر نداره زدنتون کجاشو دیدی حالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این اسکور کیه خدایی؟؟؟ نمشناسمش!!! فرارم کرده از سرور بازم داره ق..ر ق...ر میکنه!!! نکن داداش دیگه!! برو سرور دیگه بازی کن رنکت پایین نیاد
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

15. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما فعلا مدال های پروفایلتو باز کن فعلا بعد بیا سخنرانی کن
    غلاف کردیم رفتیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سر به لیست پلیر های q1 بزن
    والا شما هستی که 10 تا مولتی داریدرنک های نرمال 90% اکانت های se همشون 1000 به بالا هستن
    کثیف بازی حدی داره
    نادون ؟سطح ادبت و شعورته توهین نکن چرا عصبی میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نادون اون کسیه که اکانت های سایدش پلن میرن و خبر نداره زدنتون کجاشو دیدی حالا
    مدال خیلی برات مهمه ؟؟ قبلا هم گفتم ایمیل اکانت بینام برای من نیست به خاطر همین هم هر سرور با یه ایمیل رجیستر می کنیم .
    صحبت هات کلاً پارادوکس داره . این که از داخل sw تو رو بزنن بده ولی مارو از داخل SE بزنن خوبه.
    اگه واقعاً فکر می کنی که مردی وجود داشته باش اثبات کن که ما با کثیف بازی شما رو زدیم.گفتم به مولتی هانتر بگو ip چک کنه گفتین ip عوض کردن که کاری نداره. الان میگم هر اکانتی رو تو sw که شک داری برای ماست اسمش رو بگو تا لینک اتکش روی خودمون رو برات بزارم.
    پس دفعه دیگه سعی کن از جایی که باید صحبت کنی. اگه به جای سفسته تونستی ثابت کنی که ما نامردی کردیم هر چی تو بگیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این اسکور کیه خدایی؟؟؟ نمشناسمش!!! فرارم کرده از سرور بازم داره ق..ر ق...ر میکنه!!! نکن داداش دیگه!! برو سرور دیگه بازی کن رنکت پایین نیاد
    مهدی جون یادت باشه تو اتحاد قهرمان اینم ببریم یه وقت رنک ایمیلش نیفته. بچم رنک ایمیل خیلییی دوس داره

17. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه اون طرف ده روزه یک سرور نرمال راه افتاده اما هنوز تاپیک نداره لابد من یا افشین منتال باید براش تاپیک باز کنیم راستی افشین خان حاصل مذاکرات با جناب شانگفی چی بود یعنی در واقع جریان چیه نکنه به گرون شدن دلار ربط داره

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین