نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
یعضی پست ها رو ریپلی نباید کرد چون ادب مرد به ز دولت اوست .

اینکه نه خانی اومده و نه خانی رفته دقیا بود و نبودت تو سرور فرقی نداشته باز من تارگت بودم اما تارگتم نبودی . ماکزیمم کاری که کردی 19 تا تروپ پیاده زدی با ی کاتا .

واقعا میگن وای به روزی که گدا معتبر شود . اگر 15 سال پیش میگفتن مولتی بازی جز افتخارات خواهد بود یه روزی . مثل این بود که بگن زینا الدین زیدان میاد پرسپولیس بازی کنه برام . اما میبینم که زیدان نیومد اما از افتخارات نوبک هایی چون تو اینه که چهار تا دف نداری (مولتی نداری ) تو سنت قد نمیده گل پسر دو تا سرور قبل هم نهایتا بشه دو سال پیش . هر کسی تو سرور یه برنامه ای بهش داده میشد مثلا قلی فقط همر جنگی بده قلیدون همر اند گیم شمسعلی فقط دف سواره قند علی فقط دف پیاده . اما اما هرگز من نمیتونم این بازی شما رو درک کنم بازی واقعا بازیه بچه بازیه . ی دونه دف بدون اجازه دف کردینبت جابجا نمیشد . اما شما خیلی خوبی چون ندیدی اینا رو و فکر کن تو بازیکنی . ینی اگر خیلی پلیری داتکام بیا بازی یاد بگیر ببینم مولتی نداشته باشی عبا عطا میخونی یا نه .

اون شلعم میرزایی هم که کتیبه ندیده اس مبارکت باشه واسه غول رو کج کردی . کارگاه آموزشی داریم فقط واسه ادمایی که تا میفهمن هیچ کس نیست . میزنن . شما که ما رو پخ میکنی چنج کپ میکنیم همرتون میخوره اما غافلید که کپ چیف نمیشه خخخخخ.

دقیقا شما سرور 6 راند هویج شاید که هنوز حضور فیزیکی در دنیا رو نداشتی شاید ی فکر بودی در یک خیال که به واقعیت بدل شدی وقتی دژکوب ران شد . نهایت نهایت بتونی بگی از a تا z رو دیدم .

اینکه انقدر هم مایه مباهاتتون میدونید ما رو زدید خودش گویای همه چیز هست .

و سخن آخر اینکه احسان خان واندر این بازی هم میگذره و بهت میگن برنده ولی هرگز احترام رقیبت رو بدست نیاوردی . بر عکس ذوستتون توپک.

تا وقتی نتونی برنده ای باشه که رقیبت برات دست بزنه برنده نیستی .

یا حق
به به , به به
هر دم از این باغ بری میرسد
پاشو داداش جمع کن خودتو از کف فروم با این حرفای صد من یه غازو چاله میدونیت که ابروی هرچی به اصطلاح قدیمیه هم داری میبری , خجالت از سنت بکش بابا

چیه این بازی که همچین مختل میکنه مغزتو خجالت بکش , اخه دیگه چی میخوای از یه سرور که بگی اوکی? چنج کپ که دادی خفت که دادی همرت که دیوار شد کتیبتم که هنوز نمیدونی چی شد ولی دادی
برو عامو پی زندگیت تا تو هم مثل دوالات تو بیمارستان بستری نشدی از فشارررررر