صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید خدمت دوستان حاضر در سرور

مرسی,از احسان عزیز که لطف کرد یسری لینکارو گذاشت با اینکه موافق کل کل فرومی نیستم چون توی فروم معمولا دیوار حاشا بلنده و همه رستم دستان هستن
    فقط خواستم در مورد اون نوب تازه به دژکوب رسیده جناب ممد خان اسکور بگم که شمایی که از بازی هیچ سرت نمیشه و البته توقعی هم بیشتر از این ازت نمیره , از اونورم نه سنی داری نه جنمی پس نیا واسه یه بازی توی تلگرام حرفهایی که لایق خودت و خانواده محترمت هست رو به دوست ما نسبت بده تا این بلاها هم سرت نیاد , لینک سبز همر بدی روی فیک چنج کپ بدی , رفیقتم همین بشه اوضاعش , ببین عزیزم همه اینها واسه حرفات تو سرور سال پیش هست که دیدی دست من زیر سنگه دارم میرم از ایران و شروع کردی دور برداشتن و فحاشی به همه , یسری هم که طرفت رو گرفتن و من و زاوش و حجت و میثم هم فقط و فقط واسه خاطر بچه های دیگه تیم نه اون دو نفری که طرفتو گرفتن و البته اخرشم از شرمندگی اونا هم در اومدی
    برو گل پسر یه سرور خلوت که خاله های شمال هم توش باشن پیدا کنید کنار هم ۱۰۰ کنید فک کنید شاخید , سلام رفیق فابت حاج رضا هم برسون بگو حیف که اینجا حذف کردی وگرنه واسه تو هم داشتم :دی
    فایل پیوست 3043

فایل پیوست 3044

فایل پیوست 3045

برگ زرین گند زدنای ممد اسکور از جی وان تا کیو وان

- - - Updated - - -

درود و خسته نباشید
    ناصر جان داداش گلم , اتکا بد لانچ شد قبول پلن هم اون چیزی نبود که تو ذهن پلنر هست قبول, لانچر هم دوتا اشتباه بخاطر کم تجربگیش داشت قبول ولی !!!!!!!!
    شمایی که انقد ماشالا تیز هستی که میفهمی قضیه چیه چرا چنج کپ کردی ? یه ۱۰۰ کی دف میریختین اونجا هم از,شر همر ونگارد راحت میشدین هم اکن چنج کپ رو نمیکردین (توضیح داره) پس به این نتیجه میرسیم که دفاعی وجود نداشته که چنج کپ کردین , واسه ما این پلن دو جور خوب میشد هزار جور بد , چون واقعیتش این اتکا بدون فیک رو باقی اکانتا هم زده شد, بهترین حالت واسمون چیف همرتون بود حالت دوم خوب هم واسمون چنج کپ بود که انجام دادی , ولی شما با این کوله بار تجربه و این همه جملات پر طمطراق باید چنج بدی بعد بری کاتا جفت همراتو (۸ کی) بذاری رو اکانت بینام ۲ ساعتی رعدای ما :|
    در کل ازت راضیم ناصر جان هم چنج کپ دادی هم کاتاهای دوتا همراتو خفت دادی هم همر سزارت دیوار شد , شدی اون ضرب المثله که هم پیاز را خورد هم شلاق را خورد هم پول را داد , و ایشالا بشه تجربه واست تا یکی اشتباه میکنه نیای پز اشتباه اونو بدی که یهو اینطوریا میشی, بماند که چطوریا:دی

پ ن: مورد بوده نان کپش چیف شده رو اکانت چشم یونیک هم داشته
    پ ن۲: زاوش کجایی دقیقا کجایی
    پ ن۳: یا شما میخرید یا ناتار
    پ ن۴: قصد کل کل نیست , ساکت بازی کنیم بهتره , دیگه فروم نمیام احسان اصرار نکن
    اولا زدی به کاه دون ممد رو کانت 1 سال بازی نمیکنه ایمیلش بود حتی پژمانم در جرییان هست
    اکانت دست من بود ممد از p1 دیگه بازی نمیکرد خخخخخخ
    دوما چیز هایی که به رفیق حرا.... گفتم من بودم نه ممد چشماتو .. باز میکردی تو تلگرام نوشته بود مهدی اسم ایدی رو نه ممد خخخخخ سوادت همین قدره خوشگل جان
    نمیدونستم ممد اینقدر فشار اورده که چند تا سرور داری از حسادت میسوزی ؟ از اون بیگ همرا میسوزی نصف تروپ ممد همر در نمیاوردی اینو همه شاهد هستن ادعا فقط ادعا چی بلدی بری 200*200 کشاورزی کنی از j1 تا آخرین سرور تاثیرت چی بوده ؟؟؟؟؟ دف داشتی ؟ همر داشتی ؟ رید خوببی داشتی ؟ چیییی 2نفر با خودت اینور اونور مییری فکر میکنی شاخی ؟؟ یا لیدر ؟؟؟؟؟ فقط مولتی بازی چند تا سرور بازی کردم باهات میدونم قضیه چیه
    باو ممد سنشم کم باشه تا الان تو فروم حرف نزده بوده چک کن خوشگل جان اینارم من نوشتم همینقدر که داری از دستش مییسوزی من بهش میگم ایول تو سن ماموت بابا بزرگ خنثی
    اینکه 10 تا اکانت میسازی اولش نامه میدیم میگی بعدا میاییم اتحاد نشون میده جنمتو [ویرایش توسط میدیریت] ممد که نبود خودم میدونستم چیکارت کنم کوکو جان سن ممد کمه ؟ همین ممد چند تا سرور شاخ همرتونو شکست نمونش فاینال داشتی بال بال میزدی از حسادت همرتون 50% تروپ ممد بود میخوای اونم لینک بدم ؟ آتیش میگرفتی که نمیرسیید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو چه به بازی

جی وان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو و اون رفیق خوشگلت واندر 90 رو دودستی دادی رفت همین بسه نشون داد چقدر بازی بلدی اون چیزایی هم که گفتم اول با تو هستم چیکار میخوای کنی ؟

قابل توجه بچه های se ما مرد و مردونه بازی کردیم همینجا هم اعلام میکنم این آقا و رفیقش کثیف بازی کردن رفتن همرهای se رو زدن به هم کلی هم خوشحال بودن که بازی بلدن خودتم میدونی کلا سبک بازیت اینجوره کثیف بازی هیچی هم نیستین فقط به این که بری رو اکانت همربزنی به هم و دف بک بدی همین غیر این تو این چند تا سرور چیزی ندیدیم

[ویرایش توسط میدیریت]
    لینک چی میزاری ؟؟ این کارا نشانه بچگیه توتن برداری 10 تا مولتی ماه دوم فاصله 20 خونه لانچ کنی بگی پلیر هستی بعد با اون یکی اکانت تواتحاد باشی بیایی رو اکانتاه سر بزنی ؟ جالبش اینجاس دف هم میفرستی ؟؟؟ قبل اتک نشستن بک بدی ؟ همینقدری چادر سرکن
    چادر سرکن چادرررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررر
    باز اشتباه نزنی مهدی هستم

حرف های زیادی داشتم نمیشه اینجا گفت بمونه ممد اومد بخندیم بهت باز
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-17-2018 در ساعت 12:40 AM دلیل: استفاده از الفاظ نامناسب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کارگاه آموزشی شماره یک و احتمالا آخریش

محسن جان این پیرو صحبت خودت جهت کل کل بازی هستش وگرنه من میدونم جنبشو داری با تو اینجور صحبت میکنم و به همچنین به گفته خودت از سن و سال منو شما گذشته

محسن جان تو متون بالا نمیگنجید در رابطه با سوال شما بحرفم چون استرس اینو داشتم که ارور بسه دیگه انقدر توضیح نده بده سایت .
    ولی چون بالاخره زکات علم تو هر زمینه ای رو باید پرداخت کرد پس علی برکت الله فقط هنگامی که توضیح میدم خوب گوش فرا دهید باشد که مورد لطف و مغفرت خداوند قرار گیرید .
    روی من اتک ها اشتباه لانچ نشد بالا پایین هم نخورد اتک ها ولی میتونم بگم ی گافی دادید که شرمم میشه بگم تو پروفایلمم نوشتم یا فوق حرفه ای هستید یا فوق اماتور که دومی درست در اومد . هنوزم نفهمیدید مشکلتون کجاست میگم که روشن بشی .
    دو تا تارگت اومدید رو من یکی رو همر اولم یکی رو دومی(موضع من ) خب تک موجه پس بیخیالش . اتک دوم لانچ شد رو همر شوالیه ام با یک ثانیه دیلی اینم ی لاخ که نمیشه از لانچر گذشت ولی من که دفی ندارم که اینسرت کنم اونم انقدر که ی همر رو دیوار کنم پس هیچی . اما رو همر سزارم هنوز تک موجه . عزیز دل برادر شما حداقل سه خونه ایه جاست ۱۳ کی اسکات خوابوندی ی دونه اسکات رو جاست بذار که اسکات میکشم همر رو نبینم تو بیس با چیفرا دارن بشکن و بالا بنداز میکنن. اونم جهنم میگم منابع نداری از اکانت تست کمک بگیر . من میگم اصلا ندیدم اسکات رو . خب عزیز دل برادر وقتی کک رو مثلا انداختی بجونم که ممکنه همر اول باشه نکنه رو دومی میای ۸ موج اتکت رو کپ چی بود خخخخخ که مثلا دف بریزم کپم مثلا کراپ لاک نشه خب خیلی سوتی هستید شما نمیدونی از جان گذشته را حاجت هیچ استخاره نیست . مثلا من باید دف میریختم رو کپ یا چه انتطاری داشتی واقعا این فان بود . حالا من دو دل ( مثلا اسکات نکشیدم از جاست و ندیدم که ...) که نکنه بیاید رو همر سزار که ی اتک ۶ ساعتی بمن اضافه میشه و شاه بیت داستان رخ میده چکمه ۵۰ پای هیروست و تایم دقیقا با هیرو لانچ شده که اسم دهکده رو به خخخخ تغییر دادم ولی نخواستم تحقیر کنم سریع عوض کردم که فر پلی رو رعایت کرده باشم . به بینام*و مهدی بلک پیام دادم برید بخوابید فلان جا ریله شب خوش . ولی گفتم یا حرفه ای هستید یا اماتور برا این بود که گفتم شاید با هیرو لانچ کردید ولی فیک با هیرو هست که گفتم نه بابا ینی در این حد ولی بازم تا لحظه لند از پروفایل پاک نکردم . در همین حد . اما مجددا دیروز بود که اینکار رو تکرار کردید فیک دادید با سانتافه چکمه ۵۰ پای هیروست ولی تایم بدون هیرو نمیخوره . انقدرم واقعیت رو بگم شاخ نیستید که بخواید میدون تمرین رو کم کنید ولی با چکمه بزنید که دیگه اونوقت برم سراغ کیریلوید همین جوری میشه فکر خخخخ فکر خخخ فکرتون رو خوند . بعد تو این گاف ها رو با پلنی که ریل رو نفهمیدید ولی زورمون به این نفهمیدنتون هم نرسید یکی میکنی . ای قوی ای قدرتمند ای پلنر ما جلوی شما حرفی برای گفتن نداریم جز احساس عجز و ناتوانی . البته خواستم فیک اکانت لست رو روی دهکده دو ایکس جاست با هیرو و چکمه بزنم که اینم یاد بگیری که اینجا مبسوط گفتم نیازی به اجراش نبود .
    امیدوارم از این کلاس اموزشی جهت پیشرفت استفاده کنی و شما هم روزی روزگاری زکات علمت رو بدی . بالخره منم روزی جای تو بودم و فقط ادعا بودم و سرم پُرباد بود چند تایی بما یاد دادن الان چرخ گردون داره میچرخونه .
    دوس نداشتم خدا شاهده جهت تحقیر یا آن فر پلی بیان کنم همونطور که تا الان نکردم الانم دیگه خیلی تند رفتی مجبور شدم بگم . از اینم بگذریم من ی ماهی هست درست و درمون نیستم فقط میام ی سری میزنم ببینم چخبره اکانت تقریبا واگذار شده هستش چون نمیرسم چون بچه هام مدارسشون شروع میشه در گیر اونم از نبودنم عذر میخوام .
    محسن جان و احسان جان عزیز خدا شاهده بجون بچه هام اگر توهین یا جسارتی کردم عذر میخوام فقط صرفا بحث لذت بردنش بود از گیم وگرنه خیلی وقته از سن و سالم کل کل و بحث و جدل گذشته اگر چیزی گفتم به بزرگواریه خودتون ببخشید و لذت بردم از کنارتون بودن حتی به عنوان رقیب .

ناصر
    BlackStorm Team
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الووو

درود و درود خدمت عزیزان و دست اندرکاران، الخصوص نواحی حاصلخیز سرور
    اتفاق جالبی که این سرور افتاد حضور بچه های اس ای بود که...خوش امدید از اونجا که من نه وقتش و داشتم و نه اصلا در حد دوستان بودم هیچ دخالتی در پلن ها نداشتم چیزی هم درباره شون نمیگم فقط تشکر و خسته نباشید که بازی و برامون لذت بخش میکنید.
    با توجه به پست های عزیزان لازم دیدم مواردی و متذکر بشم
    آقای واندر، عزیزم خوبی؟ درباره اون پلن چیف، شما اشتباه متوجه شدی قبلا از این پلنا زیاد دیدم در جریان نیستی گلم، ببین وقتی وقت نداری قاعدتا حوصله هم نداری، وقتی حوصله نداری قاعدتا باید پلن بری حوصلت بیاد سر جاش، واسه پلن نیاز به چی هست؟ وقت! تو که وقت نداری حالا باید چی کار کنی؟ افرین)
    خلاصه اینکه پلن برای خفت دف شما بوده عزیزم چیفرها اشتباه امدن ازت نمیگذرم اگر صحیح و سالم برشون نگردونی خدمت صاحبش. من با کلی ذوق و شوق این سرور و ادامه دادم که یه لینک ازش ببینما اگر گذاشتید

۱.رومن باز قهارمون که بدون یه قطره پوش همر میکشید حذف کرد نبینم افتخاراتشو تصاحب کنید.
    ۲.اون خوش سیبیلی که منتظر بود من پست بزارم بنم کنه هست آیا؟
    ۳. جناب لوسیفر :ایکس
    ۴. جناب خان سوپر پلنر کل دژکوب و ترا از ابتدا تا حالا :۲ایکس
    ۵. و دیگر جنابان :۳ایکس
    ۶.چه جمله حکیمانه ای هنوز تو امضام هست یادش بخیر))
    ۷. بازم تشکر از پیرمردهایی که زحمت کشیدن و میکشن که حالا ما لات بازیشو در بیاریم
    ۸.حذف کنیم یا زوده؟
    ۹.این سرور از اونجا که کف فروم گلو پاره نکردن واندر نمیخرن، حذفش می کنن.
    ۱۰. ماشالا سابقه...
    (ویرایش توسط مدیریت)

4. تشکر mohsen.2pac, WondeR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها

محسن جان این پیرو صحبت خودت جهت کل کل بازی هستش وگرنه من میدونم جنبشو داری با تو اینجور صحبت میکنم و به همچنین به گفته خودت از سن و سال منو شما گذشته

محسن جان تو متون بالا نمیگنجید در رابطه با سوال شما بحرفم چون استرس اینو داشتم که ارور بسه دیگه انقدر توضیح نده بده سایت .
    ولی چون بالاخره زکات علم تو هر زمینه ای رو باید پرداخت کرد پس علی برکت الله فقط هنگامی که توضیح میدم خوب گوش فرا دهید باشد که مورد لطف و مغفرت خداوند قرار گیرید .
    روی من اتک ها اشتباه لانچ نشد بالا پایین هم نخورد اتک ها ولی میتونم بگم ی گافی دادید که شرمم میشه بگم تو پروفایلمم نوشتم یا فوق حرفه ای هستید یا فوق اماتور که دومی درست در اومد . هنوزم نفهمیدید مشکلتون کجاست میگم که روشن بشی .
    دو تا تارگت اومدید رو من یکی رو همر اولم یکی رو دومی(موضع من ) خب تک موجه پس بیخیالش . اتک دوم لانچ شد رو همر شوالیه ام با یک ثانیه دیلی اینم ی لاخ که نمیشه از لانچر گذشت ولی من که دفی ندارم که اینسرت کنم اونم انقدر که ی همر رو دیوار کنم پس هیچی . اما رو همر سزارم هنوز تک موجه . عزیز دل برادر شما حداقل سه خونه ایه جاست ۱۳ کی اسکات خوابوندی ی دونه اسکات رو جاست بذار که اسکات میکشم همر رو نبینم تو بیس با چیفرا دارن بشکن و بالا بنداز میکنن. اونم جهنم میگم منابع نداری از اکانت تست کمک بگیر . من میگم اصلا ندیدم اسکات رو . خب عزیز دل برادر وقتی کک رو مثلا انداختی بجونم که ممکنه همر اول باشه نکنه رو دومی میای ۸ موج اتکت رو کپ چی بود خخخخخ که مثلا دف بریزم کپم مثلا کراپ لاک نشه خب خیلی سوتی هستید شما نمیدونی از جان گذشته را حاجت هیچ استخاره نیست . مثلا من باید دف میریختم رو کپ یا چه انتطاری داشتی واقعا این فان بود . حالا من دو دل ( مثلا اسکات نکشیدم از جاست و ندیدم که ...) که نکنه بیاید رو همر سزار که ی اتک ۶ ساعتی بمن اضافه میشه و شاه بیت داستان رخ میده چکمه ۵۰ پای هیروست و تایم دقیقا با هیرو لانچ شده که اسم دهکده رو به خخخخ تغییر دادم ولی نخواستم تحقیر کنم سریع عوض کردم که فر پلی رو رعایت کرده باشم . به بینام*و مهدی بلک پیام دادم برید بخوابید فلان جا ریله شب خوش . ولی گفتم یا حرفه ای هستید یا اماتور برا این بود که گفتم شاید با هیرو لانچ کردید ولی فیک با هیرو هست که گفتم نه بابا ینی در این حد ولی بازم تا لحظه لند از پروفایل پاک نکردم . در همین حد . اما مجددا دیروز بود که اینکار رو تکرار کردید فیک دادید با سانتافه چکمه ۵۰ پای هیروست ولی تایم بدون هیرو نمیخوره . انقدرم واقعیت رو بگم شاخ نیستید که بخواید میدون تمرین رو کم کنید ولی با چکمه بزنید که دیگه اونوقت برم سراغ کیریلوید همین جوری میشه فکر خخخخ فکر خخخ فکرتون رو خوند . بعد تو این گاف ها رو با پلنی که ریل رو نفهمیدید ولی زورمون به این نفهمیدنتون هم نرسید یکی میکنی . ای قوی ای قدرتمند ای پلنر ما جلوی شما حرفی برای گفتن نداریم جز احساس عجز و ناتوانی . البته خواستم فیک اکانت لست رو روی دهکده دو ایکس جاست با هیرو و چکمه بزنم که اینم یاد بگیری که اینجا مبسوط گفتم نیازی به اجراش نبود .
    امیدوارم از این کلاس اموزشی جهت پیشرفت استفاده کنی و شما هم روزی روزگاری زکات علمت رو بدی . بالخره منم روزی جای تو بودم و فقط ادعا بودم و سرم پُرباد بود چند تایی بما یاد دادن الان چرخ گردون داره میچرخونه .
    دوس نداشتم خدا شاهده جهت تحقیر یا آن فر پلی بیان کنم همونطور که تا الان نکردم الانم دیگه خیلی تند رفتی مجبور شدم بگم . از اینم بگذریم من ی ماهی هست درست و درمون نیستم فقط میام ی سری میزنم ببینم چخبره اکانت تقریبا واگذار شده هستش چون نمیرسم چون بچه هام مدارسشون شروع میشه در گیر اونم از نبودنم عذر میخوام .
    محسن جان و احسان جان عزیز خدا شاهده بجون بچه هام اگر توهین یا جسارتی کردم عذر میخوام فقط صرفا بحث لذت بردنش بود از گیم وگرنه خیلی وقته از سن و سالم کل کل و بحث و جدل گذشته اگر چیزی گفتم به بزرگواریه خودتون ببخشید و لذت بردم از کنارتون بودن حتی به عنوان رقیب .

ناصر
    BlackStorm Team
    دقیقا همین بود ناصر جان , اون لانچ اشتباه داشت و البته اشتباه هم همون هیرو بود , چون اونروز چنتا از بچه ها نبودن و لانجر نداشتیم زحمتش افتاد با یکی از دوستان که البته تو گیم پلی عالی هستن ولی لانچشون مورد داشته , بگذریم از اینکه در هر صورت به هر دلیلی که شما میگی و منم قبول میکنم بطور کلی همه جوره واسه خوب شد اون پلنی که واقعا رو اعصاب خودمون هم بود و البته واسه شما هم خیلی بد شد
    در مورد حرفه ای و نوب بودن هم این اشتباهات نه پوینتی به کسی میده نه از کسی میگیره , همونجور که ما دوستانی هستیم در کنار هم که یه همچین اشتباهایی رو فان قضیه میدونیم چون همدیگرو میشناسیم و شما هم دوستانی هستین در کنار هم که اشتباهایی مثل چیف همر شما تو فینال چند سال پیش و چند ماه بعدش همر شما تو نرمال با داشتن چشم یونیک رو فان دیدن و چیزی از ارزشهای شما کم نشده :دی
    موفق باشی ناصرجان

- - - Updated - - -

در مورد میدون بازی هم یه نکته بگم بهت که همر تبری مهدی لوسیفر دقیقا با همین روش چیف شد , روی میدون ۲۰ فیک روی بینام , روی میدون ۱۴ فیک روی کپ لوسیفر و روی میدون ۴ ریل روی تبری لوسیفر
    اگر میبینید ما شل میگیریم چون رقیبمون شله زرده کاکو شما هم قطعا این توهم رو برندار که خیلی باحالی مخصوصا شما دوست عزیز صاحب اکانتی که در سه سرور اخری که روبرو هم بودیم گل کاشتی واقعا
    بگذریم از اینکه یسری چیزا هم از طرف شما بوده نمیدونم خود شما یا باقی دوستان که واقعا نشون دهنده سطح بالای پلنتون داشته
    مثلا یه اکانت توی اس ای بخواین دستروی کنین کلینر ویو ۶ بخوره و البته بین ویو ۱۴ تا ۱۵ ۳ دقیقه اختلاف باشه یا مثلا اکانت ویچ رو که صاحب اکانت نیست بزنید ما هم از خدا بیخبر بعد بریم ببینیم بعله ۲تا همر ناقص کردین و کل کاتاهای ۳تا اکانتم نابود روی اکانتی که پلیرش نیست فقط و فقط واسه لانچ بد
    کل کل نکنیم احترام بگذاریم حتی زمانی که تحت فشاریم
    پیرز و سربلند باشید
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-17-2018 در ساعت 12:37 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

6. تشکر WondeR, dr.divert, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, dr.divert, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یا سلام و درو خدمت جناب واندر و محسن خان توپک ارادت خاصی خدمتتون دارم چه داخل باری چه بیرون بازی .
    اینکه بنده کوله باری از تجربه دارم نظر لطفته و اینکه کلمات قصار استفاده میکنم اگر خوشتون اومده مایه مباهات بنده هستش و اگر بدتون اومده و به مزاجتون سازگار نیست بنده رو عفو بفرمایید . من نامه نگاریمو با اکانت ونگارد کردم و ایشون کاملا در جریان هستند که بنده چقدر نسبت به سرور پرتم. اینکه شما این حرفا رو میدونی و نمیتونی ازش استنتاج کنی با همه احترام نشان از کم تجربگیتون داره . اینکه میدونی اتک ریل رو تشخیص دادمو دف نکردم و راحت نشدم شاید بگی نرسیده دف ولی اینکه بقول خودت نوب بازی در میارم کاتامو اونجا پارک میکنم دیگه باید نتیجه رو بگیری که گویا نگرفتی کمکت میکنم . اکانتی که یدونه مولتی نداره و خدنگه فرمایشی نداره که بیاد براش دف بسازه و یا وقتی حرفش برو نیست تو سایدش میاد پلی میده واسه دلش . چنج کپ دادم مطمین بودم کجا ریله چون ی دونه دفی نداشتم که بذارم جلوش . وقتی زورم نمیرسه گندم بدم کاتامو پارک میکنم زدید دمتون هم گرم خدایی نوش جونتون . محسن جان شما میدونی تخصص بنده تویه همر اند گیم کشیدن با کاتایه وحشتناک اما من باید توسط سایدم حمایت شم . متاسفانه متاسفانه مولتی باز هم نیستم وگرنه اوضام این نبود . پس امیدوارم علت پارک شدن کاتا ها و دف نکردن و چنج کپ کردن رو توضیح داده باشم .
    در جواب دوستمون واندر خیالم از بابت دیشب تخت بود که ریل رو تشخیص نمیدید علتش رو هم شما میدونی هم من و هم من میدونم کجارو دف خوابوندید هم شما . توجه نکردی که من تک پلن رفتم از طرف ساید حمایت نمیگم نشدم ولی ساید برنامه ای نداشته . منم مجبورم بزنم به این روش . شما پلن داشتید و هزینه کردید این هزینه شامل وقت و مالی بوده . والا اکانت بنده دو تا همر خوب با کاتا خوب و ی دمپایی داره و کلی رو کپ اسکات والا اکانت رومنی نمیبینم تو سرور خدایی بدونه ی دونه پوش در این حد باشه نه اینکه من شاخی باشم اینکه سرور بدون پوشر نیست برام بولد هستش . شما با توجه به هزینه هایی که گفتم تایمی و مالی کردید قطعا باید نتیجه بهتری بگیرید دژکوب ی باریه گروهیه شما بطور کامل رعایتش کردید و دمتونم گرم این همدلی رو خیلی وقته ندیده بودم . ساید دو جا اومد دست ما رو گرفت الاخص آقا مصطفی بینام مرد زحمتکش اس ای چند تا اکانت داد بما تو منطقه خاکستری که من روشون سه چیفر کشیدم ولی خودتون میدونید رو همون دو تا اکانت چقدر اذیت شدید . ی جای دیگه هم رو پارک کردن کاتا ها بود که تو خفتش مقصر خودم بودم باید میتونستم از پس گندمش بربیام . توان من هم در همین حد هست انتظار معجزه و ید بیضا نمیتونید داشته باشید . خدایی پلنی هم که دیشب انجام شد مو لا درزش نمیرفت ۸ تا اتک تو ی ثانیه و تو ی زمان لانچ شد بدون ی بار لغو و لانچ مجدد با تروپ سریعتر . از قصد هم ی اتک رو ی جوری زدیم که اونجور که ما میخوایم دیده بشه که شد . ولی شما دف خوبی دارید و ما همر های کم و این تقابل نا متقارن قدرت هست . اینکه چرا برانکو انتخاب شد اصلا دلیلش داشتن همر نبود چون رو جاست هم همری نمونده بود توجه نکردی که ۴ تا تارگت بود همش منطقه خاکستری پس شما هم استنتاج نمیکنی فقط هر چه بر زبان جاری میشه رو میگی اگر اس ای بخواد برد شما رو به چالش بکشه تنها در حالتی اتفاق میفته که منطقه خاکستری رو از چنگ شما در بیارنه البته این عقیده منه وگرنه تست هم ۱۳ کی اسکات داره و همر جاست بی دندون شده بدرد من نمیخوره یا بقول خودت ی دفساز بحال من فرقی نمیکرد فقط خالی شدنه منطقه خاکستری مهم بود برام . چقدر جالبه که شما از یه دفساز اینجور حراست میکنی دفسازی که خودش رومنه و دف روش ۴۰ کی پیاده گول و ۱۲ کی کاهن عجب دفساز رومنی که دف گول میده بیرون یا شایدم دف خودش نمیرسیده بهش . بگذریم تاریخ رو فاتحان مینویسند و تو الان دست ب قلم پس بنویس هر چه میخواهد دل تنگت . خب شاید برای شما جذابیت داشته باشه جناب واندر با لابی سه تا ساید رو کله کنی رو بچه های اس ای و بگی ۳ تا ساید به پنجاه تا اکانت هست ولی نه که شما مولتی باز نیستی ؛ و ۴۰ تا هم شما نداری مولتی ..
    بنطر من کمیت مهم نیست کیفیت مهمه اینکه ۴۰ تا دفساز و مولتی چه اس ای چه رقبا داشته باشن و تو سرور بودنشون اینجور باشه که بگی نه خانی اومده و نه خانی رفته مهم نیست و بدرد بخور هم نیست . و شاید اینکه شما دوست داری حتما برنده سرور باشی این تقابل نا متقارن رو ساماندهی کردی هم شکی نیست و لا غیر ؟ چون جذابیت رو از سرور گرفتی و بازی یطرفه شده حالا گه ما هم با تیرکمون مگسی ی تیری بندازیم ب جایی نمیرسه ( البته خودمون رو میگیم ها جسارت به سایر اس ای نشینان نباشه ) . شما حاشا کن بنده اعلام کنم چ تلاش زاید الوصفی در این راستا و راستای مولتی داشتن داشتید . وگرنه کلا ۱۵ تا پلیر تو سرور هستند اونهمه دف از کجا میاد از خونه پسر شجاع . پلن میرید دو تا همر ریل میره رو ی جا دو تا ریل ی جا ما پلن میریم با یه همر ؛ همر دوم ی هیرو هست با سه تا چیفر( عجب همر سنگینیه دومی ) . خب من میگم با این تفاسیر اگر کسی انتظار داره شما غالب نباشی و ما مغلوب باید بگم مجنونه انتها تبریک میگم اینا رو نگفتم که از زحمت هایی که رویه حتی مولتی کشیدید رو زیر سوال ببرم بالاخره رو اونها هم وقت صرف شده و رویه اکانت هایه اصلی که این امر مضاعفتره و نمودش تو بازی هم هست . امیدوارم که تو تمامی لحطات زندگیتون مثل همین بازی شاد و پیروز باشید

ناصر
    BlackStorm Team
    یا حق
    خب دوست عزیز در وحله ی اول بابت متانت و ادبی که تو صحبت کردنت داری و نسبت به بعضیا زرتی نمیای انگ خیانتو توهم بزنی جای تقدیر فراوان داره.
    در مورد بی دندون شدن بعضی اکانتا هم که اسم بردی منظورتو نفهمیدم
    و در اخر در مورد مولتی اکانت اینکه الان دژکوب به جایی رسیده که نمیشه توش اکانتی رو پیدا کرد که بدون مولتی پلی بده واقعا با حرفت موافقم !اما دوست عزیز اونجای حرفت که گفتی من هم 40 50تا مولتی دارم به نظرم یکم مزاح کردی چون اگه مپو باز کنی و کمی تحقیق کنی مشخص هست هرکسی چه تعداد مولتی داره فقط اینو بگم شایدم درست نباشه امار خودمو بریزم کف فروم ولی بنده 2تا اکانت دفساز دارم کلا که اگه بیشتر از اون یافتی همینجا اعلام میکنم مفت میدمش به خودت.
    در مورد اون همه دف هم خودت توی صحبتات اشاره کردی بچه های ما انصافا خوب بازی کردن دم همشونم گرم اما اگه از اکانت مهرزاد که اسکات میکشه امار میده بهت هر اکانتی چقد دف داره !اگه به دیفندرای من توجه کرده باشی متوجه میشی که اون همه دیفندر با اون همه پاپ بر قشنگی و سی پی نیست و استفاده های دیگه ای میشه ازشون.
    و در آخر بازم بابت گفتار متشخصانه ای که داشتی تشکر میکنم و امیدوارم سرور همچنان جذاب بمونه...

- - - Updated - - -

ناصر
    BlackStorm Team
    خب دوست عزیزی که پا به سن گذاشتی و تو این پستت بر خلاف پست قبلیت اندکی بی ادبی دیده میشد :دی میذاشتی ما یه توضیحی بدیم بعد شما کارگاه اموزشی راه مینداختی ؟
    در مورد اون پلن و سوتی ای که شما سراپا ذوق شدی باید خدمتت عرض کنم اکانت پی پی صاحبش مسافرت بود و بنده خدا بی خبر از سرور و پلن ما یه مشت آتو آشغال انداخته بود رو هیروش که لانچر با توجه به اینکه قبل از اون اتو اشغالا آیتمای مناسبو ست کرده بود دیگه چک نکرد و لانچ شد اون همر اونجوری که بازم به هر حال برای ما بد نشد !در واقع اون لانچ چوب دو سر چیزی بود که اومد روی شما و تاوانشم دادید (کراپای کپتون و 9کی کاتا بی زبون)

در مورد چکمه و میدون بالا پایین بردن هم اگه از دوستای گرامیت رو اکانت لوسیفر سوال کنی دقیقا همر تبریشون به همین سبکی که توضیح دادین چیف شد

پ.ن:ممنون بابت آموزشهایی مختص افراد زیر 10سال
    پ.ن2:تا از چیزی مطمین نشدیم باهاش پز ندیم به ضایع شدنش (نمی ارزه)
    پ.ن3:ممنون میشم اگه سعی نکنید توجیه کنید جوابارو : ))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود و درود خدمت عزیزان و دست اندرکاران، الخصوص نواحی حاصلخیز سرور
    اتفاق جالبی که این سرور افتاد حضور بچه های اس ای بود که...خوش امدید از اونجا که من نه وقتش و داشتم و نه اصلا در حد دوستان بودم هیچ دخالتی در پلن ها نداشتم چیزی هم درباره شون نمیگم فقط تشکر و خسته نباشید که بازی و برامون لذت بخش میکنید.
    با توجه به پست های عزیزان لازم دیدم مواردی و متذکر بشم
    آقای واندر، عزیزم خوبی؟ درباره اون پلن چیف، شما اشتباه متوجه شدی قبلا از این پلنا زیاد دیدم در جریان نیستی گلم، ببین وقتی وقت نداری قاعدتا حوصله هم نداری، وقتی حوصله نداری قاعدتا باید پلن بری حوصلت بیاد سر جاش، واسه پلن نیاز به چی هست؟ وقت! تو که وقت نداری حالا باید چی کار کنی؟ افرین)
    خلاصه اینکه پلن برای خفت دف شما بوده عزیزم چیفرها اشتباه امدن ازت نمیگذرم اگر صحیح و سالم برشون نگردونی خدمت صاحبش. من با کلی ذوق و شوق این سرور و ادامه دادم که یه لینک ازش ببینما اگر گذاشتید

۱.رومن باز قهارمون که بدون یه قطره پوش همر میکشید حذف کرد نبینم افتخاراتشو تصاحب کنید.
    ۲.اون خوش سیبیلی که منتظر بود من پست بزارم بنم کنه هست آیا؟
    ۳. جناب لوسیفر :ایکس
    ۴. جناب خان سوپر پلنر کل دژکوب و ترا از ابتدا تا حالا :۲ایکس
    ۵. و دیگر جنابان :۳ایکس
    ۶.چه جمله حکیمانه ای هنوز تو امضام هست یادش بخیر))
    ۷. بازم تشکر از پیرمردهایی که زحمت کشیدن و میکشن که حالا ما لات بازیشو در بیاریم
    ۸.حذف کنیم یا زوده؟
    ۹.این سرور از اونجا که کف فروم گلو پاره نکردن واندر نمیخرن، حذفش می کنن.
    ۱۰. ماشالا سابقه...
    خب بریم سراغ شما :| اسیر شدیم نصف شبی :|
    دوست عزیز ناشناسی که نمیشناسمت اگه معرفی کنی ممنونت میشم باید خدمتتون عرض کنم من کاری به وقت داشتن یا نداشتن؟حوصله داشتن یا نداشتن کسی ندارم و اون پلنو از سر بی حوصلگی ندیدم چون اگه برای بی حوصلگی و به قول شما گرفتن دف بود میشد حرکتای قشنگ تری هم زد که هم اون ده چیف شه هم ما کمتر اونجارو دف بریزیم هم همر شما کمتر ناقص شه :دی
    در نتیجه من بابت این حرفتون که این پلن واسه گرفتن دف بوده اصلا قانع نشدم و ممکنه اشتباه کنم که مهم هم نیست زیاد چیزی که فعلا مهمه ناقص شدن یه همر سزار بود که میتونست در کنار همرای دیگه ازار دهنده تر و موثرتر باشه به هرحال بابت لانچتون که از معدود لانچای اس ای در یک ماه اخیر بود و مارو اندکی به تکاپو انداخت تقدیر میکنم

پ.ن:بلکسان چقد گرزی داری ؟
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

8. تشکر dr.divert, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, mohsen.2pac, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    اولاً عذرخواهی می کنم که توی بحث فعالیتی نداشتم.راستش انتظار این همه پست رو نداشتم و چند روز یک بار فروم رو چک می کنم.

دوست خوبم احسان واندر عزیز شدیداً در پی رفع و رجوع کردن خیانتی که به ما کرد هست و اما دلایل من برای این ادعا:
    1- اولین بار به واسطه دوستمون میثم ایمپریال تضمین دادی که با مایی
    2- بعد از اون یکی دو بار توی تیم اسپیک با هم صحبت کردیم و صراحتاً ادعا کردی که با مایی. حتی یادم هست که مشخصاً راجع به ده پیش فرضت صحبت کردیم .(همون دهی که تو SE بود)
    3-همون طور که خودت گفتی روی اکانتت پیام گذاشتم که تکلیف رو مشخص کن که با مایی یا نه ؟ و شما تو جواب نوشتی که می خوای nw رو بزنی و از اونجایی که هنوز آماده زد و خورد نیستی با اومدن به اتحاد ما تبدیل به تارگت nw میشی. و باز اعلام کردی که با ما هستی.
    4- تا روزی که خیانت کنی توی گروه تلگرام SE حضور داشتی

الان هم بحثی نیست. دوست داشتی که تا یه جایی با ما باشی از یه جای دیگه علیه ما. صاحب اختیاری. ولی من از پشت خنجر خوردن رو زیاد دوست ندارم.
    الان هم چند تا پلن موفق داشتی . و میدونم که هیچ کس توی این سرور اندازه تو زحمت نمی کشه.می دونم که ظرف یه هفته سه تا پلن جامع رفتن چه انرژی از پلنر میگیره.
    ولی همش رو هم به خودت نگیر. خوب در جریانی که تقریبا همه پلیرهای SE خیلی وقته که رفتن و فقط 3 تا اکانت فعال توی SE وجود داره . از اونجایی که مشغله زندگی فرصت بازی رو کمتر کرده ما دف زیادی هم نداریم و این رو شما خوب در جریان بودی.
    به هر حال ما با هر کیفیتی هم که شده بازیمون رو ادامه میدیم. و هستیم تا حوصلت سر نره. وسلام

چند نکته:
    هر کاری می کنین بکنین. هر چی میشین بشین. فقط اعتقاداتتون رو از دست ندید. واقعا ناراحت میشم میبینم که بعضیا شک می کنن که
    یا SE میبره یا ناتار

از این حرف ها که بگذریم خوشحال شدم که فهمیدم دوست خوبم محسن توپاک عزیز توی سرور لاگین داره.(جمع نوب ها جمع شد)
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

10. تشکر lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود
    اولاً عذرخواهی می کنم که توی بحث فعالیتی نداشتم.راستش انتظار این همه پست رو نداشتم و چند روز یک بار فروم رو چک می کنم.

دوست خوبم احسان واندر عزیز شدیداً در پی رفع و رجوع کردن خیانتی که به ما کرد هست و اما دلایل من برای این ادعا:
    1- اولین بار به واسطه دوستمون میثم ایمپریال تضمین دادی که با مایی
    2- بعد از اون یکی دو بار توی تیم اسپیک با هم صحبت کردیم و صراحتاً ادعا کردی که با مایی. حتی یادم هست که مشخصاً راجع به ده پیش فرضت صحبت کردیم .(همون دهی که تو se بود)
    3-همون طور که خودت گفتی روی اکانتت پیام گذاشتم که تکلیف رو مشخص کن که با مایی یا نه ؟ و شما تو جواب نوشتی که می خوای nw رو بزنی و از اونجایی که هنوز آماده زد و خورد نیستی با اومدن به اتحاد ما تبدیل به تارگت nw میشی. و باز اعلام کردی که با ما هستی.
    4- تا روزی که خیانت کنی توی گروه تلگرام se حضور داشتی

الان هم بحثی نیست. دوست داشتی که تا یه جایی با ما باشی از یه جای دیگه علیه ما. صاحب اختیاری. ولی من از پشت خنجر خوردن رو زیاد دوست ندارم.
    الان هم چند تا پلن موفق داشتی . و میدونم که هیچ کس توی این سرور اندازه تو زحمت نمی کشه.می دونم که ظرف یه هفته سه تا پلن جامع رفتن چه انرژی از پلنر میگیره.
    ولی همش رو هم به خودت نگیر. خوب در جریانی که تقریبا همه پلیرهای se خیلی وقته که رفتن و فقط 3 تا اکانت فعال توی se وجود داره . از اونجایی که مشغله زندگی فرصت بازی رو کمتر کرده ما دف زیادی هم نداریم و این رو شما خوب در جریان بودی.
    به هر حال ما با هر کیفیتی هم که شده بازیمون رو ادامه میدیم. و هستیم تا حوصلت سر نره. وسلام

چند نکته:
    هر کاری می کنین بکنین. هر چی میشین بشین. فقط اعتقاداتتون رو از دست ندید. واقعا ناراحت میشم میبینم که بعضیا شک می کنن که
    یا se میبره یا ناتار

از این حرف ها که بگذریم خوشحال شدم که فهمیدم دوست خوبم محسن توپاک عزیز توی سرور لاگین داره.(جمع نوب ها جمع شد:d)
    ای جانم چقدر من منتظر بودم بیای بازم خیالبافی کنی و دروغ بگی :دی

واسه تک تک دروغات سند و مدرک دارم : ))
    اول در مورد چک کردن فروم اگه دقت کرده باشی تو صفحه اصلی اکانت های انلاین و حتی تاپیک انجمن رو نشون میده و دقیقا روزی که ما پست میذاشتیم دوست عزیزت لوسیفر با دمپایی ابری تردد میکرد یوقت برقش نگیره =))من مث تو اهل خالی بندی نیستم بگم اکانت خودتم دیدم و فلان بهمان اما لوسیفرو دیدم و وقتی اون دیده باشه په قطعا به تو هم اطلاع داده بیا بگو(نه) ما هم میگیم باشه =)) این از این که میگی نبودم بهتر بود بگی بودم داشتم فک میکردم بعد از چپو راست خوردن بیام چجوری خالی ببندم کسی مسخرم نکنه :دی

اولین بار به وسیله میثم دوستمون تضمین دادم با میثمم نه با شما اگه دقت کنی رفتم ان دبل پیش میثم نه شما تو اس ای =)))
    تیم اسپیک من یبار اومدم که خودت تنها بودی و بحثی راجع به اینکه با کی هستم نشد یکم از سرورا قبلی و واندر خریدنتون صحبت کردی یکم از خدا بیامرز عطا و اخرشم گفتی رید اس ای بهتره یا ان دبل گفتم ان دبل :d

در مورد نامه فعلا نت داغونه هرچی تلاش کردم عکسش ارسال نشد چون همچین روزیو میدیدم نامه رو آرشیو کردم ))) توام اومدی یه دستی ای بزنی و بری گفتی نامه ش پاک شده و برم خالی بندی کنم کی به کیه ؟ در مورد اینکه گفتم میخوام ان دبلو بزنم باید خدمتت عرض کنم داری اشتباه میزنی داداچ ان دبل کسی غریبه نیس که من گفته باشم میخوام بزنمش :d گفتم میخوام ازشون دف در بیارم چند نفری هستن که تو گفتی کسی نیست که ؟گفتم چرا چندتایی هستن(پیچوندمت) حالا اینکه میای اینجوری میگی 2تا علت داره یا میخوای بچه های ان دبلو بندازی به جون من که داری به کاه دون میزنی خودی هستن :d
    یا آلزایمر داری یا چیزی مصرف میکنی توهم زدی از این 3حالت خارج نیست =))))

در مورد جمله ی چهارم والا من نمیدونستم اس ای اصلا گروه تلگرامم داره چون بهتون اول بازی پی ام دادم لینک گروه بدین گفتی نداریم بیا تی اس و اگه راست میگی اسکرین ادد شدن من تو گروه تلگرامتونو بده یا حتی یه کلمه چتی حرکتی چیزی که نشون بده من تو گروهتون بودم : ))))))))))))))))))))))))
    اخه خالی هم میبندی یجوری ببند نتونن ایستگاهت کنن بابا سنو سالی ازت گذشته حالا پلن هیچی یه خالی هم بلد نیستی ؟نچ نچ نچ :|

در ضمن اسکرین از گروه تلگرام میدین با تاریخ و شماره تلفن آیدی باشه لدفن =)) مجتبی ماتریکس طوری نرید اکانت فیک بسازید ادد کنید تو گروه اسکرین بگیرید :d

در مورد اعتقاداتمون هم والا اینجور که من میبینم این سرورو کسی نیست که واندر بهتون بفروشه حالا اگه جوری دیگه بلدین سرورو ببرین بسم الله =))

پ.ن:یا ما میبریم یا واندر فروشی نیست
    پ.ن1:چهار بار خالی بستی 4بارش نقش بر اب شد برو 2 3روز دیگه فکر کن بعد بیا فرومو چک کن مجددا
    پ.ن2:بابت پلن همه دوستان شریک بودن و زحمت کشیدنو میکشن
    پ.ن3:انشاالله تا جایی که اجازه دادیم بازی کنید ما حوصله بیابون نداریم فعلا
    ویرایش توسط WondeR : 09-18-2018 در ساعت 02:11 AM دلیل: در این درگه که گه گه خالی میبندی مشو غره به امروزت که از فردا نیی آگه
    کاش پاهايم ميشکست...

12. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    ای جانم چقدر من منتظر بودم بیای بازم خیالبافی کنی و دروغ بگی :دی

واسه تک تک دروغات سند و مدرک دارم : ))
    اول در مورد چک کردن فروم اگه دقت کرده باشی تو صفحه اصلی اکانت های انلاین و حتی تاپیک انجمن رو نشون میده و دقیقا روزی که ما پست میذاشتیم دوست عزیزت لوسیفر با دمپایی ابری تردد میکرد یوقت برقش نگیره =))من مث تو اهل خالی بندی نیستم بگم اکانت خودتم دیدم و فلان بهمان اما لوسیفرو دیدم و وقتی اون دیده باشه په قطعا به تو هم اطلاع داده بیا بگو(نه) ما هم میگیم باشه =)) این از این که میگی نبودم بهتر بود بگی بودم داشتم فک میکردم بعد از چپو راست خوردن بیام چجوری خالی ببندم کسی مسخرم نکنه :دی

اولین بار به وسیله میثم دوستمون تضمین دادم با میثمم نه با شما اگه دقت کنی رفتم ان دبل پیش میثم نه شما تو اس ای =)))
    تیم اسپیک من یبار اومدم که خودت تنها بودی و بحثی راجع به اینکه با کی هستم نشد یکم از سرورا قبلی و واندر خریدنتون صحبت کردی یکم از خدا بیامرز عطا و اخرشم گفتی رید اس ای بهتره یا ان دبل گفتم ان دبل :d

در مورد نامه فعلا نت داغونه هرچی تلاش کردم عکسش ارسال نشد چون همچین روزیو میدیدم نامه رو آرشیو کردم ))) توام اومدی یه دستی ای بزنی و بری گفتی نامه ش پاک شده و برم خالی بندی کنم کی به کیه ؟ در مورد اینکه گفتم میخوام ان دبلو بزنم باید خدمتت عرض کنم داری اشتباه میزنی داداچ ان دبل کسی غریبه نیس که من گفته باشم میخوام بزنمش :d گفتم میخوام ازشون دف در بیارم چند نفری هستن که تو گفتی کسی نیست که ؟گفتم چرا چندتایی هستن(پیچوندمت) حالا اینکه میای اینجوری میگی 2تا علت داره یا میخوای بچه های ان دبلو بندازی به جون من که داری به کاه دون میزنی خودی هستن :d
    یا آلزایمر داری یا چیزی مصرف میکنی توهم زدی از این 3حالت خارج نیست =))))

در مورد جمله ی چهارم والا من نمیدونستم اس ای اصلا گروه تلگرامم داره چون بهتون اول بازی پی ام دادم لینک گروه بدین گفتی نداریم بیا تی اس و اگه راست میگی اسکرین ادد شدن من تو گروه تلگرامتونو بده یا حتی یه کلمه چتی حرکتی چیزی که نشون بده من تو گروهتون بودم : ))))))))))))))))))))))))
    اخه خالی هم میبندی یجوری ببند نتونن ایستگاهت کنن بابا سنو سالی ازت گذشته حالا پلن هیچی یه خالی هم بلد نیستی ؟نچ نچ نچ :|

در ضمن اسکرین از گروه تلگرام میدین با تاریخ و شماره تلفن آیدی باشه لدفن =)) مجتبی ماتریکس طوری نرید اکانت فیک بسازید ادد کنید تو گروه اسکرین بگیرید :d

در مورد اعتقاداتمون هم والا اینجور که من میبینم این سرورو کسی نیست که واندر بهتون بفروشه حالا اگه جوری دیگه بلدین سرورو ببرین بسم الله =))

پ.ن:یا ما میبریم یا واندر فروشی نیست
    پ.ن1:چهار بار خالی بستی 4بارش نقش بر اب شد برو 2 3روز دیگه فکر کن بعد بیا فرومو چک کن مجددا
    پ.ن2:بابت پلن همه دوستان شریک بودن و زحمت کشیدنو میکشن
    پ.ن3:انشاالله تا جایی که اجازه دادیم بازی کنید ما حوصله بیابون نداریم فعلا
    در جواب تمام حرفهایی که زدی می تونم بگم که
    کافر همه را به کیش خود پندارد
    در سطحی نیستی یا بهتر بگم که کسی در سطحش نیست که به خاطر یه بازی دروغ پردازی کنم.راست میگی ازت شماره تلفن ندارم ولی آیدیه تلگرامت رو از توی همون گروه کذایی که میگی توش نبودی برداشتم و با هم صحبت کردیم. یا اگه بهتر بخوای اتک لانچر ازت خواستم.
    عکس نامه هم ندارم چون برنامه ای برای خیانت و فرار رو به جلو نداشتم.

با شناختی که من از شما پیدا کردم فکر نکنم که لگد میزدی چون با جفتک انداختن راحت تری
    همون بهتر که پاهات میشکست...
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

14. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

چون لوسیفر دیده بود باید به مصطفی میگفت؟؟؟ این چه استدلالیه واندر؟؟
    اولا ما نخریدیم واندر ولی این سرور شایدد!!!
    دوما" اسکور یه چی گفت که همرامونو با کثیف بازی به فنا دادید و خوشحال بودید!!! از پاکی حرف نزن بالاغیرتا"!!
    میثمم با ما نبود جزو حرفای تاریخی بود!!!
    تو اصلا در حدی نیستی برات کثیف بازی کنیم!! با خاله خاله بازی که الان میکنیم میبریمت!! حتی اگه فقط 3 تا اکانت باشیم!!
    کلانم همه حرفات مفت بود!!! مرحله اول و دوم اتکات کلا یه مرحله بود!! از 3 تا ساید همه زورتو زدی یه دمپایی 10 کی تبرو چیف کنی!!! ساپورته ww همونم زدی!!! والا!!! دمت گرم ولی بازی هنوز حالا حالاها هست حاجاقاا جوش نیار.لقبتم به جد برازندته!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

16. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    در جواب تمام حرفهایی که زدی می تونم بگم که
    کافر همه را به کیش خود پندارد
    در سطحی نیستی یا بهتر بگم که کسی در سطحش نیست که به خاطر یه بازی دروغ پردازی کنم.راست میگی ازت شماره تلفن ندارم ولی آیدیه تلگرامت رو از توی همون گروه کذایی که میگی توش نبودی برداشتم و با هم صحبت کردیم. یا اگه بهتر بخوای اتک لانچر ازت خواستم.
    عکس نامه هم ندارم چون برنامه ای برای خیانت و فرار رو به جلو نداشتم.

با شناختی که من از شما پیدا کردم فکر نکنم که لگد میزدی چون با جفتک انداختن راحت تری
    همون بهتر که پاهات میشکست...
    چی شد از گروه رسید به ایدی تلگرام :d
    فعلا که سطح هرکسی رو بازی داره مشخص میکنه و سطح شمارو با رجوع به لینکا میشه دید دیگه مث بچه ها 12ساله از سطح و این چیزا صحبت نکن که اصلا صورت خوشی نداره :دی

راجع به جمله آخرتم میگن جواب ابلهان خاموشیست فقط از نوع حرف زدنت فهمیدم فشار به حدی زیاد بوده [ویرایش توسط مدیریت] و این باعث خرسندی بنده می باشد.
    والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته =))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    چون لوسیفر دیده بود باید به مصطفی میگفت؟؟؟ این چه استدلالیه واندر؟؟
    اولا ما نخریدیم واندر ولی این سرور شایدد!!!
    دوما" اسکور یه چی گفت که همرامونو با کثیف بازی به فنا دادید و خوشحال بودید!!! از پاکی حرف نزن بالاغیرتا"!!
    میثمم با ما نبود جزو حرفای تاریخی بود!!!
    تو اصلا در حدی نیستی برات کثیف بازی کنیم!! با خاله خاله بازی که الان میکنیم میبریمت!! حتی اگه فقط 3 تا اکانت باشیم!!
    کلانم همه حرفات مفت بود!!! مرحله اول و دوم اتکات کلا یه مرحله بود!! از 3 تا ساید همه زورتو زدی یه دمپایی 10 کی تبرو چیف کنی!!! ساپورته ww همونم زدی!!! والا!!! دمت گرم ولی بازی هنوز حالا حالاها هست حاجاقاا جوش نیار.لقبتم به جد برازندته!!
    مگه گروه تل ندارید ؟مگه تی اس ندارید ؟اصلا باشه شما نگفتی بیخیالش حوصله بحث الکی ندارم
    والا واندرو خریدین دیگه اینو همه میدونن واندر این سرورم باید 2برابر اون سرور حداقل هزینه کنی تا بخریش به هرحال تورمی گفتن دلاری گفتن ...
    من با اسکور کاری ندارم و روشم پلن نرفتم از مال کسی بالا نرو !
    در مورد میثم حرفی صحبتی نمیکنم چون بنده خدا الکی از این سرور زد بخاطر رفاقت مشترک بین ما و شما...
    حد منو پلنای سرور مشخص میکه و حد شمارو سبک بازیتون =)))
    در مورد بردن بازی هم امیدوارم اینطور باشه که میگی اما 3تا اکانت نگو بهت میخدن شما دست کم 50 تا اکانت دارید : )))
    کلانم نه عزیزم کلا یه کلاس املا هم برو =))مفتی حرفامم واسه شما که سوراخ شدین مفت بوده وگرنه کسایی که باید برداشتی میکردن کردن :دی
    تو بگو 2کی تبری ؟چیف شدی یا نه ؟ پس ... کار کن بعدم والا ما زوری نزدیم با 2تا همر لینک سبز چیف شدی این دیگه کجاش همه زورتو زدی داره ؟یا چ ربطی به 3تا ساید داره ؟شما 2تا همر اومد روت لینک سبز چیف کرد و رفت به همین راحتی...

در مورد زدن ساپورت هم شما واندری نداشتی که ما ساپورتشو بزنیم ما صرفا اکانت هایی که تشخیص دادیم مولتی هستن شخم زدیم نه اسمش فیدر زنیه نا ساپورت زنی :دی

جوش هم والا نیاوردم و نمیارم چون با پلنایی که رفتیم خیلی بهمون خوش گذشته جوش شما اوردین 2تا همرتون چیف شد 2تا چنج کپ 9کی کاتا 50کی دفت خف 2بار چیف بلکسان 1همر سزار دیوار بالای 20تا کپ مولتی کراپ لاک بازم بگم ؟دیگه معلومه کی جوش آورده...

در آخر بازم میگم سرور تا جایی برای شما جای بازی کردن داره که ما بخوایم به همین راحتی !
    لپ کلام همینه ینی هر لحظه اراده کنیم سرورو براتون تموم میکنیم والسلام.حالا بشین تند تند دف بکش و به هوای خرید واندر بازی کن تو بازی که چیزی ازتون ندیدیم اما کف فروم انصافا خوب شاخ میشید : ))
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-18-2018 در ساعت 05:37 PM دلیل: استفاده از الفاظ نامناسب
    کاش پاهايم ميشکست...

18. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین