نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید خدمت دوستان حاضر در سرور

مرسی,از احسان عزیز که لطف کرد یسری لینکارو گذاشت با اینکه موافق کل کل فرومی نیستم چون توی فروم معمولا دیوار حاشا بلنده و همه رستم دستان هستن
    فقط خواستم در مورد اون نوب تازه به دژکوب رسیده جناب ممد خان اسکور بگم که شمایی که از بازی هیچ سرت نمیشه و البته توقعی هم بیشتر از این ازت نمیره , از اونورم نه سنی داری نه جنمی پس نیا واسه یه بازی توی تلگرام حرفهایی که لایق خودت و خانواده محترمت هست رو به دوست ما نسبت بده تا این بلاها هم سرت نیاد , لینک سبز همر بدی روی فیک چنج کپ بدی , رفیقتم همین بشه اوضاعش , ببین عزیزم همه اینها واسه حرفات تو سرور سال پیش هست که دیدی دست من زیر سنگه دارم میرم از ایران و شروع کردی دور برداشتن و فحاشی به همه , یسری هم که طرفت رو گرفتن و من و زاوش و حجت و میثم هم فقط و فقط واسه خاطر بچه های دیگه تیم نه اون دو نفری که طرفتو گرفتن و البته اخرشم از شرمندگی اونا هم در اومدی
    برو گل پسر یه سرور خلوت که خاله های شمال هم توش باشن پیدا کنید کنار هم ۱۰۰ کنید فک کنید شاخید , سلام رفیق فابت حاج رضا هم برسون بگو حیف که اینجا حذف کردی وگرنه واسه تو هم داشتم :دی
    IMG_20180916_141253_446.jpg

IMG_20180916_145131_929.jpg

IMG_20180916_145134_267.jpg

برگ زرین گند زدنای ممد اسکور از جی وان تا کیو وان

- - - Updated - - -

درود و خسته نباشید
    ناصر جان داداش گلم , اتکا بد لانچ شد قبول پلن هم اون چیزی نبود که تو ذهن پلنر هست قبول, لانچر هم دوتا اشتباه بخاطر کم تجربگیش داشت قبول ولی !!!!!!!!
    شمایی که انقد ماشالا تیز هستی که میفهمی قضیه چیه چرا چنج کپ کردی ? یه ۱۰۰ کی دف میریختین اونجا هم از,شر همر ونگارد راحت میشدین هم اکن چنج کپ رو نمیکردین (توضیح داره) پس به این نتیجه میرسیم که دفاعی وجود نداشته که چنج کپ کردین , واسه ما این پلن دو جور خوب میشد هزار جور بد , چون واقعیتش این اتکا بدون فیک رو باقی اکانتا هم زده شد, بهترین حالت واسمون چیف همرتون بود حالت دوم خوب هم واسمون چنج کپ بود که انجام دادی , ولی شما با این کوله بار تجربه و این همه جملات پر طمطراق باید چنج بدی بعد بری کاتا جفت همراتو (۸ کی) بذاری رو اکانت بینام ۲ ساعتی رعدای ما :|
    در کل ازت راضیم ناصر جان هم چنج کپ دادی هم کاتاهای دوتا همراتو خفت دادی هم همر سزارت دیوار شد , شدی اون ضرب المثله که هم پیاز را خورد هم شلاق را خورد هم پول را داد , و ایشالا بشه تجربه واست تا یکی اشتباه میکنه نیای پز اشتباه اونو بدی که یهو اینطوریا میشی, بماند که چطوریا:دی

پ ن: مورد بوده نان کپش چیف شده رو اکانت چشم یونیک هم داشته
    پ ن۲: زاوش کجایی دقیقا کجایی
    پ ن۳: یا شما میخرید یا ناتار
    پ ن۴: قصد کل کل نیست , ساکت بازی کنیم بهتره , دیگه فروم نمیام احسان اصرار نکن
    اولا زدی به کاه دون ممد رو کانت 1 سال بازی نمیکنه ایمیلش بود حتی پژمانم در جرییان هست
    اکانت دست من بود ممد از p1 دیگه بازی نمیکرد خخخخخخ
    دوما چیز هایی که به رفیق حرا.... گفتم من بودم نه ممد چشماتو .. باز میکردی تو تلگرام نوشته بود مهدی اسم ایدی رو نه ممد خخخخخ سوادت همین قدره خوشگل جان
    نمیدونستم ممد اینقدر فشار اورده که چند تا سرور داری از حسادت میسوزی ؟ از اون بیگ همرا میسوزی نصف تروپ ممد همر در نمیاوردی اینو همه شاهد هستن ادعا فقط ادعا چی بلدی بری 200*200 کشاورزی کنی از j1 تا آخرین سرور تاثیرت چی بوده ؟؟؟؟؟ دف داشتی ؟ همر داشتی ؟ رید خوببی داشتی ؟ چیییی 2نفر با خودت اینور اونور مییری فکر میکنی شاخی ؟؟ یا لیدر ؟؟؟؟؟ فقط مولتی بازی چند تا سرور بازی کردم باهات میدونم قضیه چیه
    باو ممد سنشم کم باشه تا الان تو فروم حرف نزده بوده چک کن خوشگل جان اینارم من نوشتم همینقدر که داری از دستش مییسوزی من بهش میگم ایول تو سن ماموت بابا بزرگ خنثی
    اینکه 10 تا اکانت میسازی اولش نامه میدیم میگی بعدا میاییم اتحاد نشون میده جنمتو [ویرایش توسط میدیریت] ممد که نبود خودم میدونستم چیکارت کنم کوکو جان سن ممد کمه ؟ همین ممد چند تا سرور شاخ همرتونو شکست نمونش فاینال داشتی بال بال میزدی از حسادت همرتون 50% تروپ ممد بود میخوای اونم لینک بدم ؟ آتیش میگرفتی که نمیرسیید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو چه به بازی

جی وان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو و اون رفیق خوشگلت واندر 90 رو دودستی دادی رفت همین بسه نشون داد چقدر بازی بلدی اون چیزایی هم که گفتم اول با تو هستم چیکار میخوای کنی ؟

قابل توجه بچه های se ما مرد و مردونه بازی کردیم همینجا هم اعلام میکنم این آقا و رفیقش کثیف بازی کردن رفتن همرهای se رو زدن به هم کلی هم خوشحال بودن که بازی بلدن خودتم میدونی کلا سبک بازیت اینجوره کثیف بازی هیچی هم نیستین فقط به این که بری رو اکانت همربزنی به هم و دف بک بدی همین غیر این تو این چند تا سرور چیزی ندیدیم

[ویرایش توسط میدیریت]
    لینک چی میزاری ؟؟ این کارا نشانه بچگیه توتن برداری 10 تا مولتی ماه دوم فاصله 20 خونه لانچ کنی بگی پلیر هستی بعد با اون یکی اکانت تواتحاد باشی بیایی رو اکانتاه سر بزنی ؟ جالبش اینجاس دف هم میفرستی ؟؟؟ قبل اتک نشستن بک بدی ؟ همینقدری چادر سرکن
    چادر سرکن چادرررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررر
    باز اشتباه نزنی مهدی هستم

حرف های زیادی داشتم نمیشه اینجا گفت بمونه ممد اومد بخندیم بهت باز
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-17-2018 در ساعت 12:40 AM دلیل: استفاده از الفاظ نامناسب