توضیح
سلام میکنم به همه دوستان که در این سرور جضور داشتن

لازم میدونم که یه سری از وقایع رو بازگو کنم تا انشالا انسان هایی که مغزشون رو روی حقایق نبستن خودشون قضاوت کنن

1.این ماجراها از سرور قبل شروع شد که توی اون سرور با نامردی هر چه تمام به اصطلاح لیدر اما دله های جنوب غرب با لاگین روی اکانت های ما که جلوشون بازی میکردیم و زدن همرهای من روی همدیگه با خوشحالی 100 کردن!
اکانتهایی که هر کدومشون حدود 12 کیلو گلد خورده بود و ساعت ها شبانه روز روشون وقت گداشته شده بود
پس لطفا شعر نگین از نامردی و این حرفا که شما اند این قضایا هستین

2.در مورد این سرور ما همه تلاشمون رو کردیم که ساید SE رو از چند دستگی حفظ کنیم
از ترزیق گلد تا جلب رضایت اکانت ها و حتی به مهمان هامون هم از SW کاری نداشتیم و یک دونه اتک روشون بلند نشد به جر لیدر گرامیتون
اون هم به خاطر مورد شماره 1 بود که توضیح دادیم

3.وقتی که دیدیم متای شمال با قدرت داره بازی میکنه و یا انتقام نتیجه ای کسب نمیکنیم با صحبت یا ساید SW بنا شد که متا ببندیم و اتقام رو به سرورهای بعدی موکول کنیم که جنوب ضرر نکنه

4.این متا تا زمان کتیبه ها ادامه داشت و هم دق خوبی در اومد و هم همرهای خوب نا اینکه با پخش کتیبه ها و عدم اطمینان ما از توانایی مهمانامون برای جمع کردن کتیبه ها دست به کار شدیم و کلیه کتیبه های جنوب شرق به جز جنگ بزرگ جمع شد و عملا این جنگ بزرگ به درد ما هم نمیخورد اما چون NE کنار این کتیبه همر داشت چند بار به لیدر SW تاکید کردم که این کتیبه رو بزنین وگرنه میزنن که متاسفاته همین حور هم شد.جالب اینجاس که با این متا عوض اینکه دوستان فکر کتیبه جنگ بزرگ باشن ترجیه دادن که برن چسبیده به جنگ یونیک ده بزنن که همر من 3 خونه ایش بود!

5.با بلند شدن کتیبه ها مشکلات جدیدی به وجود اومد که چرا کتیبه نمیچرخه و چرا در کوزه بازه که من گفتم عزیز برو به ساید خودت بچسب تو کاری که بهتری توش به اون برس.برو دف بساز SW رو چمع کن SE دست منه
که متاسفانه دخالت بیجا تو ساید من باعث شد متا ضعیف بشه

6.بارها ار منابع مختلف شنیده میشد که مجتبی هر روز با ساید nw به توافق رسیده که هر بار با صحبت سعی میکردیم این بی اعتمادی از بین بره (مورد 1 رو دقت کنین شما هم بودین 100 درصد به این افراد اعتماد نمیکردین)
متاسفانه هر بار با بهانه های الکی و وعده های واهی مشکل 1 روز حل میشد اما دوباره همون اش بود و همون کاسه

7.این موارد ادامه داشت تا یه هفته گذشته خبر رسید که SW با NW توافق کردن که برای 2 تا مدال بی ارزش ما رو دور بزنن و متا کنن
همون روز به هانی زنگ زدم گفتم فضیه اینجوریه که زبونش بنده خدا بند اومد فکر نمیکرد ما بدونیم
بهش گفتم برا اینکه اطمینان حاصل شه شما ما رو دور نمیزنین 2 تا ایمیل اکانت های خوبتون رو بدین من هم واندر رو میدم بهتون
که فرمودن باشه خبر میدم و چون فکر میکردن NW طرفشون رو میگیره گفتن باشه متا رو بهم میزنیم شما رو هم میزنیم که صدا سگ بدین
(دقیقا از همین لفظ استفاده کردن عزیزان!)
8.با بهم خوردن این متای شلکی که هر روز بدتر میشد و حسادت کتیبه و مدال ها و فشار سرور و فشار امیر که سریع تر تکلیفتون رو روشن کنین ساید SW در یک حرکت منفعلانه چرخش 180 درجه ای رو اعلام کرد و قهرمانانه به سمت NW شتافت.متای جنوب از بین رفت و شمالیا جشنواره داشتن!

9.اما معادلات اونجوری که میحواستن پیش نرفت
با لانچ های بد که هر روز اینسرت میشد یا همرهایی که تو دیوار میکردن روی ساید SE و از طرف دیگه کنار کشیدن NW عملا ساید SE و SW وارد جنگ شدن
NW هم حاضر نبود سمت SW رو بگیره چون کسی که خیانت کنه یه بار (به SE) پس ختما میتونه به اونا هم خیانت کنه.
تنها اتفاقی که افتاد این بود که متای قویمون رو برای 2 تا مدال شکوندین که افرین داره به شما خائنین

10.حدود 6 روز فقط این جنگ طول کشید!
سایدی که میخواس ما رو بزنه صدا سگ بدیم و تو پروقایلش فرا فکنی میکرد تنها 6 روز دوام اورد!
توی این 6 روز یه چشم بزرگ زد و یه احمق کوچیک ! افرین واقعا!
تمام تارگت ها شناسایی و دفاع میشد و هر جا رو که میزدیم کلین میشد!
کسی نبود بگه بابا بلد نیستی نزن خوب چرا همر ملت رو به باد میدی!

11.میخوام از راستی و درستی لیدرتون تشکر کنم حمعه با مانی اکانت matrix صحبت کردن که همر بلند نکن رو SW من هم کاری باهات ندارم!
این جملات رو که شنیدم باز هم به خاطر نکات بالا همون لحظه گفتم مانی شب تارگت شمایی!
و تا صبح پای اکانت ها بودیم که بار دیگر حرف از دهن نزدن لیدرتون اثبات شد به ما!
ساعت 5 صبح اتک ها شروع شد و خدا رو شکر با هوشیاری بچه ها و نوب بازی لیدرای SW تارگت معلوم بود 5 تا همر رفت تو دیوار و 2 تا هم رو یه ده دیگش دیوار شد

12.عزیزم شما که نمیتونی 1 اکانت با 25 تا ده رو تو ساید خودت بزنی لطفا دیگه در مورد جمع کردن سرور ادعایی نداشته باش!
شما که فقط زحمت دوستات رو هدر میدی!

13.لیدر اونیه که وقتی پلن حریف اومد رو دهاش 1 دونه دف نباشه و دفاع رو به بچه هاش بده !
خودش بیدار بمونه اینسرت بچه هاشو بندازه
نه که تا یه فیک اومد کل دف ساید خودش و ساید اونورشم بده به خودش!
اره عزیزم!
کاری که شما کردی خیانت بود به ما و به ساید خودت
همه شما رو به عنوان یه ادم دو رو و زیر اب زن میشناسن!
ایشالا که این بازی باعث شه اشتباهتو بفهمی خودتو تغییر بدی

اما شما عزیزی که این پروفایل رو خوندی میتونی سرتو بکنی زیر برف و بگی هیچ اتفاقی نیفتاده و حرف لیدراتون رو گوش بدین
میتونین هم بیدار شین ببینین چه بلایی سر شرافت میارن این دوستان و برای 2 تا مدال خودشون رو چه جوری زیر چوب جراح میزارن!

دوستی که دکمه دکمه میکردی دکمت کجاس الان؟

دوستی که ادعای شرفت میشد 2 تا مدال ارزش داش ساید SE و رفاقت رو قهوه ای کنی؟

و در اخر امیدوارم که شمایی که تو این تیم کثیف بازی میکتی و ازین ماحراهاش خبر نداری جشمتو باز کنی!

برای تک تک ادعاهام سند دارم هرکی خواست بهش میدم این اسناد رو

موفق باشید
پیام Pho3ni