صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 123

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور m5.s

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه
    یعنی خوشم میاد بازی کثیف دوست دارید
    از الان اعلام میکنم اگر همرتون رفت دیوار اگر همرهاتون به ... رفت بدون شک بدونید کار منه
    مجتبی جان
    منو که دیگه میشناسی دو تا سرور هم کنار هم بازی کردیم
    اخلاق منو هم میدونی
    دف ریختن تو آبادی کار قشنگی نیست ولی کثیف هم نیست
    پوش کردن کثیفه
    گلد گرفتن واسه یه ساید دیگه بازی کردن کثیفه
    گفتن اینکه من تو سرور بازی نمیکنم ولی پلی دادن کثیفه
    گفتن اینکه بدید من همر این اکانت رو چیف کنم بعدش با هم شمالغرب رو میزنیم کثیفه
    اکانت خریدن و کشیدن تو ساید دیگه کثیفه
    پس گرفتن و همر ملت رو کردن تو دیوار کثیفه
    یه بازی ارزش نداره اینجوری آدم سابقه اش رو خراب کنه

2. تشکر AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با این وجود بازی کثیفه همرهاتون بدین من ایمیل چنج کنم خود زنی کنم چون همه چی کثیفه :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    مجتبی جان
    منو که دیگه میشناسی دو تا سرور هم کنار هم بازی کردیم
    اخلاق منو هم میدونی
    دف ریختن تو آبادی کار قشنگی نیست ولی کثیف هم نیست
    پوش کردن کثیفه
    گلد گرفتن واسه یه ساید دیگه بازی کردن کثیفه
    گفتن اینکه من تو سرور بازی نمیکنم ولی پلی دادن کثیفه
    گفتن اینکه بدید من همر این اکانت رو چیف کنم بعدش با هم شمالغرب رو میزنیم کثیفه
    اکانت خریدن و کشیدن تو ساید دیگه کثیفه
    پس گرفتن و همر ملت رو کردن تو دیوار کثیفه
    یه بازی ارزش نداره اینجوری آدم سابقه اش رو خراب کنه

سلام
    مانی جان کلی جوابتو بدم یا یکی یکی؟
    دف تو آبادی کثیف نیست؟ بیخورد گفتید نریزیم
    پوش کردن کثیفه؟ پوش نمیکنی؟
    گلد گرفتن واسه یه ساید دیگه کثیفه؟ کی گفته؟ تو ؟ ساید متام دلش خواسته گلد داده یا اصلا دلم خواسته گلد گرفتم برا سابدم الان چرا فشارش رو شماس؟
    گفتم سرور نیستنم و نبودم حالا هستم ببینید چی میشه
    گفتم این که همر بدید من چیف کنم بعد شمالغرب رو میزنیم؟؟؟؟ تب داری عزیزم یه قرص تب بر بخور داری هزیون میگی (نزار پی ام هاتو اسکرین کنم کف فروم)
    اکانت خریدن کثیفه اما اکانت ساختن کثیف نیست و همینجا مگم 12 تا اکانت تو سایدتون دارم که با همونا میزنمتون میدونی چرا؟
    چون که به بهانه نپ اومدید از ما وقت خریدید که دف بسازید و این حرف خودتونه تو تلگرامتون ( نگید نه که اسکرین دارم)
    اومدید فیدر زدید با دی تی اس گفتید با ما نیست
    اومدید اکانت دف سازو تو نپ زدید گفتید مشکل شخصی
    اومدید دف ریختید آبادی گفتید پلند با ما نیست ( به نظرت گوش ما درازه؟) با بچه طرف نیستی که مانی
    خوشم میاد کلا مثل فاطی سل... خوب بلدید شلوغ کنید و جیغ و داد کنید. میشه یکم از کثیف بازی تون برا بقیه بگید؟ میشه بگید همر نوراتو رو کردید دیوار؟
    آدم باید مرد باشه حرف حق بزنه نه اینکه بیاد اینجا هر چی دهنش میاد بگه که خودشو توجیح کنه
    تا الان تمیز بازی کردیم اما کثیف بازی کردید حالا میگم چنان کثیف بازی تو سرور راه میندازم که مجبورشید ول کنید برید خودتون چون نامردی کردید چون زیر حرفاتون زدید چون فکر کردید زرنگید میتونید هر کاری دلتون میخواید بکنید و بعد بیاید اینجا داد و بیداد کنید ام ام بزنید که های اینا کثیف بازی کردن. من تا حالا کثیف بازی نکردم اما از امشب بازی میکنم. دیشب هم دست نگه داشتم ببینم چی کار میکنید دیدم نه شما ها حرفتون حرف نیست چون اون که حرف میزنه مرده و شما مرد نیستید وقتی به نفعتون باشه حرف میزنید وقتی ضررتون هاشا. شرمنده اینقدر رک حرف زدم دیگه خیلی پرو شده بودید
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-08-2018 در ساعت 11:39 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سلام
    مانی جان کلی جوابتو بدم یا یکی یکی؟
    دف تو آبادی کثیف نیست؟ بیخورد گفتید نریزیم
    پوش کردن کثیفه؟ پوش نمیکنی؟ نه داداش پوش نمیکنم
    گلد گرفتن واسه یه ساید دیگه کثیفه؟ کی گفته؟ تو ؟ ساید متام دلش خواسته گلد داده یا اصلا دلم خواسته گلد گرفتم برا سابدم الان چرا فشارش رو شماس؟
    گفتم سرور نیستنم و نبودم حالا هستم ببینید چی میشه'گلد از ساید متا گرفتن !! گرفتی ما رو مجتبی !!! اول سرور به من هم گفتی بیا گلد بده واسه شما بازی کنم لازمه اسکرین بدم !!! هرکس گلد بهت بده واسه اون پلی میدی متا کیلویی چند !!
    گفتم این که همر بدید من چیف کنم بعد شمالغرب رو میزنیم؟؟؟؟ تب داری عزیزم یه قرص تب بر بخور داری هزیون میگی (نزار پی ام هاتو اسکرین کنم کف فروم)پی ام های منو بذار داداشم
    اکانت خریدن کثیفه اما اکانت ساختن کثیف نیست و همینجا مگم 12 تا اکانت تو سایدتون دارم که با همونا میزنمتون میدونی چرا؟
    چون که به بهانه نپ اومدید از ما وقت خریدید که دف بسازید و این حرف خودتونه تو تلگرامتون ( نگید نه که اسکرین دارم) وقت خریدیم دف بسازیم !!! داداش از اول سرور هرجا رو زدید با مغز رفتید تو دیوار گرفتی ما رو مجتبی!! مورد دوم میدونی 12 تا اکانت کشیدی بالا که ....
    اومدید فیدر زدید با دی تی اس گفتید با ما نیست داداش گلم فیدرهای اکانت ایران رو کی چیف کرد؟!
    اومدید اکانت دف سازو تو نپ زدید گفتید مشکل شخصی
    اومدید دف ریختید آبادی گفتید پلند با ما نیست ( به نظرت گوش ما درازه؟) با بچه طرف نیستی که مانی این خط رو نفهمدیم اصلا
    خوشم میاد کلا مثل فاطی سل... خوب بلدید شلوغ کنید و جیغ و داد کنید. میشه یکم از کثیف بازی تون برا بقیه بگید؟ میشه بگید همر نوراتو رو کردید دیوار؟
    آدم باید مرد باشه حرف حق بزنه نه اینکه بیاد اینجا هر چی دهنش میاد بگه که خودشو توجیح کنهلینک یا تصویر اتک های دیوار شده ناروتو رو بده !! آخه مجتبی یه جوری حرف میزنی آدم خیال میکنه دو روزه دژکوب بازی میکنی ما اکسس به اک لیدری داشتیم که میذاشتیم تو پلن میدگیم تارگت از توش در بیاریم 5 تا همر دیوار شه
    تا الان تمیز بازی کردیم اما کثیف بازی کردید حالا میگم چنان کثیف بازی تو سرور راه میندازم که مجبورشید ول کنید برید خودتون چون نامردی کردید چون زیر حرفاتون زدید چون فکر کردید زرنگید میتونید هر کاری دلتون میخواید بکنید و بعد بیاید اینجا داد و بیداد کنید ام ام بزنید که های اینا کثیف بازی کردن. من تا حالا کثیف بازی نکردم اما از امشب بازی میکنم. دیشب هم دست نگه داشتم ببینم چی کار میکنید دیدم نه شما ها حرفتون حرف نیست چون اون که حرف میزنه مرده و شما مرد نیستید وقتی به نفعتون باشه حرف میزنید وقتی ضررتون هاشا. شرمنده اینقدر رک حرف زدم دیگه خیلی پرو شده بودید
    جواب حرف هات رو تو پست دادم بهت
    کلام آخر واسه 30 کیلو شوالیه اینقدر حرص نخور واست خوب نیست
    مودبانه هم پست بذار دفعه بعدی اینجوری جوابتو نمیدم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جواب حرف هات رو تو پست دادم بهت
    کلام آخر واسه 30 کیلو شوالیه اینقدر حرص نخور واست خوب نیست
    مودبانه هم پست بذار دفعه بعدی اینجوری جوابتو نمیدم
    مارو مسخره کردی؟ مرد حسابی اکانت نوراتو رفت دیوار نامهع مولتی هم بود خودم دیدم باید برا شما میفرستادم؟ یه حرفی نزن که هر بچه ای بهتون بخنده
    گلد گرفتم دلم خواست فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اونقدر تیمم قوی هست که همتون حاضر شدید گلد بدید کمکتون کنم اما باز اونقدر مرد بودیم سر حرفمون موندیم. اون اسکرین ها هم که میگی بده مشکل نداره همه در جریانش هستن هم شمالغرب هم بقیه چیزی پنهان ندارم از کسی
    مودبانه پست بززارم؟ شما مودبانه حالبتون میشه؟ آدمایی که دم از انسانیت و تمیز بازی میزنن ولی کثیف بازی میکنن بددتر این باید باهاشون حرف زد .
    تو بگو چیکار کردی؟ پی ام هاتو اسکرین کنم نامه دادی من با شمام خیالتون راحت. اگر ندادی بگو ندادم. یکم حرفه ای بازی کن اگر بلد نیستی نیا فروم الکی جو نده
    ما هر جا رو زدیم بیگ لول. میشه غیر از ایران بگید کجا رو زدیم دیوار شد؟ یعنی تو کفش موندم شماها چقدر شلوغ کارید. لول دارید وای شما خوب وای شما قوی همون دفت هم نصفش مال منه به وقتش میفهمی
    هانی یه روز حرفی خوبی زد قرار بود اکانتا بره دست خودتون ولی هانی گفت مجتبی تا کتیبه ها صبر کن اینا رو حرفشون نمیشه حساب کرد 4 روز دیگه کثیف بازی شروع میکنن که همون هم شد

اکانت گول دف ریختید آبادی نامه دادم بازم ریخت نامه دادم نریخت به جاش اکانت poland ریخت و اکانت parisa هم اومد عین اون پلن بره که نگرفت باز گفتید poland مال ما نبوده ولی پریسا چون دهش 0 شد نتونست کثیف بازی کنه شد مال خودتون. بکم به کاراتون فکر کنید ببینید با خودتون چند چندید.
    هنوز نمیدونی بحث 18کی تی نیست بحث اینه که مرد باس سر حرفش باشه نه تا وقتی که احساس خطر میکنه بگه نپ تا دید خطر از سرش کم شده شروع کنه کثیف بازی بعد تورو بفرستن اینجا که دف تو آبادی دیختن کثیف نیست. ده زن کنار کپ و آبادی کپ اکانتارو گرفتن کثیف نیست. شما یکی یکی ده میزنید آبادیا کپ میگیرید ببینید ما چیکار میکنیم

اینم مدرک پس لطفا رو هوا حرف نزن گنداتون رو کثیف بازیاتون رو توجیح نکنید

photo_2018-01-21_13-07-00.jpg

بزار منم حرف آخرو بهت بزنم
    کثیف بازی کردید کثیف بازی میکنیم
    توجیح کردید توجیح میکنیم
    دف آبادی ریختید 10 برابر میریزیم
    آبادی کپ گرفتید 10 برابر میگیریم
    تا یاد بگیرید با نامردی نمیشه برنده سرور بود
    سرور و رنک ایمیل ارزش نداره آدم شخصیت و شرف و انسانیتش رو براش بده
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-09-2018 در ساعت 12:29 AM

7. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مانی تو نرمتر دوست نداری؟ بعدشم برای شما چربیو نرمی مهمه ولی برای من رفاقت و حرفم که سر حرفی که میزنم میمونم. در مورد گلد از پیام هم میخواستیم گلد رو بگیریم بعد خود اس ای رو بزنیم اما از اونجا که من از همتون با وجدان تر هستم و کثیف بازی نمیکنم بیخیالش شدم. برو از خود پیام بپرس گلد هم کد کرد گفت بدم گفتم نه. پس جو نگیرت هر کاری کنی نمیتونی منو به بازی کثیف یا چیزی متهم کنی. همه منو میشناسن شمارو هم میشناسن.
    اوخیییییییییییییییییییی
    دلم براتون کبابه شما به فیدر نتونستید از من پس بگیرید
    این عکسها هم بزار در کوزه آبشو بخور بعد که تشنگیت برطرف شد یه سر به مصطفی سیکو بزن بگو چرا اینارو زدید اون خودش بلدتره چجوری جوابتو بده
    فقط در این حد که من یه همر مارمولک روتون دیوار شد که اونم به چپیه یه همر هرکول که اونم به راستیه اصلا مهم نیست . چیزی که جنوبغرب زیاده همره
    بعدشم هنوز کم مونده که بفهمی ما چیکار میکنیم اون همرهایی که مال ما بوده و خورده هیچی نبودن 50 -60کی گرزی کار 4-5 روزه پس زیاد شاد نشو اما میشه بگی فقط 200 کی دفی که دیشب ازتون پرید چقدر بهتون ضرر زد
    ببینید همه دفهاتون رو همینجوری کلین میکنم بعد میمونه دف اکانتهای خودم تو سایدتون واندرتون رو با دف من مجبورید ببرید بالا.

راستی یادم رفت بگم همینجا هم اطلاعیه صادر میکنم هر اکانتی از سمت شرق خواست بیاد غرب ما حاضریم همرشو بگیریم باش خودشون رو بزنیم چون این دوستان اسطوره کثیف بازی هستن و باید مثل خودشون رفتار کرد

سلام اسطوره...
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-09-2018 در ساعت 03:02 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

مانی تو نرمتر دوست نداری؟ بعدشم برای شما چربیو نرمی مهمه ولی برای من رفاقت و حرفم که سر حرفی که میزنم میمونم. در مورد گلد از پیام هم میخواستیم گلد رو بگیریم بعد خود اس ای رو بزنیم اما از اونجا که من از همتون با وجدان تر هستم و کثیف بازی نمیکنم بیخیالش شدم. برو از خود پیام بپرس گلد هم کد کرد گفت بدم گفتم نه. پس جو نگیرت هر کاری کنی نمیتونی منو به بازی کثیف یا چیزی متهم کنی. همه منو میشناسن شمارو هم میشناسن.
    اوخیییییییییییییییییییی
    دلم براتون کبابه شما به فیدر نتونستید از من پس بگیرید
    این عکسها هم بزار در کوزه آبشو بخور بعد که تشنگیت برطرف شد یه سر به مصطفی سیکو بزن بگو چرا اینارو زدید اون خودش بلدتره چجوری جوابتو بده
    فقط در این حد که من یه همر مارمولک روتون دیوار شد که اونم به چپیه یه همر هرکول که اونم به راستیه اصلا مهم نیست . چیزی که جنوبغرب زیاده همره
    بعدشم هنوز کم مونده که بفهمی ما چیکار میکنیم اون همرهایی که مال ما بوده و خورده هیچی نبودن 50 -60کی گرزی کار 4-5 روزه پس زیاد شاد نشو اما میشه بگی فقط 200 کی دفی که دیشب ازتون پرید چقدر بهتون ضرر زد
    ببینید همه دفهاتون رو همینجوری کلین میکنم بعد میمونه دف اکانتهای خودم تو سایدتون واندرتون رو با دف من مجبورید ببرید بالا
    شما ذرست میگی کاملا
    چپی و راستی که خرج کردی الان چیزی نمونده که !!!
    هر وقت به تارگت موفق زدی بیا با هم حرف بزنیم
    فدات مجتبی حرص نخور دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    یه تحلیل از سرور بذارید ببینیم لک لک ها هستن یا رفتن؟!

دختر بی ادبمون هست یا رفته؟!

نبینم دژکوب سوت و کوره(

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    یه تحلیل از سرور بذارید ببینیم لک لک ها هستن یا رفتن؟!

دختر بی ادبمون هست یا رفته؟!

نبینم دژکوب سوت و کوره(

سلام

بیا برو به گروه سربزن چکار لکلک ها داری هوا سرده رفتن یجا گرمسیر احتمالا (آفریقا)

یه چند تا تارگت خوب سفید پیدا کن بده بچه ها لانچ کنن )))

- - - Updated - - -

TIRED TEAM

13. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید
صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین