صفحه 8 از 82 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    نیما بیا هی گفتی بریم الکی کل کل کنیم فروم جذاب بشه جدی جدی کل کل شد بچه ها ده همرتو چیف کردن.فدا سرت شمال غرب است دیگر گاهی دلش ده همر میخواهد.
    خوب پست شما رو ريپلاي ميكنم و جواب پست هاي اخر دوستان رو ميدم
    اول از همه اين اكانت اصلا روش نيما ديگه بازي نميكرد . نيما كارش خيلي درسته! اكانتش رو داد به من تا همرش رو استفاده كنم.دوما دوستان شاهكار نكردن 140كي همر ديوار كردند كه از پوينت تاپ10 كاملا مشخصه و فقط يك لينك رو گذاشتند تا حركتشون زيبا به نظر برسه به عبارتي تحريف كردند! حالا همر اون اكانت چقدر بوده؟ 65 گرز 15 شوال 3كي كاتا!ولي خوب ارزش يك پلن به 2تا چيز هست يكي منفعتش و بعدي موفقيتش.منفعت كه نداشت ولي موفقيت داشت.
    دفاع هم بود كه بفرستند ولي نفرستادند جز 2-3تا اكانت كه جمعا 30كي دف دادند بقيش دفاع خود اكانت بوده. حالا چرا نفرستادند بماند بحثش جدا و حاشيه ايست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    benito عزیز این سرور چقد باج میدید که ول کنیم بازیرو : )))))) بزودی عکس های باج گرفتنمون تو b3 هم گذاشته خواهد شد : ))) ده چیفیتم مبارک عزیزم
    و اما در مورد پست شما كه كلا تو باغ نيستي!حالا 2 حالت داره يا خوابي يا خودت رو به خواب بودن زدي! اكانت ليدري NW رو تو b3 به همراه 5 مولتي كه يكيش رنك 3 سرور بود كه داديم بچه ها چيف كنند حالشو ببرند رو با 1/5كي گلد و جنگ اموز رو به 150 تومان واگذار كرديد!
    خوب حالا نميدونم بقيه كه بهتر تشخيص ميدن كسي ديده بودند اينقدر فانتزي با 150 تومان...
    كاري به همه ي گلد و اكانت و كتيبه اي كه داده ندارم ولي انصافا چقدر يه ادم ميتونه حقير باشه كه ليدر سايد باشه و بازيكناي سايدشو حقير بشمره كه بخواد اين همه مزايا رو بده 150 تومان! حالا اين اسمش باج بوده يا فرار از سرور قضاوت با خودتون!
    حالا باز اگه قراره حاشا كنيد و بيايد 4تا چيز از سرو ته مطلب بزنيد و بذاريد اينجا كه به والله من حرفي ندارم! من در برابر اين جماعت كوته فكر تسليمم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    http://www.dejkoob.ir/ir/re...e6,1061489175f

دنبال این بودن اکانت بخرن NW کارو رو بزنن و منو ))
    با همون اکانتا که میخواستن بخرن همر یکش چیف شد )
    300 تومنم اول سرور اکانت Q.Choh رو خریدن ))
    اونم دیوار شد )))
    نکنیدد ازینکارا )

سهیل
    و اما در مورد شما كه فكر ميكني اون بنده خدا كه ميخواسته اكانت بخره من بودم! نه عزيز از مهدي مورچه اي بپرسي بهتون ميگه كه اومد ياهو بهم گفت اكانت رو ميخواستي بخري گفتم نه من نبودم! اگه ميخواستم همون رو ميخريدم ميزدم تو سر خودتون ! ولي تصورات شما در مورد خيلي چيز ها روشن نيست!
    به والله هيچ سروري اكانت نخريدم جز b3 اونم كه شما فكر ميكنيد كثيف بازي ما بوده بايد بگم خير!
    هر عملي عكس العملي داره در برابر كثيف بازي سايرين وقتي قدرت تقابل رو داري نبايد گوشه نشيني پيشه كني اين يه غريزه هست!خيلي اتفاقات افتاد كه شما ازش بي خبريد و سرور رو به انحراف و انحطاط كشوند و ما هم واكنش متقابل نشون داديم همين!
    بنا بر اين لزومي نداره من بخوام تو اين سرور كه اصلا اكانت ندارم و استارت بازي نزدم اكانت بخرم!
    كساني كه من رو ميشناسند ميدونند من سرور نرمال بالاي 25 تا اكانت تاپ كراپ با دفاعي نسبتا زياد و چندين پاركينگ رو به سايدم تحويل ميدم چيزي كه حتي فكرش هم از اذهان شما به دور هست! مثلا سرور 1.com توليد 35تا اكانت مولتي خود من دم كتيبه ها ساعتي 2/3 ميليون منبع بود اين يعني منابع لازم براي ران كردن 9 تا همر نان كپ با جنگ اموز1/2 چيزي كه تو مخيله ي خيلي ها نميگنجه! پس چنين بازيكني با چنين پتانسيلي احتياج به اكانت خريدن نداره! تازه اكانت هم ميتونه صادر كنه:دي!مگر تو مواردي كه بند قبل ذكر كردم!
    اكانت Q.choh رو هم اون بنده خدايي كه ميگيد خريده من ميدونم كي هست ولي من كه نبودم:دي
    واسه 6 روز بازي 300 تومن پول بدي به طرف خداييش زوره!
    اين مسائل و اتفاقات هميشه در انتهاي سرور روشن ميشه. ديرو زود داره ولي سوخت و سوز نداره!
    مخفي كردن اين چيزا مثل هم زدن پهن ميمونه هي كه بيشتر تلاش كني بوش بيشتر بلند ميشه!
    باز مسئله ي خاصي بود كه واستون جاي ابهام داشت بگيد توضيح بيشتر بدم! فقط انصافا كسي خودشو به كوچه ي علي چپ نزنه كه جواب ابلهان خاموشي ست!
    ویرایش توسط benito : 08-11-2014 در ساعت 03:08 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FREDDY KRUEGER نمایش پست ها
    کدوم اکانتی داداش
    سلام داداش والا من دنبال اکانتم فقط دیدم هنوز راه ندادن رو برای پلی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh_Samadi نمایش پست ها
    سلام داداش والا من دنبال اکانتم فقط دیدم هنوز راه ندادن رو برای پلی

داداش شما اکنت hasro team تو b3 بودی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    خوب پست شما رو ريپلاي ميكنم و جواب پست هاي اخر دوستان رو ميدم
    اول از همه اين اكانت اصلا روش نيما ديگه بازي نميكرد . نيما كارش خيلي درسته! اكانتش رو داد به من تا همرش رو استفاده كنم.دوما دوستان شاهكار نكردن 140كي همر ديوار كردند كه از پوينت تاپ10 كاملا مشخصه و فقط يك لينك رو گذاشتند تا حركتشون زيبا به نظر برسه به عبارتي تحريف كردند! حالا همر اون اكانت چقدر بوده؟ 65 گرز 15 شوال 3كي كاتا!ولي خوب ارزش يك پلن به 2تا چيز هست يكي منفعتش و بعدي موفقيتش.منفعت كه نداشت ولي موفقيت داشت.
    دفاع هم بود كه بفرستند ولي نفرستادند جز 2-3تا اكانت كه جمعا 30كي دف دادند بقيش دفاع خود اكانت بوده. حالا چرا نفرستادند بماند بحثش جدا و حاشيه ايست!

و اما در مورد پست شما كه كلا تو باغ نيستي!حالا 2 حالت داره يا خوابي يا خودت رو به خواب بودن زدي! اكانت ليدري NW رو تو b3 به همراه 5 مولتي كه يكيش رنك 3 سرور بود كه داديم بچه ها چيف كنند حالشو ببرند رو با 1/5كي گلد و جنگ اموز رو به 150 تومان واگذار كرديد!
    خوب حالا نميدونم بقيه كه بهتر تشخيص ميدن كسي ديده بودند اينقدر فانتزي با 150 تومان...
    كاري به همه ي گلد و اكانت و كتيبه اي كه داده ندارم ولي انصافا چقدر يه ادم ميتونه حقير باشه كه ليدر سايد باشه و بازيكناي سايدشو حقير بشمره كه بخواد اين همه مزايا رو بده 150 تومان! حالا اين اسمش باج بوده يا فرار از سرور قضاوت با خودتون!
    حالا باز اگه قراره حاشا كنيد و بيايد 4تا چيز از سرو ته مطلب بزنيد و بذاريد اينجا كه به والله من حرفي ندارم! من در برابر اين جماعت كوته فكر تسليمم!

و اما در مورد شما كه فكر ميكني اون بنده خدا كه ميخواسته اكانت بخره من بودم! نه عزيز از مهدي مورچه اي بپرسي بهتون ميگه كه اومد ياهو بهم گفت اكانت رو ميخواستي بخري گفتم نه من نبودم! اگه ميخواستم همون رو ميخريدم ميزدم تو سر خودتون ! ولي تصورات شما در مورد خيلي چيز ها روشن نيست!
    به والله هيچ سروري اكانت نخريدم جز b3 اونم كه شما فكر ميكنيد كثيف بازي ما بوده بايد بگم خير!
    هر عملي عكس العملي داره در برابر كثيف بازي سايرين وقتي قدرت تقابل رو داري نبايد گوشه نشيني پيشه كني اين يه غريزه هست!خيلي اتفاقات افتاد كه شما ازش بي خبريد و سرور رو به انحراف و انحطاط كشوند و ما هم واكنش متقابل نشون داديم همين!
    بنا بر اين لزومي نداره من بخوام تو اين سرور كه اصلا اكانت ندارم و استارت بازي نزدم اكانت بخرم!
    كساني كه من رو ميشناسند ميدونند من سرور نرمال بالاي 25 تا اكانت تاپ كراپ با دفاعي نسبتا زياد و چندين پاركينگ رو به سايدم تحويل ميدم چيزي كه حتي فكرش هم از اذهان شما به دور هست! مثلا سرور 1.com توليد 35تا اكانت مولتي خود من دم كتيبه ها ساعتي 2/3 ميليون منبع بود اين يعني منابع لازم براي ران كردن 9 تا همر نان كپ با جنگ اموز1/2 چيزي كه تو مخيله ي خيلي ها نميگنجه! پس چنين بازيكني با چنين پتانسيلي احتياج به اكانت خريدن نداره! تازه اكانت هم ميتونه صادر كنه:دي!مگر تو مواردي كه بند قبل ذكر كردم!
    اكانت Q.choh رو هم اون بنده خدايي كه ميگيد خريده من ميدونم كي هست ولي من كه نبودم:دي
    اين مسائل و اتفاقات هميشه در انتهاي سرور روشن ميشه. ديرو زود داره ولي سوخت و سوز نداره!
    مخفي كردن اين چيزا مثل هم زدن پهن ميمونه هي كه بيشتر تلاش كني بوش بيشتر بلند ميشه!
    باز مسئله ي خاصي بود كه واستون جاي ابهام داشت بگيد توضيح بيشتر بدم! فقط انصافا كسي خودشو به كوچه ي علي چپ نزنه كه جواب ابلهان خاموشي ست!

داداش نیما تو خصوصی بهم گفت بعد گذاشتن اون پست که دیگه بازی نمیکنه.نکته بعد پلن بچه ها پرزیدنت که رو اکانت زدن موفق بود باقی چیزا میشه بهونه چون پلنر خودش از همه بهتر میدونه از چه همرهای جنگی برای پلن استفاده کنه و همر جنگی هم برای این کاراست حالا هرچقدر هم که میخواد لاست بده.ایدی شمارو هم از نیما گرفتم.گفتم بهش ببینم اگه کسی اکانت فروخته اگه چند نفر باشن بیخیال بازی بشیم.من شخصا اگه سطح سرور پایین باشه وقت نمیذارم چون ارزش نداره.این سرور سطحش به نظرم از باقی سرورها بالاتر و ارزش بازی کردن داره نه مثل سرورهایی که رو هم رفته 10تا پلیر هم نداره.
    فعلا که قویترین ساید ش ش هست به نظر من حالا ببینیم با جلو رفتن بازی و میدگیم چی پیش میاد سر کتیبه ها.

1:ne
    2:se
    3:nw
    4:sw
    از لحاظ قدرت ساید به نظرم فعلا این حالته این سرور تا ببینیم در اینده چی پیش میاد.البته این نظر شخصی منه درباره قدرت ساید ها تا اینجای بازی.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها

سلام
    در جواب شما عرض کنم که 1 : نیما دوست خوب من هست
    2 - اکانت QChoh از SE خریداری شده بود و فکر نمیکنم کسی عاشق چشم و ابروی شما باشه بیاد بخره برای شما جلو زن شه ...
    3 - یکی از اکانت شما به اکانت من پیام داد برای خرید با متن Acc How Much
    4 - یکی از اکانت شما شب اینکه مارو بزنه نامه زد کل کل کرد که اره فردا 0 میشی و 20 تا ریل سیم سکند تاحالا دیدی و یکاری میکنم بری تو اردوگاهت بترسی و ...
    5 - به اکانت های دیگه ای هم از NW نامه زده شده بود برای خرید ...
    6 - پلنی برای شما ریخته نشد تمام اتک ها تو 3 دقیقه لانچ شد ... چون پلنر یک نفر بود اکثر همر ها ایپی مشترک داد
    7 - شما میگی ما تلفات دادیم ؟ ما ضرر کردیم ؟ دفاع های NW پخش توی تمام اکانت هایی بود که اتک روشون بود پس اگر 90 کیلو همر میخورد تلفات دفاعی داشتیم و ... ! بعدم 90 کیلو همر و یک ده 1100 تایی این موقع سرور ضرر بیشتری هست یا لاست یک همر از 10 ها همر همون اکانت مولتی هایی که خودتون دنبال خریدش بودید اما انقدر مرد بودن مجانی در اختیار NW قرار بدن و نصف همر یکی از اکانت های اصلی ؟ اگر ایپی نمیخورد کلا تلفاتی هم نمیدادیم متاسفانه من اولین سرورم هست که بازی میکنم ...

در اخر موفق باشید
    ساید ها این بازی همه خوبن و من به شخصه اعلام میکنم تو هر ساید اکثر اکانت های خوب دوستای قدیمی هستن NE و SE و NW ...
    ما هم رفاقت رو به جا میاریم ... اینجا بازی هست ...

سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

یه سوال دوستان شمال غرب این لینکی که گذاشتید رو بعنوان پلن قبول دارید یا خیر؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دوست عزیز کل لینکارو نزاشتیم که 50 تا ریل رو ایشون بود 10 کیلو 10 کیلو موج رو ایشون بود تو هر ثانیه
    اگر مشکلتون ثانیه ها هست که ما همرو ریپورت نکردیم لینک هارو ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعدم من گفتم که پلنی ریخته نشد وقتی به ما خبر رسید اتک ها روی کدوم اکانت ریل هست ما 3 مین وقت داشتیم همرارو لانچ کنیم

9. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    بعدم من گفتم که پلنی ریخته نشد وقتی به ما خبر رسید اتک ها روی کدوم اکانت ریل هست ما 3 مین وقت داشتیم همرارو لانچ کنیم
    ممنون از پاسخ گوییتون
    یه سوال دیگه اگر جواب بدید ممنون میشم
    چجوری خبر رسید دقیقا
    دوم اگر واقعان هم تو یک سرور نرمال که همر با جون کندن بالا میاد ! همچین قضیه ای پیش میومد اینجوری عمل میکردید
    وسوال آخر همری که روش اتک بود چه میزان نیرو داشت؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از پاسخ گوییتون
    یه سوال دیگه اگر جواب بدید ممنون میشم
    چجوری خبر رسید دقیقا
    دوم اگر واقعان هم تو یک سرور نرمال که همر با جون کندن بالا میاد ! همچین قضیه ای پیش میومد اینجوری عمل میکردید
    وسوال آخر همری که روش اتک بود چه میزان نیرو داشت؟
    من اهل دروغ نیستم یا بیام بزنم زیر چیزی ...
    روی 5 تا اکانت اتک بود 2 تا اکانت من و کارو جدی بود ... ما گفتیم یکی از ماست که یکی از رفقای قدیمی که تو راید کال شنیده بود گفت اتک رو کارو هست ...
    در سرور نرمال درسته ادم همه جوانب رو میسنجه اینجا دژکوب نیست و سایت شبیه سازی شدش با شرایط خاص خودش هست منم اولین سرورم هست در اینجا ...
    برای همین زدن این بازی کن هم به مشکل برخورد من به عنوان پلنر اتحاد میدونم که همر رومن نباید اینطوری تلفات بده اول سرور ولی متاسفانه اکانت هایی که داده بودن لانچ کنم موقع لانچ 2 تا همر توتن ایپی مشترک بود برای یکی از بچه ها .. و دوم اینکه همر کارو قرار بود 1 ثانیه زودتر بخوره من چیفراشو یک ثانیه بعدش لانچ کنم که همینطور لانچ شد اما برعکس لانچ شد خودم نمیدونم چطوری ولی مشکل از لود سرور بود که سریعا با 50 تا ریل و موج که نشه اینسرت کرد و 2 چیفر اضافه چیف شد ...

اینطوری که ما خبر داریم حدود 90 کیلو گرزی و 15 کیلو تیکی و 2 3 کیلو کاتا بوده و همر یک ایشون بوده

مرسی از وقتتون
    سهیل

12. پسندیدن partizan پسندید
صفحه 8 از 82 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین