صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 3272808182
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 818 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    این نقد من تنها نبوده!!! حرفای همه ما بوده من فقط مکتوب کردم!!

من موندم 3تا سروره داری میخوری باز داری شاخ بازی در میاری!!! میدونی از کیا میخورین؟؟ از بچه های نرمال، مصطفی علی بنیتو، علی کینگ اس ای صادق!!! همه اینا نرمال بازن
    برای روشن شدن رید گلکم جنبه داشته باش!!! من خودم گفتن برو مولتی بزن اگه یه دونه رید من کم شد!!!
    غارت اکانت لایف تو هر ساعت 26 میلبون بود، هرمولتی ساعتی 1.5 میلیون منبع بده من باید 17 تا مولتی غارت کنم
    اکانت علی ساعتی 6 میلبون غارت داشته که میشه 4 تا مولتی
    با حرفای شما ما داشتیم 21 مولتی غارت می کردیم درسته!! اون اتخادی که گفتید 4تا -5 تا اکانت داشت!! fail
    غارت مولتی ثابته ولی ناتازه که زیاد میشه..fail
    مشکل ما نیست شما بلد نیستسد غارت کنید چرا که از اس ای 5تا اکانت تاپ غارت بودن !! fail
    پارتیزان و برو از علی چیفر بپرس کیه. من اولی سروره افتخار بازی با ایشون و داشتم fail
    ما نوب..ما فارم ما هیچی....ولی 4تا سرور پشت هم این بلاها سرمون نیومده fail
    دوستانی که میگن ان ساله پلبریم...2تا اسم اکانت بدین حداقل fail
    این پستم به سبک ir نوشتم :دی
    اینم اخرین پست من در این باره

پسرم این دومین سرور من و 7 مین سرور شما قطعا بلدی اینجا چطوری میشه دور زد همه رو راس میگی دیگه 7 سروره اینجای دژکوب رو همین جا یاد گرفتی واسه همین بلدی : )))))

سرور اولی که قبل از این سرور بودم B3 بود همین علیرضا بنییتو و مصطفی به من مبلغ 300 هزار تومان باج دادن که بازی نکنم راحت 100 کنن از اونجا که کل شمال غرب رو خریده بودن ماهم دادیم بهشون : ))))) اگه اینجوری خوردیم بزار من همیشه دووس دارم بخورم عکس های چت مصطفاتم هست دیگه میخوای تا نشونت بدم 7 سرور اینجایی بلد نیستی یه Wave بزنی موندم اگه اسکریپت نبود چیکار میکردی 7 همرتونو 0 کردم بلد نبودید یه بار اینسرت کنید = )))) بیخیال باو میگم خودم حمله هاتو میدیدم تو اتحاد باز میگی ناتار ؟؟ : ))) باو والا نرمالم کسی نمیشناستت از ارنستو بگیر تا تام و جری یدونه نگفت ما ایشون رو میشناسیم اینجا نرمال فک کنم بازی کردی فک کردی دژکوب از همین جا شروع میشه وای خدا اول سرور چقد پیشنهاد
    پولی دادید به بچه هامون خیلی خخوب بود راحت 10 میلیون تومان باید خرج کرده باشید کسی این همه خرج میکنه که تو دژکوب فارم بوده اوغده ی شده حالا اومده اینجا داره جبران میکنه بازم میگم یه اینسرت یاد بگیری بد نیست : )))

2. پسندیدن Dr.Lecter پسندید
    نپسندیدن َAli_KinG_sE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    پسرم این دومین سرور من و 7 مین سرور شما قطعا بلدی اینجا چطوری میشه دور زد همه رو راس میگی دیگه 7 سروره اینجای دژکوب رو همین جا یاد گرفتی واسه همین بلدی : )))))

سرور اولی که قبل از این سرور بودم B3 بود همین علیرضا بنییتو و مصطفی به من مبلغ 300 هزار تومان باج دادن که بازی نکنم راحت 100 کنن از اونجا که کل شمال غرب رو خریده بودن ماهم دادیم بهشون : ))))) اگه اینجوری خوردیم بزار من همیشه دووس دارم بخورم عکس های چت مصطفاتم هست دیگه میخوای تا نشونت بدم 7 سرور اینجایی بلد نیستی یه Wave بزنی موندم اگه اسکریپت نبود چیکار میکردی 7 همرتونو 0 کردم بلد نبودید یه بار اینسرت کنید = )))) بیخیال باو میگم خودم حمله هاتو میدیدم تو اتحاد باز میگی ناتار ؟؟ : ))) باو والا نرمالم کسی نمیشناستت از ارنستو بگیر تا تام و جری یدونه نگفت ما ایشون رو میشناسیم اینجا نرمال فک کنم بازی کردی فک کردی دژکوب از همین جا شروع میشه وای خدا اول سرور چقد پیشنهاد
    پولی دادید به بچه هامون خیلی خخوب بود راحت 10 میلیون تومان باید خرج کرده باشید کسی این همه خرج میکنه که تو دژکوب فارم بوده اوغده ی شده حالا اومده اینجا داره جبران میکنه بازم میگم یه اینسرت یاد بگیری بد نیست : )))
    چون آخرین پسته من تو این سرور بود شاد باشید /.
    بدون شرح !!!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببین کف اتاقماااا ))))مردم از خنده
    این اولین سرور من تو این سایته...من هنوز منتظر اسم اکانتاتونماااا...بگین یکم بخندیم با بچه ها
    من 3.6 باز بودم..s1 راند 1 با همین اکانت..s8 راند 1 guns و s2 راند3 هم guns سرور s1.com بازهم گانز
    لووووووووووووووووووووول به من میگه اینسرت )))))))))))))) زاکی کف اتاقم )))) تو فک کن من بلد نیستم..تو فک کن من نوبم...7 همر منو!!! اتکای نمیدونم هموز خندش تموم نشده ها!!! برو عمویی برو بیشتر از این خودت و ضایع نکن..
    من هنوز منتظر اسم اکانت و سرورتماااا....3دات بودی!! والس ودی!! ایس بودی!! فارم بودی!!! نمیگی!! بابا باما به از این باش که
    ما میگیم زدید...ما میگیم توافقی رید رفتیم..ما میگیم باختیم.ما میگیم شما حرفه ای..بکش بیرون بابا
    راستی سرور بعد ماها نیستیم شابد تونستین از دشمن فرضی ببرین )
    ویرایش توسط life_4_ever : 10-05-2014 در ساعت 03:59 PM
    جدایی طلب

5. تشکر partizan تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMI_SHAKH TEAM نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

حقیقتش انقدر کل کل بی مورد دیدم کل پست*هارو اصلا نخوندم

ولی یه چیزی که دیدم این بود که کسی به بچه های SW اشاره نکرد. چیزی که واضحه همیشه یکپارچگی یک ساید خیلی مهمه، ما فبل از آمدن کتیبه ها می دونستیم به خاطر فعالیت بسیار خوب بچه ها و اکانت هایی که داشتیم با هرجا متا باشیم مشکلی نداره، دلیل متا نبستن با NW هم از همون اول ( با تمام احترامی که برای دوستان SE قائلم ) یک طرفه شدن بازی بود

وقتی که دوستان آرزوشون بود 5 - 10 نفر به صورت دوره*ای تو روم اتحادشون بیان ما 14-15 نفری با هم جمع می شدیم و اینم به خاطر یکدلی و زحمات هانی و فرشید عزیز بود.

در پایان از دوستان خیلی خوبم که تو این سرور :

هانی - نیما - آرمان- کیان - فرشید - صادق - مجید - شهرزاد - الی - حمید - عادل - مهران - علی - سینا - آراد - صدرا - سیامک - ایمان - امیر- کریم و بقیه دوستان هم که متاسفانه ذهنم یاری نمی کنه تشکر می کنم

امیدوارم همگی واندر دوستی و موفقیت در زندگی رو (حتی با خوردن 100ک کاتا ) صد نگه دارید
    کامی رو یادت رفت ابی هم چراغ خاموش خیلی کمک کرد :دی
    تا جایی که من دیدم بیشترین زحمت رو فرشید و هانی کشیدن اگر بخوایم 2نفر رو بگیم :دی
    راستی این اخرین سرورت بود دیگه یا هنوز نه؟ :دی
    ویرایش توسط _ARTEMIS_ : 10-05-2014 در ساعت 04:16 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فکر نکنم در حدی باشی* که با آرمان (guns.4.war) کل کل کنی* :| منم چیزی ندارم بهت بگم عزیزم ولی* در حد آرمان نیستی* اینو بدون همین که با آرمان(guns.4.war) تو ۱ سرور بازی کردی عکس بگیر قاب کن ,بزن به دیواره ااتاقت واست افتخار حساب می*شه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از ادمین درخواست دارم تاپیک رو ببنده دیگه سرور تموم شد:دی
    تاپیکd3رو هم راه اندازی کنه.
    دوستان گرامی سرور تموم شده لطفا از سرویس کردن دهن هم دیگه خود داری فرمایید!:دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد!
    دوستان عزیز بازی تموم شده هااا!
    اگه توی طول بازی این قدر اکتیوبودید سرورقشنگ تری بود!
    چرادعوامی کنید؟تمومتون شاخ من نوب دعوانداره که یکم اسراحت کنیدفرداساعت 6ریجسترکنید :-)
    این سرور بابردswتموم شد انصافا برنده بازی هم توسط ما(شمالی ها)مشخص شد وشاید همه ی seروی اکانت صادق بودند اینا ولی برنده ی بازی swبود شرعا وقانون))بالاخره خداراشکر قدرت تعیین بازی داشتیم به شخصه تا آخرش ایستادم باورکنید خودتونم می دونید اگربرای حال گرفتن ازseنبود واندرمی کشیدم بالا دفش هم بود!! کسی که توی داشتن دفاعمون شک نداشت؟ اگانت خودم روزی 150کیلو دف تولید می کرد به غیرهمری که داشت اکانت دمپایی ومی دونم وفیدرهایی که سربازخونه بزرگشم بارید کپ مولتی ها روشن بود بماند فقط روی معماری4میل دف ریختم با 4میل شناور این دم اخری عزیزانم اگربنا به زدن خوردن بود قضیه ها فرق می کرد من وقتی گفتم وقت زدنش کسی نیومد جلو گوش ندادند خوب بازی هم عوض شد من اینجا یک اکانت بودم نه بیشتر حتی لیدرهم نبودم :-)فکرکنم به اندازه ی یک اکانت به قدرکافی سهم خودم اجراکرده باشم.
    لطفا ازهمه تون خواهش می کنم کل کل واسه سرورفردانگه دارید.
    پ.ن:خودم وسهیل بچه های سینات و ماهان هلسیکر و احتمالا علی اقا دوغ خور ببخشیدهمون ویسکی که خبریش نیست احتمالا فرزاد شاه یوری توی swساعت ریجیسترمی کنیم بیایدببینم چه کاره اید :-)
    پ.ن:سلام من به فریار ومحمدایمرتال گای (ممدسبیل خودمون)برسونید)
    یاحق
    Ali Chiefer

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشید میگم به همه دوستان و تبریک به برندگان بازی

11. تشکر کانال تلگرام تشکر نمود
صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 3272808182