صفحه 80 از 82 نخستنخست ... 30707879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشید میگم به تمام پلیر های گل
    سرور خوبی بود
    سطخ سرور یه سرو گردن بالاتر از بقیه سرورا بود
    خاطره آی آر قدیم رو تا حدی زنده کرد
    و قشنگیش اینه که تاحالا از 20 نفر شنیدم سروره اخرمون بود
    منتها من مرد نیستم یه سرور دیگه با همشون بازی نکنم تا بازم این جمله رو ازشون بشنوم:سروره آخرم بود
    مخلصه همه Majid.BLACKHAND
    ویرایش توسط BLACKHAND : 10-04-2014 در ساعت 05:32 AM
    I,m always BLACKHAND

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و یه تبریک جانانه به بچه های sw برای 100 کردن واندرشون همون جوری که دیروز گفتم اینا 100 کردن و ما nw به قولی که داده بودیم عمل کردیم و مهمترین دلیل 100 شدن sw ما بودیم که نزدیم چون اگر اینا با se در گیر میشدند احتمالش 50 درصد بود که صد کنند ولی با متایی که با شما بستند ما شانس 100 شدن رو بهشون دادیم چون همرهای ما قرار بود فقط روی se بلند شه حالا دوستان چرا لینک همراشونو نزاشتن من نمیدونم یکی مثل کارو من خودم دیروز رو اکانتش بودم 3 همر داشت و ..... اگر کسی هم میگه ما همر نداشتیم به خاطر سوزشش من عکس همر کپم رو میزارم که همیشه هم برای هر کاری غارت و جنگ و ... ازش استفاده میکردم اونوقت خودتون ببینید می تونست صفر کنه یا نه http://upload7.ir/imgs/2014-10/02300557648243256510.bmp
    و نزدیکترین همر به واندر sw بودم ولی به خاطر هانی و کامی و دوستان با اینکه خیلی نامه ها رو اکانت هست و از من خواستن که بزنم نزدم و به ناپی که کارو بسته بود با اینا احترام گذاشتم
    امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
    همیشه یک مدیریت خوب و یک لیدر با تجربه هست که می تونه واندر رو 100 کنه نه یک قدرت بزرگ با همرهای بیشتر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا اینم همر ما
    http://www.8pic.ir/images/yx4gu1v6zn7j44fob63z.png

البته سزار 140کی بود دیشب که بی گندمی این بلا رو سرش اوورد

یه بارم ما تو تاریخ 10 شهریور یه فاجعه رو اک داشتیم که حالا بزاریم شما هم ببینید(خخخخخخخخخخ)
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/1063799c49e

خلاصه که تموم شد.امیدوارم که تو زندگیتون همیشه پیروز و سربلند باشین
    یاحق
    Siamak S.Y

4. پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه ی دوستان و هم بازی های این سرور
    ایشالله که خوب باشید و از این همه بی احترامی ها خودداری کنید .

اول از همه به جنوب غرب ( صادق ) و متاشون با جنوب شرق تبریک میگم .
    دوم هم اینکه بریم سراغ اتفاقات این سرور و آنچه گذشت تا از این همه بد و بیرایی که پشت من گفتید و بعضی هاتون روتون شد که تو روم بگید براتون پرده وردارم .
    از اول شروع کنم براتون اتحاد رو تشکیل دادیم و کشیدیم بالا همه چیز خوب بود تا جایی که تفرقه افتاد بین بچه ها در حالی که اصلا توجه نکرده بودن که این سرور سروری نیست که بخوان از این کارا بکنن و شروع کردن به یار کشی کردن و اکانت بالا کشیدن . تو این شرایط چنتا از اکانت های خوبمون رو مسئله فروش به مشکل خوردن و از بازی رفتن و چنتا دیگه هم به لطف همین رفقای امروزی رفتن و همین چند نفر موندیم .
    اولش ناخواسته رفتیم تو یه جنگی که هنوز هم علتش رو من نمیدونم و به بچه ها گفتیم کمک کنن ولی کسی نبود باز خودم بودم که با اکانت هایی که داشتم چند روز جنوب غرب رو سرگرم کردم تا جایی که داشته هام دیگه تموم شد و باید ریکاوری میکردم تا دوباره بخوام حرکتی بزنم که اینجا دوباره لطف دوستان شامل من شد و هیچ همکاری باز هم ندیدم تا جایی که داداشم ابوذر اومد و چنتا حرکت زد که موفق هم بود و ادامه پیدا کرد این کار که لابه لا باز هم یه چنتایی زدیم و خوب تایم مناسب رو در بازی نداشتیم و به هر کسی هم هر کاری میگفتیم شونه خالی میکردن و کسی جواب نمیداد .
    در واقع همه واسه حرف زدن بودن ولی برای عمل کردن کسی نبود . یکبار مشکل آی پی داشتیم یکبار نمیدونم همرها گفته بودیم بک بشن ولی نشدن
    یکبار گفته بودیم که میزنیم و بک هم داده بودن ولی موقع لانچ منصرف میشدن و خیلی داستان های دیگه که مشکلات ما بوده و ارتباطی به بقیه نداره .
    بار ها و بارها گفتیم که آقا پسورد بدید کسی حتی جواب نامه ما رو هم نمیداد . بار ها جلسه گذاشتیم و نشستیم به 20 نفر توضیح دادیم که چرا 50 کا گرز فلان اکانت رفته تو دیوار که مبادا جنگ داخلی نشه و هنوز هم داریم واسه اون 50 ک گرزی جواب پس میدیم که چرا تو 2 تا از پلن ها بدون تلفات برگشت تو آخریش رفت تو دیوار .
    دیگه چی براتون بگم تا جایی که بچه های saint اومدن اتحاد رو جدا کردن و باز هم گفتیم ایرادی نداره و برای منطقه هستش که دارن دفاع ساز ها رو میبرن یجا تا بتونیم دفاع منطقه رو حفظ کنیم که گذشت بعد متوجه شدیم که ممد طبق معمول ترسیده و همه دفاع ساز ها رو ورداشته و پسورد عوض کرده و دیگه دفاع لازم هم دستمون نبود . گفتیم ایرادی نداره فشار کار خودمون رو بیشتر میکنیم که همینطورم شد و ساختیم دوباره کشیدیم بالا
    گذشت تا جایی که همین ممد و آرش از اکانت saint که جنگ آموز کوچیکشون رو جنوب غرب زده بود و با التماس پس گرفته بودن با قول پس دادن جنگ آموز بعد از 3 روز که شد نزدیک 2 یا 3 هفته دیگه وقتشون تموم شده بود . با خودشون نشستن فکر کردن که خوب بیایید جنگ آموز بزرگ شمال شرق رو بدیم به جای این که کاری ندارم همون شب من نبودم نامه میاد رو اکانت که جنگ آموز رو میخواهیم و چون به همون آدم قول داده بودیم برای جنگ آموز گفتیم بیاد ببره
    و یک راست رفت جنوب غرب و اون اتحاد از بین رفت و کلی هم حمله اومد سمت بچه ها و دوباره بی نظمی شد دوباره گفتیم ایرادی نداره ممد دیگه میشناسیمش . دیگه از این کارا نمیکنه . خیر سرمون رفیق حداقل 5 تا سرور با هم بازی کردیم . گذشت و رسیدیم به شبی که کاتاهای اکانت saint خفت شد . حالا تو چه شرایطی خفت شد . از کل شمال شرق جاسوسی خورد از شانس بد 100 کا شوالیه ای اس ام هم تو آبادی ممد بود که تا جاسوسی میخوره ای اس ام بک میده . از آبادی شوتر جاسوسی خورد که بک دادم خودم از اسکلتون خورد که با دفاع جاش رو عوض کرد و از خود منم خورد و کلی اکانت دیگه که بگذریم . همون موقع زدن خفت کردن کاتاهای ممد رو یکیش ساعت 4:44 خورد و یکی دیگه ساعت 5:15 تو این فاصله زنگ هم میزنیم بهش جواب نمیده . پسورد رو هم عوض کرده دیگه دسترسی نداریم بهش . خوب خفت شد . صبحش هم 10ک رم و 10 ک کاتای خودم با یه سری سزار و شمشیری از من خفت شد . و الباقی هم که جابه جا کرده بودن و بحثی نبود .
    این وسط چون ای اس ام هم بک داده بود جاسوسی رو دیده بود دیگه از اونورم چون تا صبح بیدار بودیم ممد فکر میکنه که ما آمار دادیم . که خداییش تا همین الان هم دارم بهش میخندم . حالا داستان چی میشه آقا ممد میاد برای جبران دوباره پسورد ها رو عوض میکنه و میشینه خراب کاری کردن و رسما دیگه فروختن بچه ها تا جایی که همر من هم تو پارکینگ بود میاد با یه اکانت دیگه که اونم برای خودم بود میزنه رو همرم و اینطوری میشه که 3 تا همر از شمال شرق کم میکنه . میاییم باز هم میگیم ایرادی نداره بیا ممد تو همرت رو چکمه بدیم بهت بزن جلو منم از این ور چنتا همر دیگه که برامون مونده رو بزارم پشتش بریم سوپر همر های جنوب شرق رو بزنیم از اونورم بریم با شمال غرب واندر مشترک بگیریم 5 ایکس رو بندازیم روش همرهای جنوب غرب زیاد زور ندارن راحت میتونیم بازی رو ببریم که ممد جان چون میخواستن بیگ سرور رو بگیرن مخالفت کردن و بهانه گیری تا جایی که دیروز همشون سریالی به من زنگ زدن که بزن بزن منم بهشون گفتم نمیزنم . این به سود منطقه شمال شرق هست که نزنم .
    که چی آقا تا روز آخر شارژ کنه و همه همرهاشون رو بزنن و بیاد بیگ سرور رو بگیره .

حالا تمام کسانی که میان پشت سر من حرف میزنن و میگن که خیانت کرد بهم توضیح بدن کار اشتباه از من بود یا کسایی که به اسم رفیق کنار من بودن .

کل دفاعی هایی که دست خودم بود به 500 کیلو هم نمیرسید . ابوذر و اسکلتون هم دفاع خودشون رو داشتن که برای یک سری اکانت ها ازشون استفاده میکردیم شوتر هم دفاع خودش رو داشت حتی واندر ما دفاع نداشت چه برسه بخواهیم ببریم بالا و همون چنتا لولی هم که زدیم ابوذر با دفاع خودش زد کسی کمکی نکرد .
    همیشه حمله میومد رو من میرفتم از ابوذر دفاع میگرفتم و بعدش بک میکردم . وای به روزی بود که دفاع رو بک میدادم بعدش دوباره حمله میومد . و بارها دهکده همر و پایتخت من به زور 50 ک دفاع داشتن . حتی دفاع خودم رو هم میدادم به بچه ها . اگر غیر از این بوده بیان بگن .

خوب دوستای گلم شما که تو جنگ با جنوب غرب این همه هماهنگ کار کردید و آبرومون رفت و نشستید کلی از اکانت ها رو بالا کشیدید و کلی از من بد گفتید به نفع خودتون . چیزی هم که خودم داشتم رو با نامردی تمام زدید و دستم رو خالی کردید توقع داشتید براتون معجزه کنم . همین که نزدیم و گزاشتیم منتی به سر جنوب غرب باشه که به زور ما 100 کردن خیلی بهتر از این بود که زیر اتک جنوب شرق هم میرفتیم اون موقع دیگه کتک خوردن شمال شرق میشد فیلم هندی و بعدش دیگه کل دفاع ساز ها میخوردن و ممد جون تو هم دیگه به غیر دفاع سهیل و شمال غرب که دیگه دفاعی از اکانت هایی که بالا کشیدی از شمال شرق برات نمیموند که بخوای بیگ هم بشی .

این بود داستان ما تو شمال شرق . همین هایی که امروز دارن صحبت میکنن و میان میگن تاپ لیدر شمال شرق خیانت کرد چون به خواسته های شخصی خودشون نرسیدن حرف از خیانت میزنن در حالی من خیلی خیانت ها و خیلی دو دستگی هایی دیدم که فقط ریختم تو خودم و به بهانه بازی بودن از کنارش رد شدم و هر موقع هم تایم داشتم با چیزهایی که دستم بود تو جنگ ها شرکت کردم و آبرو خریدم برای همین شمال شرق و خیلی از دوستان تو مناطق مختلف میدونن که من چطور بازی میکردم و هر 2 روز یکبار به زحمت 5 ساعت میخوابیدم و تو چه شرایطی بازی رو ادامه میدادم .
    آره رفقا فقط میتونم بگم دم بچه هایی مثل ابوذر / کاوه شوتر / محمد آکوما / مسعود فاکس / مهدی ای اس ام در آخر مهدی اسکلتون گرم که تا اینجای کار هر چی شد و خوردیم و زدیم دست و پا شکسته کنار تیم بودن و نزاشتن بیشتر از این کم بیاریم .

در آخر هم از میثم داداش گلم هم بازیم تشکر میکنم که خارج از ایران هم زندگی میکنه و با چه مشکلاتی اکانت رو کشید بالا و اگر نا رفاقتی دوستان نمیشد
    امروز همری که میثم ساخته بود رو king ne نزدیک 450 ک شمشیری با 280 ک سزار میشد و 20 ک رم و 35 ک کاتا که نشد .
    میثم رفیق چندین سالم شرمندت شدم که خیلی گفتی بزن و زیر بار نرفتم میدونم که منطق تو جنگیدن تا آخرین سرباز بود ولی منطق من با کسایی که دوره ورم بودن این بود که با افتخار ببازیم نه با خفت و سر خوردگی .
    از رفقایی هم که تو شمال شرق بودن و زحمت کشیدن تشکر میکنم و ایشالله که همیشه و همه جا سربلند باشن و موفق در زندگی .
    بعید میدونم بازی کنم دیگه ولی اگر یک روزی بازی کنم دیگه لیدری نخواهم کرد تا زمانی که تیم خودم دوباره با من باشه و به خیلی ها ثابت کنم که اگر تیمی با هم باشن هماهنگ و از خود گذشته و نگن چرا من برم تو دیوار و بحث بی مورد برای 50 ک گرزی نکنن چی میشه
    خیلی ها من رو میشناسن و میدونن زمانی که با تیم خودم با هم بازی میکردیم چطوری با هر 4 تا ساید دقت کنید هر 4 تا ساید درگیر میشدیم و جدا جدا مناطق مختلف میامدن و با ما متا میبستن که نزنیمشون . و خیلی خوب هم بلد بودیم پلن بزنیم بدون تلفات که نمونه هاش رو چند بار ابوذر زد و دیدید . ولی خوب متاسفانه کمبود امکانات و تقسیم پتانسیل منطقه برای مصارف شخصی نزاشت که بهترین باشیم ولی بدترین هم نبودیم .

شاد باشید

علی
    ThE HeRoES
    King_NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقد من به شما اسپید بازها( خواهشا با دید باز بهش نگاه کنید)
    دوستان به من خرده می گرفتن که با این همه غارت همر 1میل گرز!!! باید چندتا بیگ همر داشتی! اما چرا نه
    با چیزی که از شماها (منظور همه نیست) دیدم ، سبک بازی کاملا متوافت از سرورهای نرماله، اینجا عادن برگنده کردن همره برای زدن رو واندر یا بیگ همر شدن. خب واسه شما خیلی عذاب آور نیست چرا چون 3ماه خارج از حواشی باشید تمومه حوصله ای هم سر نمیره. ولی وقتب بحث 1سال میشه کسی حاضر به این کار نیست.
    بنظر من بشخصه لذت بازی خارج از داشتن یه همر بزرگه، چراکه با یه همر 20ک هم میشه پلن رفت و از بازی لذت برد، به قول نیما رونچر یه همر 20 ک گرزی که باهاش پلن بری ارزشش از یه همر 1میل گرزی که قاب کنی بزاری رو دیوار خیلی بیشتره.
    اسمایی مثل نیما رونجر، آیدین، فریار،مازیار، اردشیر، واسه این نموندکه بیگ همر داشتن،موند بخاطر طرز فکر پلیریشون، اتحاد هایی مث والس، 3دات، ایس اسماشون بخاطر همیشه بردن نمونده، بخاطر جنگیدن و بازی و قشنگ کردن موند، اکانت هایی مث لئو، پرزیدنت(این نه ها :دی )، گانز 4 وار و خیلی های دیگه نموند چون خیلی بازی کن بودن یا بیگ همر!!!!! موند واسه اینکه اومده بودن واسه جنگیدن، واسه ربع بازی کردن، فدا کردن خودشون برای ساید، اکانت هایی هم مث ایوانسس بودن که رکورد اتک پوبنت نرمال و زدن(نگین ما نرمال بازا نداشتیم)
    اگه می خواین سرور بعد و واسه رکورد زنی شروع کنید، نکنید. نتیچه همه این سرورا معلومه؛ بازی کنید برای لذت دژکوب، لذت دیوار شدن، دیوار کردن، صفر شدن،صفر کردن. خوشحالی دسته جمعی، استرس دسته جمعی
    امیدوارم کسی ناراحت نباشه از من ، خصوصا اون دوستی که باهاش کل کل کردم
    خواهشا برام دعا کنید که دیگه بازی نکنم
    جدایی طلب

7. تشکر ThE HeRoES, partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan, Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    خواهشا برام دعا کنید که دیگه بازی نکنم
    خودتم بخوای رفیق های نا باب نمیزارن :دی
    از اون جهت که دژکوب یه کرم میندازه به جون ادم حرف های اون رفیق نا باب برات شیرین میشه)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

تلاش میکنم برم رو مخ آرمان بیاد ولی انگیزه نداره میگه بیام کیو بزنم ! تارگت ها تکرارین ! دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها

علی
    ThE HeRoES
    King_NE

با سلام خدمت همه!
    تبریک به برنده!
    تبریک به علی کینگ اس ای بابت همر بسیار زیباش!
    تبریک به اکانت لایف بابت همر های قشنگش!
    و یه تبریک ویژه به شمال شرق بابت اینکه لیدر عزیز و با تجربشون کاری کرد دیگه شبا راحت بخوابن !
    علی جان همیشه بیا و اون چیزی که واقعیت داره رو بگو نه اون چیزی که شما دوست داری !:دی!
    شما گفتی منم میگم!
    به قول خودت بازی شروع شد بله! شما با تایم کمی که داشتی شدی لیدر ماهم چیزی نگفتیم!
    رسید موقع کتیبه ها! ساعت 7 فکر کنم آزاد شدن ! که شما ساعت 10 آنلاین شدی لیدر نمونه و اونی که داشت تو اسکایپ کتیبه هارو تا جایی که میشد اوکی می کرد آرش بود ! یادته که سر یه چشمان عقاب تو فاصله 4 ساعتیت داشتی با آرش دعوا میکردی آقای لیدر؟!؟!؟!؟!؟!
    همون موقع ها بود که بچه ها گفتن به درد لیدری نمیخوری و ممد سینت باید بشه لیدر ما!!! اما جواب من چی بود؟؟؟ جز این بود که پشتت وایسادم و نذاشتم همچین داستانی بشه! در مورد دادن پسوورد و شرکت تو پلن و...! یادته که همون شب من و شما تو اسکایپ بودیم؟ همر دومم رو همین که گفتی گفتم بیا این پسوورد هر کاری میخوای بکن! پس نگو عدم همکاری !
    این که من ترسو ام واقعا خوب بود ! راضیم از حرفت !لول!
    همین اکانت من و همین شخص من بود که دف خودت و ای اس ام رو میداد! چون شما که کلا خودت و دوستانت که هر 3تونم رومن بودید فکر نکنم روی هم رفته 200کیلو دف رو اکانتاتون بود!
    یادته که اتک میومد روت کم کم کم 500کیلو از همین سینت رو اکانتت میومد! اینارو منکر نشو! نمونشم همین اتکی رو ای اس ام اومد که 1 میل دف روش رفت ! هر بار از جنوب روت اتک میومد یادته که نامه به سینت!!!!! .......!عجب!
    اما در مورد کتیبه ای که از شمال شرق رفت به جنوب غرب و جنگ آموز التماسی و .....!
    حقیقت ماجرا: من اون روز صبح نبودم شب هم به سهیل و آرش سپردم که نیستم و حواستون باشه ! خلاصه جنگ آموز زده شد و آقا سهیل زحمت کشید با هماهنگی آرش برش گردونه من روحمم خبر نداشت ! که سهیل رفت و تا یه ماه دیگه! و عین این یه ماهم سهیل و آرش تو پیچ جنوب غرب بودن! از خودشون میتونی بپرسی! یا از همین صادق!! که بهم گفت جنگ اموز گفتم با آرش هماهنگ کن بیا ببر چون واقعا من خبری نداشتم که چی شده و کی زده و کی برده و این داستانا اصلا چی هستو ... که آرش هم زیر بار نمیرفتو خلاصه هم تو میدونی هم من! دیگه بازش نمی کنم !
    در مورد جنگ آموز بزرگ و این حمله ای که منجر به خفت شدن رکورد جهانیت بود!لول! اینو فقط میگم ! که شما به من نامه دادی یادته که؟ که مولتی هانتر بهت گفته ممد سینت اتک داده ! سوپر لول! منم همون لحظه از مولتی هانتر عزیز پرسیدم و ایشون جز اینکه تعجب کنه و علنا گفت که نه تنها نامه ای به شما نداده بلکه نامه ای هم دریافت نشده ! شما فکر کن من زدم ! شما فکر کن من کتیبه لو دادم و هزاران فکر دیگه!!! فکر!!!( از خنده منفجر شدیم وقتی نامتو دیدیم که من تو چه فکریم و شماها تو چه فکری هستین)
    عزیز دل من 4 5 تا اکانت دف ساز داشتم که خیلی وقت بود برام دف سازی می کردن دستشونم درد نکنه! اونا در اختیارتون قرار دادم ولی چیزی که مشاهده شد فقط سو استفاده از اون اکانت ها بود ! خودشون پسوورد عوض کردن و اکانتو به من دادن چون به من اعتماد کامل داشتن !
    در مورد خفت شدن من! یادته که ساعت 2 بعد از ظهر دمپایی ای اس ام خفت شد! دقت کن 2 بعد از ظهر و زود تر از اینکه صاحب اکانت بفهمه شما بهش زنگ زدی و گفتی برای چی؟؟ که بترسونیشو همراشو در اختیارت بزاره ! که همین هم شد ! همون شب هم من خفت شدم فدای سرت همین برنامه رو منم داشتی دیگه:دی! اما به قول خودت خیلی وقته منو میشناسی!!!
    من تنها حرفی که میزدم این بود که توی منطقه باید اولویت بندی بشه ! یعنی چی؟ به فرض روی کل همر های شمال شرق اتک ریله ! اولویت بندی درست برای دادن دفاع درست ! یعنی اونی که 300 کیلو گرزی داره لازم نیست 3 میل دف رو دهش باشه! یعنی لازم نیس برای دفاع از یه چکمه کوچیک که میشه جابجاش کرد 2 میل دف سایدو هدر بدید! یعنی برای یه پایتخت لول 18 لازم نیس 2 میل دف ثابت بریزی!و یعنی های دیگه که الان بی معنی هست!همتون با زبون تایید می کردین حرف منو! اما به عمل که میرسید !!! یه نمونشم همون شبی که بچه های جنوب غرب بغل من ده زدن! رو همتون فیک اومد و شروع کردین کل اکانتا رو خالی کردن ! در صورتی که هم سهیل و هم آرش بهتون گفتن آقا شما رو نمیزنن سینت میخوره ! که اگه سهیل نبود واقعا هم همین میشد چون یه دونه هم از کل ساید شمال شرق برام دف نیومد!

در کل نگو بهترین تصمیم برای ساید و ... بهترین تصمیم برای شخص خودت بود! چرا؟
    شما اکانتت نه بیگ همر میشد! نه رنک 1 میشد! نه رنک 1 مهاجمین میشد! نه رنک 1 مدافعین میشد و نه هیچ چیز دیگه!
    اما اکانت هایی مثل شوتر ! اسکلتون! ای اس ام ! خودمو نمیگم من هیچی نبودم اصلا از شما جدا بودم خوبه؟!:دی همه اینا شانس اینو داشتن که حد اقل یکی از اینا رو داشته باشن!! پس داری حرفی میزنی نگو منطقه دوست من بگو خودت!
    به فرض من از اتحاد رفتم ! خب شما رو هم بردم؟! ازتون دف خواستم ؟! کمکی خواستم؟؟؟ من بودم و 4 5 تا اکانت دف ساز که فقط هم برای من دف میساختن چون نسبت به همتون بی اعتماد شده بودن از بس سو استفاده کردین از اکانتاشون!
    در مورد واندر هم حقیقتو بگو لطفا! ابوالفضل گفت یه واندر تو شمال شرق میگیره با اکانت خودش و میل رو هم میده بهتون معماری هم روشه ! شما قبول نکردی و گفتی نه ! اکانت خود شمال شرق واندر میگیره شما هم معماری رو بدین بهمون میلو میدیم بهتون! خب هر کی باشه قبول نمیکنه ها عزیزم!
    میبینی همه ماجرا رو میچرخونی تا اونی بشه که خودت میخوای اما حقیقت همیشه اونی که من و شما دوس داریم نیست! باید بپذیریم!
    اگه من آدم بدی بودم و این چیزی که شما میگین درست بود نمیومدم وقتی رو خودم اتکه دفاعمو بدم مهدی ای اس ام! نمیومدم هر بار که روش حملس برم اینور اونور آمار در بیارم ! کلا این همه آدم دورو بر من نبودن! دیدی که سرور تموم شد کسی حتی نیومد لفظی بگه ممد سینت تقصیر تو بود! همه گفتم حاج علی .....!!! بیخیال! گذشته ها گذشته!
    اون تیکه ای هم که گفتی جنگ آموز بزرگ فروختم واقعا توپ بودااا!!!! فروشنده بزرگ دژکوب ایران بغل دستت بود میای به من میگی؟:دی!
    در آخر از همه اونایی که کمکمون کردن تشکر میکنم!
    آقا سهیل عزیز دمت گرم ! علی چیفر عزیز دمت گرم! مهدی ای اس ام عزیز دم توام گرم! ابولی تپل خودم دم تو خیلی گرم! و بقیه بچه ها که کمکی هم بهم میکردن از روی زور نبود بلکه دوسم داشتن! خودشون میگن من حرف نمیزارم دهن کسی!:دی!

تو همه مراحل زندگی موفق باشید !

MaMaD AXEMAN

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها

علی
    ThE HeRoES
    King_NE

سلام علی جان
    جالبه شما از اول سرور به لحظه های مهم که میرسید شما با دیلی وارد میشین )
    سر کتیبه ها ... سر پلن ها و ...
    علی جون نمیدونم چه رویی داری میای این حرفارو اینجا میزنی ! اول سرور تایم نداشتی با ادعا اومدی تاپ لیدر شدی هیچ کاریم واسه بچه های که داشتن پول خرج میکردنو وقت میذاشتن نکردی !
    چقدر گفتم آقا اکانت تو NE خیلی زیاده بیا دونه دونه چک کن Pw بگیر پلن هم بده که یارو درگیره بازی شه ... ۱ بار شد بری رو یه اکانت بگی آقا گرزی ساختن تو ۲۰تا ده اشتباه )) !!!!
    اون موقع سرور که از ۲۰ نفر صفحه اول ۱۴تاش NE بودن علی جون نتونستی خوب کنترل کنی همرو نتونستی برنامه ریزی کنی ! چون تایم نذاشتی ... ولی مسولیتو قبول کرده بودی ... خود من ۲۰۰بار رفتم اکانت هارو چک کردم جوری که هماشون به من میگفتن تو باید تاپ لیدر بشی اما ما می گفتیم نه تاپ لیدر علیه !
    با ابوذری نشستی که ماه اول سرور همرشو کپو کتیبه رو همرو به باد داد ... اگه از همون موقع همر می ساخت بیگ همر هم می تونست بگیره ... ! نشستی با همین آقا ابوذر گفتی اینا ۱۰میل دف دارن همرشون کاتا هاش بره هم دف آزاد می شه هم یه همر جنگی میافته دستم. ( سیاست های مثلا اسرائیلی ... پیفف )
    خلاصه که علی جان اینجا این چیزا آنتن نمیده ، دیگه تاریخ مصرف شما گذشته متاسفانه ... سرور بعد که هیچی ۲۰سال دیگه هم نمیتونی به جایی برسی .
    چه تکی بیای چه با تیمت.
    شما انقدر بچه ا ی که نمی دونی اگه به فرض مثال من هم بیگ همر رو میزدم یکی بود از NE و یه افتخار واسه خود شما هم بود ...
    ۳تا اکانت رمن داشتی و دریغ از ۱۰ک محافظ )
    من رو یه اکانت ۵تا دهی ۵۰۰ک محافظ داشتم ! پس هیچوقت به خودت اجازه نده که بیای بگی اینا دفاع دزدیدن
    کسایی که دف میدزدیدن شما بودین ... همهٔ بچه های که اومدن سمت من از تو شاکی بودن ... اینا وقتی افتادن دست من رو هم ۱میل هم دف نداشتن . اما تک تک میرفتم ۳۰تا ۳۰تا گلد کد می کردم روشون باشون هماهنگ می کردم پلن میدادم که تو یه هفته تونستم دفو به ۳ ۴میل و تا هفته پیش دفمو به ۱۰تا ۱۲میل برسونم. ( بدون دفف سهیل و NW)
    پس میبینی اینی که میگی همش توهمته و ساخته های مغز خودته ... چشاتو باز کن کاملا واضحه ... مرد باش اشتباهتو قبول کن . مثل مرد بیا یه پست بذار بگو آقا من کم کاری کردم شرمند همتونم نه اینکه بخوای بندازی گردن ما !
    سرور ۵ اسپید سروری که همر من رفت تو دیوار کلا NE همون یه همرو داشت و یکم دف اما بازم وایسادیمو واندر بردیم بالا و کلی همر گرفتیم. درسته نبردیم اما بازم تا تهش وایسادیم نه اینکه واسه لجبازیه اینکه من بیگ سرورو نزنم همر رو سایدی که ۲ماه باهاشون درگیریم لانچ نکنی. این نوب بودنو آماتور بودن شما رو ثایت می کنه.
    علی جان توی بازی دیگه داستانمون با هم مشخص شد به نظرم دژکوب بازی نکن :دی ...
    میام تهران یه چیز سم میگیرم درو دیوارو بقل کنیم ... )

Arash Axe Man

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    سلام علی جان
    ا ابوذری نشستی که ماه اول سرور همرشو کپو کتیبه رو همرو به باد داد ... اگه از همون موقع همر می ساخت بیگ همر هم می تونست بگیره ... ! نشستی با همین آقا ابوذر گفتی اینا ۱۰میل دف دارن همرشون کاتا هاش بره هم دف آزاد می شه هم یه همر جنگی میافته دستم. ( سیاست های مثلا اسرائیلی ... پیفف )
    خلاصه که علی جان اینجا این چیزا آنتن نمیده ، دیگه تاریخ مصرف شما گذشته متاسفانه ... سرور بعد که هیچی ۲۰سال دیگه هم نمیتونی
    Arash Axe Man

ارش جان اگه کسی محلی ب شما میزاره ب خااطر ممد هستش خیلی خودتو بزرگ نشون نده ک بخواد ما بیایم با علی بشینیم در مورد تو فکر کتیم

اگه من همرم کپم کتیبم رفت اما زیر پرچم هیچ کس نرفتم و ب هیچ کس باج ندادم برای بازی کردنم

خلاصه ابوذر اینقدر عرضه داره ک گند کاری بکنه بیاد مرد و مردونه بگه اره کار من بوده تا همین الانی ک چندتا سرور بازی کردم فارم شدم کپم رفته نان کپم رفته کتیبم رفته اما زیر پرچم نرفتم
    کتیبم رفت کپم رفت نان کپم رفت فدای سرم اما با هیچ کلی جنوبو زدم کتیبه زدم ازشون و همر زدم ازشون اما نو ک بیگ همر داشتی چی کری ها با 9 نه 900 میلیون دف

اگه دیدی هرچی میگی بهت میخندم و بهت چیزی نمیگم ب خاطر بچه بوددنته ب قول یکی از دوستان ابوذر دلت مییاد با این بچه کل کنی

ب نظر من برو کانترتو بازی کن

صفحه 80 از 82 نخستنخست ... 30707879808182 آخرینآخرین