صفحه 32 از 82 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 818

موضوع: سرور c3 بیگ همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    عالییییییییییییی بود این ))))))))))))))))))
    خدایی من در جریان نبودم .. ))
    ولی مردم از خندا سر این پستت ))))
    اقا گرگه ! در جنگل رو باز میذاری خرگوشای سایدت پا میشن میان تو بیشه زاره شیرا تیکه پاره میشن ! غذا گیر خودت نمیاد از ما گفتن !
    پ.ن. تو روح کسی که نذاشت ما لانچ کنیم برای چکمه بزرگ نمیدونم گفت اینا اینقدر نوب نیستن به این تابلویی بزنن !
    پلنر کی بود؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اقا گرگه ! در جنگل رو باز میذاری خرگوشای سایدت پا میشن میان تو بیشه زاره شیرا تیکه پاره میشن ! غذا گیر خودت نمیاد از ما گفتن !
    پ.ن. تو روح کسی که نذاشت ما لانچ کنیم برای چکمه بزرگ نمیدونم گفت اینا اینقدر نوب نیستن به این تابلویی بزنن !
    پلنر کی بود؟؟
    پلنر آغای گشاد پوریان بود عزیزم لطف میکنی اسم اکانتتو بگی یذره به سابقت بخندیم : ))) ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پلنر کی بود؟؟
    برادر من تو nw هیچکارم :دی
    اقا گرگه من نیستم والا من اهوی دشت زنگالیم )))
    یه پلیر هستم برای nw

4. تشکر partizan تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    پلنر آغای گشاد پوریان بود عزیزم لطف میکنی اسم اکانتتو بگی یذره به سابقت بخندیم : ))) ؟
    استاد کارو دیگه ما رو شرمنده نکن ، همه بچه های جنوب شرق سرور اولشونه ، کل سابقه پلیرهای ما رو روی هم بذارین قطعا به اندازه یک دهم سابقه شما نمیرسه ، دو تا اکانت رو روی سابقشون حساب میکردیم یکی ali king se بود یکی هم life 4 ever اونها رو هم تازگیا فهمیدیم فیکه اسماشون و کپی کردن و سرور اولشونه ، اسم اکانت رو هم بچه ها میترسن بگن یه وقت آقای گشاد پوریان پلن بزاره برامون
    ما که پلنای آقای گشاد پوریان رو میبینیم کلی میخندیم شما هم همینکارو کنین دیگه چرا میخواین به کم سابقه بودن ما سرور اولیها بخندین ؟

6. تشکر partizan تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_Matrix نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خ
    سلام به همگی
    دلم واسه فروم تنگ شده بود
    مج مجی مننننننننننن خائننننننننن کجا بودی وخی بیا پیش عمویی ببینمممممم
    پلنر کی بود؟؟
    می گم شما اکانتم داری تواین سرور؟دژکوب بازی می کنی؟خخخخخخخخخخ

داداشی اسم اکانتم می گی؟واسه اطلاعات عمومی سرور خوبه))یاازاین هایی که میایی اخرسرور یک لینک می گذاری می گی ما فلانی بودیم؟

پ.ن:کارو ولی از حق نگذریم اگه من یک دونه همر بااجازه لانچش داشتم الان قضیه فرق داشتااااا بعدویسکی خدابیامرز( نمی گذارید من اونجایی که دلم می خواد بزنم((

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم از طرف یکی از دوستان:

سلام خدمت همه دوستان دژکوبی

در رابطه با اتک شمال غرب که باعث شد یه سری محافظ کتفشون در بره

و این دوست شکسته بندمون بزحمت بیفته

لازم بود چون اکانت فروم نداشتم به آقا نیما زحمت بدم

دوستان اتک بنده دادم

از اونجایی که خیلی* نوب هستم و تازه دژکوب شروع کردم

بدون مشورت با لیدرهای محترم شمال غرب دمپایی هامونو زدیم رفت خیلیم حال داد:دی*

بنده اینجا رسما از اون محافظ آیی که دست بالشون شکسته عذرخواهی می*کنم

بذارین به حساب نوب بودن و تازه کار بودن

الان مشکلتون حل شد؟؟؟

یا بازم بگم

آقا من نوب شما مولتی* مگا پرو پلیر :دی*

شما سالار دژکوب ایران

شما قهرمان

فک کنم دیگه کافی* باشه دیگه :دی*

برای همتون آرزوی موفقیت می*کنم هم تو بازی هم در زندگی* واقعیتون

یا علی* مدد

کوچیک همه ابوالفضل

9. تشکر prince hamid تشکر نمود
    پسندیدن prince hamid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

دوستان آب یخ بزنید ! زیتون هم خوبه ! نه نه زیتون گرونه مجبورمیشید اکانتتون رو بفروشید باز ! همون آب یخ خوبه
    اول یه تشکر از سهیل پریزدنت صرفا به دو دلیل یکی اینکه پلنی که کسه دیگه تر زده بود توش رو اومد گردن گرفت !
    دوم جنبه شوخی وکل کل تو فروم داره
    خوب میرسیم به بحث شیرین دوستان شیرین سخن دیگه !
    1-دوستان یه سری پست تو این فروم بود مربوط به دیشب که آی فردا پلن میزنم ! خبری در راه هست ! از اینا تا اتک ها نشست کلا پاک شد ! این سرعت و دقت رو تو بازی داشتید الان مسابقه کی بود کی بود من نبودم بازی نمیکردید !
    2- مورد بعدی تاپ لیدر جان به پلنرت سلام برسون و همیشه هماهنگ کن همه چا با هم برید بازی کنید فقط مواظب باش توپت دیگه تو زمین جنوب شرق نیوفته قربون پسر .
    3-اسم اکانت میخوای؟ گفتم معمولا اول اسم اکانت خودشون رو میدن بعد اسم اکانت میپرسن
    کلا هم بازیه جدی نگیرید ! آقای گشادپوریان هم جدی گرفت وضعش شد این

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

روزی مریدان همی گرد شیخ حلقه زدندی گفتند یا شیخ در بلاد جنوب شرق اکانتی هست مادام العمر (life 4 ever)
    هر شباهنگام که ما پیژامه و زیر پیراهن خویش را پوشانیدنی و به قصد جمع آوری قوت لایموتی !(زدن گندم از ناتار) از سرای خویش زدندی ! ایشان با بوگاتی خویش آمدندی و سرای ما را علامت سوال نمودنی ! (صفر شدن ده ) و ما مجبور شدندی شب را در کنار خرسها و کفتارها در آباده ها و سرزمین متروکه بگذرانیم و حتی برای قضای حاجت شباهنگام جرات بلند شدن از روبروی مونیتور را نداریدنی !
    شیخ نیش خود را تا بناگوش باز نمود و تبسم ملیحی نمودنی و دست چپ خویش (شیخ چپ دست بودندی )را تا آرنج در بینی فرو بردندی و گفتند ویرانه اش کنید سرایش را فقط به من نشان دهیدش !
    بعد از آنکه شیخ اکانت را دیدندی همچون جوجه کلاغ خیس خورده ای بر خود لرزیدنی مریدان جویا شدند ای شیخ چه بر شما عارض گشت !
    شیخ بصورت کلاغ پر بدنبال بوگاتی روانه شدندی به امید آنکه بوقی بر ایشان روانه شدندی و با فریادهای بلند نمیدانم نمیدانم از سرور c3 به سرور پرورش پو روانه شدندی و در افق محو شدندی !
    مریدی احمق که در آن روزگار گشاد پوریان نامیده میشد با بلاهت خویش گمان برد که حمله با اکانت نمیدانم چاره کار می باشندی ! و حاصل این شد که مشاهده کردندی !

12. پسندیدن prince hamid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به به
    ببین من نبودم چه خبر شده
    اقا انقد به شمال غرب گیر ندید دییییگه
    اخه چند نفر به دو نفر
    نگا نکنین شمال غرب اکانت زیاده مهم پلیره که کارو و سهیل زحمتشو میکشن که تازه اونم کارو که همش نیست باشه ام لانچ نمیکنه
    میمونه سهیل
    اونم که در جریان نیست کلا
    بابا نامردا تک به تک بیاید اینا همتونو حریف میشن :دی
    شمال غرب یکپارچه اس دیگه کارو سهیل باهم یکپارچش کردن

14. پسندیدن prince hamid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    چطوری با سابقه.خوبی؟ میگم یکم از سابقت می گی ما فیض ببریم..می خوام تو سابقم بنویسم هم بازی بودم با شما در یک سرور

--آرمان
    جدایی طلب

16. تشکر PiChPiChI, partizan تشکر نمود
    پسندیدن PiChPiChI, prince hamid پسندید
    نپسندیدن partizan نپسندید
صفحه 32 از 82 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین