نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
عرض کردم داداشی یه بار رومن بردار بعد نظر بده رومن یه ساختمونی داره به نام ابشخوری
بحث این تاپیک سر همر جنگی نیست
شاید 9ماه این همر ها تو تاپ باشن اما آخرش همر واندر زن میره تو تاپ وجایزه میگیره
واسه همین همر جنگی اصلا اینجا جایی واسه بحص نداره

این تیکه کلی بود چون شورش در اومده بود

این تو 9 ماه رومن هست با سلاح دست راست میشه 61 ملیون اتک پوینت
این تو 9 ماه توتن با گرزی که میشه 65 میلیون
این تو 9ماه توتن با تبرزن که نحایتا میشه 60 میل اتک پوینت
(سلاح دست راست تو لینک نشون داده نمیشه )
این میشه مقایسه همر ها، داخل اون پست من 2 تا نیرو رو مقایسه کردم

اینا همش مال زمان ساخته هزینه نگهداری منبع و لاست رو باید درنظر گرفت
و اما ازهمه مهمتر هدف هست کسی نمیاد برای این جایزه یه سرور بازی کنه (بحث سرعت رو ندارم )
هدف بازی باعث میشه که تمرکز شما بره روی نیروی خواصی و ساخت اون نیرو از حالت استاندار خارج میشه (منظورم با کتیبه هست )

نگهداری این نیرو ها شاید اینجا راحت تر از دژکوب باشه اما تو دژکوب خیلی سخته
یک بار خوابیدن = با صفر شدن گندم و لاست

تو واندر نمیشه یه میل گندم خور رو بدون لاست نگهداشت با اینکه همه کمک میکنن باز گندم صفر میشه
عزیز من آبشخور رو هم حساب کردم ... ابشخور هم مثل سلاح تو لینک دیده نمیشه و مثل کلاه خود !!! علتش رو نمی دونم ولی مقدار اتک پوینت ها که تو پستم میبینی نهایت اتک پوینتی هست که هر دو نژاد می تونن بسازن ( بدون احتساب کتیبه )
قبل از اینکه یادآوری کنی رومن آبشخور داره یه خورده به لینک ها با دقت نگاه کن و خودت هم یه بار حساب کتاب کن بعد بیا پست بده !
نگهداری این نیروها شاید تو سرور W1 و a1 خیلی راحت بود ( علتش هم نیرو نساختن ناتار بود ) ولی تو سرورهایی که جدیدا ران شدن به این راحتی ها نیست مثل سرور c1 .... تلفاتش نسبتا زیاده که خوب هست ( حتی اگه نیرو ها مست باشن تو نژاد توتن و سطح نیروها هم 20 باشه باز هم تلفات داره )