صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 69

موضوع: بیگ همر در سرور های جدید

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان یه سوالی برام پیش اومد
    تو همین سرور 10 ایکس که امروز صبح تموم کردیم
    بزرگترین همر سرور رومن واسه اکانت ما بود . البته خیلی از این همر استفاده کردیم نزدیک 3.100.000 گندم خور مهاجمین گرفتیم
    این لینکش هست
    http://dejkoob.ir/ir/report/10600010e53

لینک تو بازی هم اینه
    http://b10.x.dejkoob.ir/berichte.php?id=40707717

نمیدونم هرطوری که فکر کنید ریپورت میگیرم کامل نمیده چی گذشته

که البته اگر از همر استفاده نمیکردیم تا نزدیک 350 ک شمشیری میشد و 230ک سزار

یه همچین همری میشه بیگ همری که دوستان میگن
    یا اینکه باید تو آمار مهاجمین سرور رنک 1 بشیم تا محسوب بشه .

لطفا دوستان راهنمایی کنن

با تشکر

علی
    ThE HeRoES
    باید از همر در یک حمله استفاده بشه تا با سایر حمله ها مقایسه انجام بشه و رنک همر انتخاب بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط iIiTTiIi نمایش پست ها
    به هرجا همر رو بزنیم فرقی نداره؟؟ مثلا اگر به آبادی بزنیم باز امتیاز هجومیش محاسبه میشه واسه تاپ تن ؟؟؟
    به هرجا می تونید همرتون رو بزنید اما باید حمله عادی باشه نه غارت پس به آبادی تسخیر نشده نمیشه زد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    به قدرت هجومی بستگی داره، به تعداد نیروی همر بستگی نداره

قدرت نیروهای هجومی رومن رو دست کم گرفتید!

خیلی از سرورها ، بزرگترین همر سرور دست نژاد روم هست
    شما مثله این که محاسباتتون ضعیفه یه محاسبه کنید میبینید که از همه لحاض بهترین و بیشترین و حجومیترین همر رو توتن میتونه داشته باشه تازه قهوه خونه هم داره که دیگه بد تر خخخخخ
    قدرت گرذدار 40 هستش با اهنگر فرض 20 تا بره بالا میشه 60 بعد قدرت حجومی از سمت قهرمان هم اضافه میشه بعد ساختش سریع تر از سرباز شمشیر زن رومن یا لژیون هستش قهوه خونه هم که جشن باشه 2 لوپی دیفنس هارو قورت میده.
    حالا شما محاسبه کن شمشیر زن یا لژیون و سژار یا شوالیه رومن تو 1 روز چقد ساخته میشه ازشون برای توتن هم گرزدار با شوالیه رو حساب کن بعد قهوه خونه رو هم که حساب کنی میفهمین که چی میگم
    رومن همرش بدرد لای جرز دیوار دالفنون میخوره خخخخخخ من امتحان کردم پیش نهاد میکنم کسی امتحان نکنه و نژاد رومن رو اتخاب نکنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the wall نمایش پست ها
    شما مثله این که محاسباتتون ضعیفه یه محاسبه کنید میبینید که از همه لحاض بهترین و بیشترین و حجومیترین همر رو توتن میتونه داشته باشه تازه قهوه خونه هم داره که دیگه بد تر خخخخخ
    قدرت گرذدار 40 هستش با اهنگر فرض 20 تا بره بالا میشه 60 بعد قدرت حجومی از سمت قهرمان هم اضافه میشه بعد ساختش سریع تر از سرباز شمشیر زن رومن یا لژیون هستش قهوه خونه هم که جشن باشه 2 لوپی دیفنس هارو قورت میده.
    حالا شما محاسبه کن شمشیر زن یا لژیون و سژار یا شوالیه رومن تو 1 روز چقد ساخته میشه ازشون برای توتن هم گرزدار با شوالیه رو حساب کن بعد قهوه خونه رو هم که حساب کنی میفهمین که چی میگم
    رومن همرش بدرد لای جرز دیوار دالفنون میخوره خخخخخخ من امتحان کردم پیش نهاد میکنم کسی امتحان نکنه و نژاد رومن رو اتخاب نکنه.

به قول خودتون خخخخخخخخخخخخخخخخ

توتن اره بهترین هست , ولی کی میتونه گندوم توتن (همر گرزی ) رو تامین کنه؟ خخخخخخخخخخخخ

اصولا" همه ی رومن باز ها میدونن که همر رومن برای واندر کوبی استفاده میشه .

داداشم واسه این میگن که رومن همرش سنگینه چون اگه مقدار گندوم خور همر توتن و رومن رو باهم مساوی قرار بدی رومن بهترین همر رو داره.

در حالتی که سرور معمولی باشه رومن ها تا اخر بازی همر سیو میکنن ولی توتن ها هی اینور اونور رو واسه سایدشون میزنن

چرا با رومن نمیزنن؟ چون که همر رومن سخت میاد بالا , ولی همر توتن راحت میاد بالا و اگه جایی نزنن کمی کنترل و تامین گندومش سخت میشه .

پس اگه مقدار گندوم خوری ومن رو در نظر بگیرید بهترین همر رو داراس.

پ.ن: حامد جان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    پ.ن: کچل؟ :|
    پ.ن: سرور c1
    پ.ن: کسی میخواد بیمش کنم؟ خخخخخخخخخخخخخ
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

4. پسندیدن moderator پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    لطف کنید متن رو با دقت بخونید. محاسبه همر بدون در نظر گرفتن قهوه خانه است.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    لطف کنید متن رو با دقت بخونید. محاسبه همر بدون در نظر گرفتن قهوه خانه است.
    عزیز خودت محاسبه کن قهوه خونه چیه قهرمانم در نظر نگیر خخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    عزیز خودت محاسبه کن قهوه خونه چیه قهرمانم در نظر نگیر خخخخخخ
    عزیز جان همر توتن وقتی اتک پوینتش از همر رومن بیشتره که پیاده نظامش فول گرزی باشه .... اگه تبری باشه به گرد رومن هم نمی رسه

اتک پوینت این دوتا لینک رو مقایسه کن :

رومن :
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/off_calc...&hm=20,20&w=15

توتن:
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/off_calc...&hm=20,20&w=15
    لازم نیست بگم که کدوم همر گندم کمتری می خوره .... همه می دونن
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا یه پیشنهاد داشتم واسه این بیگ همر بیاید از تاپ 10 درش بیارید یه صفحه مجزا بهش بدید فقط هم به بزرگترین همر جایزرو بدید ولی تو همون صفحه مجزا بزرگترین همره گول و روم و توتن رو به صورت جدا هم نمایش بده که بهترین گول باز ها و روم باز هام مشخص بشه چون احتمال بیگ همر شدنه این 2تا نزاد خیلی پایینه

9. تشکر Hadi, D@VOOD_BAX, reza09dejkoob تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, D@VOOD_BAX, reza09dejkoob پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شرمنده این حرف رو میزنم ولی دیگه دارین دژکوب رو از حالت خودش خارج میکنین هر هفته یه قانون جدید میزارین دیگه بازی شبیه دژکوب نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال ....
    تاپ تن بیگ همر ها مربوط به اکانتهاست یا مربوط به اتک ها؟؟ منظورم اینه که فرض کنید یه اکانت همرشو میزنه به جایی اما بدون هیچ تلفاتی برمیگرده ... فرض هم میکنیم الان هم با همین اتک رفته باشه تو تاپ تن. اما فرداش که همرش بزرگتر شد باز میزنه به جای دیگه. حالا تو این حالت دو تا از جایگاههای تاپ تن مربوط به این اکانت میشه یا مثلا قبلی پاک میشه این جاش میاد ؟؟؟؟ چجوریه ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط D@VOOD_BAX نمایش پست ها
    شرمنده این حرف رو میزنم ولی دیگه دارین دژکوب رو از حالت خودش خارج میکنین هر هفته یه قانون جدید میزارین دیگه بازی شبیه دژکوب نیست
    اتفاقا دوست عزیز من خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم از این اتفاق. خیلی از قوانین تو ایم سرورها رو نمیپسندم. مخصوصا گلد دادن به پلیرها. جدا از اینکه تورم خیلی خیلی خیلی شدیدی رو تو بازار بوجود آورده باعث شده نامردی هم زیاد بشه. خودم به شخصه میترسم برم تو یه اتحاد. همه اتحادا جاسوس دارن. در کل جوری شده که اگه کسی رو تو این سرورها نشناسی دیگه کلات پس معرکس.
    حالا از این بحثا بگذریم. این قانون جدید و در واقع تاپ تن بیگ همرها خیلی به دژکوب ایران کمک میکنه. باعث میشه پلیرها با تفکر و تدبیر و آینده نگری بیشتری بازی کنند. اینطور نباشه که هرکی از راه میرسه هی همر بکوبه به در و دیوار. پلیرها مجبور میشن که برنامه ریزی کنن واسه همرشون.... همرشون رو به رخ همدیگه بکشن نه اینکه بیان چارتا جاسوس بذارن تو اتحادای دیگه که ببینن که آف میشه سریع بزننش.
    در کل سطح سرورها به نطر من یه پله بالاتر میره...

13. تشکر moderator تشکر نمود
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین