صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: بیگ همر در سرور های جدید

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

بیگ همر در سرور های جدید

زین پس در سرور های جدید در قسمت تاپ 10، رنک بیگ همرهای سرور نمایش داده خواهد شد.
    شرایط زیر برای محاسبه بیگ همر لحاظ می گردد:
    • بیگ همر در زمان نشستن حمله محاسبه می گردد تا زمانی که پلیری از همر خود جهت حمله استفاده نکند رنک بیگ همر نخواهد گرفت.
    • در محاسبه بیگ همر فقط قدرت هجومی نیروها و امتیازات قهرمان مهاجم لحاظ خواهد شد بنابراین پارامتر هایی مثل جمعیت، قهوه خانه یا تلفات مدافع بی تاثیر خواهند بود.
    • گزارشات حمله ها در پایان سرور عمومی خواهد شد.
    • پلیر ها با زدن رکورد بیگ همر قبلی (رنک 1) می توانند وارد جدول بیگ همر شوند. بنابراین زدن رکورد نفرات بعدی باعث نخواهد شد که وارد لیست بیگ همر شوید.
    • رکورد و رنک بیگ همر هفته ای نبوده و دارای مدال نمی باشد.

نکته اینکه همانطور که گفته شد امتیازات قهرمان روی محاسبه بیگ همر تاثیر دارد به طور مثال در صورتی که در یک حمله نیروی بیشتری باشد اما نسبت به حمله مشابه با تعداد نیروی کمتر، امتیاز هجومی قهرمان آن کمتر باشد ممکن است نتواند رکورد بیگ همر این حمله را بشکند.
    به فرض همری از نظر نیرو دارای 110k قدرت هجومی باشد با امتیاز هجومی قهرمان 0 و همر دیگری دارای 100k قدرت هجومی نیروها باشد با امتیاز هجومی قهرمان 11% در این صورت همر دوم در حمله امتیاز بالاتری خواهد گرفت (111k)

همچنین به رنک 1 بیگ همر در پایان سرور جایزه 500 سکه ای تقدیم خواهد شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    زین پس در سرور های جدید در قسمت تاپ 10، رنک بیگ همرهای سرور نمایش داده خواهد شد.
    شرایط زیر برای محاسبه بیگ همر لحاظ می گردد:
    • بیگ همر در زمان نشستن حمله محاسبه می گردد تا زمانی که پلیری از همر خود جهت حمله استفاده نکند رنک بیگ همر نخواهد گرفت.
    • در محاسبه بیگ همر فقط قدرت هجومی نیروها و امتیازات قهرمان مهاجم لحاظ خواهد شد بنابراین پارامتر هایی مثل جمعیت، قهوه خانه یا تلفات مدافع بی تاثیر خواهند بود.
    • گزارشات حمله ها در پایان سرور عمومی خواهد شد.
    • پلیر ها با زدن رکورد بیگ همر قبلی (رنک 1) می توانند وارد جدول بیگ همر شوند.

نکته اینکه همانطور که گفته شد امتیازات قهرمان روی محاسبه بیگ همر تاثیر دارد به طور مثال در صورتی که در یک حمله نیروی بیشتری باشد اما نسبت به حمله مشابه با تعداد نیروی کمتر، امتیاز هجومی قهرمان آن کمتر باشد ممکن است نتواند رکورد بیگ همر این حمله را بشکند.
    به فرض همری از نظر نیرو دارای 110k قدرت هجومی باشد با امتیاز هجومی قهرمان 0 و همر دیگری دارای 100k قدرت هجومی نیروها باشد با امتیاز هجومی قهرمان 11% در این صورت همر دوم در حمله امتیاز بالاتری خواهد گرفت (111k)

همچنین به رنک 1 بیگ همر در پایان سرور جایزه 500 سکه ای تقدیم خواهد شد.
    ببخشید مزاحم شدم شب ها میام خونه یه سر هم میزنم فروم ببینم کیا هنوز هستن و نیست
    بازی نمیکنم ولی دخالت نباشه اینجا باید ذکر کردش که دیفنس هم یه چیزه مهم هستش کسی که نژاد رومن یا گول داره شانس زیادی برای بیگ همری که میگین نداره درسته!

3. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    بازی نمیکنم ولی دخالت نباشه اینجا باید ذکر کردش که دیفنس هم یه چیزه مهم هستش کسی که نژاد رومن یا گول داره شانس زیادی برای بیگ همری که میگین نداره درسته!
    مگه رنک(rank)نیست خخخخخخخ امروز گفتی رنگ فردا پنک و....
    به قدرت هجومی بستگی داره، به تعداد نیروی همر بستگی نداره

قدرت نیروهای هجومی رومن رو دست کم گرفتید!

خیلی از سرورها ، بزرگترین همر سرور دست نژاد روم هست

5. پسندیدن Gosfande_Shoja پسندید
    نپسندیدن Hadi, Ali, ZartVam, amoo, mr.3x نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    به قدرت هجومی بستگی داره، به تعداد نیروی همر بستگی نداره

قدرت نیروهای هجومی رومن رو دست کم گرفتید!

خیلی از سرورها ، بزرگترین همر سرور دست نژاد روم هست
    شما مثله این که محاسباتتون ضعیفه یه محاسبه کنید میبینید که از همه لحاض بهترین و بیشترین و حجومیترین همر رو توتن میتونه داشته باشه تازه قهوه خونه هم داره که دیگه بد تر خخخخخ
    قدرت گرذدار 40 هستش با اهنگر فرض 20 تا بره بالا میشه 60 بعد قدرت حجومی از سمت قهرمان هم اضافه میشه بعد ساختش سریع تر از سرباز شمشیر زن رومن یا لژیون هستش قهوه خونه هم که جشن باشه 2 لوپی دیفنس هارو قورت میده.
    حالا شما محاسبه کن شمشیر زن یا لژیون و سژار یا شوالیه رومن تو 1 روز چقد ساخته میشه ازشون برای توتن هم گرزدار با شوالیه رو حساب کن بعد قهوه خونه رو هم که حساب کنی میفهمین که چی میگم
    رومن همرش بدرد لای جرز دیوار دالفنون میخوره خخخخخخ من امتحان کردم پیش نهاد میکنم کسی امتحان نکنه و نژاد رومن رو اتخاب نکنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the wall نمایش پست ها
    شما مثله این که محاسباتتون ضعیفه یه محاسبه کنید میبینید که از همه لحاض بهترین و بیشترین و حجومیترین همر رو توتن میتونه داشته باشه تازه قهوه خونه هم داره که دیگه بد تر خخخخخ
    قدرت گرذدار 40 هستش با اهنگر فرض 20 تا بره بالا میشه 60 بعد قدرت حجومی از سمت قهرمان هم اضافه میشه بعد ساختش سریع تر از سرباز شمشیر زن رومن یا لژیون هستش قهوه خونه هم که جشن باشه 2 لوپی دیفنس هارو قورت میده.
    حالا شما محاسبه کن شمشیر زن یا لژیون و سژار یا شوالیه رومن تو 1 روز چقد ساخته میشه ازشون برای توتن هم گرزدار با شوالیه رو حساب کن بعد قهوه خونه رو هم که حساب کنی میفهمین که چی میگم
    رومن همرش بدرد لای جرز دیوار دالفنون میخوره خخخخخخ من امتحان کردم پیش نهاد میکنم کسی امتحان نکنه و نژاد رومن رو اتخاب نکنه.

به قول خودتون خخخخخخخخخخخخخخخخ

توتن اره بهترین هست , ولی کی میتونه گندوم توتن (همر گرزی ) رو تامین کنه؟ خخخخخخخخخخخخ

اصولا" همه ی رومن باز ها میدونن که همر رومن برای واندر کوبی استفاده میشه .

داداشم واسه این میگن که رومن همرش سنگینه چون اگه مقدار گندوم خور همر توتن و رومن رو باهم مساوی قرار بدی رومن بهترین همر رو داره.

در حالتی که سرور معمولی باشه رومن ها تا اخر بازی همر سیو میکنن ولی توتن ها هی اینور اونور رو واسه سایدشون میزنن

چرا با رومن نمیزنن؟ چون که همر رومن سخت میاد بالا , ولی همر توتن راحت میاد بالا و اگه جایی نزنن کمی کنترل و تامین گندومش سخت میشه .

پس اگه مقدار گندوم خوری ومن رو در نظر بگیرید بهترین همر رو داراس.

پ.ن: حامد جان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    پ.ن: کچل؟ :|
    پ.ن: سرور c1
    پ.ن: کسی میخواد بیمش کنم؟ خخخخخخخخخخخخخ
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

8. پسندیدن moderator پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

لطف کنید متن رو با دقت بخونید. محاسبه همر بدون در نظر گرفتن قهوه خانه است.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    لطف کنید متن رو با دقت بخونید. محاسبه همر بدون در نظر گرفتن قهوه خانه است.
    عزیز خودت محاسبه کن قهوه خونه چیه قهرمانم در نظر نگیر خخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی.
    میگم داداشی این اواتاری که گذاشتی خیلی اشناس متینگ دژکوبه سابقه تو نمایشگاه فکرکنم.دی بگذریم اینجا جاش نیس.

اومدم فروم که به امید خان بگم این بیگ همر چرا اطلاعاتش نشون نمیده و اینکه فایده نداره اینجو. که دیدم نوشتن اخر سرور مشخص میشه و حالا میبینم اینجو خیلی هم بهتره و جالبتر
    ویرایش توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ : 08-12-2014 در ساعت 11:37 PM

12. تشکر YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ViRus_13 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    میگم داداشی این اواتاری که گذاشتی خیلی اشناس متینگ دژکوبه سابقه تو نمایشگاه فکرکنم.دی بگذریم اینجا جاش نیس.

اومدم فروم که به امید بگم این بیگ همر چرا اطلاعاتش نشون نمیده و اینکه فایده نداره اینجو. که دیدم نوشتن اخر سرور مشخص میشه و حالا میبینم اینجو خیلی هم بهتره و جالبتر
    در زمانی که اولین عمارت دانش 100 شد گزارش ها باز میشه و همه پلیرها می تونند ده تا بیگ همر برتر سرور رو مشاهده کنند.

14. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب طرف 200kنیرو داره و بیگ همر سرور رو بعد میزنه اول هر هفته به ناتار کنار دستیش هی مدال میگیره که تاپ تن اینو بهتر نیست مبناش مقداری که ما بین قدر هجومی حمله با تمام نیرو و زمانی که بر میگردن باشه ؟

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین