نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
تو سروری که یک هفتس داره بازی میکنه ما تازه ریجستر کردیم داره فرار میکنه بعد میگه بیاین تو سرور ان1 که دیگه تمومه )
دخترخانم الان شما ال1 بردی؟! فرومش هستا.... ی سر بزن حتما... چندتا نانکپتون با پلن ام پی تری چیف شد؟! 3دور پلنتون رو رپتور که رفت تو دیوار لینکاش بذار بقیه ببینن ) روز اخری رفتی تو دیوار گیم اور تیم ... چندبار رو پلار اینسرت شدی... با افتخار از خرید اکانت واندر و بیگ رومن سرور حرف میزنی الان بهونه نداشتن گلد میاری ) چی میزنی خداوکیلی اینقدر فازش بالاس...

پ.ن: همین حد کافیه که هر سروری میایم فرار میکنی ) بمون قول میدم کسی نزتت وایسا ی گوشه برا خودت خفت کن رکورد بزن)
باو انقد به این نپردازید فک میکنه گنده شده این از اول با پول همه چیو میخریده الانم میاد به ما میگه مایه دار سرور f1 که میگه وارد دژکوب شدم باهاش من مث اون بودم تازه رفته بودم خدمت میرفتم رو اکانت نوید کمکش کلی برا اون ساید زحمت کشید بدبخت بیخوابی کشید میدیدم چقدر زجر کشید رو اون اکانت این اقا هم اومد گفت مدال قهرمان و هجوم مال من واندر مال شما نوید گفت باشه بعد جو گرفتش رفت کل اکانتای ج.ش رو خرید با اونا واندر 100 کردن و چیز زد به رفیق و هم سایدی خودش الانم میاد از نوید بالا میره که اره فلان و بهمان جمعش کن بابا تو بیا همین سرورم یکمی به ما پول بده مدال هیرو مهاجم دف هرچی هست مال تو یه پولی بده ما بریم دوماد شیم فقط مدالا برا تو
الانم اگه میبینید داره فرار میکنه چون میبینه ش.غ و ش اکانت شاخی نداره که بتونه بخره باهاش گنده بیاد اگه اکانت شاخ میدید میموند قشنگ پا بگیره بعد بخرش و شاخ بازی در بیاره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
آقا منم بیام؟
حاجی اگه میخوای بیای ج.غ نیا همینجوریش دارن فرار میکنن ناموسا