درود دوباره خدمت دوستان
افشین جان خوشحال شدیم که میمونین این سرور

مانی خان در مورد اون سرور ال وان فرومش هست و مشخصه که چی شده چی نشده حالا دوستان میخوان یکیو تبرئه کنن ولی بهرحال همه میدونن و اسنادش هم هست ضمن اینکه من شاهد یه کار خلاف باشم و تو اون کار خلاف هم کمک خلافکار کنم تفاوتی ندارم با اون شخص
نکته ای که باعث شد لو برن این بود که از ساید روبروشون همر خریدن و با اون همرا پلیر ساید متاشون که شایان بود رو زدن و ای پی مشترکها باعث لو رفتن داستان شد، بهرحال لیدرشون هم تو اون کار دست داشت بهمراه چندتا دیگه حالا این یکی قسر در رفته داره دور هم بر میداره البته اون چیزا گذشته دیگه اینجا هم اگر صحبتش پیش اومد باز هم از طرف این یارو معلوم الحاله بود که با افتخار هم از کثیف کاریاش یاد میکنه
بازم دم اون دوستان که تو یه سرور دیگه واندر جنوب غرب رو خریدن گرم اقلا دیگه هیچ جا بحثشو پیش نکشیدن اما فاز این نمیدونم چیه دقیقا که همه جا هم راحت صحبت میکنه از گند کاریاش
عاقایون شمالی این کامیار رو اگه رو اعصابتونه پایه هستین تا با هم بزنیم

- - - Updated - - -

یه نکته یادم رفت درست توضیح بدم اینکه اون خرید و فروش فقط یه همر نبوده 3-4تا اکانت بوده که هولدر و واندر و مرتاض یونیکو ..... خلاصه یه پک کامل بوده :دی
حالا در هر صورت گذشته این چیزا و پیش کشیدنش اون از طرف خود شخصه داستان داره جالب نیس فک کنم اونم تازه با اینکه اخرم نبرده سرور رو
بشینیم بازیمونو کنیم منم غلط کردم اومدم گفتم عاقا منم هستم :دی
پ ن: پلیرای اکسفورد بابا این چه وضعشه من واحه خالی کنم شما منابعشو ببرید