صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: بحث و گفتگوی l3.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اخ اخ خستم کردی فقط چرت و پرت

داداشم شما پرو ما نوب

چرا 10 تا فیک اومد دست پاتو گم کردی؟؟؟

شما همونی نیستی ک توts دست پاشو گم کرد که دایی اسی نزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما حرف از لیدری نزن مجتبی با هماهنگی خود بچها لیدر شدند.......پس حرفی نباشه

یه لنگ دمپایی زدی منت میزاری:دییییییییییییییییی یییییییی

بیا بت 5تا حمر میدم سالارو ی دهشو پروندی شما توتال لیدری

چرت پرت تحویل مردم نده مجتبی ثابت شدس

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ReNd نمایش پست ها

داداشم شما پرو ما نوب

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

سینا جان این آدم اونقدر بهش فشار اومده که هر کاری میکنه که بگه اینم هست مثل خرید اکانتایی که اسم برد که ما خریدیم.
    جالب اینجاست که این آقای پر مدعا ادعای پلیر بودنش میشه اونقدر شعورش نمیرسه که تی اگر تو سایدی که بازی میکرده اتفاقی افتاده میاد تو فروم جار بزنه. غیر از اینه که بهش فشار اومده؟ ما اکانت خریدیم؟ توی پر ادعا چرا اومدی تو فروم داری میگی؟ فشار به کجات اومده؟
    این آدم اونقدر فشار بهش اومده که شک نکن همین الان امار همرا و دف ساید رو با خودش همه رو با هم میفروشه به سایدای دیگه که فقط اون قشاری که بهش اومده از روش برداشته. جناب سوپر پلنر جناب پلیر رفه ای شما هنوز در د یه پلیر نوب و فارم هم نیستی چون اصولیترین چیزا یعنی وفاداری به سایدی که توش بازی میکردی رو بلد نیستی تا دی که با هزار تا دروغ میخوای بگی سایدت اکانت خریده سایدت فلان کرده. من فقط واست تاسفم میخورم نه چیز دیگه. تاسف که انسان قابل اعتمادی نیستی و حتی اگر سایدت اکانت خریده یا کاری کرده فهمش رو نداری که جایی نگی. خداروشکر تا الان نه یه قرون برا خرید اکانت پول دادم و میخرم و هر کسی که منو بشناسه میدونه اهل خریدن اکانت نیستم شما هم هر کاری میتونی بکن فشارت تخلیه بشه

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

سینا جان این آدم اونقدر بهش فشار اومده که هر کاری میکنه که بگه اینم هست مثل خرید اکانتایی که اسم برد که ما خریدیم.
    جالب اینجاست که این آقای پر مدعا ادعای پلیر بودنش میشه اونقدر شعورش نمیرسه که تی اگر تو سایدی که بازی میکرده اتفاقی افتاده میاد تو فروم جار بزنه. غیر از اینه که بهش فشار اومده؟ ما اکانت خریدیم؟ توی پر ادعا چرا اومدی تو فروم داری میگی؟ فشار به کجات اومده؟
    این آدم اونقدر فشار بهش اومده که شک نکن همین الان امار همرا و دف ساید رو با خودش همه رو با هم میفروشه به سایدای دیگه که فقط اون قشاری که بهش اومده از روش برداشته. جناب سوپر پلنر جناب پلیر رفه ای شما هنوز در د یه پلیر نوب و فارم هم نیستی چون اصولیترین چیزا یعنی وفاداری به سایدی که توش بازی میکردی رو بلد نیستی تا دی که با هزار تا دروغ میخوای بگی سایدت اکانت خریده سایدت فلان کرده. من فقط واست تاسفم میخورم نه چیز دیگه. تاسف که انسان قابل اعتمادی نیستی و حتی اگر سایدت اکانت خریده یا کاری کرده فهمش رو نداری که جایی نگی. خداروشکر تا الان نه یه قرون برا خرید اکانت پول دادم و میخرم و هر کسی که منو بشناسه میدونه اهل خریدن اکانت نیستم شما هم هر کاری میتونی بکن فشارت تخلیه بشه

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

ولش کن بزار خوش باشه با تخیلاتش

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

- - - Updated - - -

داداشم شما پرو ما نوب

ولش کن بزار خوش باشه با تخیلاتش
    ویرایش توسط MATRIX III : 05-27-2017 در ساعت 02:04 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    بیگ دف سرور؟ وای خدای من تو هنوز دفت به دف اکانت نوراتو نرسیده بود بعد بیگ دف سرور؟ آقا 230 کی نیزه ایشون بیگ دف سرور بوده بدانید و آگاه باشید اما نوراتو با 300 کی دف و چندین همر جلو بیییییییییگ دف این لنگ مینداخته خخخخخخخخخ
    لطف کن اون 10 تارو نام ببر ببینیم کدوما بودن؟ اونایی هم که من زدم نکنه به نام خودت ثبت کردی؟ شایدم منظورت همون فیدراس؟ اگر فرق فیدر از ده همر نمیدونی بیا یادت بدم. فیدر پروندن براش ما اقتخار برام ما افتخار نیست مگر اینکه همون دف ساز بزنی وگرنه سمت همرساز که جرات نمیکنی بری. یکم دژکوب بازی کن ببینی همر چقدرو میگن همر.
    در مورد دف کا 5 هم باید بگم از کل 30 میل دف شاید به زود 5 میل ساخته باشی اونم شاید. تما من شب تا صبح واسه خاله بازی بیدار بودم و تو واسمون دف میخواستی
    نذار چیزایی که نباید رو بگم و برا من یکی دیگه شاخ و شونه نکش
    اتک میایم روت چون زبون الیت نمیشد ما به پاپ باز نیاز نداریم تو ساید که عقده رنک 1 داشته باشه به کسی نیاز داریم که درست پلی بده نه فقط عشق پاپ داشته باشه که با عارف کل کل کنه. من با 9 تا ده به اندازه نصف تو فقط نیزه دارم الا دلاورا و همرا بمونه . تو منو انع نکردی اونم بخاطر ممد ویرگول بیخیال شدم گفتم هر کاری دلت میخواد بکن وگرنه به من بود اصلا نمیزاشتم همون ومقع که رفتی برگردی.
    آره خوب یادت رفته اینسرت بلد نبودی سیم زدن بلد نبودی . یه بنده خدایی یه روزی گفت چیز یا این نده 4 روز برات شاخ میشه واقعیت رو گفته بود.
    در مورد توتال هم خیالت راحت من توتال ساید هستم و خواهم بود به کوری چشم هر کسی نمیتونه ببینه و اینکه توتال هستم بدون رای گیری بازم به کوری چشم امثال تو لخاطر شناختی و اعتمادیه که به لیدریم دارن. شما اول بگو چند تا سرور دژکوب بودی که بیای توتالی منو به رسمین بشناسی یا نشناسی؟ الا آی آر پیشکش. نیازی به نظرسنجی هم نداریم چون همه اونا که پلیر واقعی باشن میدونن کی توتال هست کس نیست. بازم اشتباه از من بود که کاری کردم فکر کنی گنده ای و بازی بلد (یه فلش بک بزن به عقب که با یه فیک به چه حال و روزی میفتادی و میفتی) پس بزار دهن من پسته بمونه
    از این به بعد هم جوابتو نمیدم چون اصلا در حد من نیستی که بخوام باهات بحث کنم همین چند بار جوابتو دادم که فکر نکنی گنده ای.
    به امثال تو میگن نمک نشناس و بادمجون دور قاب چین که کسی که بهت چیزی یاد داد و آدم حسابت کرد رو حالا واسش شاخ شدی خخخخخخخخخخ

متاسفانه درک و فهم و شعورت اونقدر پایینه که از شدت فشار اومدی تو فروم داری هزار جور دری وری میبافی که خودتو آروم کنی و آدم هایی مثل تو نه رفاقت الیشونه نه دوستی نه احترام و نه چیز دیگه. با هزاران نفر تو دؤکوب بحث کردیم که دشمن بودیم اما اونقدر شرافت داشتن که نیان پشت سرمون شرو ور بگن. اینم میزارم رو حساب بچه بودنت.
    برو تو این مدت بیکاری تمرین کن چجوری 4 تا ویو تو یک ثانیه بزنی هر وقتم یاد گرتی بیاد بزن تا واست کف بزنیم.
    خوش میاد همین رفاتو هر جا ببری بهت میخندن اما اونقدر پرویی که باز رف میزنی

خدایی خیلی نوشتی حوصله ندارم همه رو بخونم ...همون 4 5 خط اولو خوندم ..اره دف ما از ناروتو بیشتره ...طبق چیزایی که پلیر های خودشون گفتن ..حالا تو آمارت همیشه از رو هوا عه والا...نمیدونم از کجا آمار در میاری واسه خودت ..مثه k5

تو زدی ؟ لول ...کدوما رو شما رفتی ده زدی کنار اکانت های اونا و ده چیف کردی ؟ یه دونشو فقط نام ببری کافیه

فشار ؟ وات د فاز ...کی به تو کار داشت تو فروم..پست آخر رو گذاشتم بای بای کردم رفتم ..بعد واسه خودت اومدی جواب دادی بعد به من میگی فشار ؟ لول

بعدشم 10تا اک دف ساز نام ببرم ؟ مرد حسابی کل اک ها رو من سر میزدم بعدش اومدی بات گذاشتی..نکنه بات هم از خودت حساب میکنی ؟

آدم حساب کردی منو ؟ لول ...عمو جان اینا رو نگو خدایی خندم میگیره
    خوبه کا5 داشتی سینه خیز میرفتی ها داداش گلم...هر روز میرفتی اونور گنده میومدی آخر زدنت با چیز یکسان شدی..خوب شد اومدم کل اک ها رو سر زدم ..واقعا خیلی رو داری چیزی هم نمیشه کرد عادیه ...کسی که 35 سال سن داره و ترا پلی میده بایدم اینطور باشه

اصلا از اولم قرار نبود جواب منو بدی کسی با تو کار نداشت اومدی خودتو انداختی وسط

و در آخر من بلد نیستم اینسرت بندازم ؟لولینگا

خب با بات سم سکند همه شاخ میشن ..چه پلیرش چه نوبش

و اینکه به خاطر ممد ویرگول گذاشتی من بازی کنم ؟ عزیزم مردش بودی میزدی..پلن من درست بود..سطح فهم و شعور و بازی تو در این حد هست که میخوای من با 10تا دهکده بیام برات دف بزنم ...شمایی که آی آر پلی دادی برو پلیر های آر ار رو بیار و بهشون بگو چطور پلی دادم ببین منو مسخره میکنن یا تو رو !

- - - Updated - - -

تو که فارمی حرف نزن داداچ
    یه سرور یه اک نام ببر که یه چی شده باشه داداچ
    حالا معلوم نیست مجی تو تی اس چی گفته بهت که بیای پی ام بزاری آبروش نره
    من به دایی اسی گفتم منو نزنه ؟ همون دایی اسی نبود که گفت آخیلیوس پسره خوبیه ...مثه چی ضایعت کرد ؟

لنگ دمپایی ؟ همونو برو بزن عمو جون بعد بیا حرف بزن عزیزم
    نه تو کا5 نه اینجا هیچ نقشی نداشتی و نداری

اینم واسه سینا رند عزیزم

- - - Updated - - -

انگار یادت رفته تو گروه تلگرام به من فحش داده بودی و میگفتی میایم اک آخیلیوس رو چیف میکنیم

اوکی بهش میگم عزیزم

امین امرج گلم

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط MaMaD Sepahi : 05-27-2017 در ساعت 11:58 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD Sepahi نمایش پست ها
    خدایی خیلی نوشتی حوصله ندارم همه رو بخونم ...همون 4 5 خط اولو خوندم ..اره دف ما از ناروتو بیشتره ...طبق چیزایی که پلیر های خودشون گفتن ..حالا تو آمارت همیشه از رو هوا عه والا...نمیدونم از کجا آمار در میاری واسه خودت ..مثه k5

تو زدی ؟ لول ...کدوما رو شما رفتی ده زدی کنار اکانت های اونا و ده چیف کردی ؟ یه دونشو فقط نام ببری کافیه

فشار ؟ وات د فاز ...کی به تو کار داشت تو فروم..پست آخر رو گذاشتم بای بای کردم رفتم ..بعد واسه خودت اومدی جواب دادی بعد به من میگی فشار ؟ لول

بعدشم 10تا اک دف ساز نام ببرم ؟ مرد حسابی کل اک ها رو من سر میزدم بعدش اومدی بات گذاشتی..نکنه بات هم از خودت حساب میکنی ؟

آدم حساب کردی منو ؟ لول ...عمو جان اینا رو نگو خدایی خندم میگیره
    خوبه کا5 داشتی سینه خیز میرفتی ها داداش گلم...هر روز میرفتی اونور گنده میومدی آخر زدنت با چیز یکسان شدی..خوب شد اومدم کل اک ها رو سر زدم ..واقعا خیلی رو داری چیزی هم نمیشه کرد عادیه ...کسی که 35 سال سن داره و ترا پلی میده بایدم اینطور باشه

اصلا از اولم قرار نبود جواب منو بدی کسی با تو کار نداشت اومدی خودتو انداختی وسط

و در آخر من بلد نیستم اینسرت بندازم ؟لولینگا

خب با بات سم سکند همه شاخ میشن ..چه پلیرش چه نوبش

و اینکه به خاطر ممد ویرگول گذاشتی من بازی کنم ؟ عزیزم مردش بودی میزدی..پلن من درست بود..سطح فهم و شعور و بازی تو در این حد هست که میخوای من با 10تا دهکده بیام برات دف بزنم ...شمایی که آی آر پلی دادی برو پلیر های آر ار رو بیار و بهشون بگو چطور پلی دادم ببین منو مسخره میکنن یا تو رو !

- - - Updated - - -

تو که فارمی حرف نزن داداچ
    یه سرور یه اک نام ببر که یه چی شده باشه داداچ
    حالا معلوم نیست مجی تو تی اس چی گفته بهت که بیای پی ام بزاری آبروش نره
    من به دایی اسی گفتم منو نزنه ؟ همون دایی اسی نبود که گفت آخیلیوس پسره خوبیه ...مثه چی ضایعت کرد ؟

لنگ دمپایی ؟ همونو برو بزن عمو جون بعد بیا حرف بزن عزیزم
    نه تو کا5 نه اینجا هیچ نقشی نداشتی و نداری

اینم واسه سینا رند عزیزم

- - - Updated - - -

انگار یادت رفته تو گروه تلگرام به من فحش داده بودی و میگفتی میایم اک آخیلیوس رو چیف میکنیم

اوکی بهش میگم عزیزم

امین امرج گلم

- - - Updated - - -

من کلا لحنم با فحشه با هانی هم که حرف میزنم رفاقتی بهش فحش میدم

والله اگ ای ار پلیر بوده باشی میدونی کاری نداشت واسم با 10 تا مولتی و 3 تا همر مولتی ای ک داشتم چندتا ده ازت بپرونم ولی وقتی اتک کاتا اسیو دیدم کلا سرور رو بوسیدم گذاشتم کنار در کل ...امیدوارم مث همه سرورای دژکوب که فقط اولش قشنگه نباشه و تا اخر قشنگ بمونه هرچند سرور نرمال بعد با وقت ازاد میام اگ نرمال باشه ....اونوقته ک دیگ دوستان نمیان دور دور توی ساید ما ... دور لاتی بزنن !

در کل جر و بحث جایز نیست همتون بچه های گلی هستید و هرچند بازیاتون به ir قدیم نمیرسه (بازی خودمم نمیرسه) ولی بد نیس سطح سرور ولی یکم شلوغ تر بود بیشتر میچسبید

الکی نیایم همو واسه یه بازی دلخور یا ناراحت کنیم
    یارو باباش سرطان داشته باشه انقد حرص نمیخوره ک یه دهاشو چیف کنن حرص میخوره

بیخیال بابا

AminEmerge
    ویرایش توسط AminEmerge : 05-29-2017 در ساعت 06:04 AM

6. پسندیدن GREEN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خواهشا جای دیگه ای رو جز NW برای هفت تیر کشی انتخاب کنید

منظورم به غور باقه هایی بود که تو حوض بدون ماهی عرض اندام میکردن

3 تا ساید رو جمع کردید تا SW رو بزنید خخخخ

شماها که عرضه نداشتید کتیبه های سایدتون رو جمع کنید میخواستید سرور رو جمع کنید خخخخ

خوب شد دادید اکانتم رو بن کردن وگرنه وقتم رو بیهوده کنار شما تو NW بدون لذت بردن از بازی تلف میکردم

jimboo سابق
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ی تحلیل از سرور بذارید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور هنو تموم نشده؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده