نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

به یاری خدا بزودی شاهد نسخه بتای اپلیکیشن دژکوب برای دو سیستم عامل اندروید و iOs خواهیم بود.
این اپلیکیشن بر پایه موتور بازی سازی Unity طراحی می گردد.
خبر های تکمیلی بزودی...
سلام
کاش به جای این چیزا یکم به فکر اصلاح اصول بازی و برطرف کردن ایراداتتون بودید
اون از وضع مولتی هانتراتون که 2روز یکبار جواب میدادن. اون از برخورد مدیریت که همه چیزو گردن پلیر مینداخت و از اون طرف هم قوانین واقعا افتضاح و اشتباه که گذاشتید. متاسفانه دید شما به پلیر اشتباه هست و فکر میکنید اگر گلد ارزون بدید و یا جایزه بزارید پلیر جذب میشه اما بهتره دیدتون رو عوض کنید تا این ریزش شدید پلیر که داشتید شاید جبران بشه. تا حلا از خودتون پرسیدید چرا سرورهای آی آر با گرونی گلد تو هر سرورش بالای 7هزار نفر ثبت نامی داری؟
اونجا استفاده از بات خلافه ولی اینجور که شما گیر میدید گیر نمیدن. به شخصه 2ماه دارم بات استفاده میکنم اما کوچکترین مشکلی پیش نیومده. هزاران هزار اسکریپت و نرم افزار کمکی هست و خلاف هم هست اما نمیان شورشو در بیارن.
به عنوان کسی که از اول تو سایت شما بودم و همیشه 3ایکس و 5 ایکس ها رو بازی کردم از گیرای الکی و آی پی خوردن ها و مولتی اکانت شدن این اخریا و خیلی چیزای دیگه زده شدم و از دژکوب خداحافظی کردم.
فکر کنم ما آخرین تیم 3ایکس و 5 ایکس باز بودیم که تو دژکوب مونده بودیم که اون هم به لطف اشکالات زیاد سایت و ریزش شدید پلیر ما هم خداحافظی کردیم و فکر نکنم دیگه کسی باشه که بخواد 3 ایکس و 5 ایکس بازی کنه. وضعیت سرور نرمال هم مشخصه. سرورهای دیگه هم که 5-6 روزه هست هم مشخصه چجوریه.
ای کاش به جای کمیت یکم به کیفیت فکر میکردید.

به امید روزی که همه ایرادات رو گردن پلیر نندازید و انتفادپذیر باشید و در برابر هر انتقادی عکس العمل نشون ندید و یکم به انتقاداتی که میشه فکر کنید.
موفق و سربلند باشید