صفحه 34 از 39 نخستنخست ... 243233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    ضمنا وقتی کسی پول داره و پول خرج میکنه، سعی نکنید با حرفای مسخره قضیه رو بپیچونید. اگه شما پول داری، خرج کن. اگه نداری خرج نکن. به عبارت ساده اندازه جیبت حرف بزن میگن فلانی با پول اومده بالا! خوب شمام خرج کن بیا بالا! مگه جلوت رو گرفتن؟ اگه پول ندارین میتونین یه سروی رو خودتون راه بندازین که پول نخواد، ویژه مستضعفان و فقیران جامعه ) اونجا هر چی خواستید بگید و هر کاری خواستین بکنید چون بی خرجه.
    الیته برای شما خیلی قضیه بزرگه وگرنه برای کسی که دستش تو جیبش میره اصلا مهم نیست. شما وقتت اینقدر بی ارزشه که بشینی یه ساختمون بیاد بالا بزنی سطح بعدی بره بالا. برای پولدارا ها اینجوری نیست قضیه، یکم متفاوته!

البته این نوشته قصدش توهین نیست، بالاخره هر کس اندازه جیبش حال میکنه دیگه. یکی با کباب کوبیده حال میکنه یکی با ماهیچه. قرار نیست همه مثل هم باشن. بهتره بیشتر راجع به این مسائل صحبت نکنید که توهین نشه به شخصیت شما. راجع به مسائلی صحبت کنید که بتونید خودتون رو در رقابت ببینید. اگر در قابت هستید، خرج کنید. اگه نیستید مثل بقیه سرتون به کار خودتون باشه.
    واما در جواب شما دوست ب طاهر پولدار ما
    اولا که همه میدونن شما رو اکانت چول خرج نمیکنی پس از پله ملت بالا نرو 4تا بچه اوردین رو اکانتتون که دارن خرج میکنن
    بعدشم شما متاسفانه پولدار بودن رو تو این میبینید که بیان داخل اینجا خرج کنن والا اگه از قدیمای دژکوب بپرسی و اسم این سایتو بیاری حتی بهت میخندن که داری اینجا بازی میکنی چ برسه بخوای اینجا پول خرج کنی شما هم قبل دوال 3-4 اکانت فرشید دی کی بودی اومدی اینجا جوگیر شدی فکر کردی خیلی بازی بلدی دارید مثل گاو پول خرج میکنین که اصلا هنر نیست جلو یکی بنویس که اارتونو نداشته باشه عزیزم
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    اولا که همه میدونن شما رو اکانت چول خرج نمیکنی پس از پله ملت بالا نرو 4تا بچه اوردین رو اکانتتون که دارن خرج میکنن
    بعدشم شما متاسفانه پولدار بودن رو تو این میبینید که بیان داخل اینجا خرج کنن والا اگه از قدیمای دژکوب بپرسی و اسم این سایتو بیاری حتی بهت میخندن که داری اینجا بازی میکنی چ برسه بخوای اینجا پول خرج کنی شما هم قبل دوال 3-4 اکانت فرشید دی کی بودی اومدی اینجا جوگیر شدی فکر کردی خیلی بازی بلدی دارید مثل گاو پول خرج میکنین که اصلا هنر نیست جلو یکی بنویس که اارتونو نداشته باشه عزیزم
    شما که اسم اینجا ننگته بهتره دیگه تو انجمن پست نذارید و تو سرورها بازی نکنید. یا اگه دارید فعالیت میکنید احترام اینجا سایرین و خودتون رو حفظ کنید لطفا.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز من تو انگار تو فضا سیر میکنی چیزی زدی؟
    بله که ما همه انلاین بودیم داخل رو گرنا خداروشکر ای پی ها مشخصه فقط این وسط شما برای اینکه خودتونو خوب نشون بدی اومدی اینجا داری دروغ میگی که فلانی از 7تا اکانت نامه زده اصلا با عقل جور در میاد داری اکانتای رو میگی مولتی فرنود هستن که هر کدومشون عضو شورا هستن برا خودشون اکانتای خوبی هستن اصلا میشه اینا مولتی 1 نفر باشه؟:d
    من واقعا موندم کی اومده ادم مشنگی مثل شما رو گذاشته مولتی هانتر
    فقط جالبیش به اینه که ااکنت الکاپون که ی دفعه افت شدید میکنه و روش رید میرن مولتی حساب نمیشه اونوقت اکانتای ما مولتی یکی دیگه حساب میشن برو برادر من من فکر میکنم شما تو جو 147 تا سرور البته ببخشید گفتی شده 156 تا سرور هنوز موندی
    فردا میشه 157
    مشنگ کسیه که نمی فهمه مشکلش رو یا میدونه خودشو میزنه به مشنگی!
    گفته شد وقتی از کلمات غیر مجاز استفاده بشه اون ip مسدود میشه.
    پس اگر کسی مسدود شده از کلمات غیر مجاز استفاده کرده.
    چه یه نفر چه 7 نفر
    حالا مشنگ کیه؟
    خوب حالا یا آقا امید داره دروغ میگه یا راست میگه.
    اگه راست بگه که هیچی و بحثی باقی نمی مونه.
    اما اگه دروغ بگه یعنی اینکه شما میگید مولتی هانتر به خاطر اینکه اکانتتون رو حذف نکنید اومده نصفه مسدودتون کرده؟؟؟
    میشه انگیزه دروغگویی این سناریو رو بفرمائید؟
    چه انگیزه ای بوده که شما نصفه مسدود بشید؟ اینکه حذف نکنید؟ اونم هفت نفر یه جا! با شهادت خودتون هفت نفر!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    شما که اسم اینجا ننگته بهتره دیگه تو انجمن پست نذارید و تو سرورها بازی نکنید. یا اگه دارید فعالیت میکنید احترام اینجا سایرین و خودتون رو حفظ کنید لطفا.
    اولا که من با شما صحبت نکردم نیازی نیست برای اثبات حضورتون بپرید وسط ما شاالله چ پایه هم شدن با هم:d
    در مورد بازی در اینجا خیالتون راحت باشه ما ی اشتباهی کردیم اینجا بازی کردیم که دیگه میریم واقعا حیف وقتی ک گذاشتیم
    در مورد پست در اینجا هم خدمتتون عرض شود تا جایی که ببینم اینجا در مورد من یا دوستای من داره بحث میشه میام و جوابشونو میدم
    آدما مثل عکس هستن …

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوست عزیز با احترامی که برات قائل هستم
    اول بدون با کی داری صحبت میکنی بعد اینجوری حرف بزن!!!
    از بزرگتر هات بپرس عارف گومبا گومبا کی هست و کدوم سرور ها بوده ...
    دیگه واقعا دارین شورش رو در میارین!
    عرضه ندارین ساید خودتون رو نگه دارین تک تک میرین روی حذف بعد میاید اینجا دم هم تکون میدین؟
    این بامبولی هم که در اوردین فقط و فقط بهونه هست! از قبل از این جریان هم سایتون درگیری داخلی داشت و میخواستین جذف کنید(نمونمش اکانت هادی)
    اول سرور با این همه پلیر که شمال شرق داشت گفتم 3 به 1 میزنه اما ...
    در ضمن اگه قرار به کمک بود که سر اکانت جینگولک چند برابر مولتی کمک کرد
    لابد اون موقع ما هم باید مثل شما جذف میکردیم میرفتیم؟(البته همون جور که ارش گفت دلیل اصلی حذف اول مهر هست:|)
    البته بار اولتون نیست توی همین سایت فکر کنم سرور w1 بود حذف کردین اومدین اینجا:|(البته فکر کنم یه تعدادتون اونجا بودین منظورم همه نبود)
    نمیخواستم دیگه پست بزارم تا این جریان زود تر تموم بشه

پ.ن عارف راست میگه! ما پول داریم خرج میکنیم!به کسی هم ربطی نداره ما چقدر خرج میکنیم و چه جوری خرج میکنیم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    فردا میشه 157
    مشنگ کسیه که نمی فهمه مشکلش رو یا میدونه خودشو میزنه به مشنگی!
    گفته شد وقتی از کلمات غیر مجاز استفاده بشه اون ip مسدود میشه.
    پس اگر کسی مسدود شده از کلمات غیر مجاز استفاده کرده.
    چه یه نفر چه 7 نفر
    حالا مشنگ کیه؟
    خوب حالا یا آقا امید داره دروغ میگه یا راست میگه.
    اگه راست بگه که هیچی و بحثی باقی نمی مونه.
    اما اگه دروغ بگه یعنی اینکه شما میگید مولتی هانتر به خاطر اینکه اکانتتون رو حذف نکنید اومده نصفه مسدودتون کرده؟؟؟
    میشه انگیزه دروغگویی این سناریو رو بفرمائید؟
    چه انگیزه ای بوده که شما نصفه مسدود بشید؟ اینکه حذف نکنید؟ اونم هفت نفر یه جا! با شهادت خودتون هفت نفر!
    خوب دقیقا بحث من سر همینه که شما مدرک بیار ک نشون بده من از کلمات غیر مجاز استفاده کردم بعد من قبول میکنم
    طرف داخل نامه فحش میده بعد ک به شما گزارش میدن فقط یه تذکر میدین به شخصی ک فحش داده حالا چجور میشه 1شبه شما تصمیم میگیرید که کسی که از کلمات غیر مجاز استفاده میکنه رو مسدود کنید؟
    نه ما نمیگیم مولتی هانتر بخاطر اینکه ما حذف نکنیم این کارو کرده ما میگیم چطور میشه که ما مسدود میشیم؟ شما متوجه نمیشی تو فضا هستی به ما ربطی نداره

خدای میشه 157 ؟بابا اویل دارید بقران من با چ ادم سطح بالایی دارم صحبت میکنم فردا برم پیش دوستام کلاس بزارم
    البته من از شما توقع بیشتری دارما ایشاالله هفته دیگه بیایم اینجا جشن 200تا سروریتونو جشن بگیریم
    آدما مثل عکس هستن …

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    د
    د
    خدایی 2 ساعته ولو شدم دارم از خنده ریسه میرم
    لقب قحط بود مگه !!!!!!
    اسم به این قشنگی با این لقب وای خدای من !!

8. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان رعایت ادب رو داشته باشند.
    هرگونه بی احترامی باعث مسدودیت اکانت خواهد شد. دوستانی که بهشون توهین میشه گزارش کنند.
    اتهامات بی پایه و اساس و تخریب سرور هم باعث بن شدن کاربر میشه بنابراین لطف کنید در چارچوب قوانین پست بذارید.

در مورد مسئله مسدود شدن اتوماتیک، مولتی هانتر ها قادر به نیمه مسدود کردن اکانت ها نیستند و اینکار به صورت اتوماتیک توسط سیستم انجام میشه.
    Ip مسدود میشه بنابراین لاگین در سایر اکانت ها باعث میشه بازهم برخی فعالیت ها محدود باشه.
    فردی که از کلمات تبلیغاتی استفاده نکنه به هیچ عنوان در سیستم براش محدودیتی اعمال نمیشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viliam نمایش پست ها
    اقا تبریک میگم 157 سروری که میخواید گند بزنید توش رو مبارکتون باشه

دیشب ما تا ساعت 5 صبح همه انلاین بودیم فلسفه نچین

شما یه عکس یه لینک یه رکورد بیار که من توش زده باشم بریم فلان سایت !!!!!

چرا هی پاس میدی به اینو اون این جا ما چند تا بحث داریم شما بیا به عنوان یک مسول جواب بده ما نه میگیم اینوری هستیم نه میگیم اونوری هستی

1.واسه چی همر جینگولک برگشت خورد؟؟؟؟

2. واسه چی کپ الکاپون بر گشت خورد؟؟؟

3.واسه چی ما بن شدیم؟؟؟

موضوعه اکانت ارش و علی و عارف به اینا ربطی نداره جواب مارو بدید بی زحمت
    خوب شما مدرک بیار که اکانتت محدود بوده؟
    یا خودتون هفت نفر شاهد هم هستید؟
    سیستم اتوماتیک هست من و هیچ مولتی هانتری دخل و تصرفی درش نداشتیم که حالا به خاطر اقداممون بخواهیم بهتون مدرک بدیم!
    اما شما که ادعا میکنی محدود بودی ادعاتو ثابت کن.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    دوست عزیز با احترامی که برات قائل هستم
    اول بدون با کی داری صحبت میکنی بعد اینجوری حرف بزن!!!
    دیگه واقعا دارین شورش رو در میارین!
    عرضه ندارین ساید خودتون رو نگه دارین تک تک میرین روی حذف بعد میاید اینجا دم هم تکون میدین؟
    این بامبولی هم که در اوردین فقط و فقط بهونه هست! از قبل از این جریان هم سایتون درگیری داخلی داشت و میخواستین جذف کنید(نمونمش اکانت هادی)
    اول سرور با این همه پلیر که شمال شرق داشت گفتم 3 به 1 میزنه اما ...
    در ضمن اگه قرار به کمک بود که سر اکانت جینگولک چند برابر مولتی کمک کرد
    لابد اون موقع ما هم باید مثل شما جذف میکردیم میرفتیم؟(البته همون جور که ارش گفت دلیل اصلی حذف اول مهر هست:|)
    البته بار اولتون نیست توی همین سایت فکر کنم سرور w1 بود حذف کردین اومدین اینجا:|(البته فکر کنم یه تعدادتون اونجا بودین منظورم همه نبود)
    نمیخواستم دیگه پست بزارم تا این جریان زود تر تموم بشه

پ.ن عارف راست میگه! ما پول داریم خرج میکنیم!به کسی هم ربطی نداره ما چقدر خرج میکنیم و چه جوری خرج میکنیم!

هیییی چیکار به من داری؟ :| من سر یه چیزی که خیلی مهمه برام حذف میکنم :|
    علی میام میزنمت ها :|

سجاد عزیزم بهتر نیست به هم دیگه توهین نکنید؟ بس کنید بازیه باو !

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    مولتی هانتر جان عزیز شما هم بس کنید لطفا" چرا کل کل میکنید ! لازم به دفاع نیست تمومش کنید لطفا"

لطفا" mr_3x رو از بن در آرید ... دلیلی برای بن نیست !

دوستان بس کنید ! شورشو در آوردین دیگه ..

پ.ن: لطفا" از بن در بیارید دوستمون mr 3x رو

باتشکر
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

صفحه 34 از 39 نخستنخست ... 243233343536 ... آخرینآخرین