صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 388 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

رپتور 89 کی گرزی بود تو حمله اولش و خیلی اشتباهات دیگه تو این گزارش که نشون میده واقعی نیست و مخصوصا نیروی دفاعی
    یه همر سنگین رومن پشتیبانی بود تو دفاع اینجا 8کی شمشیری نشون میده در صورتی که 29 کی شمیرزن رومن فرستادم همینطور شوالیه سزار 8 کی فرستادم اصلا تو این گزارش نیست
    میخواستیم با این همر یه دهکده صفر کنیم ولی خوب بهتر دیدیم 2 تا همر صفر کنیم باهاش که فکر کنم جواب داد چون جنوب غرب بعد دیوار شدن دچار مشکل شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    رپتور 89 کی گرزی بود تو حمله اولش و خیلی اشتباهات دیگه تو این گزارش که نشون میده واقعی نیست و مخصوصا نیروی دفاعی
    یه همر سنگین رومن پشتیبانی بود تو دفاع اینجا 8کی شمشیری نشون میده در صورتی که 29 کی شمیرزن رومن فرستادم همینطور شوالیه سزار 8 کی فرستادم اصلا تو این گزارش نیست
    میخواستیم با این همر یه دهکده صفر کنیم ولی خوب بهتر دیدیم 2 تا همر صفر کنیم باهاش که فکر کنم جواب داد چون جنوب غرب بعد دیوار شدن دچار مشکل شد
    دوست عزیزم ما بعد این حملات دچار مشکل نشدیم. اکانت DK هنوز 3 تا همر داره Raptor هم هنوز همر داره.
    رفتن ما از قبل مطرح بود. هدف اصلی شاید این بود که ببینیم یه سری الگوریتم های دفاعی به چه شکل محاسبه میکنن. قصد زدن نداشتیم در حالت کلی. اگه قصدمون زدن بود مطمئنا به جایی که پر از دفاع هست نمیزدیم، خیلی راحت تمام کپ ها رو هدف گیری میکردیم با کل همرها، اونوقت دفاع ممکن نبود. منتهاش به دلیل یه سری مسائل نزدیم. الان هم که رو به حذف هستیم همر ها دارن حذف میشن. شاید شمال شرق انگیزه داره برای ادامه. کار قشنگی نیست با خراب کردن اکانت هاشون و بعد هم حذف اکانت، انگیزه اون دوستان رو از بین ببریم.

در نوع حملات تعجب نکنید، همر اول Dk حدود 2 کیلو رم داره که هنوز هستن تو اکانت، و حدود 3 کیلو کاتا داره! و مطمئنا متوحه شدین که عمدا دژ کوب و قهرمان رو تو همر اول نزاشتیم و عمدا فاصله گذاشتیم ببین رپتور و دی کی، فهمیدن این نکات خیلی سخت نیست و به راحتی میتونید متوحه بشین که اینا هیچ کدوم اتفاقی به این شکل لانچ نشدن. دلایلش یکم فنی هست، اونم به دلیل اینکه ما چند وقت پیش که مورد حمله قرار گرفتیم متوحه ایراد در سیستم محاسبات نبرد شدیم و بنا به گفته مسولین فنی سرور ایراد بر طرف شده بود و میخواستیم تست کنیم که آیا این اتفاق اقتاده یا خیر. البته بدمون هم نیومد که اگه 1% رد شدیم از دفاع که مطئنا نمیشدیم!! کتیبه رو هم بزنیم. که خوب مطمئن بودیم نمیشه ولی بازی هیروی تنها رو ارسال کردیم با اینکه میدونستیم کامل دفاع میشیم. هیرو هم اومد که اونایی که حواسشون نیست حواسشون باشه که میشه همر رو از جایی زد و پاک سازی کرد و هیرو بیاد و کتیبه رو ببره. اینم جواب دوستانی که فکر میکنن هر حمله بدون کاتا فیک هست و هیچ اهمیتی ندره ممکنه همون اکانت کنار گوش کتیه با فاصله حتی کمتر از 1 ساعت هیرو تنها بزنه و کتیبه رو بعد از همر بزنه. در ضمن شمال شرق خوب دفاع کرد. من خیلی خوشحال شدم که یه دیوار خوب دیدم تو سرور. دمشون گرم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش اصلا قصد تخریب نداشتم من بعد اتک هم با سهیل صحبت کردم هم با عارف .
    فقط راجب گذارش صحبت کردم که اشتباه بود هم مهاجم هم مدافع بیشتر بوده و همر تو دفاع پارک بوده .
    اگه گفتم مشکل در جنوب غرب بخاطر پروقایل نویسیشون بوده وگرنه اصلا قصد تخریب و جسارت نداشتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    داداش اصلا قصد تخریب نداشتم من بعد اتک هم با سهیل صحبت کردم هم با عارف .
    فقط راجب گذارش صحبت کردم که اشتباه بود هم مهاجم هم مدافع بیشتر بوده و همر تو دفاع پارک بوده .
    اگه گفتم مشکل در جنوب غرب بخاطر پروقایل نویسیشون بوده وگرنه اصلا قصد تخریب و جسارت نداشتم
    عارف هستم
    میدونم شما قصد تخریب نداشتی.
    نقد کردن حق هر بازیکنی هست و من هم نگفتم شما حق نداری نقد کنی. همه آزادن نظراتشون رو بنویسن جوری که ادب و حرمت رعایت بشه، همونجوری که شما نوشتی.
    توضیحاتی که من دادم به این دلیل بود که یه مقدار وضعیت رو توضیح بدم که اگه یه وقت کسی براش سوال پیش اومد، جوابش رو گرفته باشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking سلام می تونید از این لینک ثبت نام کنید http://e1.x.dejkoob.ir/anmelden.php

http://e1.x.dejkoob.ir/anmelden.phpسلام از این لیک ثبت نام کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    با سلام

امید وارم سرور خوبی رو در پیش داشته باشیم .

دوستان لذت بازی به کل کل های فرومش هست پس لطفا" در طول بازی از کل کل های پروفایلی خوداری کنید و حرف های خود را در این محل بیان کنید تا سروری جذاب داشته باشیم.

اغاز بحث و گفتگو با رعایت قوانین سایت.

http://c1.t.dejkoob.ir/anmelden.php

موفق باشید

هادی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ايشالا به زودي از خجالت دوستان در ميام

قدر لحظاتي كه كنار پــــــــــــــــــــــدر ت
    هستي رو بــــــــــــــــــــدون عزيز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima black scorpion نمایش پست ها
    والا تا جایی که ما یادمونه اکانتی لیدر اون تایم ne میگفت لانچرتون خیلی خوب زده و تایم اینسرت نداره و از این حرفا

بعد شما میای میگی اشتباه داشت

بعد اون اتک 80kگرز و 15kتی کی اتک اول بود 2تا اینسرت شکن زده 10kگرزی و 2.5k تی کی 16 تا موج که تو هر موج 1k گرزی بود

10k گرزی و 10k تی کی هم تو ده مونده بود واسه رید زدن که گندم در بیاد چو اون تایم با دفی که تو دهکده بود 500k گندم خور داشتیم

که بعدش با همون بقیه همر 2 3 جارو زدیم کراپ لاک کردیم بعد حذف کردیم ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

Smile عیـــدی

درود

با توجه به درخواست کاربران جهت گرفتن عیدی تیم مدیریتی تصمیم گرفت به بازیکنان فعال با شرایط ویژه عیدی بده.

قرار شد از این تاریخ یعنی هفدهم اسفند ماه تا شب عید در هر سرور به بهترین پلنی که اجـرا میشه گلد تعلق بگیره به اینصورت که اگر پلنی اجرا شد و موفقیت آمیز بود به تیم پلنری 500تا گلد و اکانت هایی که در پلن شرکت کردند هم در مجموع 750 گلد تعلق بگیره.

اگر پلن با شکست مواجه بشه به اکانت (ها) مدافع : 750 تا گلـد و دفکوردینیتور منطقه 500تا گلد تعلق میگیره.
    شرایط کسب جایـزه.

1- پلن اجرا شود و نه یک تک حمله.

2- بعد از اجرای پلن اهداف خود از اجرای پلن را به طور کامل در فروم تشریح نماید.

3- مناسب بودن نوع پلن با زمان سرور مثلا اگر 2ماه از کتیبه ها گذشته پلن کراپلاکد کردن 2زار نمی ارزه چون هم منابع زیاده هم با گلد کراپ ها برمیگرده سرجاش.

4- در صورت دفاع شدن پلن ؛ تیم دفاعی باید چگونگی تشخیص تارگت اصلی رو توی فروم توضیح بدن.

توضیح: پلن= ارسال یک فیک لیست یا چندین فیک لیست منظمم در بازه زمانی مشخص روی چندین تارگت دست کم 6تارگت و زدن یک یا دو تارگت واقعی در نتیجه جایزه به تیمی تعلق میگیره با پلن کار انجام داده باشن و این که بیاید یه لینک تک اتک بدید مورد قبول نیست.

یه تشکر ویژه هم میکنم از مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها که این پست من رو حمایت کردند . جایزه رو 10برابر کردند.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29373839