صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 212930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali نمایش پست ها
    به هادی جان
    نمیدونم هدفت از این پست چیه!!!
    اما فکر نمیکنم انتظار داشته باشی از فاصله 40 ساعتی اتک بدی بعد توی پروفایلت هم بزنی ریل هست رد بشی:| یا اصلا لینک بگیری:|
    تازه 2 برابر همین دف هم نفرستادیم چون اولش گفتیم دف نکنیم همرت سالم برگرده و به بازی ادامه بدی:|(که بعد خواستیم دف کنیم تایم رد کرده بودن)
    :d
    هدف تخریب سایت بود )
    چی میگی علیییییییییی :دی

باو منظورم اتفاقاتی بود که تو ساید ne افتاد , پستم نه ربطی به اکانت شما داره و نه به هیچ سایدی فقط یه سری حرفاست که تو بدون شرح گنجیده شده .

منظوری نداشتم . ویرایش میکنم که دلخور نشین.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باو جمعش کنین .......هر گونه اقدام به خرید و فروش اکانت و یا واگذاری باعث مسدود شدن بازیکن تا انتهای سرور خواهد شد.....
    به فرض که الکاپون خریده نشده واگزاری هم اینجا جرمه ها
    به هر حال این سرور واسه شمال شرق که تموم شد دوستان خوش باشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viliam نمایش پست ها
    سلام علی جان

پارکینگ شما با پارکینگ ما فرق داره

پارکینگ شما پولیه !!!!!!! خریدی داداش منکرشی؟؟؟؟؟

ما که رفتیم ولی از این جمله خیلی خوشم اومد

(((((( حامد خودمی مرسی که انقدر پیگیری ، به عشق خودت میمونم فقط :دی)))) پرو فایل D.K For ever

حالا میدونی چیه جملتونو از این ور نگاه میکنم پر از غلط هست

حامد اونا مرسی از این که گند زدی به بازی به عشق خودت میریم فقط ))
    خرید؟:|
    ما تا قبل از این که اکانت هک شه حتی میل اکانت رو هم نداشتیم!:|
    حتی پس اکانت رو هم نداشتیم:|
    دست صاحب اصلی اکانت بود!
    که با هماهنگی ادمین سایت امید همون شب میل اکانت عوض شد ( نامه هاش موجود هست)
    یعنی شما میگین ما واس اکانتی که حتی میلش رو هم نداریم پول میدیم؟
    اون اکانت مشکل پلیر داشت ما هم پلیر فرستادیم روی اکانت نه پولی نه چیزی هم رد و بدل نشد!

البته ساید شمال شرق خیلی وقت هست که به خاطر درگیری داخلی دم از رفتن و حذف میزنن...
    که امیدوارم از تصمیمشون پیشون بشن اگه نه هم هرجا رفتن موفق باشن
    ویرایش توسط Ali : 09-19-2014 در ساعت 12:07 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جناب viliam عزیز مثال شما مشابه فردیه که وقتی کم میاره شروع میکنه به تخلف و وقتی مجازات میشه تهمت میزنه که داور با رقیبه! خوب اگه تخلف نمی کرد که مجازات نمیشد و نمی تونست از این حربه (اتهام بی طرف نبودن داور ) برای توجیه ضعف خودش استفاده کنه.
    متاسفانه باید به اطلاعتون برسونم این سیاست شما همون سیاست تئوری توطئه است که فقط از انسان های ضعیف و عاجز بر میاد.
    ممکنه اطرافیان و دوستان این مسئله رو نبینند چون در بطن ماجرا و اصل اون نیستند اما مطمئن باشید خورشید پشت ابر نمی مونه و دیر یا زود حقیقت بر همگی روشن خواهد شد.

برای اثبات ادعا می تونم به مسدود شدن اکانت یکی از هم تیمی های شما اشاره کنم که شما ازون به عنوان جلوگیری از حذف و به خاطر حذف یاد کردید؟! آیا این مسئله مضحک نیست؟
    بیان اینگونه مسائل مضحک و تئوری های ضعیف به همین جا به اتمام نمیرسه جایی که میاید تخلف دیگرتون رو به صورت سربسته در سرور Ta3 مطرح میکنید که افکار دیگران رو جهت بدید.
    «بله اگر شما پلیر متخلفی هستید و مرتب هم مسدود میشید نشان از دشمنی مولتی هانتر با شما و دوستی با رقیب شما نیست.»
    این یک گزاره ساده و قابل فهمه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    خرید؟:|
    ما تا قبل از این که اکانت هک شه حتی میل اکانت رو هم نداشتیم!:|
    حتی پس اکانت رو هم نداشتیم:|
    دست صاحب اصلی اکانت بود!
    که با هماهنگی ادمین سایت امید همون شب میل اکانت عوض شد ( نامه هاش موجود هست)
    یعنی شما میگین ما واس اکانتی که حتی میلش رو هم نداریم پول میدیم؟
    اون اکانت مشکل پلیر داشت ما هم پلیر فرستادیم روی اکانت نه پولی نه چیزی هم رد و بدل نشد!

البته ساید شمال شرق خیلی وقت هست که به خاطر درگیری داخلی دم از رفتن و حذف میزنن...
    که امیدوارم از تصمیمشون پیشون بشن اگه نه هم هرجا رفتن موفق باشن
    قبل از اینکه سو تفاهمی بشه برای بررسی عدم واگذاری اکانت در این باب پلیر پسورد ایمیل رو برای ما ارسال کرد و سیستم گوگل موقع لاگین از ست بودن این پسورد در 13 ساعت قبل اطلاع داد. برای تست در جیمیل پسوردتون رو عوض کنید و موقع لاگین پسورد قدیمتون رو بزنید.
    بنابراین از کاربر خواستیم تا شماره کارت بانکی که باهش خرید سکه های بازی رو انجام داده ارسال کنه تا بیشتر مطمئن بشیم صاحب اکانت داره روش بازی میکنه.
    صحت پسورد ایمیل و شماره کارت بانکی و تایید سیستم پلیر یکتا* باعث شد تا مدیریت به این نتیجه برسند که اکانت پلیر مجزا داره و واگذار نشده.

* سیستم پلیر یکتا با بررسی لاگین های مشترک اکانت ها اینکه اکانتی پلیری داشته باشه که فقط در همون اکانت بازی میکنه رو تایید میکنه. اگرچه این سیستم هم مانند کلیه سیستم های حفاظتی قابل دور زدن هست.
    ویرایش توسط Turbo : 09-19-2014 در ساعت 12:21 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حیف که اینجا دادگاه نیست منم قاضی نیستم

وگرنه پلیرشو میاوردم ..............................
    هر اکانت ممکنه چند پلیر داشته باشه حالا یکی از پلیرها اکانت رو ترک کنه یعنی اکانت به چند نفر دیگه واگذار شده؟؟؟
    اگه اینطوره که کلا اجازه ندیم اکانت ها دوال داشته باشند! چون ممکنه یکیشون به یکی دیگه واگذار کنه اکانت رو!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    قبل از اینکه سو تفاهمی بشه برای بررسی عدم واگذاری اکانت در این باب پلیر پسورد ایمیل رو برای ما ارسال کرد و سیستم گوگل موقع لاگین از ست بودن این پسورد در 13 ساعت قبل اطلاع داد.
    بنابراین از کاربر خواستیم تا شماره کارت بانکی که باهش خرید سکه های بازی رو انجام داده ارسال کنه تا بیشتر مطمئن بشیم صاحب اکانت داره روش بازی میکنه.
    صحت پسورد ایمیل و شماره کارت بانکی و تایید سیستم پلیر یکتا* باعث شد تا مدیریت به این نتیجه برسند که اکانت پلیر مجزا داره و واگذار نشده.

* سیستم پلیر یکتا با بررسی لاگین های مشترک اکانت ها اینکه اکانتی پلیری داشته باشه که فقط در همون اکانت بازی میکنه رو تایید میکنه. اگرچه این سیستم هم مانند کلیه سیستم های حفاظتی قابل دور زدن هست.
    حالا که اینقدر توضیح دادین یه لطف می کردین راه های دور زدنش رو هم می گفتین :دی
    البته اگر زحمتی نیست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    حالا که اینقدر توضیح دادین یه لطف می کردین راه های دور زدنش رو هم می گفتین :دی
    البته اگر زحمتی نیست!
    حتی اگه واسه لاگین سیستم انگشت نگاری بذاری طرف میاد میگه من لیدر اتحادم حق ندارم انگشتمو تو کل اکانت ها بکنم؟ تو دژکوب سابق که میشد :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    اکانت alcapon به علت خرابکاری بک داده شد. کسی که از خرابکاری به جای بازی سالم برای پایین کشیدن رقیب استفاده میکنه پلیر ضعیفیه، اما ضعیفتر کسیه که از جبران خرابکاری ناراحت میشه! و ضعیف تر از همه اینا کسیه که برای جلوگیری از جبران خسارت تهمت میزنه!
    و بله در مورد مسدودیت اکانت خرابکار رو ما مسدود میکنیم تا جلوی این اقدامات خرابکارانه به جای بازی سالم گرفته بشه.
    و در پایان درسته یک نفر از تیم خرابکاری کرده اما چهره خودشو حق به جانب میگیره و متاسفانه این تیمش هستند که کورکورانه با طناب پوسیده اون به چاه میرند. تهمت میزنند و جو سازی می کنند.
    پلیری که به جای بازی سالم و قانونی خرابکاری میکنه شخص ترسوییه و بیشتر از این ازش انتظار نمیره. ازش انتظار نمیره که بگه بله من رفتم تو اکانت رقیب پایتختشو عوض کردم و سکه هاشو از بین بردم. و متاسفم برای تیم شما که پشت حرفای این فرد ترسو ایستادید.
    اینجا مولتی هانتر با کسی رفاقت نمی کنه می خواهید حرف منو باور کنید یا هم تیمی بزدلتون.
    و در مورد گزارش فوتبالتون شما اومدی کفش بازیکن حریف رو از پاش درآوردی خوشحال! حالا که ما کفش رو ازت پس گرفتیم بهش دادیم و به بازیکن خاطی اخطار دادیم میگی دخالت در بازی و رفیق بازی با تیم رقیب! اگه روش شما در بازی کفش رقیب رو دزدیدنه ما هم از حضور شما دل خوشی نداریم. اما اگه سالم بازی کنید مخلص شما هستیم کسی هم کفش شما رو دزدید بهت پس میدیم.

موفق باشید.
    عزیز جان شما یا خیلی بی تجربه هستی یا واقعا به قول دوستان داری رفیق بازی می کنی ! که امیدوارم اینطوری نباشه ....
    و بله در مورد مسدودیت اکانت خرابکار رو ما مسدود میکنیم تا جلوی این اقدامات خرابکارانه به جای بازی سالم گرفته بشه.
    و در پایان درسته یک نفر از تیم خرابکاری کرده اما چهره خودشو حق به جانب میگیره و متاسفانه این تیمش هستند که کورکورانه با طناب پوسیده اون به چاه میرند. تهمت میزنند و جو سازی می کنند.
    اول از همه در مورد مسدودیت اکانت یه مثال خیلی ساده میزنم که حداقل تیم مدیریت متوجه بشن که چه مولتی هانتر شوتی دارن !!!
    همونطوری که خودی علی هم گفته اکانت alcapon در اختیار تیم D.K بوده ... حالا کاری به نحوه ی بازیشون ندارم ( شیوه ای هست که همه ازش استفاده می کردن و هنوز هم ازش استفاده میشه ) البته اگه به مولتی هانتر با مدرک اعلام بشه که همچین کاری داره صورت میگیره مثل پست آقای soheil که گواه این مدرکه باید با اکانت خاطی برخورد لازمه طبق قوانین صورت بگیره ... این از این !!

البته باید بگم که من به شخصه از این کارها خیلی کردم ولی قانون دژکوب میگه که وقتی گزارش بشه باید برخورد بشه ... قاونه !!!

اما مثال من چیه : اکانت آلکاپون دسته D.k هست و به فرض یه اکانت دیگه ( همون اکانت که شما میگین مسدودش کردین به دلیل خرابکاری ) دست تیم D.K هست ... حالا کاری که این تیم می تونه انجام بده این هست که کپ اکانت آلکاپون رو عوض کنه و با فرض اینکه به اون اکانت خاطی ( از نظر شما ) دسترسی داره لاگین میکنه و همه ی تقصیر ها متوجه اون اکانت میشه !!! حالا شما بیا با مدرک من رو قانع کن که همچین اتفاقی نیوفتاده !! قضاوت شما از روی تشخیص خودتون بوده که خیلی هم مبتدیانه بوده که اون هم برمیگرده به تجربه ی کم شما !! ... کاری که شما باید انجام بدین اجرای قوانینی هست که وضع شده .... حالا قانون چی میگه : قانون دژکوب میگه اکانتی که پسوردش لو رفته همه ی تقصیر هارو باید گردن بگیره ! چه اکانت خاطی و چه اکانتی که خرابکاری روش انجام شده ! وقتی تقصیر هارو گردن میگیره باید تاوانشم بده ... تاوانشم همون اتفاقی هست که روی اکانتش افتاده ... دخالت شما تو این موارد نگاه هارو به تیم مولتی هانتری عوض میکنه ( حالا این نگاه ممکنه درست یا غلط باشه )
    پلیری که به جای بازی سالم و قانونی خرابکاری میکنه شخص ترسوییه و بیشتر از این ازش انتظار نمیره. ازش انتظار نمیره که بگه بله من رفتم تو اکانت رقیب پایتختشو عوض کردم و سکه هاشو از بین بردم. و متاسفم برای تیم شما که پشت حرفای این فرد ترسو ایستادید.
    اینجا مولتی هانتر با کسی رفاقت نمی کنه می خواهید حرف منو باور کنید یا هم تیمی بزدلتون.
    و در مورد گزارش فوتبالتون شما اومدی کفش بازیکن حریف رو از پاش درآوردی خوشحال! حالا که ما کفش رو ازت پس گرفتیم بهش دادیم و به بازیکن خاطی اخطار دادیم میگی دخالت در بازی و رفیق بازی با تیم رقیب! اگه روش شما در بازی کفش رقیب رو دزدیدنه ما هم از حضور شما دل خوشی نداریم. اما اگه سالم بازی کنید مخلص شما هستیم کسی هم کفش شما رو دزدید بهت پس میدیم.
    این تیکه از حرف هاتون هم واقعا خنده داره ! براتون یه مثال میزنم امیدوارم قانع بشین !
    فرض کنیم بازی دژکوب یه بازی فوتبال باشه ... وظیفه ای که یک داور تو بازی داره مثل وظیفه ی یک مولتی هانتره ! ... داور ببینه یه شخصی داره بد بازی میکنه بهش کارت زرد میده ... ببینه داره خشن بازی می کنه , فحش میده , جو بازی رو خراب می کنه ممکنه اخراجش کنه بنا به صلاح دید خودش !!!
    اما این چه ربطی به مولتی هانتر داره ؟! ... ربطش اینکه مولتی هانتر هم همین کار رو باید انجام بده : اگه دید بازیکنی داره مولتی بازی میکنه باهاش برخورد کنه , اگه دید داره پوش میکنه برخورد کنه ! اگه دید تو پروفایلش کلمات رکیک استفاده می کنه با صلاح دید خودش عمل کنه !!!
    اما یه وقتی هست تو بازیه فوتبال , یه بازیکن از یه تیمی تصمیم میگیره توپ رو به سمت دروازه خودشون شوت کنه !! ممکنه حتی این توپ تبدیل به گل بشه !!! تو همچین شرایطی داور بازی نمی تونه بگه که این گل حساب نیست و من این گل رو قبول ندارم ... اگه بگه زیر سوال میره !!! این دقیقا شرایطی هست که برای این سرور اتفاق افتاده ! کاری که شما کردین شاید از نظر خودتون جوانمردانه باشه ولی از نظر تیم مقابل یه جور رفیق بازیه !!! دژکوب هم مثل همین بازیه فوتباله ... قوانین خودش رو داره و مولتی هانترش اختیارات خودش رو ... اگر قوانین سایت شما بر اساس قوانین ثابتی نیست و به صلاح دید خودتون ( که تو مثال اول هم گفتم که ممکنه این صلاح دید اشتباه باشه ) تو لینک ثبت نام سرورتون به این مورد اشاره کنین که ما بی خودی وقت و هزینمون رو صرف سرورتون نکنیم !!

پ.ن : مثال هایی که زدم جنبه ی آموزش برای تیم مولتی هانتری داشت و هیچ گونه مدرکی بر صحتشون نیست ... امیدوارم دوستان برداشت اشتباه نکنن !

پ.ن * : واقعا شرمنده اگه یه خورده رک حرف زدم ... احساس کردم به بچه هامون توهین شده اینکه یه خورده عصبی شدم :|

موفق باشید
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

11. تشکر Turbo تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید وارم اون سرور هم جزو سوابقه بلنده شما باشه

هستش راستی کتیبه که یادتونه.........

اینم یادتونه که بعدش پشیمون شدی ؟؟؟؟

اون سرورو کشیدم وسط چون مثه همین جا بود

امیدوارم این دفه دیگه از کاراتون پشیمون نشید من که رفتم بزارید بدون کدورت برم

خدانگهدار
    حالا من نمی دونم کدوم یکی از مولتی هانتر ها پشیمون شده اما اگه مولتی هانتر اشتباهی هم بکنه از سر رفیق بازی نیست! اما اینکه شما میگی مولتی هانتر با رقیب من رفیقه نشان از چی می تونه باشه؟ شما که در جریان تخلفات هستی وقتی این حرف رو میزنی یعنی اینکه من از اول می خواستم این حرف رو بزنم اما نیاز داشتم تخلف کنم که مسدود بشم که بشه مدرکم!
    شما از مسدودیت اکانت در حرفات به عنوان مدرک رفیق بازی مولتی هانتر استفاده کردی من با این قسمت حرفات مشکل دارم.
    شما بگو مولتی هانتر اشتباه تشخیص داد انتقاد کن حرفی نیست تجربه میشه واسه مولتی هانتر باهش برخورد میشه یا توضیح داده میشه که نه شما داری اشتباه می کنی.
    اما وقتی تخلف کردی مسدود شدی بیای مسدودیتت رو پتک کنی رو سر مولتی هانتر که نه به خاطر رفیق بازی بوده با اینکه میدونی تخلف کردی اسمش میشه تخریب. من اینو گفتم ضعف شما. نه اینکه بگم نه مولتی هانتر ها اشتباه نمی کنند. هیچ ارتباطی نداره این دو مقوله به هم
    پس در جواب حرف من مرده رو از خاک میکشی بیرون، اشتباهات مولتی هانتر رو سند میکنی یعنی جواب بی ربط!

صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 212930313233 ... آخرینآخرین