صفحه 36 از 39 نخستنخست ... 263435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر محتویات تایپیکها از امروز به صورت آزمایشی در خدمت شما هستم .
    تقاضا دارم ضمن مطالعه قوانین فروم از توهین به دیگران ، کل کل بی مورد ، اسپم و استفاده از فضای تایپیک ها به عنوان چت روم خودداری کنید و لطفا فقط از زبان فارسی استفاده کنید .
    در ضمن در صورت هر گونه اعتراض به اتفاقات داخل بازی از قبیل عملکرد مولتی هانتر و ... جدا از مطرح نمودن آن در فروم خودداری فرموده و مستقیما با مدیران سایت مکاتبه فرمائید .
    با تشکر از همکاری شما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم اخرین عکس از همر

http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/1...3723836843.jpg

تقریبا 30 روز مونده تا کتیبه ها

اینقدر دوست دارم یه لینک ببینم کسی بیشتر داشته باشه
    ***حامد خودمی مرسی که انقدر پیگیری ،
    به عشق خودت میریم فقط :دی****

3. پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viliam نمایش پست ها
    اینم اخرین عکس از همر

http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/1...3723836843.jpg

تقریبا 30 روز مونده تا کتیبه ها

اینقدر دوست دارم یه لینک ببینم کسی بیشتر داشته باشه
    سلام دوست عزیز
    یه سوال دارم چرا اتک پوینت شما با این همر ها و لینک ها کم هست؟
    تقریبا تروپ شما 3 برابر اکانت لیمو هست اما اتک پوینت اینجوری؟:|
    امیدوارم مثل این لینک نباشه:|
    http://s5.picofile.com/file/81364706...ha_wow_tra.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز من از شما که تحصیل کرده این بعیده !!!
    اولا رو ۲تا همر قهرمان نبوده
    دوما رو اون هم که بوده پویینت قهرمان رو امتیاز هجوم نبوده
    همچین هم امتیاز هجوم گرفتن از ناتار مهم نبوده d:

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    بیخیال عزیز اینا دلیل نمیشه که اتک پوینتت اندازه کسی باشه که همرش یک سوم تو هست!
    امیدوارم هرجا که هستی موفق باشی...

7. پسندیدن hercull پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مرسی علی جان ما رفتیم شاید حالا حالا ها این طرفا هم پیدامون نشه :دی
    اتک پویینتم دیگه نمیدونم والا برین از مولتی بپرسین بینم قضیه چیه !!
    عکس همرم رو اک گزاشتیم !!
    ایشالا یه سرور باز با دوستان جمع بشیم
    دوستان موفق باشند {بیشتر تو زندگی }

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا" برات متاسفم , سوزناکه چون تو رو دوست خودم میدونستم , تو هم ارزش دوستی رو میدونستی پشت سر ما توهین نمیکردی تو پروفایلت.
    متاسفم برات .
    هادی خیلی دوست داری کلمات کلیشه ای به کار ببری که به همه نشون بدی خیلی با مرامی؟ ... تو تو پروفایلت از برداشتی که از ساید داشتی نوشتی منم برداشتی که خودم داشتم رو نوشتم ... یعنی اینقده برات سنگین بود که به جای اینکه مشکلتو تو گارنا ازم بپرسی اومدی تو فروم داری مطرحش میکنی؟
    تو چی از دوستی میدونی ؟ : )
    دی . کی رو میگی؟ )
    اونا رفیقای هستن که اگه میگفتن اک رو حذف کن میکردم , حذف من سر این بود که اکانت های مثل تو ادعا داشتن پلن داریم و میخوایم یاغی ساید باشیم . بیچاره مهدی حق داشت در مورد تو من قبول نکردم چون میگفتم دوستمون هستی .
    خب عزیزم اگه اینهمه دوستیتون با هم زیاده چرا از همون اول بی سروصدا حذف نکردی بری پیش رفیقات که مجبور نباشی ساید رو بهونه کنی تا منم جوابت رو تو پروفایل بدم؟... من می خواستم یاغی باشم؟ ... فازت چیه از این حرف ها؟ اصلا تو باغ تشریف داری؟ یاغی ساید همون کسی بود که ادعای رفاقت با هم می کردین ولی بعدا مشخص شد با خودتونم مشکل دارین !!!

عقده داشتی که یه روز نبودم اومدی خودتو کردی لیدر اتحاد خودم : !
    واقعا سطحت در همین حد لیدری اتحاد هاست ... تا حالا دیدی من تو اتحادت کاری به جز منطقه بندی اکانتا کاری کرده باشم ؟ اصلا به کسی ام ام میزدم چیکار کنه؟ این طرز فکر تو و رفیقت بود که کسی که لیدر اتحاد باشه هر کاری می تونه بکنه !! البته اون موقع شما چراغ اکانتت نارنجی بود و کلا از مسائلی که اتفاق می افتاد بی خبر بودی !!! ... فقط می خواستی که اتحاد دستت باشه که عقده هاتو خالی کنی که ما هم باهاش مشکلی نداشتیم ... آخر کار هم اتحاد اومد دست خودت ... غیر از این بود؟!

اره یادمه گفتم که به خاطر امسال تو بود حذف من , یاغی ساید

ترس از دی کی :دی چقدر جالبه چیز دیگه ی بلدی بگی؟ :دی من نمیدونم تعریف از یه نفر چرا میشه ترس ؟ ؟ ؟ ؟؟ جالبه :دی

میدونی مهم اینکه تو به دوستی که چند ماه باهم کردیم به همین راحتی توهین کردی , عرضشو داشتی میومدی تو روم و تالک بهم میگفتی جوابتم میگرفتی . پست سر مردم حرف زدن راحته 2 ساله
    تو حذفت به خاطر ترست بود ... شاید بتونی فکر کسی که پستت رو می خونه منحرف کنی ولی عکس العمل خودت رو نمی تونی انکار کنی !!! ... من هم تا حالا ندیدم از اکانت D.K تعریف کنی ...فقط از سایدشون تعریف می کردی که فرار خودت رو توجیح کنی ... شاید از نظر تو این کارت تعریف از اکانت باشه ولی از نظر من جاخالی دادن بود !
    من نظرم رو تو پروفایل نوشتم مثل خودت !!!!!! ... شما هم به جای اینکه شاخ و شونه بکشی بهتره یه نگاهی به این عکس بندازی تا متوجه بشی که شرافت اینکه بیای مشکلات رو تو گارنا بگی نداشتی و مستقیم اومدی فروم ! جایی که همه ی افکار رو متوجه خودت کنی تا شرافتت زیر سوال بره ... البته اگه چیزی باشه !

فایل پیوست 446

آخرش این بود که تو اومدی تو جلسه ی که با مهدی داشتیم گند زدی به همه چیز : )
    نخیر عزیزم ... آخرش این شد که شما وقتی دیدی رفیقت هیچ ارزشی واسه حرفت قائل نیست ترجیح دادی حذف کنی و یه خورده هم سروصدا کنی تا همه بدونن که خیلی با مرامی که داری میری! ... سندشم زدن همرت به رفیقت تو ساید دیگه و نوشتن پروفایل که اظهار وجود کنی قبل رفتنت! بهتر این بود که بی سروصدا بری که ساید رو هم به گند نکشی که این کار رو هم نکردی به خاطر جلب توجه !!

ما میخواستیم حذف کنم آخه به تو چه ؟! تو چرا حرص میخوری پشت سر ما پروفایل نویسی میکنی؟
    حذف من دلیل شخصی داشت , حالا فکر میکنی ترسیده بودیم جالبه فکرت برام روش حتما" میگم بررسی انجام بدن.
    من مشکلی با حذف شما نداشتم عزیزم ... ولی نحوه ی حذف کردنت ساید رو داغون کرد !!!... اگه به حرفم گوش می کردی و بی سروصدا فرار می کردی الان مشکلی از طرف من واسه خودت نمی دیدی ولی ترجیح دادی خودتو نشون بدی بد بری!

فایل پیوست 447

آرش - علی خونی - عارف که میگی ازشون میترسم , از دوستای خوب من هستن که یه سرور رو به طور کامل کنار هم بازی کردیم اگه میترسیدم کافی بودم میخواستم ازشون که یک اکانت بدن برم جنوب غرب بازی کنم ولی به خاطر بکسی که باهاشون دو سه ماه نون و نک خوردیم موندم. این تویی که نمک میخوری نمکدون میشکنی . توی که ارزش دژکوب رو از دوستی بیشتر میدونی , اینه شخصیت تو.
    اگه اکانت می گرفتی و میرفتی پیش دوستان خودت خیلی بهتر از این بود که اکانت رو حذف کنی و تو پروفایلت از ساید بد بگی تا دلیل حذفت رو توجیح کنی که رفاقتت تو ساید دیگه همچنان باقی بمونه ... اگه بازی واست ارزش نداشت به بچه ها نمی گفتی که کار حامد رو بهونه کنن و حذف کن برن !!! به نظرت وجه ی کاری که موجبش شدی خوبه؟ حذف به خاطر کپی که روش خرابکاری شده و بک خورده؟ اونم کپ رفیقات تو ساید دیگه !!

دروغ نگو ولی توهین هم نکن کمی شعور داشته باش. حداقل احترام 2 ماه دوستی رو حفظ کن .
    من حقیقتی که از کارهاتون رو میگم شما توهین به خودت تلقی میکنی؟ اصلا چرا فکر کردی منظور پروفایلم تو هستی .... یعنی به کارای خودتم شک داری که پروفایل رو به خودت نسبت دادی؟
    بازم حرف تکراری , ببین چقدر خودت ایمان داری که اونا ازت برتر هستن هی از d.k میگی !!!!
    نه عزیزم اشتباه برداشت کردی ... من اونقدری به خودم اطمینان داشتم که می گفتم اگه فقط ترستون از D.K هست بمونین به وقتشون میبینین که اونقدرام ترسناک نیست ولی آخرش هم ترس شما به اعتماد به نفس من غلبه کرد :دی
    من به اندازه ی شعور دارم که بفهمم تو شعور نداری و به خاطر یه بازی زود میای پشت سر دوستت حرف میزنی ! اینجاست که میگن دژکوب دوستی ها رو مشخص میکنه.
    رفیق ؟ تو دم از رفاقت نزن که معلوم شد کی رفیقه , کی نیست !
    من اومدم کپم رو در اختیار ساید گذاشتم که نیرو پارک کنه ! تو چی؟ گفتی من ندارم هیچی ! یاغی ساید میخوام بشم پلن دارم )
    من پشت سرت حرف زدم؟ =)) ... من تنها چیزی که پشت سرت می گفتم این بود که هادی می خواد بره کاریش هم نمیشه کرد ... دلیلش هم برای من مشخص بود ... اگر هم قبل از اینکه بیای تو فروم جار بزنی تو تالک پست اولت رو به خودم تو چت میگفتی جوابت رو میدادم ... ولی ترجیح دادی بیای تو فروم بگی که شخصیت خودت رو نشون بدی :|
    دم از رفاقت نزن که غرق این دنیای مجازی شدی !!!! یادت رفته راجب مهدی چی فکر می کردی؟ یادت رفته می گفتی من هرچی به مهدی بگم گوش میده؟

فایل پیوست 448

آخرش چی کار کردی ؟

اون پلن پلن که میکنی منظورت پلن شخصی هست دیگه ؟! قرار پلن شخصی اکانتم رو بیام به تو بگم؟ ... اصلا میدونی من واسه چی کپ نزدم؟ اصلا میدونی واسه چی 1در میون دهکده هام رو فیدر میزدم ؟ شما که کپت رو پارکیگ کرده بودی می دونی من بدونه کپ چقد به بچه ها پارکینگ داده بودم ؟ چیز دندون گیری نبود ولی علارغم پلنم داشتم پارکینگ می ساختم که کسی مشکل گندم نداشته باشه !!! شما که تولید کپت مثبت بود و زمزمه ی رفتنت هم باعث شده بود کپت سر ریز بشه از گندم !!! ... پارکینگ شدن کپت خیلی بهت فشار می آورد؟ برو تو سرور بعدیت هم به همین کارهای بزرگت افتخار کن !! در همین حدی !!! ... در همین حد که پلن شخصی که یه اکانت داره و یا پلن شخصی که بعد ها قراره اجرا کنه باید با شورا در میون بزاره ... شورایی که قبل از حذف کردن می خواست با 300تا دونه رم اکانت D.K رو بزنه صفر کنه =)) یه حساب کتاب بکن ببین کل همر هایی که می خواست حذف بشن با حداکثر 300تا دونه رم از 300کی دف نا قابل لینک می گیره !!! صفر کردن پیشکشت باشه ... شما در همین حد هستی ( در حد زدن و حذف کردن ) ... گرفتن لینک هم واست افتخاره چون همیشه ساید های دیگرو واسه همه گول بی شاخ و دم نشون بدی که توجیح کارات باشه ...

بله شما به رفیقات بناز دور و بر ما هم دیگه نگرد که اندازه نقطه واسم ارزش نداره رفیق بودنت.
    نکنه اینم جز پلن هات هست که اگه کسی بخواد حذف کنه باید اکانتش رو بده به یکی ؟ اخ ببخشید یادم نبود اختیار اکانت خودم رو ندارم )
    شما هم برو به همون رفیقات بناز که اندازه ی یه نقطه واسه حرف خودت ارزش قائل نیستن ... من که جای خود دارم
    نکته اینکه ( جزو پلنهای معروف این هست که اگه خواستی حذف کنی بهتره بی سروصدا بری که سایدت رو بهم نزنی ... کاری که شما شعورش رو نداشتی )
    اختیار اکانتت رو هم خودت داری ... اصلا انقد به اکانت خودت برس که همه بشناسنت ... تا حالا سروری بودی که مجبور نباشی از اکانتت دل بکنی و بری؟ اسم سرور رو ببر و بگو که تو اون سرورا چیکار کردی!! غیر از حذف کردن )
    فروش رو از کجا در آوردی ؟ انقدر فکر کن ها بده واست !
    فروش رو به خودت نگیر ... خودت میدونی با کی هستم !
    اخر سر عرض کنم خدمتت تو که دلت پر هست میومدی پیشم تو تالک حرف میزدی , نه مثل بچه ها پروفایل نویسی کنی ! و به ما توهین کنی , شخصیتت معلومه که چی هستی !
    در مورد شخصیت من هم نظری نده چون در حدی نیستی که به ما بخوری ! ادم حسابت کردیم تو ساید دور برداشتی !
    فکر کردی یه منطقه بندی کردی خیلی بازی بلدی؟
    یا با اون پلن یاغی بودنت؟ !
    من به خاطر شما ها طرف مهدی رو نگرفتم کسی که از جونمم عزیز تره ! تو درک اینا رو نداری ! عب نداره !

پشت سر مردم حرف نزن بیا تو روشون بگو پسرم .
    خواستم بدونی که چقد تاثیر پروفایل بدتر از رودر رو گفتنه !!! ... نمی دونم الان اکانتت حذف شده یا نه ولی اگه باشه و اگر هم نباشه کسانی که خوندن یادشون هست راجب سایدی که به قول خودت با رفیقات 2-3 ماه بودی بدو بیرا نوشتن توهین به رفیقات هست !!!.... نظرت رو از ساید تو پروفایل نوشتی ... نظرم رو تو پروفایل از ساید دیدی ... اگر هم با خودم مشکلی داری شمارمو داری زنگ بزن حرف بزنیم :ایکس
    شخصیت خودت رو هم بیشتر از این خراب نکن ... بحث رو از پروفایل کشوندی به فروم که خودت رو نشون بدی که دادی ... من رو هم وادار به این کار کردی البته فقط تا همینجا !!! چون دیگه به پستی جواب نمی دم ... حتی پست اون دوستی که اسم اکانت ما رو برده و نمی دونه داستان چیه شما بزار رو حساب اینکه جوابی نداشتم که بدم

پ.ن : سرور واسه همه ی ما تموم شد ... ایشالا سرورای بعدی تشریف ببر جایی که احساس می کنی رفیقات همیشه اونجا میرن که مجبور نباشی وسط کار پشیمون بشی ...

بدرود

محسن 2 ساله
    ویرایش توسط ZartVam : 09-21-2014 در ساعت 07:09 PM
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اخیش ازاد شدیم ی مدت بن بودیم اصلا ی وضعی بودا
    اول که دوستان من از کسانی که بهشون توهین شده عذر میخوام بخصوص مولتی هانتر جناب turbo (هر چند من هنوز معتقدم ایشون حاضر نیست قبول کنه که اشتباهاتی مولتی انجام دادهکه حالا خداروشکر دیگه قوانین گذاشته شد بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

واینکه ی چیزی میخواستم به محسن و هادی بگم اونم اینه که جای این بحثا داخل فروم نیست و خواهش دارم ادامه ندین نا سلامتی با هم رفیقین واینکه این خرابکایهایی که داخل ساید انجام شده نه تقصیر محسنه نه هادی همه میدونن خودتونم میدونید زیر سره کیه .فقط من موندم دعوای شما 2تا دیگه برا چیه
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

11. تشکر ZartVam, FERIne تشکر نمود
    پسندیدن ZartVam, FERIne پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نام دوست
    به نام آنکه فرشید پیش اوست

سرور از زمانی دیگه ارزش بازی نداشت برای بعضی از دوستان (البته بجز سجاد عزیزم)
    از چه زمانی ؟
    از زمانی که یه سری از بچه های سرور تست دژکوب ریختن اینجا
    اصلا چه معنی میده آدم بخواد جلوی اینها بازی کنه
    م. ه چرا وقتی میدونه ما غیر از هک راهی جز برد نداریم جلوی هک کردن ما رو میگیره

همش تقصیر سهیل هست

13. پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    محسن ما تو یه ده 11300 شوالیه داشتیم
    کل ۳تا دهت با هم شوالیه هاش چقدر بود ؟ :پی شوخی* :دی
    دیگه ناموسا کار مارو بی ارزش کردیا ))) دمت گرم زدیم ناتارارو ترکوندیم با هم :دی

بچه ها اینم از ما : حذف اکانت در 4:08:55 .

http://dejkoob.ir/ir/report/10653073a99

تو پروفایل راجع به همه نوشتم ،
    امیدورام سرور خوبی داشته باشین
    بدی خوبی دیدین ببخشین، ما همین قدر نوب بودیم، شرمنده اگه خوب نبودیم :دی خیلیا بهتر بودن :xX

باشد که همه رستگار شویم ...

پ.ن. به قول یکی از دوستای قدیمی (و خیلیا که دوست نبودن لزوما) : دژکوب بهانه ی با هم بودن

خداحافظ همگی
    فرنود FERIne

صفحه 36 از 39 نخستنخست ... 263435363738 ... آخرینآخرین