صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 388

موضوع: بحث و گفنگو پیرامون سرور c1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان امیدوارم سرور ب کامتون باشه

امید جان میخواستم ببینم امکانش هست برای این سرور هم تاپ بیگ همر رو فعال کنید؟

با تشکر
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه خبره اینجا؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم سرور ب کامتون باشه

امید جان میخواستم ببینم امکانش هست برای این سرور هم تاپ بیگ همر رو فعال کنید؟

با تشکر
    متاسفانه به علت ورژن این سرور این امکان وجود ندارد.
    تنها حالتی که میشه اینکارو کرد نادیده گرفتن گذشته است.
    یعنی یه پلیر می تونه در پایان سرور با رو کردن گزارشی مربوط به زمان قبل از فعال شدن بیگ همر ادعا کنه که همر قوی تری داشته و چون در قبل از استارت بیگ همر بررسی توسط سیستم انجام نمیشده ممکنه این ادعا واقعا صحت داشته باشه و کل سیستم رو زیر سوال ببره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    متاسفانه به علت ورژن این سرور این امکان وجود ندارد.
    تنها حالتی که میشه اینکارو کرد نادیده گرفتن گذشته است.
    یعنی یه پلیر می تونه در پایان سرور با رو کردن گزارشی مربوط به زمان قبل از فعال شدن بیگ همر ادعا کنه که همر قوی تری داشته و چون در قبل از استارت بیگ همر بررسی توسط سیستم انجام نمیشده ممکنه این ادعا واقعا صحت داشته باشه و کل سیستم رو زیر سوال ببره.
    بهههههههههههههه!!! ببین کی اینجاست! امید جون! بگو حامدم بیاد با هم میخوام یه حالی به فروم بدیم از این یکنواختی دراد! :دی
    آقا کل NE گذاشته رو حذف تو پروفایل ها هم معلومه دلیل هاش چیه،

ولی جالبیش میدونی چیه؟ اینکه حامد عزیز(مولتی هانتر ۱۴۷ سرور) اومده مارو نیمه بن کرده بخاطر اینکه میخوایم حذف کنیم!! )))
    حالا بعضی میپرسن نیمه بن چیه؟ :| خب توضیحش سادست :

ممکنه ما بخوایم در حین حذف یکی رو بزنیم! اونوقت نیمه بن یعنی چی؟ یعنی ما میتونیم غارت بزنیم ولی حمله عادی نه! یعنی عملا میگه برادر من، من میدونم تو میخوای کیارو بزنی منم باهاشون حال میکنم نمیخوام بزنی که مجبور شم دف از مولتی هانتر براش اینسرت کنم! پس حمله عادیتو بر میدارم که همرتو لانچ نکنی ))))

تعریف دیگه ی نیمه بن اینه که میتونیم نامه هارو بخونیم ولی نمیتونیم نامه بدیم! پروفایل عوض کنیم که خدای نکرده دست اینارو پلو بقیه رو نکنیم! نترس نمیکنیم! ))) یعنی اصلا این کار من الان رو کردن نیست! بچه ها میدونن چیه )

پس من برم به .Com بگم این نیمه پانیشم اضافه کنن به قوانین ))))) برای پارتی بازی حیاتیه )))))

آقا کاری ندارید من برم نامه رو واسه اونا تنظیم کنم بدرود!

پ.ن. بمونید با سرورتون و حامد جونتون! عزیزشونین :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

میبینم که بکس ان ای زدن بالا دیگه :دی

حالا چیزی رو براتون میگم که حالتون خیییلی بد بشه

میخوام داستان کسی رو بگم واستون که شده رنک یک غارت

عمو ارش عمو ارش D.k For ever بله عمو ارش

رنک یکه غارت بعد از این که چند هفته اول رو اصلا تو تاپ نبودن :دی!!!!!!!!

رنک یکه غارت بعد از این که تمام اکانت های سایدشون گفتن ما رفتیم ولی تو پروفایلشون این جوری مینوشتن

http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/7...5416197708.jpg

ما هم قبول داریم تا قبل از این که لینکتون در رفت گفتید واسه ما نیست wooooooow

عمو ارش میخوام افشا کنمت ************ افشا**********

تا حالا کسی از خودش نپرسید عمو ارش چجوری اینقدر غارت میکنه؟؟؟؟

خرید و فروش اکانت به هر نحوی خلاف مقررات بوده و اکانت خاطی مسدود و حذف خواهد گردید

این قانونه خودتونه اقا امید اقا حامد قبول دارید یا (بازم.........)........

http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/6...7581962896.jpg

تاپ تن وقتی هنوز 109 ساعت تا پایان هفته مونده

alcapon:::: -6mil تازه خودشم عارت میکرده مگرنه بیشتر از این جرفا منفی میشد

D.K For ever:::+20mil

میگی ما غارتش نکردیم ؟؟؟؟؟

نوووووچ

عمو ارش غارتش کردی
    http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/1...1080377570.jpg

این اکانتی که میگی نخریدیش تو پروفایلش فووووش میدی

http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/7...5416197708.jpg

و جالبه از خودت تعریف میکنی

زیادی با خودت حال میکنی دادا :دی
    http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/8...0501012639.jpg

حالا بعد این چرا بن شه اونی که اعتراض کرده باید بن شه والا لووووووووول

حساب :
    کپیتال alcapon فقط کپیتالش و فقط alcapon تولیدش
    http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/3...8173468160.jpg
    104کی در ساعت
    در هفته 18 میلیون

واقعا متاسفم که تو همچین سروری بازی میکنم
    واقعا برای عدالتتون متاسفم
    تازه ما اکانت هایی مثل arizona
    aston martin رو روی کاغذ نیاوردیم ولی همین یکی اگه تو .کام بود واسه حذف اکانت کافی بود اما اینجا قوانین عمو حامد عمو ارش هست
    مدالاشو میگیرنو تمام :دی
    عمو ارش اقا ارش زشته خدایی توویی که اسمه کسیو رو اکانتت گذاشتی که پلیر بود رو اکانتش نووب بازی در بیاری

تو پروف الکاپون نوشته بودی یه مشت *** ولی به نظرم ملت *** نیستن

باشد تا پلیر شوی دژکوب پول نیست دژکوب خرید اکانت نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که دارن این پست رو میخونن

بله همونجور ک میدونید بچه های ان ای تصمیم گرفتن همگی حذف کنن دلیلش هم واضحه وقتی مولتی هانتر میاد داخل بازی دخالت میکنه و کراپ میاره بالا و اکانتی رو که خریداری شده البته ببخشید اکانتای خریداری شده رو داخل ی ساید دیگه رو طبق قوانین بن نمیکنه چرا حالا بن نمیکنه چون طرفی که اکانت رو خریده داره خوب گلد خرج میکنه ی جورایی با حامد(دارای تجربه 147 سرور ههههههههه)رفیقه که خودش جای بحث داره چجوری رفیق شدن اینا
    واقعا برا خودم متاسفم که دارم داخل این سایت بازی میکنم من با تعداد خیلی زیادی از بچه ها دیگه تو این سایت که مولتی هانتراش ادعای پاک بودن دارن (صرفا فقط ادعای پاک بودن)بازی نمیکنیم
    فقط بن شدن داخل این سرور جالبه نیروهات از بی گندمی میمیرن بهت حمله میشه تازه غارت هم میتونی بکنی
    که حالای جای سوال داره چرا ما اصلا بن شدیم؟نه واقعا اقای ادمین بیا اینجا مثل مرد جواب بده بیا اینجا قانع کن نامردم اگه همینجا کل ان ای رو نیارم معذرت خواهی کنن
    البته دلیل بن شدنمون معلومه دیگه اقا چون ما داریم میریم و مولتی هانتر دوست ندارن همرهای ما لانچ بشه روی عزیزانشون ساید ما ک رفت بچه های سایدای دیگه هم بشینن برا خودشون اونجا حال کنن بگن فلان کردیم بسار کردیم

اینم لینک دمپایی ک تقریبا تنهایی ساختم. البته جا داره همینجا از بچه های اکانت zartvam محسن و محمد عزیز و نیما جان ss panzer تشکر کنم که تا حدودی کمک کردن
    http://8pic.ir/images/q6ado5s29jg86cfnwec9.png

راستی نکته جالبش اینجاست که از دیشب ک این اتفاق افتاده من نمیتونستم با ای پی خودم بیام اینجا پست بدم و الان از ی جا دیگه اومدم دارم اینا رو مینویسم

ببخشید سرتونم درد اوردیم

با تشکر

Sajjad 3X
    PHobia
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت alcapon به علت خرابکاری بک داده شد. کسی که از خرابکاری به جای بازی سالم برای پایین کشیدن رقیب استفاده میکنه پلیر ضعیفیه، اما ضعیفتر کسیه که از جبران خرابکاری ناراحت میشه! و ضعیف تر از همه اینا کسیه که برای جلوگیری از جبران خسارت تهمت میزنه!
    و بله در مورد مسدودیت اکانت خرابکار رو ما مسدود میکنیم تا جلوی این اقدامات خرابکارانه به جای بازی سالم گرفته بشه.
    و در پایان درسته یک نفر از تیم خرابکاری کرده اما چهره خودشو حق به جانب میگیره و متاسفانه این تیمش هستند که کورکورانه با طناب پوسیده اون به چاه میرند. تهمت میزنند و جو سازی می کنند.
    پلیری که به جای بازی سالم و قانونی خرابکاری میکنه شخص ترسوییه و بیشتر از این ازش انتظار نمیره. ازش انتظار نمیره که بگه بله من رفتم تو اکانت رقیب پایتختشو عوض کردم و سکه هاشو از بین بردم. و متاسفم برای تیم شما که پشت حرفای این فرد ترسو ایستادید.
    اینجا مولتی هانتر با کسی رفاقت نمی کنه می خواهید حرف منو باور کنید یا هم تیمی بزدلتون.
    و در مورد گزارش فوتبالتون شما اومدی کفش بازیکن حریف رو از پاش درآوردی خوشحال! حالا که ما کفش رو ازت پس گرفتیم بهش دادیم و به بازیکن خاطی اخطار دادیم میگی دخالت در بازی و رفیق بازی با تیم رقیب! اگه روش شما در بازی کفش رقیب رو دزدیدنه ما هم از حضور شما دل خوشی نداریم. اما اگه سالم بازی کنید مخلص شما هستیم کسی هم کفش شما رو دزدید بهت پس میدیم.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Turbo : 09-19-2014 در ساعت 08:43 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

به به به به اینم یه لینک خوشگل از دیوار شدن من :دی
    http://dejkoob.ir/ir/report/1065057a24d
    a.jpg

پ.ن: اولین باری نیستا ها دیوار میشم , همیشه شدم :دی

پ.ن: واسه ساید Ne متاسفم

پ.ن: واسه سرور هم متاسفم که هیچ قانونی نیست توش عمل بشه , حتی قانون احترام به دوستی : )

پ.ن: میبینید زدم به آرش جون ولی صداشم در نمیاد چون بامعرفته مثل علی خونی و عمو عارف جون پیر:دی
    ویرایش توسط Hadi : 09-19-2014 در ساعت 11:43 AM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

9. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام به دوستان
    اول از همه من نمیدونم چرا وقتی اکانت جینگولک کل همرش بک داده شد(چه اونایی که لاست خورده بود چه اونایی که تو راه بود)
    صدای هیچ کس در نیومد؟ اصلا هیچ کس نمیگه همین کار رو هم مولتی واس ما انجام داد؟:|
    تازه الکاپون فقط یه پارکینگ بود و کپش عوض شد اما جینگولک اکانت لیدری و تاپ اکانت ساید بود:|
    که اگه بک داده نمیشد ساید اس ای میرفت روی حذف:|
    در مورد بک دادن صحبت نکنید که مولتی خیلی بیشتر از ما به شما کمک کرده!
    در مورد این که اکانت ما اکانت الکاپون رو رید میداده خوب این چیزی که همیشه بوده و هست:|
    فکر کنم همه شما پارکینگ داشتین(البته اگه فارم نبودین و سرور اولتون نباشه!)
    توی همون دژکوب اصلی هم بعضی ها پارکینگشون رو رید میکردن! خیلی ها هم چون پلیر اضافی نداشتن که بره رو پارکینگ فقط نیرو هارو پارک میکردن!(چون ای پی خورده بودن)
    یه دوستی هم گفت چرا ما چند هفته اول توی تاپ نبودیم باید بگم چون اصلا چند هفته اول اکانت ما وجود نداشته:|(15 16 روز دیر اومدیم)

پ.ن دوستان شمال شرق امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    سلام

به به به به :|
    http://dejkoob.ir/ir/report/1065057a24d
    a.jpg

بدون شرح

اتفاقات سرور : بدون شرح
    پ.ن: بدون شرح
    به هادی جان
    نمیدونم هدفت از این پست چیه!!!
    اما فکر نمیکنم انتظار داشته باشی از فاصله 40 ساعتی اتک بدی بعد توی پروفایلت هم بزنی ریل هست رد بشی:| یا اصلا لینک بگیری:|
    تازه 2 برابر همین دف هم نفرستادیم چون اولش گفتیم دف نکنیم همرت سالم برگرده و به بازی ادامه بدی:|(که بعد خواستیم دف کنیم تایم رد کرده بودن)

12. نپسندیدن Hadi نپسندید
صفحه 30 از 39 نخستنخست ... 202829303132 ... آخرینآخرین