نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

...

این سرور هزارم واقعا مسخره شده این چه وضعه سروره از اول معلومه کی 100 میکنه نمیتونی ی سرور بری هنوز حمایت تموم نشده فارمی
    هرچیم گلد میخری دف ساز میگیری اخرش همون نفرات همون تیم بدون تغییر برنده میشه واقعا افتضاحه شده سرورای هزار ....مثلا من خواستم شب اول نزارم یکی از اونا{نام نمیبرم}بکشه بالا چون میدونستم بیگ میگره که گرفت من زدم با حدود 240 کی از هر حیوون مواجه شدم
    الان سرور هزار مال کسیه که پول داره لطفا یکاری بکنین که ما که نمیتونیم یا نمیخوایم گلد بخریمم بتونیم پلی بدیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    این سرور هزارم واقعا مسخره شده این چه وضعه سروره از اول معلومه کی 100 میکنه نمیتونی ی سرور بری هنوز حمایت تموم نشده فارمی
    هرچیم گلد میخری دف ساز میگیری اخرش همون نفرات همون تیم بدون تغییر برنده میشه واقعا افتضاحه شده سرورای هزار ....مثلا من خواستم شب اول نزارم یکی از اونا{نام نمیبرم}بکشه بالا چون میدونستم بیگ میگره که گرفت من زدم با حدود 240 کی از هر حیوون مواجه شدم
    الان سرور هزار مال کسیه که پول داره لطفا یکاری بکنین که ما که نمیتونیم یا نمیخوایم گلد بخریمم بتونیم پلی بدیم
    عزیزم دقت کن
    نوشته سرور Vip - مثل اتوبوس های وی آی پی ، مال کسیه که پول داره اما زمان نداره و دوست داره یه سرور رو تا تهش بازی کنه . شما اگه پول نداری و یا نمیتونی اندازه اونا داشته باشی ، اصلا نرو تو سرور والا بازم همینه ما هم چند باری سعی کردیم اما نشد که نشد )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب داداش عزیز سرورای دیگه همینه 500و200 اتحاد فشار
    بقیه سرورام به جز 1و3 ایکس همه معلومه کی میبره
    شما بگو حالا من که فقط اسپید دوست دارم پلی بدم چطوری میتونم بازی کنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجوری سرورای 500و200و 1000 پیش بره فک کنم دیگه اصلا دژکوب پلی ندم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینکه شما باید چیکار کنید رو نمیدونم ، اما میدونم مدیریت در این مورد هیچ نوع کاری نمیتونه بکنه ، یه تیم هست که میاد برا پیروزی ، یا باید خودت رو توی تیم جابندازی و یا یه تیم درست کنی و رقابت کنی .
    توی 3 و 1 ایکس هم همین داستانه ، با این تفاوت که اینجا بچه های بیشتری هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ساخت تیم که سخته پلیر از کجا پیدا کنیم بعد پلیر بود گلدشونو چطوری باید بدیم
    این تیمایی که میان همه فول هستند مثلا خود من 7 سرور 1000 پلی دادم که شاید بتونم برم تو تیمشون ولی اخر سرور گفتن فوله
    اصلا نمیشه کاری کرد تو این سرورا یا باید برا اونا پلی بدی یا نباید کلا پلی بدی همین سرورای 1000 رو مسخره کرده
    سرور یکنواخته فقط تنها چیزی کهخ فرق میکنه اینه هر سرور نوبتی 100 میکنن
    مدیریت نمیتونه کاری بکنه ولی حداقل خرید حیوون رو برداره بتونیم اول سرور بعد حمایت بزنیمشون نکشن بالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

داداشم شما باید بیرون بازی تیم برا خودت پیدا کنی نه داخل بازی تلگرام تیم اسپیک گارنا یا تلفن. شماره لیدرا رو پیدا کن از یه طریقی یه پل بزن بهشون قبل بازی هماهنگ باش باهاشون اینایی که میبینی یهو میان فول سرورو جمع میکنن بیرون بازی با هم در ارتباطن اتفاقا من لیدرا زیادی میشناسم دنبال پلیر میگردن از خداشونه تیمشون قوی تر بشه اینا همش به شرطیه که یه لیدر خوب پیدا کنی عهد شکن نباشه تو هم در خدمت تیم باشی و خودتو بهشون ثابت ککنی بعد یکی دو سرور جا میفتی تو تیم

8. تشکر M3nTaL, persis تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن persis نپسندید