صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: انتقادات M3nTaL

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم چی آسیب شناسی بشه ؟
    طبق قوانین هرکسی باید یک اکانت داشته باشه
    هرکس هم روی یک اکانت باید بازی کنه
    هراکانت هم پلیر جداگانه باید داشته باشه
    کلا سرورهای نرمال 30 تا پلیر فعال داره این قانون رو هم بردارید تبدیل میشه به هرکی بیشتر مولتی خرید یا اکانت زد
    لانچ هم باز تکرار میکنم زمانی لانچر میخواست که اسکریپت لانچ نبود الان شما اون اسکریپت رو بده دست بچه 5 ساله برات لانچ میکنه
    سایت همسایه هم گلدش گرونتره ! هم برخوردهاش بسیار سخت گیرانه تر چیزی که ریشه یابی میخوادا این هست که پلیر چرا حاضر میشه 10 برابر بیشتر هزینه گلد بده ولی اونجا بازی کنه نه اینجا
    هدف تسهیل در این قانون آزاد گذاشتن مولتی اکانتی نیست. فکر میکنم نظر دوستان اینه که نذاریم یه ماشین تند بره به جای اینکه وقتی تند رفت جریمش کنیم.
    باید با مولتی بازی قبل از لانچ اتک برخورد بشه نه لحظه اتک.
    یعنی اینکه اکانت مولتی خیلی قبل تر ازینکه بخواد به اجرای پلن برسه مسدود بشه نه لحظه لانچ.

2. تشکر partizan, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن partizan, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    هدف تسهیل در این قانون آزاد گذاشتن مولتی اکانتی نیست. فکر میکنم نظر دوستان اینه که نذاریم یه ماشین تند بره به جای اینکه وقتی تند رفت جریمش کنیم.
    باید با مولتی بازی قبل از لانچ اتک برخورد بشه نه لحظه اتک.
    یعنی اینکه اکانت مولتی خیلی قبل تر ازینکه بخواد به اجرای پلن برسه مسدود بشه نه لحظه لانچ.
    دقیقا . اما بحث اصلی رو فراموش کردید . کسی روی مولتی همر نمیسازه . شماا باید جلوی پوش کردن رو بگیرید . راهش هم خیلی سادس . تمامی پلیر های تاپ رید زیر نظر شدید باشن و اگر غارت از مولتی مشاهده شد بن کنید . همین

- - - Updated - - -

تا قبل از کتیبه ها غارت توافقی اصلا معنی نداره . مثل دات کام

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    در عجبم ک این همه پلیری که دارن بازی میدن مشکلی با قوانین ندارن... فقط شمایی که تو ل1 خرید و فروش کردید و تو ام1 هم فراری شدید مشکل دارید....

جالبیش هم اینه دقیق زمانی که در و دیواری میشید مشکل ای پی میاد وسط:| ولی زمانی ک پلن موفق بوده مشکل ای پی نیس:| ینی قانون یکی درمیون براتون اجرا میشه عایا:| یا موضوع چیز دیگس:|
    نکته جالب بعدی... این همه ایراد میگیرید از قوانین و سرور بمحض استارت سرور بعدی اولین نفری هستید که ریجستر میکنه:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    در عجبم ک این همه پلیری که دارن بازی میدن مشکلی با قوانین ندارن... فقط شمایی که تو ل1 خرید و فروش کردید و تو ام1 هم فراری شدید مشکل دارید....

جالبیش هم اینه دقیق زمانی که در و دیواری میشید مشکل ای پی میاد وسط:| ولی زمانی ک پلن موفق بوده مشکل ای پی نیس:| ینی قانون یکی درمیون براتون اجرا میشه عایا:| یا موضوع چیز دیگس:|
    نکته جالب بعدی... این همه ایراد میگیرید از قوانین و سرور بمحض استارت سرور بعدی اولین نفری هستید که ریجستر میکنه:|
    دوست گلم . توی ال1 من اکانت خریدم ؟!
    عزیزم ، برو فروم ال1 ، پست لیدر خودتون رو بخون .
    آخه تو که نه پلنری و نه لانچر که نباید هم از مشکل خبر داشته باشی
    ام1 هم که نبودی تا جایی که میدونم ، چرا میایی الکی جو میدی داداش گلم . برو به بازیت برس . ما هم داریم میریم که اگه خدا بخواد به زندگی برگردیم
    شما میگی نیست همچین مشکلی . ما هم میگیم نیست . مهم اینه که مدیریت قرار بود جواب بده اما همچنان ساکته

پ ن : 1 ماه مونده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت رفقا
    بالا اومدن این تاپیک باعث شد تا ما هم نظرمون رو بگیم

به نظر من بزرگترین مشکل مولتی بازی و در راستای اون عدم اجرای پلن ماشینی شدن یا ربات گونه بودن مولتی هانتر های سرور های این سایت هست

چیزی که توی سرور دیگه دژکوب (مثل .کام) این گونه نیست(تا این حد) چیزی که برای شناسایی مولتی اکانت مهم هست برای مولتی هانتر ها درصد آی پی مشترک هست و این درصد تا جایی مجاز میباشد. درصد ای پی مشترک در طی سرور با توجه به شرایط هر سرور (اعم از متا و تعداد بازیکن) و با توجه به تایم سرور (مثل زمان کتیبه ها یا نقشه) تغییر میکند و بوده که تا 60-70 درصد ای پی مشترک هم با توجه به شرایط سرور مجاز بوده و توسط مولتی هانتر بن نشده

اما این وسط عواملی مثل ریپورت بازیکن های دیگر و تاپ بودن اکانت دارای ای پی باعث سخت گیری بیشتر شده درکل همه چیز رو مولتی هانتر مشخص میکنه شما نمیتونی درصد ای پی مشترک سرور x که هفته اول هست رو با ای پی مشترک سرور y که یه هفته بعد از نقشه هست یکی بگیری
    توی بسیاری از سرور ها کار مولتی هانتر این گونه هست و در اخر سیستم کسی رو بن نمیکنه و تصمیم نهایی رو مولتی هانتر میگیره ممکن هم هست 10 درصد ای پی مشترک به دلیل ریپورت و تاپ تن بن بشه اما اصولا به اون گونه هست که گفتم

اما این سایت همه چیز به صورت خودکار انجام میشه ای پی مشترک چه 1 درصد چه 100 درصد فرقی برای سیستم نداره تایم سرور واسه سیستم فرقی نداره شرایط بازی واسه سیستم فرق نداره واسه سیستم فرق نداره که کی چقد تایم گذاشته واسه این پلن سیستم اون کاری رو انجام میده که بهش گفتن

پیشنهادی که توی این مورد به نظرم میرسه
    1.استفاده از مولتی هانتر بازی بلد که بتونه سرور رو انالیز کنه
    2.حذف برخورد سیتماتیک (باگذشت زمان برای مثال از روز 90 به بعد مولتی هانتر شخصا نظارت کنه)

ببخشید طولانی شد قول میدم دیگه اینورا پیدام نشه
    موفق باشید
    سامان

پ.ن:افشین واسه ما الان یه ماه گذشته
    ویرایش توسط I M P E R I A L : 03-05-2017 در ساعت 11:59 PM
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست گلم . توی ال1 من اکانت خریدم ؟!
    عزیزم ، برو فروم ال1 ، پست لیدر خودتون رو بخون .
    آخه تو که نه پلنری و نه لانچر که نباید هم از مشکل خبر داشته باشی
    ام1 هم که نبودی تا جایی که میدونم ، چرا میایی الکی جو میدی داداش گلم . برو به بازیت برس . ما هم داریم میریم که اگه خدا بخواد به زندگی برگردیم
    شما میگی نیست همچین مشکلی . ما هم میگیم نیست . مهم اینه که مدیریت قرار بود جواب بده اما همچنان ساکته

پ ن : 1 ماه مونده
    حرف رو بذاری رو زمین صاحبش میاد برش میداره....
    پ.ن: انکس ک بداند که نداند...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    حرف رو بذاری رو زمین صاحبش میاد برش میداره....
    پ.ن: انکس ک بداند که نداند...
    خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه و شمارو بزاره اول صف !
    اصلا چند چندی با خودت مشخص هست یا نه من نمیدونم . خودت میدونی ؟!

جناب آقای امید مدیریت محترم سایت دژکوب . لطفا بیاید و پاسخ گو باشید . انواع و اقسام راه و روش ها پیشنهاد شده . یا با دلیل منطقی رد کنید این روش ها رو و یا یکی رو انتخاب کنید که البته بهترین روش فکر کنم نحوه کار .کام هستش ، با تشکر از سامان با این توضیح واضح و دقیق

اومدیم ازتون انتقاد کردیم سر یه داستان و شما اومدی برا ما بخش جدا درست کردی و اسمش رو هم طوری گزاشتی اینگار فقط شخص من با سیستم شما مشکل دارم

پ ن : سامان دارن میان صفرم کنن باز )

- - - Updated - - -

مدیران فروم خواهشا اینجا دیگه نیاید و اصلاح نکنید متن رو . این بخش رو خود صاحبش درست کرده و زده به نامم ! )
    لطفا اظهار نظر هم نکنید ، ترجیح میدم یا آقا امید شخصا جواب بده یا اصلا بی جواب بمونه این حرفا

با تشکر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12