صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: انتقادات M3nTaL

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انتقادات M3nTaL

خیلی خوبه
    عوض درست کردن مشکلاتی که سرور ها دارن ، میاین و با همون مشکلات گسترشش میدین
    واقعا راه درست رو دارین میرین
    مثل یه پراید که امنیت نداره و مسولین به عنوان آپشن شکل چراغ هاش رو عوض میکنن

موفق باشید

2. تشکر Team Agilityacc, Super-Man, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, Super-Man پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    خیلی خوبه
    عوض درست کردن مشکلاتی که سرور ها دارن ، میاین و با همون مشکلات گسترشش میدین
    واقعا راه درست رو دارین میرین
    مثل یه پراید که امنیت نداره و مسولین به عنوان آپشن شکل چراغ هاش رو عوض میکنن

موفق باشید
    با تشکر از انتقادات اما کاش در کنارش پیشنهاد هم میذاشتید.
    بنده انتقاد شما رو به انجمن مربوطه منتقل کردم تا مجبور نباشم به خاطر بی ارتباط بودن با موضوع حذفش کنم.

تا جایی که من خاطرم هست انتقاد شما به اینه که سیستم مانع لاگین و استفاده یه پلیر از چند اکانت میشه. خوب قبلا هم بهتون گفتم این تخلف در قوانین هست. بنابراین طبق انتقاد شما باید قانون عوض بشه چون یه قانون بد و قابل اجرا بهتر از یه قانون خوب و غیرقابل اجراست.
    و قانون عوض بشه یعنی اینکه هر کسی بتونه روی چندین اکانت لاگین داشته باشه. حالا شما مطمئن هستید اکثریت با نظر شما موافقند؟
    به فرض که اکثریت هم با شما همراه باشند. آیا این ایده برای کسب منافع کوتاه مدت روی اکانتهای خود پلیر مطرح شده؟ یا نتایج اون روی کل سرور و افزایش مولتی ها برای رقبا رو هم در نظرتون لحاظ کردید؟
    چه تضمینی هست که با تغییر قانون خود شما از مولتی بازی در سرور های بعد گلایه مند نشید و مثال پراید رو مجدد رو نکنید؟
    بنابراین بنده هم مانند شما به مسئله که همه لیدر ها روی اکانت کاربران لاگین مستقیم دارند و در قانون اینکار تخلف اعلام شده امتیاز منفی میدم و میگم این به قول شما یعنی مشکل سیستم.

اگه می فرمائید جای دیگه هم همینه با عقل جور در نمیاد که قابلیتی به نام جانشینی داشته باشیم و قانونی به عنوان عدم در اختیار قرار دادن رمز عبور و در کنار این دو این مسئله لاگین روی چند اکانت رایج باشه.

بنابراین این مشکل پرایدی که می فرمائید با این قوانین قابل حل نیست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سکوت یک اسپمر مرگ اوست :)

با سلام و کلی خنده بابت اسم تاپیک ))
    خداییش خیلی باحالین شما آقا امید
    رفتارتون در قبال انتقاد و نوع مدیریتتون منو یاد رئیس جمهور گذشته میندازه که ملت از گرونی مینالیدن و ایشون میگفت سبزی فروشی سر محل ما ارزونه

توی فروم ال1 اومدید و همین حرف ها رو زدید و با اینکه لیدر های هر 2 سوی بازی اومدن جوابتون رو دادن ، دیگه پاسخی ندادید . سروری که میتونست الان در اوج حساسیت و نمایش پلن های مختلف باشه ، در سکوت کامل داره به سر میبره و نهایتا هم یک اکانت که بن شده برنده سرور خواهد بود ))

الان اینجا رو راه انداختین اما میدونم پاسخ گو نخواهید بود و اصلا واسم مهم نیست پاسخ بدید ، چون تا 15 فروردین چیزی نمونده و این همه مدت تحمل کردیم همو ، این چند روز هم تحمل میکنیم و بعدش شما بمونید و سرور های فوق جذاب و نرم افزار آندروید و آی او اس
    راهی که وارین 2-3 سال پیش رفت و پلیر هاش رو شما جذب کردید ، حالا شما دارید میرید و رقیب اصلی پلیر ها رو جذب خواهد کرد .

چند تا سوال کاملا منطقی میپرسم و اگه خیلی پیگیر انتقادات هستین مردونه جواب بدید

1 - کدوم سرور نرمال توی .کام یه اکانت به غارت یک میلیارد (1.000.000.000) رسید ؟!
    توی سرور های شما که مثلا دارید جلو مولتی بازی رو میگیرید خیلی این اتفاق راحت میافته . از 3ایکس و 5 ایکس هم حرفی نزنیم بهتره .

2- اسم یک اکانت رو بیارید که روی مولتیش همر کشیده باشه و یکسال همر رو با کلی خرج نگه داره !

3-کدوم سرور نرمال شما دید که یک اکانت رومن 6 تا همر بسازه و هر 6 تا همر سزار و شمشیری باشه و بالای 15000 تا کاتا ؟!

تاحالا رومن بازی کردید ؟! اصلا میدونید با غارت سالم نمیشه 2 تا همر سنگین ساخت چه برسه به 6 تا ؟!

به نظر شما :
    من به عنوان یک کسی که مولتی بازم ، میام به 20 نفر گلد میدم و نفری یک اکانت واسه من میکشن بالا و کپ میشه 16 تا 18 . بعدش من شروع میکنم این 20 تا کپ رو با ده های مختلف رید میدم و چندین همر روی یک اکانت میکشم .

یا میرم و 20 تا اکانت رو تا یک سال گلد میدم و روی هر کدوم از اکانت ها یک همر جدا میسازم ؟

این جواب سوال آخر رو بدید و بعدش میایم و پیگیر بقیه مسائل میشیم

دوست ندارید بقیه این بحث ها رو ببینند ، تاپیک رو خصوصی کنید فکر کنم بشه ، یا میخواید آدرس شرکت رو دارم یه قرار بزارید حضورا بیام و جواب سوال هام رو بدین

این میزان ریزش پلیر ها تو هر سرور جدیدی که دارید میبینید ، کاملا نشون دهنده مشکلات شما هست .

5. پسندیدن Super-Man پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

بنده عرض کردم در کنار انتقادات پیشنهاد بفرمائید. اما شما باسوالاتتون مجددا همین ضعف قوانین رو گوشزد می فرمائید.
    مثلا میگید چرا منابع زیاده جای دیگه نیست شاید به این خاطره که ما بیشتر به نظرات کاربران احترام میذاریم. همین الان توی سرور n1 کاربرا می فرمایند که منابع کمه! مطمئن باشید اگه منابع سرور ها طوری تنظیم بشه که به قول شما با رومن یه همر بشه کشید اینقدر حجم اعتراض زیاد بشه که شاید صدای شما در بین حجم اعتراضات دیگه به گوش نرسه.

بالاخره من نفهمیدم شما منتقد مولتی بازی هستید یا ازینکه با لاگین ها برخورد میشه گله دارید؟!
    شاید منظورتون اینه که ما جلوی مولتی بازی رو بگیریم ولی اجازه لاگین بدیم که بشه رو اکانت همه لاگین کرد! چطور میشه همچین چیزی؟

بازم تاکید میکنم در کنار انتقاد پیشنهادی بفرمائید که هم عملی باشه هم موافقان پیشنهاد بیشتر از مخالفانش باشه.

7. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

----
    پی نوشت :
    بنده یادم رفت در مورد مثالتون صحبت کنم. شما قیاسی انجام میدید مع الفارق! در مورد پراید چیزی نگفتم چون واقعا بی ربط بود. اپلیکیشن اندروید و iOs یه بازی آنلاین رو به عوض کردن چراغ برای پراید تشبیه کردید! حتما با این مشکلات اگه تصویر مبارزه رعد با گرزی در دهکده رو به نمایش بذاریم، میشیم بنز با قلب تپنده پراید!

یا اینکه بنده میگم قوانین بازی مشکل داره و قابل اجرا نیست رو تعبیر به خوب بودن مسائل و ارزون فروشی سرکوچه کردید که کاملا برعکسه! باید زمانی این مثال رو بزنید که شما بگید مولتی بازی هست و بنده بگم نه نیست، نه برعکس!

مثل اینکه شما سعی دارید با زدن مثال های جالب و بی ربط حرف نامرتبط خودتون رو مرتبط جلوه بدید!

9. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

راه حل ؛

اول بگم ساختن وژن اندروید بد نیست خوبه مخصوصا برای امثال من که بعضی روزای هفته باید با گوشی بیایم ولی این آپشن اولویت نداره وقتی یه سری مشکلات هنوز هستن،

چندین پیشنهاد توی فروم سرور ال1 مطرح کردیم مثلا سیستم دو ماه آخر غیر فعال بشه و اجازه حمله بده و ... که به نظرم امکان عملی کردنش نیست یا مدریت نمیخواد این کار رو انجام بده

ببین امید جان این سیستم شما مثل دزد گیر عمل میکنه یعنی یه وظیفه خطی بهش داده شده که اگر فلان ای پی تکرار شد جلو گیری کنه، حالا چه ارسال دفاع باشه چه حمله عادی باشه !

ولی این سیستم با این روش داره به اصل و پایه بازی صدمه میزنه، از ده سال پیش تا حالا شما به تاریخچه دژکوب نگاه کنی همیشه یه نفر پلنر بوده تایم بندی میکرده و میرفته لانچ میکرده اینطوری نبوده که هر بازیکن خودش اتک هاش رو بزنه ! چون خیلی ها از توان همچین کاری بر نمیان ؛

سوال اصلی که مطرح میشه اینه که وقتی دو تا اکانت از تو یه اتحاد در یک ساید ، میخوان به یه اکانت تو یه ساید دیگه حمله کنن برفرض ای پی هم خورده باشن چرا باید جلوشون گرفته بشه ! تو کدوم سرور ای ار یا دات کام همچین قانونی وجود داشته !!! :|

سیستم شما نیاز به یه ویرایش کوچیک داره ؛ که وقتی دو تا اکانت از ساید مثلا ش.ش که مختصات های مثبت/مثبت دارن بخوان به یه اکانت در ساید ج.غ که مختصات منفی/منفی داره حمله کنن حمله براشون ازاد باشه چون که دارن به یه اکانت تو یه ساید دیگه حمله میکنن ؛
    اگر یک مقدار برنامه نویسی در این سیستم ضد آی پی شما صورت بگیره که فقط و فقط خصوصیت حمله عادی اونم به بازیکن ساید مخالف بدون محدودیت باشه همه مشکل های پلنری دژکوب حل میشه ! کار زیادی هم نداره یکم تحلیل و چند تا دستور If میتونه تو ساختار برنامه نویسی این کارو انجام بده حالا برنامه نویس نرم افزار هستیم از If استفاده میکنیم ولی همین افشین واسه سایت هم مینویسه خودش میتونه کمک کنه یا کلا کد رو براتون بنویسه و بهتون بده،

اگر این کارو انجام بدین در همه سرور های الان و همه سرور های اینده مشکل ای پی برای پلنر ها بر طرف میشه ؛

فقط یه موضوع باقی میمونه که اونم ممکنه مثلا یه بازیکن از ساید شمال شرق بره رو اکانت های شمال غرب و با اونا جنوب غرب رو بزنه که اینم به حوضه "اسمشو نبر" مربوط میشه و ایشون میتونن با چک کردن ای پی ها رسیدگی کنن ؛

موفق و پیروز باشید

Milad/WolFlanD
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

11. تشکر M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    بنده عرض کردم در کنار انتقادات پیشنهاد بفرمائید. اما شما باسوالاتتون مجددا همین ضعف قوانین رو گوشزد می فرمائید.
    مثلا میگید چرا منابع زیاده جای دیگه نیست شاید به این خاطره که ما بیشتر به نظرات کاربران احترام میذاریم. همین الان توی سرور n1 کاربرا می فرمایند که منابع کمه! مطمئن باشید اگه منابع سرور ها طوری تنظیم بشه که به قول شما با رومن یه همر بشه کشید اینقدر حجم اعتراض زیاد بشه که شاید صدای شما در بین حجم اعتراضات دیگه به گوش نرسه.

بالاخره من نفهمیدم شما منتقد مولتی بازی هستید یا ازینکه با لاگین ها برخورد میشه گله دارید؟!
    شاید منظورتون اینه که ما جلوی مولتی بازی رو بگیریم ولی اجازه لاگین بدیم که بشه رو اکانت همه لاگین کرد! چطور میشه همچین چیزی؟

بازم تاکید میکنم در کنار انتقاد پیشنهادی بفرمائید که هم عملی باشه هم موافقان پیشنهاد بیشتر از مخالفانش باشه.

آقا امید منابع اگه زیاده باید واسه همه زیاد باشه دیگه . منظورم از اینکه میگم غارت طرف یه میلیارده یعنی داره مولتی رید میده . من سالم رید میدم ، با چکمه یونیک + 4 دهکده غارت گر با فاصله زیاد از هم + رعد بازم بیشتر از 400.000 میل نتونستم بزنم . طرف قبل کتیبه ها به یه میلیارد میرسه !

من مخالف مولتی بازیم ام
    جلوی لوگین رو طوری بگیرید که بشه پلن رفت
    من وظیفم نیست برای شما قانونی وضع کنم . مدیر و همه کاره سرور شما هستید . من فقط میتونم بگم این قانونی که گزاشتید تمام لذت دژکوب رو از بین برده . ما یه سال همر بکشیم و بعدش نشه پلن رفت چه فایده ایی داره ؟!
    شما خیلی میخوایی جلوی مولتی بازی رو بگیری ، مولتی هانتر هات رو مجبور کن نفر 1 تا 10 تاپ رید و حجوم رو همیشه زیر نظر داشته باشن . اینکه الان نمیشه با چند اکانت توسط یک لانچر پلن اجرا بشه چه تاثیری در مولتی بازی داره ؟
    100 بار همه بچه ها گفتن ، هیچ کسی روی مولتیش همر نمیسازه !

نمیدونم چرا درک این مسئله اینقدر سخته واستون

13. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

چشم حتما من قول میدم این مسئله بررسی و آسیب شناسی بشه تا مشکلی در لانچ دیگه پیش نیاد. اما در مجموع این که شما می فرمائید یعنی اینکه یه قانون داریم که هرچه بیشتر نباید بهش توجه کنیم!

15. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

چشم حتما من قول میدم این مسئله بررسی و آسیب شناسی بشه تا مشکلی در لانچ دیگه پیش نیاد. اما در مجموع این که شما می فرمائید یعنی اینکه یه قانون داریم که هرچه بیشتر نباید بهش توجه کنیم!
    من متوجه نمیشم چی آسیب شناسی بشه ؟
    طبق قوانین هرکسی باید یک اکانت داشته باشه
    هرکس هم روی یک اکانت باید بازی کنه
    هراکانت هم پلیر جداگانه باید داشته باشه
    کلا سرورهای نرمال 30 تا پلیر فعال داره این قانون رو هم بردارید تبدیل میشه به هرکی بیشتر مولتی خرید یا اکانت زد
    لانچ هم باز تکرار میکنم زمانی لانچر میخواست که اسکریپت لانچ نبود الان شما اون اسکریپت رو بده دست بچه 5 ساله برات لانچ میکنه
    سایت همسایه هم گلدش گرونتره ! هم برخوردهاش بسیار سخت گیرانه تر چیزی که ریشه یابی میخوادا این هست که پلیر چرا حاضر میشه 10 برابر بیشتر هزینه گلد بده ولی اونجا بازی کنه نه اینجا

17. تشکر Omid, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اصلا نمیگم قانون عوض شه . کل بحث اینه که طوری طراحی کنید تا برای لانچ مشکلی پیش نیاد
    والا قوانین برخورد با مولتی بازی رو از اینی که هست هم سخت تر کنید .
    حرف من یه چیز دیگست ، کسی روی مولتی همر نمیکشه ! این رو در نظر داشته باشید
    گیریم طرق میاد همر رو میخره ، درست ؟!
    خوب بازم در این صورت میتونه با یه بار لوگین کردن بزنه و بره ، بازم این سیستم جلوش رو نمیگیره ، چون عموما همر های خریداری شده واسه جلوزن استفاده میشن تا 100% لاست بخوره و همر های اصلی خسارت کمتری بخورن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم چی آسیب شناسی بشه ؟
    طبق قوانین هرکسی باید یک اکانت داشته باشه
    هرکس هم روی یک اکانت باید بازی کنه
    هراکانت هم پلیر جداگانه باید داشته باشه
    کلا سرورهای نرمال 30 تا پلیر فعال داره این قانون رو هم بردارید تبدیل میشه به هرکی بیشتر مولتی خرید یا اکانت زد
    لانچ هم باز تکرار میکنم زمانی لانچر میخواست که اسکریپت لانچ نبود الان شما اون اسکریپت رو بده دست بچه 5 ساله برات لانچ میکنه
    سایت همسایه هم گلدش گرونتره ! هم برخوردهاش بسیار سخت گیرانه تر چیزی که ریشه یابی میخوادا این هست که پلیر چرا حاضر میشه 10 برابر بیشتر هزینه گلد بده ولی اونجا بازی کنه نه اینجا
    مانی جان بازم باید چند نکته رو خاطر نشان کنم !
    1-تا جایی که یادم میاد شما پلیر نرمال نیستین ، حداقل توی این سایت . شما نمیدونی با 15 تا اکانت اندازه 3 تا اتحاد 60 نفره کار کردن یعنی چی . یادمه نرمال های قدیمی 3 تا اتحاد 60 نفره میومدن و یه واندر رو به زور 100 میکردن و اینجا الان ماها داریم در بهترین حالت با 40 نفر انجام میدیم .
    2-همون اسکریپت رو با نت 512 تست کن و با نت 2 مگ تست کن و یا بیا بهت وی پی اس بدم با سرعت 30 مگ تست کن . ببین با کدوم بهتر میزنه
    3-سایت رقیب ، پلیر واقعیش اونقدری نیست که ریجستر شده هاش هستن ، چون خیلی از اونا برای فروش منابع و سیلور هست .اما بازم پلیرش بیشتره که این وظیفه تیم مدیریته که بره و ببینه چرا اینقدر پلیر هاش بیشترن . اما یک خوبی که نسبت به اینجا داره قوانین سفت و سخت و برخورد شدیده ، هرچند برای کسی که میخواد کثیف بازی کنه فرقی نداره و میتونه پنل مولتی هانتر رو بخره . متاسفانه دنیای دژکوب ذاتا توانایی کثیف کاری رو داره و دقیقا مثل دنیای واقعی هستش ، با پول میشه خیلی کارا رو انجام داد ، اما دلیل نمیشه قوانین درست وضع نشن
    نقطه قوت اون سایت فقط و فقط مولتی هانتر های وظیفه شناسش هست ، کسی جرات خلاف کردن نداره . چون میدونه اولین خلافی که ازش مشاهده بشه = از دست دادن نصف و یا کل اکانتشه . اما اینجا طرف بن میشه هم امید داره از بن دربیاد !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین