نقل قول نوشته اصلی توسط d0nt.race نمایش پست ها
پیشنهاد شما وضعیت بازی رو خراب تر میکنه
متاسفانه توی اکثر سرور ها خیلی از توتال ها کل افتخارات پایان سرور رو واسه خودشون و افراد خودشون در نظر میگیرن،به فرض مثال اگه من با اینکه اکانت خوبی واسه سایدم باشم با توتال اختلاف سلیقه داشته باشم خیلی راحت از اتحاد برنده بیرونم میکنن و رفیق خودشون رو میارن تو اتحاد و این کار نتیجش میشه توی سروری که اقای x بازی میکنه من ثبت نام نمیکنم چون میدونم دارم وقت و هزینه ی الکی میکنم!
بعضیا توی یه سرور همه افتخارات رو گرفتن،خب مشخصه یه جای کار میلنگه یا پلیرای اون سرور هویج بودن(که میدونم نبودن) یا هم همه برای یکی یکی برای خودش بوده
توی سرورای اولیه دژکوب تا موقع واندر هنوز تکلیف بازی مشخص نشده بود ولی توی این سرورای اخیر هنوز کتیبه ها نیومده مشخصه کدوم ساید بازی رو میبره!

درود و خسته نباشيد

حرفهاي اورنگ جان خوبه ولي تنها بديش اين هست كه خودش بر خلاف حرفاش عمل ميكنه ، به مثال ايشون توي سرور m1 الان ٢ ماه هست اكانتش ( كه البته اكانت شخص خودش هم نيست) دو ماه هست بيرون از اتحاداي سايدشه و البته بدون هماهنگي با سايد داره ده ميزنه و كتيبه و ... ، هيچ كاري هم به سياستهاي سايدش نداره و كلا دايورته سايد براي ايشون ، از عقبه ايشون هم امار گرفتيم كه كلا هر سرور و هر جا بوده همين بوده ، حالا دم از اين حرفها زدن جالبه