صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64

موضوع: تقاضای بررسی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه پست اینجا گذاشتم راجع به مشکلی که برای من پیش اومده بود تو بازی حلش که نکردن پست منم پاک کردن
    یه مثل هست میگه
    بهترین راه حل مساله پاک کردن صورت مساله هست
    اینجا دقیقا همین کارو انجام میدن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FREDDY KRUEGER نمایش پست ها
    من یه پست اینجا گذاشتم راجع به مشکلی که برای من پیش اومده بود تو بازی حلش که نکردن پست منم پاک کردن
    یه مثل هست میگه
    بهترین راه حل مساله پاک کردن صورت مساله هست
    اینجا دقیقا همین کارو انجام میدن
    بهتون گفته شد مشکلتون رو به مولتی هانتر گزارش کنید چون به اکانتتون دسترسی دارند می تونند حلش کنند. اما شما باز اینجا پست گذاشتید.
    به این چی میشه گفت؟ دوبرابر کردن مسئله :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    بهتون گفته شد مشکلتون رو به مولتی هانتر گزارش کنید چون به اکانتتون دسترسی دارند می تونند حلش کنند. اما شما باز اینجا پست گذاشتید.
    نه داداش وقتی مولتی دوساعت دیر جواب میده حالا اومدیم من در داشتم تلفات میدادم باید چیکار کنم این که درست نیست اینجا پاک کنن صورت مساله رو اونجام بیاد بگه از کروم استفاده کن این که نشد قبلا گفتم من به خاطر یه سری مسائل نمیتونم از کروم استفاده کنم یکی دو دفعه هم استفاده کردم کلی به مشکل بر خوردم باید چیکار کنم خب دلیلش هرچی هست از مرورگر من نیست مشکل از طرف شماست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوما اینجا به من گفته نشد به مولتی نامه بزنم فقط پست من پاک کردین به این میگن پاک کردن صورت مساله

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه داداش وقتی مولتی دوساعت دیر جواب میده حالا اومدیم من در داشتم تلفات میدادم باید چیکار کنم این که درست نیست اینجا پاک کنن صورت مساله رو اونجام بیاد بگه از کروم استفاده کن این که نشد قبلا گفتم من به خاطر یه سری مسائل نمیتونم از کروم استفاده کنم یکی دو دفعه هم استفاده کردم کلی به مشکل بر خوردم باید چیکار کنم خب دلیلش هرچی هست از مرورگر من نیست مشکل از طرف شماست
    اگه مشکل از سمت ما بود باید یه نفر دیگه هم این مشکل رو میداشت. یا وقتی مولتی هانتر ما تست کرد باز هم خطا میداد. پس مشکل از مرورگر شماست. عرض شد که از کروم استفاده کنید. اصلا شاید مشکل از مرورگر هم نباشه و از بی دقتی شما باشه.
    در مورد ساعت پاسخگویی هم به نظر دو ساعت زمان معقولی برای پاسخگوییه. ما که تو دات کام نامه میزنیم 24 ساعت بعد جواب میدن!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه مشکل از سمت ما بود باید یه نفر دیگه هم این مشکل رو میداشت. یا وقتی مولتی هانتر ما تست کرد باز هم خطا میداد. پس مشکل از مرورگر شماست. عرض شد که از کروم استفاده کنید. اصلا شاید مشکل از مرورگر هم نباشه و از بی دقتی شما باشه.
    در مورد ساعت پاسخگویی هم به نظر دو ساعت زمان معقولی برای پاسخگوییه. ما که تو دات کام نامه میزنیم 24 ساعت بعد جواب میدن!
    دادا ببخشیدا ولی این مشکلو منم داشتم

ای پی مو دادم امید خان درستش کرد

با کمی صبر حل میشه ما هم 17-18 ساعت صبر کردیم ولی به جاش از ریشه درست شد :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.j نمایش پست ها
    دادا ببخشیدا ولی این مشکلو منم داشتم

ای پی مو دادم امید خان درستش کرد

با کمی صبر حل میشه ما هم 17-18 ساعت صبر کردیم ولی به جاش از ریشه درست شد :دی
    مشکل آیپی با مشکل ایشون فرق میکنه به ایشون هیچ اخطاری داده نمیشه و فقط صفحه دوباره بارگذاری میشه. احتمالا یا مختصات رو اشتباه می زنند. یا مروگر این وسط ریپ میزنه.

8. تشکر s.j تشکر نمود
    پسندیدن s.j پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kaminet نمایش پست ها
    آقا مشکل من هنوز پا برجاست چرا کسی رسیدگی نمیکنه؟!!!!!!!!!

فایل پیوست 369

این عکس رو یکی از دوستان از یه شهر دیگه گرفته موقع ارور دادن و واسم فرستاده
    نکنه آی پی اونم با من یکیه؟ خخخ

اینم با مولتی مطرح کردم می گه متوجه نمی شم
    اینم مکالمات ما مگه توضیحات بنده غیر قابل فهمه؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    عکس هم که کذاشتم
    سلام مجدد.
    میبخشین سینه خیز وارد بحث گذشته میشم. اما بد نیست یک موضوع رو اشاره کنم. این مورد بنا به دلایل مختلف پیش میاد که 95درصد اون بخاطر خود پلیر هستش و کمتر از 5 در بخاطر نت و داستان مزخرفش. که به این کاری نداریم.

پس این مشکل اکثرا بخاطر خود پلیر هستش و بنظر بنده و با تجربه ناچیزم عرض کنم که تا اونجا که من میدونم بهیچ عنوان مشترک شدن ای پی نمیتونه بخاطر مشکل سرور و یا اسکریپ و برنامه دژکوب باشه. این برنامه و هاستینگ و افزونه های مربوطه شون اشتباه ندارن اصلااااا (یا من اطلاع ندارم جدیدا دارن. دی) !

اما تنظیمات مدیریتی و ویرایشات مختلف برنامه نویسی چرا !!!

یعنی وقتی میگه ای پی مشترکه شک نکن مشترکه. حالا چجو مشترک شده بنا بدلایل زیادی میتونه باشه(از جمله نت و شبکه و ...) که بازم دلیل مهمش اینه که اگر سرور شما رو مولتی اعلام کرد حتما با رمز وارد اکانت دیگه هم شدی و یا رمز دادی به یکی که اون وارد اکانت شما شده و همچنین وارد اک دیگه ای هم شده.
    و جالب اینجاست اون طرفی که با رمز وارد اک شما میشه و امکان داره به اکهای دیگه ای هم بره با رمز، که خود شما شاید اصلا به اونها وارد نشدی و نمیشناسی.
    اما اونا هم با شما هم ای پی میشن.

اگر اشتبه میکنم و جدیدا تغییر کرده ممنون میشم بفرمایین.

اضافه کنم مشکل از مرورگر هم نمیتونه باشه. خواستین مطمئن شین تنظیمات مرورگر رو به حالت پیشفرض برگردونید و دیگه خیلی خواستین جدیتر عمل کنین افزونه های مرتبط با نت و مرورگرتون رو دیسیبل کنین. حالا امتحان کنین.

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشکل آیپی با مشکل ایشون فرق میکنه به ایشون هیچ اخطاری داده نمیشه و فقط صفحه دوباره بارگذاری میشه. احتمالا یا مختصات رو اشتباه می زنند. یا مروگر این وسط ریپ میزنه.
    داداش من تو دات کام و سرور ایتالیا و آلمان دارم بازی میکنم مشکل ندارم اینجا مرورگر من مشکل دار اونجا نداره جالبه بخدا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش من تو دات کام و سرور ایتالیا و آلمان دارم بازی میکنم مشکل ندارم اینجا مرورگر من مشکل دار اونجا نداره جالبه بخدا
    همیشه مشکل دارید یا گاهی؟ اگه الان مشکلتون حل شده ربطی به سرور نداره چون تغییراتی اعمال نشده!
    هروقت مشکل داشتید عکس بگیرید از تمام مراحلی که انجام میدید و اینجا بذارید.

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین