نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا عملکرد مولتی هانتر رضایت بخش بوده؟

رأی دهندگان
28. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله

3 10.71%
  • خیر

25 89.29%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: انتقاد به عملکرد مولتی هانتر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت مولتی هانتران عزیز اگه جسارت نمیشه یه خورده قوانین رو بخونید یا به خودتون زحمت بدین که بیشتر همکاری داشته باشین با بازیکنان اخه داداش من شما عزیزان هم از بین ما انتخاب شدین مثل ما بازی کن بودین حالا یه کم بهتر از ما نوب ها ولی ما هم میشیم مثل شما ها ولی وقتی نامه میزنیم جواب قانع کننده ندارین بدین فقط مرتب تذکر میدین این نشد راه حل که وقتی یه سروری اختلاف تاپ غارت نجومی اضافه میشه یه مشکلی این وسط هست اگه وقت بزاره ریست شدن تاپ بعدی با عکس و فواصل زمانی متعدد میام گزارش میدم ببینم میشه این موضوع حل بشه یا نه

مثلا من میرم از یه ساید دیگه جاسوسی میزنم میبینم 2 کیلو نیرو داره مخفیگاه 5000 اتک میزنم بعد 2 ساعت موقع لند ما خسارت میبینم ولی منابع کو لولو برده نامه میزنیم میگم مولتی اکانت بوده مخفیگاهش زیاد شده خوب داداش مولتی هست درست اما نه واسه منی که ضرر میکنم واسه کسی هم رنج آی پیش یکی هستش یا داشته غارت میزده چظور تا قبل اتک مشکلی نبود اتک خورد و خسارت دیدم مولتی شد ؟؟؟؟

پی نوشت : خواهشا جواب قانع کننده بدین که من نوب راضی بشم از جواب شما عزیزان

با تشکر از زحمات بی دریغ مولتی هانتران
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

2. تشکر M3nTaL, M.HERO, فرهاد تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, M.HERO, فرهاد پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    با سلام خدمت مولتی هانتران عزیز اگه جسارت نمیشه یه خورده قوانین رو بخونید یا به خودتون زحمت بدین که بیشتر همکاری داشته باشین با بازیکنان اخه داداش من شما عزیزان هم از بین ما انتخاب شدین مثل ما بازی کن بودین حالا یه کم بهتر از ما نوب ها ولی ما هم میشیم مثل شما ها ولی وقتی نامه میزنیم جواب قانع کننده ندارین بدین فقط مرتب تذکر میدین این نشد راه حل که وقتی یه سروری اختلاف تاپ غارت نجومی اضافه میشه یه مشکلی این وسط هست اگه وقت بزاره ریست شدن تاپ بعدی با عکس و فواصل زمانی متعدد میام گزارش میدم ببینم میشه این موضوع حل بشه یا نه

مثلا من میرم از یه ساید دیگه جاسوسی میزنم میبینم 2 کیلو نیرو داره مخفیگاه 5000 اتک میزنم بعد 2 ساعت موقع لند ما خسارت میبینم ولی منابع کو لولو برده نامه میزنیم میگم مولتی اکانت بوده مخفیگاهش زیاد شده خوب داداش مولتی هست درست اما نه واسه منی که ضرر میکنم واسه کسی هم رنج آی پیش یکی هستش یا داشته غارت میزده چظور تا قبل اتک مشکلی نبود اتک خورد و خسارت دیدم مولتی شد ؟؟؟؟

داداش حرف من و شما اصلا مهم نیست که ما چی میگیم و چی میخوایم
    به شخصه دیگه این سرور 5 ابکس آخرین سروری هست که توی دژکوب بازی میکنم. میرم سایتی که حداقل برامون ارزش قائل بشن و حرفمون کمی ارزش داشت باشه نه اینکه برای هر چیزی یه توجیح بیارن و بگن مقصر خودتونید و خلاف قوانین عمل کردید.
    الان افشین اکانت ساخته میاد ده میزنه نیرو شارژ میکنه بعد اکانتش 17-18 روزه مولتی شده.

4. تشکر M3nTaL, فرهاد تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, فرهاد پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها

پاسخ اینکه از نظر سیستمی نمیشه فهمید شما مولتی این اکانت هستید یا یک پلیر معمولی. به قول دوستان میشه سیستم رو با یه ریست کردن مودم دور زد! بنابراین نمیشه بر اساس آیپی اکانت رو محدود کرد و مولتی اکانت میاد با یه آیپی دیگه به تخلف پوش ادامه میده.
    اکانتی که تخلف پوش منابع کرده باشه طبق اطلاعیه که ماه ها قبل منتشر شد و به درخواست کاربران بود دچار محدودیت غارت میشه. برای کل پلیرهای سرور.

و صد البته ما هم ازین داستان خسته شدیم. امیدوارم دوستان پیشنهاد قابل قبولی بدن که بشه این داستان تکرار نشه. آیا باید مولتی بازی و پوش منابع رو آزاد بذاریم؟ یا باید کلا پوش منابع رو غیرقانونی کنیم؟ وقتی سیستم آیپی قابل دور زدن هست و پوش هم معنی کار تیمی میده و تخلف نیست آیا بهتر نیست مولتی اکانتی آزاد بشه تا شاهد این اعتراضا نباشیم و هر پلیر هرچقدر خواست اکانت مولتی بسازه که دیگه کسی از کسی شاکی نباشه؟ یا برعکس قوانین رو عوض کنیم و سخت گیری بیشتر و پوش رو کلا ببندیم؟ بنده با اجازه دوستان یه تاپیک درین مورد در تالار بزرگان ایجاد میکنم...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    پاسخ اینکه از نظر سیستمی نمیشه فهمید شما مولتی این اکانت هستید یا یک پلیر معمولی. به قول دوستان میشه سیستم رو با یه ریست کردن مودم دور زد! بنابراین نمیشه بر اساس آیپی اکانت رو محدود کرد و مولتی اکانت میاد با یه آیپی دیگه به تخلف پوش ادامه میده.
    اکانتی که تخلف پوش منابع کرده باشه طبق اطلاعیه که ماه ها قبل منتشر شد و به درخواست کاربران بود دچار محدودیت غارت میشه. برای کل پلیرهای سرور.

و صد البته ما هم ازین داستان خسته شدیم. امیدوارم دوستان پیشنهاد قابل قبولی بدن که بشه این داستان تکرار نشه. آیا باید مولتی بازی و پوش منابع رو آزاد بذاریم؟ یا باید کلا پوش منابع رو غیرقانونی کنیم؟ وقتی سیستم آیپی قابل دور زدن هست و پوش هم معنی کار تیمی میده و تخلف نیست آیا بهتر نیست مولتی اکانتی آزاد بشه تا شاهد این اعتراضا نباشیم و هر پلیر هرچقدر خواست اکانت مولتی بسازه که دیگه کسی از کسی شاکی نباشه؟ یا برعکس قوانین رو عوض کنیم و سخت گیری بیشتر و پوش رو کلا ببندیم؟ بنده با اجازه دوستان یه تاپیک درین مورد در تالار بزرگان ایجاد میکنم...

درود امید خان

من هم در این مورد موافقم باشما با ذکر مثال

در سرور 5ایکس در حال جریان دوستان شاکی هستن از اینکه اکانتایی که پوش میدن چرا بن میشن- همین دوستان یکسریشون در سرور نرمال m1 هم هستن و اونجا شاکی از این هستن که چرا ساید مقابل داره پوش میکنه!!!!!!!

اولین نکته رو میگم خواهشا جبهه نگیرید

سرور فینال به تازگی تموم شده و خیلی از شما اونجا هم بودید - متای شمال برنده شده و شما جز اون متا - عکسای همرها و حتی پستها در مورد پوش توی تاپیک اون سرور هست

نکته: دوستان یا پوش بد هست که ما میگیم چشم بد هست - یا پوش خوب هست که ما هم انجام میدیم ( با اطاعت از قوانین سرور)

نتیچه: اگر پوش بد هست واسه همه بد هست ( نه زمانی که در ساید برنده هستیم و یا متای برنده و هیچ اعتراضی نکنیم) اگر هم خوب هست واسه همه خوبه ( نه زمانی که توی ساید خلوت یا بدون مدیریت هستیم و راهی جز ناله نداریم)

دوستان عزیزمون مصطفی خان و افشین جان این عمل رو توی سروری که برنده بودن هیچوقت متذکر نشدن و درخواستی بابتش ( حد اقل مثل الان در فروم) نداشتن ولی وقتی جاشون بد هست خیلی در این مورد شاکی هستن

صحبت اقا امید درسته تکلیفو مشخص کنید چون اگر کسی پوش هم یاد گرفته باشه از برکات این سایت و پلیرهای این سایته

اخرین صحبتم اینه که مولتی هانتر نباید یهو ( وسط سرور و خود جوش ) قوانینی که از اول سرور رعایت کرده رو عوض کنه - هر تصمیمی که گرفته میشه از شروع اولین سروری که ران میشه باشه نه سروری که استارت خورده و پلیرش بر حسب عقبه سرورهای دیگه برنامه اکانت و سایدشو ریخته

مرسی و معذرت از پست طولانی

7. تشکر Omid, M3nTaL, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

آقا امید ما با مقابله با مولتی اکانتی مشکلی نداریم اما اکانتی که پلیر ساخته داره بازی میکنه و حالا کپش شده 19 و منابعش سریزه و میاد میگه فلانی بیا کپ منو غارت کن کجاش مشکل داره؟
    بله اگر من بیام 20 تا مولتی بزنم و با جانشینی کپش رو 20 کنم و ولش کنم حرف شما متین اما اینکه پلیر اکانت هفته 3-4 بار بیشتر لاگین میکنه پاپ میزنه مولتی کردن این اکانت اصلا جایز نیست. الان فکر میکنید پوش و مولتی بازی صورت نمیگیره؟ چرا میگیره اما برا اونی که پول داره یه مودم سیم کارت خور میگیره و 20 تا اکانت میکشه بالا و رید میزنه که همین الان شاهدش هستیم تو 5 ایکس. اما کسانی که یه نت دارن و بودجه خرید چندتا نت ندارن باید با همکاری پلیرهای دیگ بازی کنن که با این کار بازی تیمی گرفته شده و به سمت بازی انفرادی و پولکی شده.
    اکثرا یا درگیر امتحانات دانشگاه هستن یا سرکار و زمان کمی در روز میان و جانشینش کاراشو میکنه و این مساله که جانشین بیشتر لاگین داشته کلا مساله بی معنی هست. من اکانتارو با پسورد جانشینی میزارم رو غارت خودکار و 4 ساعت از طریق جانشینی داره غارت زده میشه و پلیرش 4-5 ساعت در روز لاگین میکنه باید بگید جانشینی بیشتر لاگین کرده؟
    قوانین باید جوری باشه که برا همه یکسان باشه نه اینکه برا اونی که وضع مالی خوبی نداره سختتر و اونی که پول داره راحتتر بشه
    بهتر هم نیست قانونای سخت رو تو سرورایی که پلیر زیاد داره مثل فینال اعمال کنید نه سرور که کلا 70 نفر هم نیستن
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-10-2017 در ساعت 10:05 PM

9. تشکر Omid, M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    آقا امید ما با مقابله با مولتی اکانتی مشکلی نداریم اما اکانتی که پلیر ساخته داره بازی میکنه و حالا کپش شده 19 و منابعش سریزه و میاد میگه فلانی بیا کپ منو غارت کن کجاش مشکل داره؟
    بله اگر من بیام 20 تا مولتی بزنم و با جانشینی کپش رو 20 کنم و ولش کنم حرف شما متین اما اینکه پلیر اکانت هفته 3-4 بار بیشتر لاگین میکنه پاپ میزنه مولتی کردن این اکانت اصلا جایز نیست. الان فکر میکنید پوش و مولتی بازی صورت نمیگیره؟ چرا میگیره اما برا اونی که پول داره یه مودم سیم کارت خور میگیره و 20 تا اکانت میکشه بالا و رید میزنه که همین الان شاهدش هستیم تو 5 ایکس. اما کسانی مه یه نت دارن و بودجه خرید چندتا نت ندارن باید با همکاری پلیرهای دیگخ بازی کنن که با این کار بازی تیمی گرفته شده و به سمت بازی انفرادی و پولکی شده.

مجتبی جان من با اینکه تو خیلی چیزا با شما موافق نیستم اما دلیل نمیشه جایی که حق میگی بگم مخالفم

در مورد این موضوع من هم موافقم و دقیقا بحث من همینه که چرا اکانت x که x ساخته و x روش هزینه کرده و لاگین میکنه مولتی حساب میشه؟
    من میخوام بحث پوش و مولتی اکانتی مشخص بشه

مثلا محسن اکانت ساخته کپ داده بالا دوست داره بده مجتبی رید کنه - این اگر مشکل داره بگید ما هم گردنمون از مو باریکتر دیگه نمیدیم رید کنه حتی اگر با قوانین شما سازگاری نداره

کلا دوست داریم به یه اجماع برسیم بدونیم چیکار کنیم نه اینکه یه سرور یجور باشه سرور بعدی یحجور دیگه- تصمیم کلی بگیرید نه تصمیم فردی

11. تشکر Omid, M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    مجتبی جان من با اینکه تو خیلی چیزا با شما موافق نیستم اما دلیل نمیشه جایی که حق میگی بگم مخالفم

در مورد این موضوع من هم موافقم و دقیقا بحث من همینه که چرا اکانت x که x ساخته و x روش هزینه کرده و لاگین میکنه مولتی حساب میشه؟
    من میخوام بحث پوش و مولتی اکانتی مشخص بشه

مثلا محسن اکانت ساخته کپ داده بالا دوست داره بده مجتبی رید کنه - این اگر مشکل داره بگید ما هم گردنمون از مو باریکتر دیگه نمیدیم رید کنه حتی اگر با قوانین شما سازگاری نداره

کلا دوست داریم به یه اجماع برسیم بدونیم چیکار کنیم نه اینکه یه سرور یجور باشه سرور بعدی یحجور دیگه- تصمیم کلی بگیرید نه تصمیم فردی
    داداش الان بیا ببین اکانت ما 400 کی نیزه و 70 کی دلاور داره و 14 تا ده و پلیرش بدبخت روزی 10 ساعت رو اکانت هست و لی چون یه شب ریدش دادم 20 روزه مولتی شده و نامه هم که میدیم میگه تعهد بده به کسی پوش نمیدی تا بازت کنم. خوب من میگم در حوزه وظایف مولتی هانتر نیست تصمیم گیرنده نیست که کی پوش بده کی نده. بعدش میگه آی پی خوردی بعد فهمیدیم آی پی وی پی اس رو میگه و هر چی میگیم با جانشینی گذاشتیم رو رید میگه نه شما با پسورد اصلی گذاشتی و حالا بیا ثابت کن که جانشینی هست.
    بیا ببین دوستی که اسم نمیبرم من میگم به واسطه دوستی با مولتی هانتر ( هر کی میتونی خلافشو برام ثابت کنه) تاپ که ریست شد در عرض 1 دقیقه 300 کی غارت کرد. خوب مگه غیر از اینه که داره یکی رو غارت میکنه؟ چرا اون میتونه بقیه نمیتونن؟ بابا سرور 70 تا پلیر نداره 40 تاشون مولتی شدن این یعنی چی؟ به جرات میگم 90% پلیر دارن. ما 40 تا پلیر داریم همه هم تو تلگرام هستن بهشون پی ام بدی دیرو زود داره اما جواب میدن

در ضمن اکانتی که واقعا مولتی هست اگر مشکل پیدا میکنه بهتر نیست مثل قدیم نشه بهش اتک داد تا کسی تلفات الکی نده؟ یا اگر هم میشه اتک بدی حمله که میخوره بزنه این اکانت دارای محدودیت شده و پلیر از همه جا بی خبر تلفات نده
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-10-2017 در ساعت 10:21 PM

13. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

داداش الان بیا ببین اکانت ما 400 کی نیزه و 70 کی دلاور داره و 14 تا ده و پلیرش بدبخت روزی 10 ساعت رو اکانت هست و لی چون یه شب ریدش دادم 20 روزه مولتی شده و نامه هم که میدیم میگه تعهد بده به کسی پوش نمیدی تا بازت کنم. خوب من میگم در حوزه وظایف مولتی هانتر نیست تصمیم گیرنده نیست که کی پوش بده کی نده. بعدش میگه آی پی خوردی بعد فهمیدیم آی پی وی پی اس رو میگه و هر چی میگیم با جانشینی گذاشتیم رو رید میگه نه شما با پسورد اصلی گذاشتی و حالا بیا ثابت کن که جانشینی هست.
    بیا ببین دوستی که اسم نمیبرم من میگم به واسطه دوستی با مولتی هانتر ( هر کی میتونی خلافشو برام ثابت کنه) تاپ که ریست شد در عرض 1 دقیقه 300 کی غارت کرد. خوب مگه غیر از اینه که داره یکی رو غارت میکنه؟ چرا اون میتونه بقیه نمیتونن؟ بابا سرور 70 تا پلیر نداره 40 تاشون مولتی شدن این یعنی چی؟ به جرات میگم 90% پلیر دارن. ما 40 تا پلیر داریم همه هم تو تلگرام هستن بهشون پی ام بدی دیرو زود داره اما جواب میدن
    معمولا جرم رو باید ثابت کرد نه بیگناهی رو! و فرض بر پاک بودن همه است از نظر حقوقی. البته استدلال شما هم قابل احترامه. معضل دیگه ای که داریم همین بحث ها هست همین که مولتی هانتر با کسی دوسته که جلوشو نمیگیره حالا ما هرچی قسم بخوریم که کسی اینجا با کسی دوستی نداره فایده نداره. چرا؟ چون یه نفر میتونه سیستم آیپی رو دور بزنه (میشه دوست مولتی هانتر!) یه نفر نمی تونه (میشه دشمن مولتی هانتر)! اتفاقا بیشتر مشکل ما همین مسئله هست. همین قضاوت های اشتباه.

15. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

برادر عزیز من- کاکو جونی(به قول ما شیرازیا) شما باز الان موضوع رو شخصی کردی

کاری به اکانتت نداشته باش

مثلا الان پوش ازاد بشه سرور بعدی میری یه ساید که قدرت نداره قول میدی نیای بگی که پوش بدون ای پی مشترک اشکال داره؟

من اینو میخوام از پلیرا - بگید پوش بده ما هم میگیم بده بگید خوبه ما هم میگیم خوبه( پوش با مولتی اکانتی فرق داره ) حتما پرانتز رو لحاظ کنید ممنون

17. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    دوستان عزیزمون مصطفی خان و افشین جان این عمل رو توی سروری که برنده بودن هیچوقت متذکر نشدن و درخواستی بابتش ( حد اقل مثل الان در فروم) نداشتن ولی وقتی جاشون بد هست خیلی در این مورد شاکی هستن
    سلام مجدد .
    عذر میخوام کوتاهش کردم واسه اینکه طولانی تر نشه پست
    دوست عزیز ، توی همون فینال هم که مثال زدید شخص بنده تا لحظه ایی که همر هام بودن . یه دونه پوش نمیکردم . همونطور که دیدین خیلی از همر ها بخاطر ریختن دف توی آبادی مولتی خسارت دیدن و ما همچین داستانی رو نداشتیم . یه تایمی هم جنگ آموز داشتیم که اوون زمان باید اکانت پوش شه تا شارژ شه

در مورد پوش و مولتی بازی در کل نظر منم همینه که با مولتی بازی و پوش باید برخورد بشه . هیچ سروری هم از این داستان شاکی نبودم . همین کا 5 هم اکانت بنده مشخصه . میتونید ببینید مولتی میزنه یا نمیزنه

با پوش در هر سروری و هر شرایطی باید برخورد بشه . چه ساید برنده و چه ساید بازنده .

مصطفی رو هم تا جایی که میشناسم و بقیه دوستان هم میشناسن ، نیازی به گفتن نیست که یکی از پاک ترین پلیر های دژکوب ایران هست

آقا امید بجای نظر خواهی از پلیر ها ، با برنامه نویس های خودتون صحبت کنید و ببینید چه راه حلی پیشنهاد میدن برای جلوگیری از پوش منابع . فکر نکنم من پلیر بتونم روشی پیشنهاد بدم که بعدا خودم نتونم دورش بزنم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین