صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: تاریخ جدید سرور x50.s (فرماندهان)

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تاریخ جدید سرور x50.s (فرماندهان)

با توجه به درخواست کاربران سرور x50.s نیز به 4 بهمن ماه موکول شد. این تغییرات بنا به درخواست کاربران برای سپری شدن ایام امتحانات می باشد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کلا برنامه ریزی تون ضعیفه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با توجه به درخواست کاربران سرور x50.s نیز به 4 بهمن ماه موکول شد. این تغییرات بنا به درخواست کاربران برای سپری شدن ایام امتحانات می باشد.
    سلام.ما مسخره شماییم؟برنامه چیدیم برا این سرور!!چرا تایم عوض میکنید؟؟
    اگه برنده بازی در لیگ قبلی تیم ما بوده.ما همه برا سرور دوشنبه اماده شدیم.کودوم پلیر اخه در خواست داده؟؟؟
    پلیرتون لیدر بوده؟محبوب بوده؟سرور 50 قبلی بوده؟
    نظر سنجی بزارید.اگه میخواین تاریخ سرور عوض کنید.اصولا درستش نظر سنجیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب!!!!تیم ما و چن تا تیم دیگه که من میشناسم بچه محصل ندارن!!!

کدوم پلیرها همچین درخواستی دادن؟

یه نظر سنجی بزار بعد عمل کن دیگه!!!
    تو همین فروم نظر سنجی همین جا بزار بیان نظر بدن.منکه یه سفر در پیش دارم اما بچه ها همه امده ان این سرور دوشنبه بیان.لطفا بدون نظرسنجی اقدامی نکنین رو تایمی که قرار دادین.

الانم لطفا یه نظر سنجی بزار اگه اکثریت موافق بودن رو تایم جدید اونوقت اقدام به تغییر تایم کنید
    با تشکر

5. تشکر behdad, M.HERO, Omid تشکر نمود
    پسندیدن behdad, M.HERO پسندید
    نپسندیدن Alir3za نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دقیقا بنده همین یک هفته رو فرصت داشتم بتونم به دوالم کمک کنم که اکانت رو بندازه روی غلتک حالا شما هم که با این ادعای عجیب و غریب سرور رو یه هفته عقب انداختید کلا مارو هم از سرور دور کردید :
    تا جایی که اطلاع دارم هیچکدوم از تیما دانشجو نداره اگرم داره تا الان دیگه امتحاناتشون تموم شده یا افتادن یا پاس کردن دیگه این کارا چیه
    ویرایش توسط Alir3za : 01-15-2017 در ساعت 03:37 AM

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

7. تشکر virangar73, behdad, aNaTeMa, Reza.TNT, Omid تشکر نمود
    پسندیدن virangar73, behdad پسندید
    نپسندیدن nima achelis نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خداروشکر حق آب و گل داریم تو سرورا . هرکی میاد ne بسم الله
    هرکی هم میره ساید های دیگه مسولیتش با خودش...
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. نپسندیدن Alir3za, aNaTeMa, M.HERO نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و خسته نباشید

دوست عزیز ادمین عزیز این وضع مدیریت نیست من موندم شما چرا هی تاریخ عوض میکنی؟ این مشکل ما نیست که اونا امتحان یا هر چیز دیگه ای دارن خب برن پای درسشون چه ربطی داره که شما بخاطر درخواست نکرده ی دوستان وفقط بخاطر منافع شخصی رفتی تاریخشو عوض کردی این مشکل ما نیست پس زودتر این مشکل رو حل کنین که اصولا درست نیست و تمام پلنای دوستان رو میبرین با این کارتون زیر سوال تنها راه حل اینه که به تاریخ قبلی تغییر بدید و در ضمن بدون اجازه و بدون هماهنگی با پلیرای همون سرور هیچ اقدام انفرادی نکنین که دودش توی چشم خودتون میره تشکر هم نمیکنم چون وظیفتونه باید در قبال پلیرا درست انجام بدید

11. تشکر M.HERO, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima achelis نمایش پست ها
    عجب!!!!تیم ما و چن تا تیم دیگه که من میشناسم بچه محصل ندارن!!!

کدوم پلیرها همچین درخواستی دادن؟

یه نظر سنجی بزار بعد عمل کن دیگه!!!
    تو همین فروم نظر سنجی همین جا بزار بیان نظر بدن.منکه یه سفر در پیش دارم اما بچه ها همه امده ان این سرور دوشنبه بیان.لطفا بدون نظرسنجی اقدامی نکنین رو تایمی که قرار دادین.

الانم لطفا یه نظر سنجی بزار اگه اکثریت موافق بودن رو تایم جدید اونوقت اقدام به تغییر تایم کنید
    با تشکر
    حالا یه سرور خواستیم در خدمت شما اساتید بزرگ 50 باشیم چرا میترسید : )))) ما 5 ام میتونیم بیایم اگه شما تا دیپلم خوندیدو 24 ساعته بیکارید ما کسایی داریم که هم امتحان ارشد دارن هم کارشناسی دوست عزیز اگه تو متولد 73 ای قرار نیس مام سن و سالمون کم باشه : ))))
    لطفا به نظر ادمین احترام بزارید تا ما 5 ام فول تییییم در خدمت شما بزرگان دژکوووووب باشییییم : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
    دقیقا بنده همین یک هفته رو فرصت داشتم بتونم به دوالم کمک کنم که اکانت رو بندازه روی غلتک حالا شما هم که با این ادعای عجیب و غریب سرور رو یه هفته عقب انداختید کلا مارو هم از سرور دور کردید :
    تا جایی که اطلاع دارم هیچکدوم از تیما دانشجو نداره اگرم داره تا الان دیگه امتحاناتشون تموم شده یا افتادن یا پاس کردن دیگه این کارا چیه

شمام مرد باشید دقیقا چون سرور هفته دیگه شروع میشه و شما دیگه وقت ندارید نیاید ببینم پای حرفت هستی نمیدونستیم جاسوس های سرور هم به لیییییدر تبدیل شدن شمام اگه یادم باشه دهه 70 بودی از سن و سال عجیبه حرف میزنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aNaTeMa نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

دوست عزیز ادمین عزیز این وضع مدیریت نیست من موندم شما چرا هی تاریخ عوض میکنی؟ این مشکل ما نیست که اونا امتحان یا هر چیز دیگه ای دارن خب برن پای درسشون چه ربطی داره که شما بخاطر درخواست نکرده ی دوستان وفقط بخاطر منافع شخصی رفتی تاریخشو عوض کردی این مشکل ما نیست پس زودتر این مشکل رو حل کنین که اصولا درست نیست و تمام پلنای دوستان رو میبرین با این کارتون زیر سوال تنها راه حل اینه که به تاریخ قبلی تغییر بدید و در ضمن بدون اجازه و بدون هماهنگی با پلیرای همون سرور هیچ اقدام انفرادی نکنین که دودش توی چشم خودتون میره تشکر هم نمیکنم چون وظیفتونه باید در قبال پلیرا درست انجام بدید

قبل از هر چیزی وظیفت احترام گذاشتن به ادمینه به آغا معین بگید از چی میترسه فوقش این هفته فارم نشه هفته بعد فارمه : ))))))))))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خداروشکر حق آب و گل داریم تو سرورا . هرکی میاد ne بسم الله
    هرکی هم میره ساید های دیگه مسولیتش با خودش...
    والا بخدا احسان خودت نیسی قروباغه ها شدن هفت تیر کش ان ای : )))))

13. تشکر Knig}{T, Shaniz, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان

شما که میگین تیمتون شکست ناپذیره تا حالا باختی نداشتین از چی می ترسین؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nima achelis نمایش پست ها
    .منکه یه سفر در پیش دارم اما بچه ها همه امده ان این سرور دوشنبه بیان.لطفا بدون نظرسنجی اقدامی نکنین رو تایمی که قرار دادین.

ببخشید کوتاه کردم شما داری میگی خودت نیستی مسافرتی دوستان خودشون زبون ندارن بگن؟ شما امدی اینجا میگی.
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    حالا یه سرور خواستیم در خدمت شما اساتید بزرگ 50 باشیم چرا میترسید : )))) ما 5 ام میتونیم بیایم اگه شما تا دیپلم خوندیدو 24 ساعته بیکارید ما کسایی داریم که هم امتحان ارشد دارن هم کارشناسی دوست عزیز اگه تو متولد 73 ای قرار نیس مام سن و سالمون کم باشه : ))))
    لطفا به نظر ادمین احترام بزارید تا ما 5 ام فول تییییم در خدمت شما بزرگان دژکوووووب باشییییم : )))))

با تشکر
    کارو چپ دست

- - - Updated - - -

شمام مرد باشید دقیقا چون سرور هفته دیگه شروع میشه و شما دیگه وقت ندارید نیاید ببینم پای حرفت هستی نمیدونستیم جاسوس های سرور هم به لیییییدر تبدیل شدن شمام اگه یادم باشه دهه 70 بودی از سن و سال عجیبه حرف میزنید

- - - Updated - - -

قبل از هر چیزی وظیفت احترام گذاشتن به ادمینه به آغا معین بگید از چی میترسه فوقش این هفته فارم نشه هفته بعد فارمه : ))))))))))

- - - Updated - - -

والا بخدا احسان خودت نیسی قروباغه ها شدن هفت تیر کش ان ای : )))))
    این سرور خودم کامل هستم ان ای
    میخوام ببینم کی میخواد بیاد ان ای شاخ بازی در بیاره!
    با یوزر shaniz هم میام از همون روز اول
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

16. تشکر ChapDAST, به توچه تشکر نمود
    پسندیدن ChapDAST, به توچه پسندید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین