نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    جنبه بازی داشته باشید
    تا میزدید شاد بودید تا همر اسپیدی دیوار میکردید شاد بودید و سرخوش و حالا که میخورید ناراحت میشید؟
    آیا اکانتی از جنوب غرب خورد که میگی چراغ جنوب غرب؟ پس حرفت منطقی نیست
    اکانت شمال شرق هم 15رو پیش دست ما اومد که اونم 1هفته قبل اخراج کردید پس بازم منطقی نیست
    در مورد سمکو هم توقع نداری طرف بیاد به ساید دیگه بگه من همر دارم که اگر بگه اشتباه کرده همرشو هم من زدم برا چکمه شما که میگی طرف فلان گفته اعتماد کردی به حرفش؟ نه نکردی چون کتیبه رو جابجا کردی اما همرو بک نکردید پس این اشتباه شما بوده نه ما.
    شما متا 3 به 1 کردید حالا ما متا 1/3 به 2/7
    چندتا اکانت جنوب غرب یا جنوب شرق که مستقل بودن بیان متا ببندن با ما چی میشه؟ ناراحتی نداره که بازم شما بیشترید

کثیف بازی یعنی اینکه بیاید همر اسپیدی رو بزنید به خودتون
    استاد فصاحت و بلاغت آقا مجتبی خان ماتریکس دارن صحبت از بازی جوانمردانه میکنن.
    استاد بزرگوار همگی سخن های گوهر بار شما رو با جان و دل گوش میدیم
    من از خوردن اکانت Total اصلا ناراحت نیستم بزرگوار بلکه از سبک خوردنش ناراحتم
    اینکه میگی سمکو نمیبایست میومد و به شما میگفت صحیح ولی اینکه میاد روز بعد قسم میخوره که اصلا روحش هم خبر نداشته از لانچ شدن همر و اینکه مصطفی میاد و میگه ما دخالتی توی این کار مجتبی نداشتیم و خودش اومده روی اکانت بعد از دیدن فیک رفتن ها همر هم لانچ کرده جای صحبت داره
    عزیز دلم من اگر میخواستم از روی اکانت Speedy به خودمون بزنم نمیومدم دفی رو که روی اکانت Eternal ریخته بودید بک بدم و صبر میکردم تا از بی گندمی تمام 100K دف (1ماه قبل) لاست بخوره.
    حرف آدمیزاد به یک لفظ نیست به عمل کردنش هست که از شما نشنیدیم
    میای میگی اکانت نمیخری و کل سرور رو داری میخری جای حرف داره
    اینکه میگی چراغ چک نمیکنم و میکنی جای حرف داره
    اینکه میگی فیدر نمیزنم و علاوه بر همر Anatema فیدرش رو چیف کردین جای حرف داره
    اینکه میگی ...و....میکنی جای حرف داره
    ما اینقدر معرفت و مرام سرمون میشه که وقتی Alireza Iran میگه کارتون به اکانت Mage darim 5X نباشه حتی یک دفعه هم نزدیمش
    ولی شما از معارفت برامون تعریف کن تا با سخنانت به عرش قدم بزاریم
    ویرایش توسط Gajet : 02-26-2017 در ساعت 10:42 PM