صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    با چه اکانت اومدی تو ساید ?

اکانت wow
    اکانت zapata
    در خدمت شما هستیم

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این چه وضعیه خدایی
    محدودیت اتک هر ده 4000 تا
    مگه مشکل سیستم نمیگید هست پس چرا درست نمیشه اونم تو سرور 5 ایکس

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    این چه وضعیه خدایی
    محدودیت اتک هر ده 4000 تا
    مگه مشکل سیستم نمیگید هست پس چرا درست نمیشه اونم تو سرور 5 ایکس
    دقیقا الان منم مشکلم روی همینه
    میخوام ناتار بزنم نمیتونم!آبادی میخوام بزنم نمیشه!
    محدودیت حمله 5000تا بود!
    الان شده هر دهکده 4000تا حمله و مجموع 8000تا به کل!
    خوب اینجور بازیکن ها روی میارن به مولتی بازی !
    خوب شما میخواید بازیکن هارو سمت مولتی بازی ببرین خرید طلای بیشتری داشته باشین؟
    دلیلش چیه واقعا ؟
    ما با 4000تا حمله چطور میتونیم گندم منفی رو بدیم؟
    من میخواستم تک ده بازی کنم دیدم با این وضعیت 4000تا حمله اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست!
    واقعا درک نمیکنم هدف از این کار چی بوده!
    خوب سیستم رو درست کنید که پلیرها درست بازی کنند!نه این که سمت بازی نا سالم برند!
    به شخصه تا الان هیچ مولتی نکشیدم!
    اما واقعا با اسن وضعیت بنظرم بهترین راه اینه بگم چندتا پایتخت برام بکشند و من غارت کنم!
    خوب این چه وضعیتی آخه سرور ها داره؟
    یکم رسیدگی کنید
    متشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان بحث در مورد تعداد حمله یه چیز بیخوده .
    شخصا 2 سالی هست دارم سر این موضوع حرف میزنم . اما مدیریت حتی نمیاد یه جواب قانع کننده بده .
    تعداد پلیر کمه . این میزان پلیر در آمد زیاده نداره برا سایت . در نتیجه باید یه کاری کرد که مصرف گلد بره بالا
    تعداد حمله پایینه در نتیجه گندم زیاد نمیاد و میزان مصرف گلد برا تعدیل میره بالا
    تعداد حمله پایینه و نمیشه همر شارژ کرد در نتیجه باید مولتی ساخت و مولتی = مصرف گلد
    هر چقدر که بخوایم خوش بینانه نیگاه کنیم ، بازم این محدودیت مشکل داره
    من نمیدونم چجور سرور و هاستی دارن استفاده میکنن که توانایی محاسبات 300 تا بازیکن رو نداره :|
    یادمه قدیما 32.000 پلیر بدون محدودیت بازی میکردن . فارم لیست داشتن . بات داشتن . اسکریپت داشتن . اما مولتی نداشتن .
    این سایت 2 تا مشکل اساسی داره . اول از همه به فکر درآمد بیشتر با هزینه کردن کمترن . دوم هم اینکه مولتی هانترش خیلی خیلی خیلی ضعیف عمل میکنه . اساسا مولتی هانتر از اسمش مشخصه که کار اصلیش برخورد با مولتی اکانت هاست . اما در عمل با همه کس برخورد میشه الا کسی که مولتی بازی میکنه
    از این بیشتر صحبت درباره این موضوع بی فایدست . یا با شرایط کنار بیایین یا بازی نکنین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا حرف درستو بجایی زدین افشین جان هرگز درست نمیکنن چون منافعشون در خطر میشه اصل کار این دژکوب بهتره بگم بازی کردن و دور هم جمع شدن نیست بلکه فقط پول خرج کردن هستش به وضوح میشه توی سرورهای اسپید بالا و حتی در همین اسپید پایین هم دید که برای اینکه مولتی پلیرایی که با خرید اکانت به رنکای بالای سرور میرسن هیچ برخوردی نمیکنه و هیچ مشکلی با این افراد نداره اگه اینا میگن که ما خودمون رو با .com داریم هماهنگ میکنم و وقف میدیم پس چطوره چنین کاری رو توی دات کام انجام بدیم و چنج ایمیل اکانت انجام بدیم بلافاصله بن میشیم تا پاسخ درستو حسابی داده بشه وگرنه به طور دائم بن میشه در عوض اینکه توی اینجا که بقول خودشون میگن ما با دات کام هماهنگی داریم چنین چیزی به وضوح معلومه که اصلا ربطی نداره و در آخر اینکه این دژکوب درست نمیشه تا موقعی که پلیرای خوبش خداحافظی کنن و این سرور فقط و فقط با یه پلیر پولدار و گلد خرج کن بگرده

7. تشکر M3nTaL, The UnderTaker تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوستان بحث در مورد تعداد حمله یه چیز بیخوده .
    شخصا 2 سالی هست دارم سر این موضوع حرف میزنم . اما مدیریت حتی نمیاد یه جواب قانع کننده بده .
    تعداد پلیر کمه . این میزان پلیر در آمد زیاده نداره برا سایت . در نتیجه باید یه کاری کرد که مصرف گلد بره بالا
    تعداد حمله پایینه در نتیجه گندم زیاد نمیاد و میزان مصرف گلد برا تعدیل میره بالا
    تعداد حمله پایینه و نمیشه همر شارژ کرد در نتیجه باید مولتی ساخت و مولتی = مصرف گلد
    هر چقدر که بخوایم خوش بینانه نیگاه کنیم ، بازم این محدودیت مشکل داره
    من نمیدونم چجور سرور و هاستی دارن استفاده میکنن که توانایی محاسبات 300 تا بازیکن رو نداره :|
    یادمه قدیما 32.000 پلیر بدون محدودیت بازی میکردن . فارم لیست داشتن . بات داشتن . اسکریپت داشتن . اما مولتی نداشتن .
    این سایت 2 تا مشکل اساسی داره . اول از همه به فکر درآمد بیشتر با هزینه کردن کمترن . دوم هم اینکه مولتی هانترش خیلی خیلی خیلی ضعیف عمل میکنه . اساسا مولتی هانتر از اسمش مشخصه که کار اصلیش برخورد با مولتی اکانت هاست . اما در عمل با همه کس برخورد میشه الا کسی که مولتی بازی میکنه
    از این بیشتر صحبت درباره این موضوع بی فایدست . یا با شرایط کنار بیایین یا بازی نکنین

تازه جالبه آقایون میان میگن ما بدون اطلاع تغییری نمیدیم اگر قرار باشه تغییراتی صورت بگیره به صورت عمومی اعلام میشه. میشه الان بگن این 4000 تا کجا اعلام شده؟ مگه ما مسخره دست شماها هستیم که هر روز یه سازی میزنید و ما باید برقصیم. نه عزیز ما سر گنج نشستیم یا محدودیت اتک درست میشه یا حذف میکنیم ببینیم کی میخوای بمونه بازی کنه. تیم ما هم که بره دیگه فکر نکنم کسی برا این سایت باقی یمونه. حالا خوددانند

9. تشکر M3nTaL, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

بازی نکردن یا تهدید به حذف که اصولا کار درستی نیست
    همین جدف میکنیم یا بازی نمیکنیم باعث شده هر سروری که استارت میخوره کلا 4 تا پلیر داره با مولتیهاشون
    بهتر هست یه راهکار مثبت بیاندیشیم مدیریت هم یه تکونی بخودش بده یا کلا بگه همینه که هست یا بگه این کارها رو میتونم بکنم یا این کارها رو نمیتونم بکنم
    پ.ن. مجتبی کدوم اکانتی؟

200t
    Guest
    سلام و خسته نباشید به همه

یه نکته جالی دیگه به ذهنم رسید

محدودیت حمله میذارن که ما مولتی بسازیم ، بعد مولتی میسازیم بن میکنن آقا الان مدیریت بیاد اینو توضیح بده

شما که میدونین اکثرا مولتی دارن چرا یه فکر اساسی نمیکنین ؟ حق کسی که مولتی نداره چرا باید ضایع شه ؟ چرا سایدی که بیشترین مولتی رو داره برنده بازی رو مشخص میکنه ؟ چرا یسری که مولتی دارن و زیاد وارد نیستن ، بن میشن؟ ، ولی یسری که بلدن چیکار کنن، بن نمیشن ؟ اگه قرار به بن کردن باشه همرو بن کنین اگه نه، آزاد کنین ، چون واقعا داره حق یسریا ضایع میشع ، چرا داشتن مولتی باید مدالای آخر بازی رو مشخص کنه ؟ (خفت همرو دف کردن و هیرو)

همه ی اینا بخاطر محدودیت حملست . بردارینش خواهشا که دیگه بازی جوانمردانه تر بشه

نکته بعدی اینکه ما لانچر و پلنر و اینا داریم ، اکانت لیدر داریم : ما باید با جانشینی بریم لانچ کنیم الان ؟ خب وقتی میدونین که با یه تغییر آی پی میشه این کارو کرد چرا آی پی لیدر رو آزاد نمیکنین ؟

چیزایی که گفتم مشکلات سایت که یه درامد کوتاه مدت داره و روز به روزم داره از جمعیت سرور کم میشه ، برنامه ای پیاده کنین که در بلند مدت بیشترین بازده رو داشته باشه

12. تشکر behdad, The UnderTaker, M3nTaL, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن behdad, M3nTaL, gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

شما اگه اول بازی 40ک گلذ بخرین بن نمی شی دیگه تا اخطار دادن باز 12ک دیگه بخر اگه بن کردن من اسمم رو عوض می کنم

همه مولتی دارن خودشونم میدونن ولی پول مهمه عزیزم نه حق شما این سایت زده شذه پول دربیاره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad نمایش پست ها
    سلام

شما اگه اول بازی 40ک گلذ بخرین بن نمی شی دیگه تا اخطار دادن باز 12ک دیگه بخر اگه بن کردن من اسمم رو عوض می کنم

همه مولتی دارن خودشونم میدونن ولی پول مهمه عزیزم نه حق شما این سایت زده شذه پول دربیاره
    با تشکر از بهداد
    والا حقیقت همینه . درآمد مهم ترین چیزه و میزان پول پرداخت شده نسبت (نصبت ، نثبت ) مستقیم داره با بهترین پلیر سایت
    وقتی طرف 200 تا مولتی رو گلد میده . یعنی نظرش اندازه 200 نفر ارزش داره . مطمعنا نمیاین همچین آدمی رو بن کنن واسه منی که بعد از 9 هفته سرور نرمال 4000 تا گلد مصرف کردم .

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    بازی نکردن یا تهدید به حذف که اصولا کار درستی نیست
    همین جدف میکنیم یا بازی نمیکنیم باعث شده هر سروری که استارت میخوره کلا 4 تا پلیر داره با مولتیهاشون
    بهتر هست یه راهکار مثبت بیاندیشیم مدیریت هم یه تکونی بخودش بده یا کلا بگه همینه که هست یا بگه این کارها رو میتونم بکنم یا این کارها رو نمیتونم بکنم
    پ.ن. مجتبی کدوم اکانتی؟
    مانی حرفت درسته .
    یادمه اوایل که اون سایت اجنبی فیلتر شد ، اینجا یه نرمال بازی کردم با کلی از دوستان . قواعد سفت و سختی داشت و هرچند کامل نبود اما اینجوری هم نبود . بعدش ملت ول کردن و یه مدت دات کام باز شدن و پخش شدن اما دوبارره همه قدیمی ها جمع شدن و یه سرور شلوغ شد . سرور D3 رو همه یادتونه
    همه چی اوکی بود و همه بودن . بازی میکردیم و شاد بودیم تا اینکه یکی نصف شب نصف شمال شرق رو کرد تو دیوارا شمال شرق . حتی گزارش هاش هم پاک شد و کسی ندید چی شده )
    اون سرور آغاز ریزش پلیر بود . متاسفانه مدیریت فکر میکنه با گزاشتن جایزه تبلت یا 10 کی گلد میتونه پلیر جذب کرد . اما حساب این رو نمیکنه کسی که داره بازی میکنه . جایزه مادی آخرین دلیلشه . مهم ترین دلیلش سرگرمیه و لذت .
    سرور i1 من و 10 تا دیگه از بچه ها یه سال زور زدم و موندیم . تهش یکی اومد یه بیگ همر خرید . یکی دیگه عقده هولدری داشت و پول داد واندر ساید خودش رو زدن تا خودش واندر 100 کنه و ...
    خوب مسلما دیگه پلیر هایی که واسه لذت میان ، نمیان و میرن یه جا دیگه
    الان هم من به عنوان یه معتاد به دژکوب دارم خواهش میکنم از مدیریت محترم . بیان و یه فکری به حال سایت و سرور هاش بکنه تا مجبور نشیم بریم جنس اجنبی رو استفاده کنیم )

نامردین اگه ویرایش کنین پست رو

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین