نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

یه بخشی ما طراحی کردیم به عنوان تالار فرهیختگان ؛ کسانی که قدیمی بازی بودن رو دسترسیشون رو باز کردیم؛ به همه هم گفتیم که بیاین همفکری کنیم.

متاسفانه اینجا فقط نقد مغرضانه میشه بدون پیشنهاد و راهکار.

اینجا تا هر اتفاقی میافته فورا مدیریت زیر سوال میره.

وقتی با مولتی اکانتی برخورد میشه همه میان میگن ما لیدریم؛ وقتی شل گرفته میشه همه میگن دنبال پول گلدیم.

هر اتفاقی توی سایت میافته تهمت به مدیریت زده میشه . مدیریت برا چی باید بیاد همرای یه ساید رو از بین ببره.

نمونش ساید جنوب شرق که خودم بازی میکنم و همه چیزش رو میدونم؛ بار ها پلیر هاش اومدن گفتن مولتی هانتر ال کرده بل کرده همرا رو از بین برده یا تارگت اصلی رو لو داداه؛ تهش کاشف به عمل اومده رمز یکی از اکانت ها 123456 بوده پلیر رقیب شانسی اومده زده ؛ اکانت باز شده رفته توش نگاه کرده تارگت واقعی رو دیده دفاع ریخته توش.

من بیش از 9 سال بازی کردم همیشه هم اکانتم اکانت مهمی توی بازی بوده ولی هرگز بلایی سر اکانتم نیومده؛ دلیلش هم اینه که 1= کسی غیر از خودم ومحسن رو اکانت نمیاد حتی جانشین
    2= هر 10 روز یک بار رمز رو عوض میکنم.

الان هم مدیریت داره تلاش میکنه باگ ها رو کم کنه و قوانین رو سفت و سخت تر اجرا کنه.

همه چیز ربطی به پول نداره ؛ نمیدونم چرا فکر میکنید مدیریت سایت نمیتونه صلاح سایت رو تشخیص بده؛ به نظر شما اگه یه سرور با 1000تا پلیر فعال که کم گلد بخرن برگزار بشه و یه سرور با 40 پلیر فعال و کلی مولتی برگزار بشه منافع مدیر سایت با کدوم سروره؟

قطعا با سروریه که 1000 پلیر با خرید کم گلد منافع بیشتری داره برای سایت چون روز به روز پلیر بیشتر میشه.

ریزش پلیر به خاطر مولتی بازی نیست؛ به خاطر اینه که اصول بازی رعایت نمیشه این رو به عنوان مدیر انجمن نمیگم ( سرکار هستم رمز اکانت معمولیم رو یادم نیست) به عنوان شانگفی و یه پلیر و به قول افشین یه معتاد میگم.

ریزش پلیر فقط و فقط به خاطر کارهای خودمونه ؛ وقتی توی یه سرور مثل سرور j1که خود من هم توش بودم پلیر میاد رو اکانت هولدری متای خودش و همراشو میزنه در و دیوار دفاع واندر رو بک میده که اکانت خودش واندر بکشه بالا باعث ریزش میشه.

همون سرور وقتی پلیرها میرن ای میل واندر رقیب رو میخرن و نیم ساعت آخر اتحاد هولدر عوض میشه باز هم مدیریت مقصره؟

یعنی آقا امید خودش میاد یه کاری میکنه که ریزش پلیر داشته باشه؟ نه ! ما خودمون مقصریم از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران.

متاسفانه من در مورد مشکلات فنی توی بازی اطلاعی ندارم چون من هم توی بازی مثل بقیه هستم همون اتفاقات برا من میافته

نه به پنلی دسترسی دارم نه رفتاری که با اکانت من میشه با بقیه فرق داره ؛ ولی وقتی از سرپرست مولتی هانتر ها (آقا حامد) میپرسم میگه بعضی زمان ها تعداد حمله ارر میخوره و زود برطرف میشه. تهمت زدن کار راحتیه.

همین سرور فینال من نه اکانتی داشتم نه بازی میکردم و اصلا اجازه بازی هم نداشتم چون به دستور مدیریت و از اونجایی که همه مدیران انجمن توی سرور بازی میکردن و هر 4ساید هم یه مدیر توش بود به من گفتن بازی نکنم که بتونم توی انجمن تاپیک رو مدیریت کنم ولی بیشترین تهمت ها به من زده شد طرف اکانتش آی پی خورده اومده توی فروم کل خاندان من رو کشیده به فحش.

یه ذره منطقی باشیم

بیایم یه کم به جای ایراد دائم گرفتن کمک کنیم بازی ای که هممون دوستش داریم دوباره شلوغ بشه و هممون از بازی لذت ببریم.

سربلند؛ پیروز ودنباله دار باشید
    ویرایش توسط The UnderTaker : 12-15-2016 در ساعت 06:52 PM
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

2. تشکر mohsen.2pac, M3nTaL, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, M3nTaL, l0l:D پسندید