[QUOTE=AlIrEzA.IRAN;32342]
نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها

خوب دیشب درگیر بودم یادم رفت جواب بدم!
اول سلام!
دوم این که آقا عطا شما هرجا اومدی بازی کردی ساپورتر یه ساید بودی آخر سر هم اون ساید حذف کرده حالا به زور دلیل جور کردند)))
دومین مورد شما داری میگی کاری نکن از ساید خودت بزنمت؟کاری نکن من یه کاری کنم اکانتت با اکانتم ipمشترک بخوره!!!
سومین مورد من اگر به این حجم از سن میرسیدم قاعدتا دنبال کل کل کردن با دیگران نبودم و سعی میکردم نگران آخرت و اون دنیام باشم!
چهارمین مورد شما اگر بازی بلد بودی خودت یه سرور میومدی بازی نه گلد 200نفرو بدی آخر سر هم حذف اکانت و این داستانا!
و مورد آخر ادعا بازی کثیف نکن!مطمعن باش سه همر خودی بیاد روم به صورت فیک من 5تا همر میزنم رو سایدت!فکر کنم همه این رو دیدند!

پ.ن:خدایا شکرت مارو درگیر کسانی کردی که حتی نمیدوند بازی چطوریه میشینند فقط خوب حرف میزنند و عمل بلد نیستند!
پ.ن2:عطا جان شما بیا یه 20تا موج رو من بچین فقط خداوکیلی خودت بزن اگر زیر 40ثانیه زدی بهت جایزه میدم))

سلامی دیگر
علیرضا جان برای همه آره برای من هم آره
خودت از همه بهتر میدونی کارت تمومه پس چه فیک چه ریا بزن و مثل همیشه برو نمیگم حذف کن چون حذف کردن به چگونگی رفتن تو شرف داره
توکه میدونی یه ساید رو گلد میدم پس دیگه کری چرا رمز تو بده به یکی برو که بگی تو نبودی
فدات بشم دست وردار و بشین رو نیمکت ذخیره ها و دف بساز عزیز من سوپورتت کنم
همگی پیروز و سربلند باشید بدون بهانه 3 به یک بودن چون حالا اکانتت رو 4 به 0 میزنم

عطا