صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Derakoo00oola نمایش پست ها
    به نام خدا
    سلام
    من زیاد فروم بیا نیستم حتی نمیام صحبت ها رو بخونم چون تو بازی جای نامه نگاری هست و حرفای اینجا تو فروم هم همش خاله زنک بازیه ولی به اصرار چند تا از دوستان اومدم یه پست بزارم پست کسی رو هم ریپلای نمیکنم کلی یه حرفای رو میزنم
    راجبه متا اول اینکه همه چیز مساوی بود چه تعداد همر و چه دف با روجوع به تاب 10 چند روز پیش میشد اینو فهمید فقط کاره ما برای اتک دادن سخت تر بود چون باید پلن رو از سه ساید ومی زدیم و فاصلمون بیشتر بود .حالا اینکه ما چند شبانه روز فقط پلن زدیم خاب به چشامون ندیدیم ولی شما یه شب همه همراتون رو زدین تو دیوار این دیگه والا تقصیر ما نبود
    راجب این علی رضا هم که ول کن نیستین همش از بدیش میگین یه سوال چرا خوذتون باهاش متا بودین ولی وقتی دیدین مرتاض یونیک تو سایدشه متا رو بهم زدین کتیبه رو بردین یه جنگ آموز رو هم بردین اون موقع فکر اینجاشو نکرده بودین ؟!!! فک میکردین آسمون همیشه یه رنگه ؟!!!!!
    روزای اول بازی میومدم پیش همین مجتبی میگفتم داداش ما با هم رفیقیم چکار کنیم این سرور نمیشه که جلو هم وایسیم بر میگشتی میگفتی اینجا همه رفیقن بشین بازیتو بکن میگفتم سر کتیبه ها چکار کنیم میگفتی من از 4 منطقه کتیبه میزنم بازیه دیگه
    حالا ما هم نشستیم سر جامون بازیمون رو کردیم چرا دیگه اینقدر گله شکایت دارین ؟؟!!!!!
    بله حرف های آدم ها در زمان های قدرت و ضعف خیلی با هم فرق میکنن پس نباید در زمان قدرت جوری حرف زد که در زمان ضعف به این روز بیوفتی لطفا بهانه گیری هاتون رو تموم کنید هنوز تا آخر بازی خییلی مونده وقت برای همه کاری هست
    پ.ن : نابرده رنج گنج میسر نمیشود
    پ.ن : بله اومدیم بازی رو ببریم تلاشمون رو هم میکنیم

یه سری خودشون رو میزنن به کوچه علی چپ یه سری میخوان تو کوچه علی چپ باشن
    شما حالا جزو کدومشونی؟
    در مورد کتیبه مرتاض هم بهت اشتباه آمار دادن میخوای برات پی ام کپی کنم همین بچه پی ام داد مرتاض رو شما بزنید ما جنگ یونیک میزنیم از اس ای اکانت داریم اونجا؟ پس همیشه حرفی میخوای بزنی بچه گانه نزنه. بزرگی آدما به سن نیست داداش
    شما میخوای برات دف نریزم خسته میشی از 3 ساید لانچ کنی
    دست بردار حامد خجالت هم چیز خوبیه والا نمیدونستم اینقدر وقاحت دارید که بیاید برا یه بازی هر چی دلت میخوای بگی و برد براتون تا این حد عقده شده. پس بشینید ببرید تا عقده هاتون خالی بشه.
    میگن آدما تا وقتی یکم احساس قدرت نکنن نمیشه شناختشون و ذاتشون اون موقع مشخص میشه. خوب شد اتفاقا فهمیدیم اطرافمون چجور آدمایی هستن.
    در ضمن زدن فیدر و کپ دف ساز نشان از قدرت نیست از ترس شماست. هر چند دیوار میشید
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-25-2017 در ساعت 08:33 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازی بازی با دم شیرم بازی؟

حقیقتا نمیخواستم همرمو تا اند گیم بلند کنم!امروز دیدم صبح زنگ زدن پاشدم دیدم روی کپ اکانتای ما دوستانی که ادعا بازی سالم دارند هر کپ رو 500-600کا دف ریخته بودن!که حدودا 40کا از شوالیه های من دیوار شدند

گفتم که من رو عصبی نکنید!اونقدر همر هست که نمیدونیم چیکارشون کنیم!منم گفتم حالا که لاست خوردم بازم بیگ همر nwرو میپرونم))
    لانچر هم فکر کنم اصغر آقا سوپرمارکت سرکوچمون بود:دی ما همه میدونیم من نمیزنم ))))))))))
    فرق من با شما اینه همر هامو نمیزارم بپرند!ازشون استفاده میکنم!هم دفاعی میکشم و هم همر ساید مقابل میپرونم
    تبریک به مدافع دفاعی خوبی داشت و هم همر 140kشمیرزن و 70kسزار خوبی داشت
    0.jpg
    rammer.jpg
    zapata.jpg
    clean akhar.jpg
    tamom.jpg

3. تشکر Gajet, S.Y, M.HERO تشکر نمود
    پسندیدن sharif, Gajet, S.Y, M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=AlIrEzA.IRAN;32345][QUOTE=bide-vahshi;32343]
    نام خدارو بیار و شروع کن!
    بسم الله فراموش نشود!
    قبل از شروع هرکار نام خدا باعث آرامش شما میشود!!!!تو 12تا ساید گلد بده خخخخ تا الان شده یه جا برنده بشی؟
    تو اگر خیلی گنده میای چادر از سرت بردار بگو کدوم اکانتی 24ساعته تک دهکده تحویل بگیر!
    تو خیلی مرد بودی از اول سرور اکانت میساختی میوردی بالا!
    تا الان شده مثل یه مرد یک بار بازی کنی و کسی نگه عطا کلا هیچی حالیش نیست؟
    کلا هیچی ازت توی تاریخ این بازی نیست!!!!بزار مرد باشی!!
    سنی ازت گذشته!توی این دژکوب خرید و فروش خلاف قوانینه حالا شما شاید تو خلاف قوانین یک کاری کنید اما هیچ وقت با این همه کاریم کردی به جایی نرسیدی و هیچی نشدی)))
    منم منم های g1یادته؟
    جنگ کوچیکی از اکانت خودت با 20kگرزی و 5kشوالیه اومد... یادته؟
    یادته که؟
    یادآوری کنم چکمه یونیک رو؟
    تاریخت به آی آر نمیخوره از اوجا برات بگم!کل پستات نگاه کن تا الان یه دونه همر زدی جایی؟فقط زدنت در رفتی خخخ

پ.ن:خدایا چرا بعضی از آدم هارو آفریدی؟
    پ.ن2:هرکسی گنده میاد معلومه آخرش چی میشه!ما اهل گنده اومدن نیستیم فقط عمل میکنیم!!!!بگو کدوم اکانتی مرد باش نه یه ترسو!
    پ.ن3: بیشتر نمیگم کهولت سن دارید متاسفانه دوس ندارم خون کسی گردنم بیوف

باز هم سلام
    از قدیم گفتن زبان سرخ سر سبز را دهد بر باد
    آخه بچه نمیتونی ساکت بشینی و بازی کنی
    تو برو دفاع و کتیبه هات رو بفروش
    تو که بازیکن نیستی بنده خدا بزار یک عده بازیکن بازی بکنن
    ای وان یادت رفته با چادر در رفتی کسی نشناستت خخخخخخخخخخخخخخخخخ
    ای بابا من که حال سر و کله زدن باتو رو ندارم از بس که بی ارزشه حرفات
    خوبیش تو همینه که هنوز هم نمیفهمی از کجا میخوری خخخخخخخخخخخخخخخخ
    میدونی چرا چون طرز بازی من طوریه که کسانی که با من بازی کردن میفهمن کدوم اکانت مال منه
    توکه بازیکن نیستی روش بازی تشخیص بدی
    خوب برو یکم کری بخون که فکر کنن رقمی هستی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    بقول اسپارتان تو صفر مطلق هستنی هههههههههههههههههه
    بابا زیاد خندیدم خوب نیست
    خیر پیش
    عطا

راستی یه نیگاه به لیست اسطوره ها بنداز و زیپ بکش تا بیشتر پته تو رو رو آب نریختم و هرجا بودی من آمدم تو رفتی میتونی بگی چرا آخه عاقبتش رو میدونستی حالا هم عاقل باش و برو عزیز
    ویرایش توسط bide-vahshi : 01-27-2017 در ساعت 07:06 PM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم تعداد همرهایی بود که من پروندم!اونم دلیل این بود که همر ما خیلی زیاده و تارگت برای سایدمقابل زیاد بود و دفاع کردن سخت میشد!
    به این دلیل بود که ترجیح دادیم استفاده کنیم!و این که یکی گفت اکانت منچستر به چادر جماعت داده شده!

پ.ن:من با چادری جماعت حرفی ندارم!هروقت مشخص بود در خدمتم!
    پ.ن2:این سرور تا آخرش هستم و در خدمتم!ادعا داران سرور بعد نرمال که 18ام شروع میشه در خدمت هستیم اونجا هم!
    شمال شرق با دوستان رجیستر میکنیم!منتظر شما هستیم ببینیم اونجا هم حرفی دارید؟))یا مثل اینجا فقط گنده!

6. تشکر M3nTaL, kinG NE, Gajet تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, kinG NE, Gajet پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به حق چیز های ندیده

این دیگه چه مدل چیف کردنه؟

http://dejkoob.ir/ir/report...a2,24198ad5173

فیک تک هیرو هم میگن مد شده تو ش.غ

8. تشکر Gajet تشکر نمود
    پسندیدن Gajet پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سیا جان خوبی؟؟؟
    داداش شانس آوردین جلوزنه آی پی خورد وگرنه 100دف چیزی نبود که نشه ازش رد شد.اونایی که نشون دادی برا رد شدن از اینسرت احتمالی بود داداش.

10. تشکر M.HERO تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد نمایش پست ها
    سیا جان خوبی؟؟؟
    داداش شانس آوردین جلوزنه آی پی خورد وگرنه 100دف چیزی نبود که نشه ازش رد شد.اونایی که نشون دادی برا رد شدن از اینسرت احتمالی بود داداش.
    چاکرتم عشقی
    خوبی تو؟

اره مجی بهم گفت که داستان کلینر ای پی خورده ولی خب با اینحال دو نفری رو اک بودیم یه کله رف میزدیم و حواسمون به همه چی بود نمیزاشتیم همینجوری ده بپره همونجوری که راحت کپشو خالی کردیم در صورتی که کتیبه هم اونجا بود ولی ده کی دف هم نریختیم چون مشخص بود داستان چیه

اقا اینم از امروز صبح اول صبح
    بقول معروف صبحمون با شعار یا زهرا شروع کردیم

http://dejkoob.ir/ir/report/2427695ffe1

روز خوبی داشته باشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اومدن گفتن نگو فلان اکانت سایدت زدی دیوار میخواست بفروشه!!!
    10دفعه به یچه های ساید ما پیشنهاد خرید دادین ندادن تا این که یه مرتیکه اومده اکانتی که ول کرده رو ما گلدشو زدیم و روش وقت گذاشتیم و بابت اکانتش که رفت بهش گلد دادیم رو میفروشه به nwو حدود 1میلیون دفاعی روی همون اکانت بود
    واقعا سرور مزخرفی داره دسگه دژکوب هیچ لذتی نمیبینم اینجا!یه نفر مثل آقای پرشین میاد آخر سرور ها به دوتا از نوچه هاش پول میده میگه اکانت بخرید من رنک 1 شم خخخخ
    خوبه آقایون بشینید بازی کنید دیگه!به شخصه دارم فکر میکنم n1هم حذف کنم کلا برم
    دسگه یاn1آخرین سروز من اینجاست یا همون و کل شمال شرق که 40نفر هستند و تیم من هستند رو همه رو میبرم حذف
    پ.ن:هیچ رسیدگی توی سرور هاتون ندارید!زیدید خرید و فروش ممنوعه هم خریدار بن باید شه هم فروشنده!اینجا اصلا هیچی نمیشه!فقط خاله بازی شده!
    مدیریت ضعیف و مولتی هانتر ضعیف

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام خدمت دوستان محترم و دوستان ... :دی

اقا امروز نصف شب بچه ها ان دبلیو اسکات میکشن و دیوار میشن اینجوری

1.jpg

بعد سریع اتک میزارن و سه ساعت بعد لند میشه ولی اینجوری

2.jpg

شما که از پاکبازان عالمی چجوری بدون هیچ اطلاعاتی همر لانچ میکنی و دقیقا دارتت میخوره وسط هدف؟
    اینا به کنار چجوری این وسط 300 کی دف کم میشه و دقیقا میزان دف به همون عدد دلخواه شما میرسه که کل همر خفت شه؟

اصا اینارو ولش کن زشته اینجا بنویسیم همه بخونن میریم تو پروفایل ادامشو مینویسیم که لااقل فقط بچه های سرور بخونن :دی

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین