صفحه 132 از 139 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabr نمایش پست ها
    اقا یه15 ک کاتامونده رودستم با5ک رم

من میگم بزنیم یه چوب بیاریم پایین به یاد سرور2

سلام

شهاب جان

دادا جوری بزن تا سرور بعدی جاش بمونه

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blueboy نمایش پست ها
    اینم همرای ترشی شده ما

http://www.xum.ir/image/bezx

اینم همر ترشی نشدمون بود

http://www.xum.ir/image/bezj

امیررضا حیف به این همر که زدی به عمارت دانش :d

من وقتی عمارت دانش میبینم خندم میگیره:d

لوووووووووووووووووووووول

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

3. تشکر BlueBoy تشکر نمود
    پسندیدن BlueBoy پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تبریک به شمال غرب برای خوب بازی کردن و بردن بازی...
    و دوما لطفا یکی از بچه ها بیاد کل سرور رو از کتیبه ها به اینور و اشتباهاتی که توی جنوب شرق رخ داد رو بگه ٬ میدونم زمانتون رو میگیره اما لطفا انجام بدید.

محمد امین ۲۲

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadamin22 نمایش پست ها
    سلام
    و دوما لطفا یکی از بچه ها بیاد کل سرور رو از کتیبه ها به اینور و اشتباهاتی که توی جنوب شرق رخ داد رو بگه ٬ میدونم زمانتون رو میگیره اما لطفا انجام بدید.

محمد امین ۲۲
    فقط توی جنوب شرق البته این اشتباهات نبوده تو شمال غربم هم خیلی ها رفتن هم خیلی ها اشتباه کردن این مسئله تو هردو ساید بوده
    لطفا ثبت نام کنید.

(خلیج پارسی)

S L I T H E R E E N

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _Slithereen_ نمایش پست ها
    فقط توی جنوب شرق البته این اشتباهات نبوده تو شمال غربم هم خیلی ها رفتن هم خیلی ها اشتباه کردن این مسئله تو هردو ساید بوده
    حالا مثلا شما چند تا از اشتباهات رو بگید ٬ بالاخص اون زمانی که بنده لیدر بودم ٬ آخر هر سرور من این سوالو میپرسم تا دفعه بعد تکرار نشه !!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadamin22 نمایش پست ها
    سلام

محمد امین ۲۲
    درسته که ما 6 تا جنگ اموز داشتیم اما کارمون با 2تا جنگ اموز هم راه میفتاد منظورم اینه که اگر یک دونه جنگ اموز کوچیک میزدین از ما الان همه همراتون 20 کی کاتا بود
    واسه یه پلنر راحترین حالت واسه پلن ریختن اینه که تارگت زیاد داشته باشه . خیلی راحت میتونستین یدونه جنگ اموز یا حتی 2تا از ما بزنید

این اولین و بزرگترین اشتباهتون بود

با وجود این همه همری که اینور بود میتونستین چندتاشو چیف کنید

البته ما هم بیدی نیستیم که با این بادا بلرزیم اما حداقل باید سعی میکردین کمترین تاثیری که داشت این بود که مجبور میشدیم چنج کپ کنیم واسه چند نفری
    این دومیش

توی کل ساید یه چکمه سوار نداشتین که اذیت کنه مارو

همین یه هفته پیش روی خرمدین یه فیک چیف مشکوک اومد مجبور شدیم 800 کی دفاع از واندر بک کنیم اگه این کار روی چند نفر و چندین بار در روز انجام میشد تمرکز بازیمون رو از دست میدادیم

اون همرای کوچیک تاثیری روی واندر ما نداشت میتونستی ازش برای پلن های دیگه استفاده کنید

چندتا نکته هم هست که اخر سرور میگم که چجوری میتونستین واندر مارو با کمترین تلفات فلج کنید

8. پسندیدن Man.j پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy نمایش پست ها
    درسته که ما 6 تا جنگ اموز داشتیم اما کارمون با 2تا جنگ اموز هم راه میفتاد منظورم اینه که اگر یک دونه جنگ اموز کوچیک میزدین از ما الان همه همراتون 20 کی کاتا بود
    واسه یه پلنر راحترین حالت واسه پلن ریختن اینه که تارگت زیاد داشته باشه . خیلی راحت میتونستین یدونه جنگ اموز یا حتی 2تا از ما بزنید

این اولین و بزرگترین اشتباهتون بود

با وجود این همه همری که اینور بود میتونستین چندتاشو چیف کنید

البته ما هم بیدی نیستیم که با این بادا بلرزیم اما حداقل باید سعی میکردین کمترین تاثیری که داشت این بود که مجبور میشدیم چنج کپ کنیم واسه چند نفری
    این دومیش

توی کل ساید یه چکمه سوار نداشتین که اذیت کنه مارو

همین یه هفته پیش روی خرمدین یه فیک چیف مشکوک اومد مجبور شدیم 800 کی دفاع از واندر بک کنیم اگه این کار روی چند نفر و چندین بار در روز انجام میشد تمرکز بازیمون رو از دست میدادیم

اون همرای کوچیک تاثیری روی واندر ما نداشت میتونستی ازش برای پلن های دیگه استفاده کنید

چندتا نکته هم هست که اخر سرور میگم که چجوری میتونستین واندر مارو با کمترین تلفات فلج کنید
    تو که سربازی بودی اومدن رو 4 تا همر man.j و 2سری بدفرم دیوار شدن
    1534443 پوینت دفاعش هست حداقل 1/4 ماله اون موقع بود کلی کاتا دیوارشد !! همرهایی که کوچیک بود خورد به ما ناقص شدن سر این قضیه
    نمیدونستن دفاع شخصیش چه قدره تازه کلی هم ما جمع و جور کردین دادیم بهش

پی نوشت : این پلنرتون کی بود حمله های رو واندر و استحکام و داده بود ؟؟
    به خصوص این :
    فکر نکم جاسوسی هم کرده بودید رفتید تو دیوار

http://upload7.ir/imgs/2014-11/27497304208559365560.png

10. پسندیدن shahabr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط XSAYARSHAH نمایش پست ها
    تو که سربازی بودی اومدن رو 4 تا همر man.j و 2سری بدفرم دیوار شدن
    1534443 پوینت دفاعش هست حداقل 1/4 ماله اون موقع بود کلی کاتا دیوارشد !! همرهایی که کوچیک بود خورد به ما ناقص شدن سر این قضیه
    نمیدونستن دفاع شخصیش چه قدره تازه کلی هم ما جمع و جور کردین دادیم بهش

پی نوشت : این پلنرتون کی بود حمله های رو واندر و استحکام و داده بود ؟؟
    به خصوص این :
    فکر نکم جاسوسی هم کرده بودید رفتید تو دیوار

http://upload7.ir/imgs/2014-11/27497304208559365560.png
    پلنر رضا حمید و مجید بودن.
    بعد یه قضیه ای هست شما دارید مسائل رو از بالا و از دید خودتون نگاه میکنید.
    حالا سر فرصت یه پست طولانی میزارم شرایط اینور رو توضیح میدم بهتون.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    آقا کسی پیدا نشد امیرو بزنه؟

پیشاپیش تبریک میگم به امیر و علی و نگار و بقیه هولدرا که زحمت کشیدن
    و همچنین تشکر ویژه از خودم به خاطر اینکه به خواهش و تمنا های امیر پاسخ مثبت دادم و نزدم واندرش رو

اگه اوضاع به همین منوال باشه شک دارم واندر دوم رو هم se صد کنه

- - - Updated - - -

در مورد بازی هم ،همونطور که گفتم قبلا ،برد ما زمانی رقم خورد که nima.gh حذف کرد،جدا از قدرت فوق العاده ی اکانتش ،اصل موضوع این بود که بعد اون همه بچه های NE هم رفتن
    بعدشم SW

این که فکر کنیم SE به تنهایی میتونست از پس NW بر بیاد خیلی خوشبینی بود

نه به خاطر ضعفشون که به خاطر تعداد کمشون

وگر نه چند بار تو همین یه ماه پیش ثابت کردن که لیاقت برد داشتن ،البته با بازیکن های بیشتر

از نظر من بازی تموم شده و واندر دوم یا سوم پشیزی ارزش نداره

هر چند نمیذاریم راحت کسی 100 کنه اونم

Man.j

13. تشکر BlueBoy تشکر نمود
    پسندیدن BlueBoy, XSAYARSHAH پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب بزارید من شرایط اینور رو یکم شرح بدم از وقتی اومدم!
    وقتی که اومدم اینجا یه چند نفری بودن که کتیبه اصلا نمیچرخوندن پس باید اول حداکثر استفاده از دو تا جنگ بزرگمون میشد. پس فورا شروع کردیم به چرخوندن اونا. ما داشتیم فک میکردیم چجوری بزنیم به جنگ آموزتون که حمید از اکانت لردحمید با لئو شما یه آتش بس سه ماهه بستن! درسته فوایدی داشت اما به نظر من باید یه همچین آتش بسی ایجاد میشد اما نه به مدت سه ماه!!! باید یک ماه یا ۱۵ روز بود که ما دفمون یکم تجدید بشه. اما ما توی عمل انجام شده قرار گرفتیم و اگه با رفتاراتمون همین چهار تا پلیر رو هم از دست میدادیم اونوقت که دیگه هیچی!!!
    خلاصه ما کار کردیم رو دفمون تو این چند ماه باقی مونده که مثلا اکانت تحسین دفشو از بیست کیلو رسوندم به ۸۰۰ کیلو! که میشه گفت اون زمان دف شناورمون بود که مجید NoGame هم رو همین ۸۰۰ ک مانور میداد :دی
    بعد این قضایا زمان واندرا شد. با توجه به تعداد بالای WW های شما ما احتمال پخش دف شما رو دادیم و همر های سبک و تعداد بالا رو در درجه اول گذاشتیم اما انصافا بگم که از دف شما شکه شدیم٬ پیش بینی ما اینقدر دف برای روی واندر شما نبود. که آفرین میگم بهتون.
    و این شد که ما چون میخوایم تک واندر بریم بالا و دف زیادی که داشتیم یا مرتاض باید میبردیم رو واندر یا راز معماری یونیک٬ که با توجه به ناتارای دست دلباز این سرور گفتیم رو واندر رعد بزنیم برای تعمین کراپ و یونیک معماری ببریم رو واندر٬ که پلن ریختیم برای این کار که خداوکیلی پلن تمیزی هم بود و راحت میشد راز یونیکو آورد اما فیک ها بد رفتن ٬ خیلی بد رفتن ٬ خیلی خیلی بد رفتن :دی ( مثلا اکانت توما :دی). که اونم با این اوصاف همکاری ناکام موند.
    بعد این قضایا دیگه لیدری رو رضا به عهده گرفت٬ یکی از کارایی که من مخالفش بودم ٬ و متاسفانه اصلا نفهمیدم که میخوان چیکار کنن زدن واندر تری دات بود.
    باید میزاشتن شما دو واندره بالا بیاید که باز احتمال پخش دف باشه روی واندراتون که اینم انجام نشد.
    و یکی دیگه از اشتباهات این بود که رضا میخواست بزاره واندر بلوبوی بشه ۹۵ بعد بزنه بهش ( :دی ) که سر لول ۸۸ بود که من گفتم برم یه سری بزنم ٬ اوضاع رو دیدم و اول اتکی از همر پیشرو که لو رفته بود رو زدم بهتون اما آمار دفتون دست من نبود و کسی هم خبر نداشت. که ما همر حمید رو اون موقع که راز معماری فعال نبوده بزنیم با پیشرو ۱۲۱ و ما با این دید که دف شما کم هست اونو زدیم که قبول میکنم اشتباه از من بود.
    و بعد توی لول ۹۸ ٬ ۹۹ بودی که بچه ها فیک هارو شبی که واندرت داشت ۹۸ میشد داده بودن روی معماری منحصرت ٬ و ساعت سه ظهر لند میشد روش ٬ به نظر من یکی از اشتباهات بچه ها هم این بود که شب ساعت ۱۲ ریل ها رو دادن به واندر ٬ به نظر من باید اجازه میدادن پنج دقیقه قبل لند فیک ها رو منحصر میدادن روی واندر که دف شما توی رفت و آمد بین منحصر و واندر کم بشه و این اثر یونیک معماریو تا حدی خنثی کنه و اینکه زمزمه هایی میشد از زدن واندرتون توسط خودی! که ما این رو هم سیاست کار خودمون قرار داده بودیم و بر گردید صفحات ۶۰ تا ۸۰ اکثر صحبت های ما میخواد که یه جوری تفرقه بندازه.
    دیگه خودم از نوشتن خسته شدم.
    خلاصه کار اینه که شما بهتر کار کردید دیگــــــــه!!! و تبریک و خسته نباشید میگم برای بار چندم
    محمد امین ۲۲
    طولانی ترین پست فروم :دی

صفحه 132 از 139 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین