صفحه 84 از 139 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط G0D نمایش پست ها
    http://0up.ir/do.php?imgf=a-ali-ar.png
    یک نگاه به عکس زیر بیندازید لطفا . کلی گشتم پیداش کردم ! این ده همون ده نیست ؟! نکنه می خوای بگی الان اسمشو عوض کردن ؟! از خوده شهاب بپرسین بهتون میگه همونه یا نه . ضمنا فاصله این ده تا فیدر و کپ اکانت Justfriend حدودا با تجار توتن میشه نزدیکه 30 ساعت اگه اشتباه نکنم ! حالا چرا بحث زمان و فاصله رو پیش کشیدم ؟ چون اگه شما تو نان کپت نیرو بسازی بعد پارکشون کنی عملا گزینه غارت میره کنار و میمونه پوش به دهکده ی مورد نظر که با توجه به مدت زمان طولانی بین دهکده ها امکانش نیست . اگه غارت نکنه پوش هم نشه چجوری قراره سربازخونه و اصطبلشو شارژ کنه ؟ حالا بزرگاش به کنار :|
    بازم یا بودن چندهفته و ... میشه ساخت درضمن نمیدونم نگاه کردی یانه ولی دورورشم دهکده داره جاستفرند و چندتا اکانت خوب هم هست که می تونه از اونا کمک بگیره حالا من نمیدونم چه جوری ارسال کرده این نیرو هارو ولی فکر نمی کنم خسارتی دیده باشه ولی با توجه به 6-7تا اکانت دورو برش نباید گرفتن گندم سخت باشه اگر کمکش کنن
    لطفا ثبت نام کنید.

(خلیج پارسی)

S L I T H E R E E N

2. پسندیدن parsa_danger پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نخیر دوست عزیز حدس شما صحیح نیست ! اتک از اکانت siko لانچ شده بود و کلی هم تلفات گرفت از ما !
    لینکی چیزی بزارید ببینیم
    No Game

4. تشکر parsa_danger تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://0up.ir/do.php?imgf=a-ali-ar.png یک نگاه به عکس زیر بیندازید لطفا . کلی گشتم پیداش کردم ! این ده همون ده نیست ؟! نکنه می خوای بگی الان اسمشو عوض کردن ؟! از خوده شهاب بپرسین بهتون میگه همونه یا نه . ضمنا فاصله این ده تا فیدر و کپ اکانت Justfriend حدودا با تجار توتن میشه نزدیکه 30 ساعت اگه اشتباه نکنم ! حالا چرا بحث زمان و فاصله رو پیش کشیدم ؟ چون اگه شما تو نان کپت نیرو بسازی بعد پارکشون کنی عملا گزینه غارت میره کنار و میمونه پوش به دهکده ی مورد نظر که با توجه به مدت زمان طولانی بین دهکده ها امکانش نیست . اگه غارت نکنه پوش هم نشه چجوری قراره سربازخونه و اصطبلشو شارژ کنه ؟ حالا بزرگاش به کنار :|
    سلام مجدد نه داداش خیلی چیزا رو حذف میکنید ببینید او تو کپش یه مرتاض کوچیک داره پس مصرفش الان نصفه این یک مورد بعد اطراف اون پر دهکده ناتار هست و جالبش اینه جز خودش کسی نیست اونا رو غارت کنه اون زیاد مشکل نداره با گندمش چون اطرافش پر از بازیکن های خودش هست در مورد ساخت سرباز خونه فیدر داره نقش بسزاریی داره اینا میتونه تعدیل بزنه مثلا من خودم همیشه آهن اضافه میارم همش رو انتقال میدم به کپم و یه تعدیل میزنم و استفاده میکننم همیشه منابعی وجود داره که اضافه میمونه راستی ممنون از این بحث که واقعا یه حالی از فروم عوض کرد از کل کل های بی هوده بحث دژکوبی به آدم میچسبه
    ویرایش توسط No Game : 08-30-2014 در ساعت 10:10 AM
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://www.dejkoob.ir/ir/report/1063407ea1b

خودم هفته پیش نبودم چندتارو پیدا نکردم!
    لطفا ثبت نام کنید.

(خلیج پارسی)

S L I T H E R E E N

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام مجدد نه داداش خیلی چیزا رو حذف میکنید ببینید او تو کپش یه مرتاض کوچیک داره پس مصرفش الان نصفه این یک مورد بعد اطراف اون پر دهکده ناتار هست و جالبش اینه جز خودش کسی نیست اونا رو غارت کنه اون زیاد مشکل نداره با گندمش چون اطرافش پر از بازیکن های خودش هست در مورد ساخت سرباز خونه فیدر داره نقش بسزاریی داره اینا میتونه تعدیل بزنه مثلا من خودم همیشه آهن اضافه میارم همش رو انتقال میدم به کپم و یه تعدیل میزنم و استفاده میکننم همیشه منابعی وجود داره که اضافه میمونه راستی ممنون از این بحث که واقعا یه حالی از فروم عوض کرد از کل کل های بی هوده بحث دژکوبی به آدم میچسبه
    !!! بحث بیهوده ! شما داری کشش میدیدی ها . عاقا نگا کن ! این کپ داره با تولید ملیاردی اصن ! مولتی اکانت داره با کپ لول بالا اما اینا همش یه چیزی نان کپش که 30 ساعت فاصله داره 1 چیز دیگس ! ناتار هایی هم که اطراف کپش هست واسه کپ و فیدرای کنار کپشه . در مورد اون 2 تا دهکده ای هم که کنار نان کپشه بگم اونا نیرو نداره و فقط چند تا کاتا داره ظاهرا واسه تخریب ساختمونای خودیه ! در مورد این هم که گفتن ممکنه از اکانت دیگه ای پوش بشه بگم که هر فیدر متوسط تولید روزانه رو هم حدودا 1344000 هستش . واسه 1 هفته ساخت نیرو ۱۷٬۲۹۲٬۹۱۸ منبع لازمه پس نزدیکه 15 فیدر می خوایم واسه پوش .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

!!! بحث بیهوده ! شما داری کشش میدیدی ها . عاقا نگا کن ! این کپ داره با تولید ملیاردی اصن ! مولتی اکانت داره با کپ لول بالا اما اینا همش یه چیزی نان کپش که 30 ساعت فاصله داره 1 چیز دیگس ! ناتار هایی هم که اطراف کپش هست واسه کپ و فیدرای کنار کپشه . در مورد اون 2 تا دهکده ای هم که کنار نان کپشه بگم اونا نیرو نداره و فقط چند تا کاتا داره ظاهرا واسه تخریب ساختمونای خودیه ! در مورد این هم که گفتن ممکنه از اکانت دیگه ای پوش بشه بگم که هر فیدر متوسط تولید روزانه رو هم حدودا 1344000 هستش . واسه 1 هفته ساخت نیرو ۱۷٬۲۹۲٬۹۱۸ منبع لازمه پس نزدیکه 15 فیدر می خوایم واسه پوش .
    خب داداش من یه ترفند هایی برای ارسال منابع هست حتی اگه سیستم نزاره
    خب ما با فیدرش کار نداریم که
    بحث ما رو کپش بود
    و اون دهایی نزدیکش که در مدود 70 و -10 هست

کلا من معتقدم چه جاست فرند چه خودم و چه شما
    باید اینو قبول کنیم منفی بودن حداقل تو این سرور ها معنی نداره
    اینو قبول کن
    No Game

9. تشکر parsa_danger تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا یعنی چی ip من برای پسرخالم میخوام بفرستم میگه IP همینا یعنی چی؟

11. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_danger نمایش پست ها
    اقا یعنی چی ip من برای پسرخالم میخوام بفرستم میگه IP همینا یعنی چی؟
    چی؟
    منظورت اینه که ای پیت چیه؟
    ساده ترینش اینه که تو گوگل سرچ کنی:what's my ipای پیتو میده
    یا وارد این سایت بشیhttp://www.whatismyip.com/
    یه ای پی ادرس بهت میده.

13. نپسندیدن parsa_danger نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه بد گفتم گفتم وقتی میخوام منابع برای پسرخالم بفرستم یه چیزی درباره این کاربر با IP شما وارد شده نمی توانید منابع بفرستید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_danger نمایش پست ها
    نه بد گفتم گفتم وقتی میخوام منابع برای پسرخالم بفرستم یه چیزی درباره این کاربر با IP شما وارد شده نمی توانید منابع بفرستید
    اگر از یه کامپیوتر استفاده میکنی که برداشته نمیشه از یه اینترنت باشه بعد مدتی برداشته میشه

G0d(اسم اکانتتو میگی؟)درمورد فیدر های دوره دهکده بلو بوی چی؟ جز اون دوتا سفیرون و ووحید و ... اونجا دهکده دارن وکارسختی نیست گندم دادن
    لطفا ثبت نام کنید.

(خلیج پارسی)

S L I T H E R E E N

صفحه 84 از 139 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین