صفحه 51 از 139 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط •••3DOT••• نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان عزیز
    خوشبختانه من زیاد اهل فروم نیستم و طبق روال همه سرورها بیشتر ترجیح میدم وقتی که قرار هست برای دژکوب بزارم، بیشتر صرف اکانتم و گپ زدن با رفقا از طریق برنامه های صوتی قرار بدم.
    باز هم نمی دونم خوشبختانه یا متاسفانه به دلیل این چند روز تعطیلی و سر رفتن حوصله و کف کردن و ... اومدیم ببینیم فروم چه خبره که همین 2-3 صفحه آخر فروم رو که دیدیم، چشمتون روز بد نبینه، پشیمون شدم که چرا اصلا اومدم فروم!!!
    حوصله خوندن بیشتر مطالب رو نداشتم و همین 2-3 صفحه آخر برای درک عمق فاجعه کفایت می کنه، هر چند که در تماس های تلفنی که با بعضی از دوستان داشتم، صحبت هایی پیرامون این اوضاع درب و داغون شنیده بودم
    لازم دیدم که چند تا نکته رو هم به خودم و هم به بعضی از دوستان گرامی یاد آوری کنم

1. فکر کنم اکثرا فراموش کردیم که برای چی تو این سرور جمع شدیم؟؟؟
    "دژکوب بهانه با هم بودن"
    دلمون واسه رفیقامون، واسه شب بیداریامون، واسه گپ زدنامون، واسه میتینگامون، واسه همدلی و با هم بودنمون، واسه مافیا بازی کردنامون، واسه کل کلامون، و واسه هزار تا مورد دیگه که همشون به رفاقتمون وصل میشه تنگ شده بود
    واسه اینه که برگشتیم . . .
    متاسفانه هنوز اکثر دوستان متوجه نشدن که همه این بازی فقط عدده، عددهایی که هیچ جای دنیا به دردمون نمی خوره و با داشتن حتی بزرگ ترین عددها حتی 2 کیلو پیاز هم بهمون نمیدن
    من نمیدونم چرا از افتخارات سرور 2 فقط دارید بحث عدد و رقم و کپ و نان کپ و کتیبه می کنید؟؟؟
    یعنی تو سرور 2 همه ما یک سال و اندی زمان و وقت و هزینه گذاشتیم که 4 تا عدد به درد نخور به آلبوم افتخاراتمون اضافه بشه؟؟؟
    نــــــــــــــــــــــه، چیزی که تو سرور 2 پیدا کردیم رفاقتا بود
    متاسفم که هنوز بعضی از رفقا هنوز متوجه این موضوع نشدن و هنوز دنبال عدد و رقم هستن
    باشد که رستگار شویم . . .

2. دوست عزیز
    منصور جان
    جناب Man.j عزیز
    من و شما قبلا با هم سر موضوع و اختلافی که بین شما و اکانت shoeib پیش اومده بود با هم صحبت کردیم
    از شما بعید هست که هنوز نتونستید حتی بعد از حذف شعیب با این موضوع کنار بیاید و مدام این موضوع رو تو فروم مطرح می کنید
    شعیب رفیق ما بود و با تماس من هم به این سرور اومده بود
    بحث اکانت شما و اکانت شعیب هم بر سر مشکلی بود که به هر دادگاه عادلی میرفتی، حق رو به شعیب میداد
    ما هم صحبتی که از خونه دوست عزیزمون امید با شما انجام دادیم، همین بود که بی خیال این بحث و کشمکش بشید و به شما گفتیم که شما خیالت راحت و قول شرف میدیم که تهدیدی از جانب شعیب برای شما وجود نداشته باشه
    اینو هم گفتیم که اگر شعیب رو بزنی، قشنگ دقت کن، نگفتیم به خاطر این تهدیداتت، گفتیم که اگر شعیب رو بزنی، ما هم می زنیم
    همین
    وگرنه من با شما نه پدر کشتگی دارم نه خصومتی
    پس بهتره این موضوع هم همین جا تموم بشه

3. دوست عزیزم
    هادی جان
    LEO بزرگوار
    خودت میدونی که واسه چی تو این سرور موندم
    صرفا به خاطر شخص شما و رفاقتمون
    پس یه خواهش کوچیک ازت دارم، یه مقدار از کل کل های بیهوده دست بکش و با دوست و دشمن انقدر تند صحبت نکن
    در جریان همه فشارها و زحمت هات بودم، ولی یه کم نرم تر با همه بچه ها برخورد کن

- شرمنده سر همتون رو درد آوردم
    - دوستان نگران 200 - 55 هم نباشن، به ناتار میزنم، رو هم سایدی هرگز
    - حضور دوست عزیزمون شایان شانگفی رو هم به فال نیک میگیریم و خیر مقدم میگم خدمتشون
    - فعلا موقعیت اکانتمون "تو فکر حذف اکانت . . ." هست، باشد که رستگار شویم

M E H D I
    Sniper

مشکل یه ذره پیچیده تره مهدی
    مشکل من با شعیب چند روز بعدش به دوستی تبدیل شد ،تا جایی که کاتاهاش رو تو ده من پارک میکرد

خیلی راحته برای من ژست بگیرم و بگم بزرگترین همر های سرور مال منه پس فلان چیز حق منه،فلانی رو میزنم ، کسی هیچ کاری نمیتونه بکنه
    من آخرش فلانی رو میزنم چون خیلی خودشو میگیره و ......

نه بابا از این خبرام نیست. نه به این راحتی میشه کسی مثل من رو از مپ پاک کرد، نه من اینقدر نوبم که هم اتحادی هامو با همین ده بیست تا نیروی هجومی م بزنم

اما بهم برمیخوره وقتی میشنوم هادی میگه من نذاشتم بزننت وگرنه صافت میکردن تو هم هیچ کاری نمیتانستی بکنی
    خودت فکرشو بکن همچین حرفی از لیدر کل سایدت بشنوی

این رسما توهینه
    حتی اگه شما توان این کارو داشته باشین شنیدن این جمله ها از این شخص بزرگترین توهینه

آره حرفت درسته برای من هم همون موقع حل شد ،اما بعد اون ماجرا چه خبر داشته باشی چه نه، اینقد بازگو شده و به شکل های مختلف فشار های گوناگون روی ما اومده که رسما ما قرنطینه شدیم
    حتی دفاعی که خودمون ساختیم تو یکی از دف سازامون از ده ما بک شده و پسورد اکانت عوض شده!!! کی ؟؟؟ دقیقا موقعی که در به در دنبال دفاعی بودیم واسه دفاع از جنگ کوچیک

خوب این غرض ورزی نیست پس چیه؟!

این قضیه ها نباید اینجا حل بشه. چون نمیتونیم رک حرف بزنیم. اینجا فقط شعار داده میشه و هرکسی میخواد حقانیت خودشو ثابت کنه

من هادی رو دوست دارم . بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی.همزبونمه. همشهریمه. با حاله .مشتیه
    منم به خاطر امیرو هادی بازی رو ادامه دادم و حذف کردم

اما نمیخواد بفهمه که راه رایزنی با من ،تهدید نیست
    نمیخواد بفهمه که به قدرت من باید افتخار کنه و بگه ما تو شمال غرب یه رومن داریم بدون چکمه رنک یک غارتو گرفته
    یه رومن داریم که از بزرگترین همر توتنمون 30% بزرگتره
    من تهدید تو رو همون روز اول چال کردم ، از این رفتار هادی ناراحتم از این سریالی که تمومش نمیکنه

من راهمو دارم میرم. چه سنگی جلو پام باشه چه نباشه.اما میشد دوستانه این راهو رفت.

Man.j

2. پسندیدن _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ino dige injuri minvisam khaste shodam az farsi

shangfeye bozorg

labod shoma bazikone khubi hastin
    man kuchikie shoma ro naakaram o eftekhare ashnaei ba shoma ro nadashtam

amma az yek chiz motmaennam
    nima.gh vaghti hazf kard NW bazio bord, va fek nemikonam budane shoma ham az avvale bazi moadelato ziad taghir midad

NW in server ajib ghavi bud

taze kheiliamunma hazf kardan

in bazi az avval shatranje yek nafare nabud
    bazie khube NW be moroor yek tarafash kard

ino az man dashte bashid

mokhles

Man.j

4. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game, _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    مشکل یه ذره پیچیده تره مهدی
    مشکل من با شعیب چند روز بعدش به دوستی تبدیل شد ،تا جایی که کاتاهاش رو تو ده من پارک میکرد

خیلی راحته برای من ژست بگیرم و بگم بزرگترین همر های سرور مال منه پس فلان چیز حق منه،فلانی رو میزنم ، کسی هیچ کاری نمیتونه بکنه
    من آخرش فلانی رو میزنم چون خیلی خودشو میگیره و ......

نه بابا از این خبرام نیست. نه به این راحتی میشه کسی مثل من رو از مپ پاک کرد، نه من اینقدر نوبم که هم اتحادی هامو با همین ده بیست تا نیروی هجومی م بزنم

اما بهم برمیخوره وقتی میشنوم هادی میگه من نذاشتم بزننت وگرنه صافت میکردن تو هم هیچ کاری نمیتانستی بکنی
    خودت فکرشو بکن همچین حرفی از لیدر کل سایدت بشنوی

این رسما توهینه
    حتی اگه شما توان این کارو داشته باشین شنیدن این جمله ها از این شخص بزرگترین توهینه

آره حرفت درسته برای من هم همون موقع حل شد ،اما بعد اون ماجرا چه خبر داشته باشی چه نه، اینقد بازگو شده و به شکل های مختلف فشار های گوناگون روی ما اومده که رسما ما قرنطینه شدیم
    حتی دفاعی که خودمون ساختیم تو یکی از دف سازامون از ده ما بک شده و پسورد اکانت عوض شده!!! کی ؟؟؟ دقیقا موقعی که در به در دنبال دفاعی بودیم واسه دفاع از جنگ کوچیک

خوب این غرض ورزی نیست پس چیه؟!

این قضیه ها نباید اینجا حل بشه. چون نمیتونیم رک حرف بزنیم. اینجا فقط شعار داده میشه و هرکسی میخواد حقانیت خودشو ثابت کنه

من هادی رو دوست دارم . بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی.همزبونمه. همشهریمه. با حاله .مشتیه
    منم به خاطر امیرو هادی بازی رو ادامه دادم و حذف کردم

اما نمیخواد بفهمه که راه رایزنی با من ،تهدید نیست
    نمیخواد بفهمه که به قدرت من باید افتخار کنه و بگه ما تو شمال غرب یه رومن داریم بدون چکمه رنک یک غارتو گرفته
    یه رومن داریم که از بزرگترین همر توتنمون 30% بزرگتره
    من تهدید تو رو همون روز اول چال کردم ، از این رفتار هادی ناراحتم از این سریالی که تمومش نمیکنه

من راهمو دارم میرم. چه سنگی جلو پام باشه چه نباشه.اما میشد دوستانه این راهو رفت.

Man.j
    اگه دفاعی بک شد باید میشد تا یکی مثل خانم فلان بدونو اگه الان داره تو ایران دژکوب بازی میکنه به خاطر منو عرفانه ....اگه دفاعی بک شد بخاطر اینکه بدونو اکانتی که منبهش گفتم بساز گلدشو من دادم کپشو من گفتم کجا بگیر بنده از اون اکانت سهم دارم حالا بدن بعضی ها اومدن گفتن گلد فلانی رو پس بده بمونه اکانتی که 1 ماه فیدر من تجارش روش بود تا شد اکانت....مثلا دفاع یا اکانت نیست کل سرور میدونن من بالای یک میلون اون زمان دفاع شخصی داشتم مسله این بود که داشت به شعورم توهین میشد .... اره عزیزم من نزاشتم بزننت جون منم دوست داشتم انشالا حرف امیر قبول داری ازش بپرس که اگه میخواستن بزن میتونستن یا نه ...... منم یه زمانی جون سرور 8 رانذ یک یک اکانت بود نظم نظام سرور زو بهم ریخته بود تو سرور های 3.6 متل یو غرور از سرو پاش بالا میرفت دو تا همر داشت که اسایش رو از سرور گرفته بود از صفر کردن کپ های مهم گرفته تا دیوار کردین یک میلون همر sw خفت های بالای 100 کی گندم با انبار غذای 400 کی 700 کی منفی بود گنده بی چون چرا سرور شد وقت میگفتن هادی لی همر بنلد کرده 4 ستون سرور مریزید وای اخرش چی شد 3تا همر رو گپش بلنذ شد کپ پر پر شد ونچبود که فهمیدم راوی رو با غرور نمیشه بازی کرد حتی هادی لئو هم میخوره من اگه نذاشتم بزنن دلیلش این بئذ یه پلیر خوب رو از ذست میدادم و بعضی ار پلیر هام صذمه میدین پس صلاح ربع رو در نظرکرفتم .....اینجا تروینه لنتی خبر ک بسی یست وقتی هادی لئو میخوره شما که جای خود دارین ..... به بازیتون ادمه بذید تا وقت تا وقتی من هسم هیج تفاقی نیفته وکلیه همر ها زوی دششنان لاتح مچه اگه غلط چرت برت داسا به بزرکی خ.ودتون ببخشیت که خیلی مستم

6. پسندیدن shahabr پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO نمایش پست ها
    اگه دفاعی بک شد باید میشد تا یکی مثل خانم فلان بدونو اگه الان داره تو ایران دژکوب بازی میکنه به خاطر منو عرفانه ....اگه دفاعی بک شد بخاطر اینکه بدونو اکانتی که منبهش گفتم بساز گلدشو من دادم کپشو من گفتم کجا بگیر بنده از اون اکانت سهم دارم حالا بدن بعضی ها اومدن گفتن گلد فلانی رو پس بده بمونه اکانتی که 1 ماه فیدر من تجارش روش بود تا شد اکانت....مثلا دفاع یا اکانت نیست کل سرور میدونن من بالای یک میلون اون زمان دفاع شخصی داشتم مسله این بود که داشت به شعورم توهین میشد .... اره عزیزم من نزاشتم بزننت جون منم دوست داشتم انشالا حرف امیر قبول داری ازش بپرس که اگه میخواستن بزن میتونستن یا نه ...... منم یه زمانی جون سرور 8 رانذ یک یک اکانت بود نظم نظام سرور زو بهم ریخته بود تو سرور های 3.6 متل یو غرور از سرو پاش بالا میرفت دو تا همر داشت که اسایش رو از سرور گرفته بود از صفر کردن کپ های مهم گرفته تا دیوار کردین یک میلون همر sw خفت های بالای 100 کی گندم با انبار غذای 400 کی 700 کی منفی بود گنده بی چون چرا سرور شد وقت میگفتن هادی لی همر بنلد کرده 4 ستون سرور مریزید وای اخرش چی شد 3تا همر رو گپش بلنذ شد کپ پر پر شد ونچبود که فهمیدم راوی رو با غرور نمیشه بازی کرد حتی هادی لئو هم میخوره من اگه نذاشتم بزنن دلیلش این بئذ یه پلیر خوب رو از ذست میدادم و بعضی ار پلیر هام صذمه میدین پس صلاح ربع رو در نظرکرفتم .....اینجا تروینه لنتی خبر ک بسی یست وقتی هادی لئو میخوره شما که جای خود دارین ..... به بازیتون ادمه بذید تا وقت تا وقتی من هسم هیج تفاقی نیفته وکلیه همر ها زوی دششنان لاتح مچه اگه غلط چرت برت داسا به بزرکی خ.ودتون ببخشیت که خیلی مستم

نوش

تو حالت مستیت هم داری منو میترسونی مریضی تو
    اون خانوم اینقدر خوب بازی میکنه که برای از دست دادنش اینقدر ناراحت شدی که کارایی کردی که در شان لیدر نیست،طبیعیه.

بهترین دوالیه که دژکوب به خودش دیده
    کم زحمت نکشید واسه لیو
    جای تشکرته؟!

موفق وپیروز باشی
    اینجا چیزی حل نمیشه

Man.j

8. پسندیدن shahabr, _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    نوش

تو حالت مستیت هم داری منو میترسونی مریضی تو
    اون خانوم اینقدر خوب بازی میکنه که برای از دست دادنش اینقدر ناراحت شدی که کارایی کردی که در شان لیدر نیست،طبیعیه.

بهترین دوالیه که دژکوب به خودش دیده
    کم زحمت نکشید واسه لیو
    جای تشکرته؟!

موفق وپیروز باشی
    اینجا چیزی حل نمیشه

Man.j
    در زحمت کسیذنش وحرفی بازی کردتش هیج دختری در ایران در این حد نیست ولی بعد حریان acc sms دیگه جای تو دژکوب ایران نداشت من پرو بالاش دادم عرفان واسش جلوی خیلی ها اسیستاد این مزد زحمات های ما نبود شما از همچیز خبر ندارید

hadi-system

in skype

منه کاری داشتی در خدمتم
    ویرایش توسط LEO : 08-01-2014 در ساعت 07:21 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستـان

این بار بدون نقل قول دارم پست میذارم که سو تفاهم نشه.

متاسفانه آقا هادی فقط دوست دارن دیگران رو تخریب و تحقیر کنن و توی 5-6 سالی که توی فروم پست های ایشون رو دنبال میکنم غیر از این نبوده ، به هرحال هر کسی یه مدل شخصیتی داره ، آقا هادی من کاری به قدرت شمال غرب ،(نمیگم تری دات چون توی این سرور من آقا مازیار ، اردشیر خان ، مملی و آقا عرفان رو نمیبینم و با احترام به بفیه دوستانی که دارن بازی میکنن اینجا توی شمال غرب من برای این تری دات اصالتی قایل نییستم) توی این سرور ندارم، من بحثم چیز دیگه ایست.

ببینید دوستان عزیز از وقتی توی 3-4 روز منی که به قول دوستان افتخاراتم برای سرور 5 نروژ هست اومدم و فقط 3تا پست توی فروم گذاشتم ، بچه های جنوب شرق ، فقط اونهایی که به فروم دسترسی دارن هیجان، امید و انگیزه بسیاری پیدا کردن و توی بازی روی اکانتم بیشتر از 15 تا نامه اومده که یوزر و پسورد دادن که برم راهنماییشون کنم ، این خیلی خوبه که هیجان به منطقه برگشته و میبینید که یه واندر دیگه هم توسط جنوب شرق گرفته شد توی همین چند روز.

حالا برگردیم به اصل حرف های من توی این 3پست گذشته ، اول که کل کل توی فروم واسه تخریب شخصیت و بازی کسی نیست نه با کری خونی من سطح بازی دوستان شمال غرب میاد پایین و نه با تخریب من توسط دوستان شمالی سطح من میاد پایین اونایی که باید من و شما رو بشناسن به عقبه من و شما نگاه میکنن و تشخیص میدن.

دوم: اصل حرف من اینه که یه دوستی به نام آقا امید و تیمش که من نمیشناسمشون زحمت کشیدن این نسخه جدید دژکوب رو نوشتن که انصافا باگ خیلی خیلی خیلی کمی داره در حد صفر، متاسفانه اینقدر که دژکوب الکی داشتیم بازیکن قدیمی ها نمیان، حالا وظیفه شمایی که با تجربه اید و تیمی اومدین و من کم تجربه که چه بد چه خوب باشم یه سری آدم همیشه توی سرورهای سابق دنبال من میومدن جنوب شرق ثبت نام میکردن اینه که دست به دست هم بدیم و این سرور های اول ر به فکر برد و باخت نباشیمم حتی اگه از هم بدمون میاد تحمل کنیم همو و پخش شیم توی ساید های مختلف و سطح سرور رو ببریم بالا تا هم انگیزه بشه واسه تازه وارد ها که بازی از ما یاد بگیرن همم یواش یواش دوستان قدیمی بیان هم این که مایی که باتجربه ایم اگه باگی باشه بهتر میفهمیم به آقا امید و دوستاش میگیم برطرف میکنن این بنده خدا هم انگیزش بیشتر میشه امکاناتت سایتش رو میبره بالا خودش هم با بچه های قدیمی ارتباط برقرار میکنه و دوباره همه جمع میشن و مثلا سرور بعدی دوباره تری دات و والس و ایس ایگلس و..... شکل میگیره

اون موقع شما روزهای فرد همر اکانت من روو خفت کن، روز های زوج همم کپم رو صفر کن من هم جمعه به جمعه میام چکمه منحصرت رو بر میدارم میدم به بابا شاه.

همه حرف من اینه، حالا شما دوست داری بیای بگی آره ما قوی هستیم ما این سرور همه رو نابود کردیم خود دانی.

اصلا شما همه رو زدی ، اصلا شما راکی 5 ، من کریم شیــره ای.

سربلنــد ، پیــروز و دنباله دار باشید.ش

11. پسندیدن ZartVam, MR PUNISHER پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود به همه دوستـان

این بار بدون نقل قول دارم پست میذارم که سو تفاهم نشه.

متاسفانه آقا هادی فقط دوست دارن دیگران رو تخریب و تحقیر کنن و توی 5-6 سالی که توی فروم پست های ایشون رو دنبال میکنم غیر از این نبوده ، به هرحال هر کسی یه مدل شخصیتی داره ، آقا هادی من کاری به قدرت شمال غرب ،(نمیگم تری دات چون توی این سرور من آقا مازیار ، اردشیر خان ، مملی و آقا عرفان رو نمیبینم و با احترام به بفیه دوستانی که دارن بازی میکنن اینجا توی شمال غرب من برای این تری دات اصالتی قایل نییستم) توی این سرور ندارم، من بحثم چیز دیگه ایست.

ببینید دوستان عزیز از وقتی توی 3-4 روز منی که به قول دوستان افتخاراتم برای سرور 5 نروژ هست اومدم و فقط 3تا پست توی فروم گذاشتم ، بچه های جنوب شرق ، فقط اونهایی که به فروم دسترسی دارن هیجان، امید و انگیزه بسیاری پیدا کردن و توی بازی روی اکانتم بیشتر از 15 تا نامه اومده که یوزر و پسورد دادن که برم راهنماییشون کنم ، این خیلی خوبه که هیجان به منطقه برگشته و میبینید که یه واندر دیگه هم توسط جنوب شرق گرفته شد توی همین چند روز.

حالا برگردیم به اصل حرف های من توی این 3پست گذشته ، اول که کل کل توی فروم واسه تخریب شخصیت و بازی کسی نیست نه با کری خونی من سطح بازی دوستان شمال غرب میاد پایین و نه با تخریب من توسط دوستان شمالی سطح من میاد پایین اونایی که باید من و شما رو بشناسن به عقبه من و شما نگاه میکنن و تشخیص میدن.

دوم: اصل حرف من اینه که یه دوستی به نام آقا امید و تیمش که من نمیشناسمشون زحمت کشیدن این نسخه جدید دژکوب رو نوشتن که انصافا باگ خیلی خیلی خیلی کمی داره در حد صفر، متاسفانه اینقدر که دژکوب الکی داشتیم بازیکن قدیمی ها نمیان، حالا وظیفه شمایی که با تجربه اید و تیمی اومدین و من کم تجربه که چه بد چه خوب باشم یه سری آدم همیشه توی سرورهای سابق دنبال من میومدن جنوب شرق ثبت نام میکردن اینه که دست به دست هم بدیم و این سرور های اول ر به فکر برد و باخت نباشیمم حتی اگه از هم بدمون میاد تحمل کنیم همو و پخش شیم توی ساید های مختلف و سطح سرور رو ببریم بالا تا هم انگیزه بشه واسه تازه وارد ها که بازی از ما یاد بگیرن همم یواش یواش دوستان قدیمی بیان هم این که مایی که باتجربه ایم اگه باگی باشه بهتر میفهمیم به آقا امید و دوستاش میگیم برطرف میکنن این بنده خدا هم انگیزش بیشتر میشه امکاناتت سایتش رو میبره بالا خودش هم با بچه های قدیمی ارتباط برقرار میکنه و دوباره همه جمع میشن و مثلا سرور بعدی دوباره تری دات و والس و ایس ایگلس و..... شکل میگیره

اون موقع شما روزهای فرد همر اکانت من روو خفت کن، روز های زوج همم کپم رو صفر کن من هم جمعه به جمعه میام چکمه منحصرت رو بر میدارم میدم به بابا شاه.

همه حرف من اینه، حالا شما دوست داری بیای بگی آره ما قوی هستیم ما این سرور همه رو نابود کردیم خود دانی.

اصلا شما همه رو زدی ، اصلا شما راکی 5 ، من کریم شیــره ای.

سربلنــد ، پیــروز و دنباله دار باشید.ش
    اگه تو عمرت یه حرف درست زدی همینه ..... کل کل جز فرومو کمی سر به سرت گذاشتم بیکار نباشیم ......

من با کمایل میل قبول میکنم باری دیگر تری دات ایس والس سه قطب بزرگ ترواین ایران در یک سرور جمع شن واسه sw ننه مردم که همیشه تخودی بوده یه فکری میکنیم .....من 7 8 ماه دارم اینجا بازی میکنم حتی میتونم بگم ار dejkoob.ir هم بهتر قیمت گلد عالی بدونه نیاز به سیلور و من خدای هیچ تقلبی توش ندیدم فقط یکی دو تا مشکل کوچیک داره که با صحبت با همین آقا امید حل میشه مطمینم در خواست بدیم سرور هم راه اندازی میکنن من با کمک چندی از دوستان مثل اردشیر و عرفان کل تری دات رو جمع میکنم مرد هستید بیاد یه سرور دو دیگه رقم بزنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO نمایش پست ها
    ولی درستش با علامت تعجبه چون فقط از نظر خودت بزرگ هستی
    اشتباه نکن٬ در نظر همه شانگفی بزرگ هست و ثابت شده برای ما.
    شما هستی که میخوای بزرگی کنی با این پستات اما خیلی خوبه که همه ما میدونیم و میفهمیم که پشت این پستای بیهوده هیچ چیز به جز پوچی نیست.

14. پسندیدن _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadamin22 نمایش پست ها
    اشتباه نکن٬ در نظر همه شانگفی بزرگ هست و ثابت شده برای ما.
    شما هستی که میخوای بزرگی کنی با این پستات اما خیلی خوبه که همه ما میدونیم و میفهمیم که پشت این پستای بیهوده هیچ چیز به جز پوچی نیست.
    افرین 20 تا امتیاز مثبت برای شما ... حالا شما خودتون کیه بیدین؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام بر ShayaN_ShangFei عزيز
    من تا حالا شما رو نه ديديم نه ميشناسم نه اين اسم رو تا به حال شنيده ام
    برادر من اگه امکان داره اسمي از اکانت هاي ايرانيتون بگيد
    واقعا تو سروري مثل نروژ بازيکن خوب بودن معني نداره
    وقتي از 2000 تا پلير موجود تو نروژ 150 تاشون فعالن و بقيه زير پاپ 25 اين نشد سرور
    خداي سرور اينجا با نروژ فرق ميکنه
    اگه واقعا اون پلير هايي که دارن به اين خاطر سرور نروژ از شما راهنمايي ميگيرن
    پيشنهاد ميکنم برن سرور مراکش بازي کنن 1200 تا بيشتر پلير نداره به قول خودم بهترين بازيکنشون آخر سرور 15 تابيشتر ده نداره

با تشکر مجيد No Game
    درود به همه دوستان.

آقا هادی ، دیدی حالا من چی میگم ؟ این دوستمون آقا مجیـد حتی جریان نروژ رو نمیدونه و فکر میکنه من نروژ بازی کردم

دوست عزیز آقا مجید من نروژ بازی نکردم من اصلا سرور خارجی بازی نمیکنم ، این داستان نروژ هم داستانیه برا خودش عزیزم.

شما متاسفانه توی dejkoob بازی کردی ولی امثال ما dejkoob بازی کردیم واسه همین که همو نمیشناسیم.

من توی تمام سرور ها ShangFei بودم عزیزم. به اندازه کافی هم تجربه دارم که ازم راهنمایی بخوان گلم

خواستم 2-3 تا عکس از آمارهام بذارم گفتم باز این هادی و دوستاش دست میگیرن و من رو سوژه میکنن. فقط بدون سروری که جنوب شرق رو 3به1 میزدن با 21 میلیون پوینت دفاعی جنوب شرق رو برنده سرور کردم. البته چون آقا هادی و دوستانش نبودن سرور سطح پایینی بوده

سربلنـد،پیــروز وو دنبالـه دار باشید

17. پسندیدن ZartVam پسندید
    نپسندیدن No Game نپسندید
صفحه 51 از 139 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین