صفحه 49 از 139 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1383

موضوع: محل گفتمان و بررسی سرور نرمال a1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LEO نمایش پست ها
    کتیبش مشکل نداشته جون اول کتیبه ها بود و خیلی از اکانتها زیر گندم داشتن دست پا میزن سری یکی دو تا ده خیلی واجب بود رو دیم دادیم دوستان الان که بیشتر بچه ها انبار زدن ما بغی رو زدیم

کلا لازم هم نیست خودتو معرفی کنی چون سرور های قبلی بد جور خوردی از بچه جون فکر کردی نمی دونم چرا آمدی nw وقتی دوستای شمال شرقت رفتن تعجب کردم چرا یو نرفتی اگرم تا الان چیزی بهت نگفتم چون در حدی نیستی که بخوای کاری انجام بدی

یو هنوز خودم نمیدونی با کجا اتش بس هستیم که اگر با ne بودیم و اتک داده بودی طوری دیگه ادبت میکردم

درسته معرفي لازم نيست چون دقيق ميدوني کدوم اکانت هست
    محض اطلاعتون بايد بدونيد آخرين سرور من کلا ايران نبود سرور 5 نروژ بود
    و باور کن اومدنم به Nw دست من بود وقتي اکانت رو گرفتم دستم خودش تو شمال غرب بود ديگه نميشد بردش شمال شرق
    درسته من در حدي نيستم بهت کار کنم چه از نظر سني و چه از نظر قدرت
    ولي دوستاني پيدا ميشن بگن
    مثلا همين ZartVam ادعاي بزگي ميکنه هميشه تشويق ميکنه شما
    ولي به عرضت برسونم به قول خودش هميشه يه قهرمان بوده تو شمال شرقي که ازش خوشت نمياد
    متاسفانه حداقل تو اين سرور از چيزي خبر نداري
    فقط اون بالا نشستي به فکر ايني کي ميزندت و کي رو ميخواي بزني
    که تا اينجاش موفق ترين بودي بهتون تبريک ميگم
    ولي برادر من تنها زدن و دفاع کردن مهم نيست اينجا
    خيلي چيزا مهم هستن که ارزششون زياد تره
    هدف من man.j و بقيه دوستان و به خصوص ليدر کلمون شما
    يه چيزه برنده شدن سايدمون که از الانش مشخصه اينجور ميشه
    به نظرت بهتر نيست کنار اين قهرماني يه خاطره خوش از خودت به جا بزاري؟

من از اينش متاسف هستم از بابت شما که از هيچ چيزي خبر نداري حداقل تو اين سرور فقط اسمتون ليدر کل هست مثل بقيه شورا ها که تو پرفايل هاي اتحاد زديد
    پيشنهاد ميکنم که اين مشکلات فقط به دست خودتون حل ميشه نه من به مشکلات برسيد واقعا اين رفاقتي که بين بچه هاي سايد رخ داده
    يه جذابيت ويژه اي داره

حالا اميدوارم از اين حرفام ناراحت نشيد شما خودتون به مشکلات اصلا توجه نميکنيد حتي شده به طور مستقيم بهتون اعلام کرديم مشکلات رو ولي متاسفانه جوابي شنيده نشده

اما دوست عزيز ZartVam
    فکر کنم يه بار درست و پوست کنده جواب بهتون داديم اينجا
    و تو آخرين حرفم بهتون اعلام کردم هر کي ميخواي باش وقتي تو اين سرور حضور نداري اظهار نظر نکن
    آخرين جمله اي که بهت گفتم رو يادت بنداز هموني که مدير فروم حذفش کرد
    آفرين
    برو دم خونتون تفنگ بازيتو بکن اينجا کسي بهت رو نميده

2. پسندیدن _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط XSAYARSHAH نمایش پست ها
    همین حرفتون تفاوت ما با شماهارو مشخص میکنه
    ما از کتیبه های مهم به شدت محافظت میکنیم یه سری دفاع شناور داریم تارگت تشخیص بدیم پر میکنیم
    همرهای که رو لئو زدید فکر نکنم ریپورت گرفته باشید !! خوب خواجه حافظ شیراز هم میدونه کتیبه منحصر به شدت دفاع روشه ولی بازم باکله میرفتن تو دیوار وکماکان در حال رفتن تو دیوار هستن
    اصولا جایی رو باید بزنیم ارزیابی میکنیم طی چند روز فیک میدیم جاسوسی میکنیم دفاع تخمین میزنیم چقدر هست
    شما همینطوری یا علی مدد راه میافتید میرید تو دیوار 90% همرهای بلند کردید دیوار شده رکوردی ها !!!!!!!
    شما شیوه بازیتون ما اسمشو میگیم علی اصغری
    ما هرچی میگیم شما بهانه میاری فلان فلان قدر حیوون توش بوده
    شما اول بگو حدف از این حمله چی بوده ؟؟ تا این سوال جواب قابل قبول نداشته باشه بقیه حرف ها بیهوده هست
    درود به همه دوستان در این سرور که نمیدونم سرور چنده

اول بازگشت خودم رو به این سرور به تمام ذوستان سببی و نسبی و دژکوب بازان قدر تبریک میگم. اومدم یه ذره سطح سرور رو ببرم بالا

دوم یکی به من بگه اینجا کی با کیه و کلا کسانی که پست میذارن از کدوم ساید هستن که یه وقت به خودیا گیر ندم.

سوم علی رضا جان سرور6 اکانت Bone رو که یادته 130 کی جونور داشت 500 کی دفاع صلاح دیدم صفرش کنم ،صفر شد ، یادته که

چهارم یه دوستی هست اینجا کلی کری میخونه ، به قول معروف شهر که بی کلانتر بشه قورباغه هفت تیر میکشه نگرانم اگه اون کتیبه

رو که خیلی دوست دارهه ازش بزنن بازم 2میلیون همر میکنه توی دیوار بابا شاه یا نه.

فعلا واسه پست اول کافیـه.

سربلـند ، پیــروز و دنبالـه دار باشیــــد

پی نوشت : از صفحه 32 این تاپیک رو خوندم تا ببینم دنیا دست کیه ولی چیزی دست گیرم نشد گویا دوستانی که توی یه ساید هستند بدجوری با هم درگیرن خدا بخیر بگذرونـه

پی نوشت 2: اگه الان نپی آتش بسی چیزی هست ، امیدوارم این پست من بهم نزنتش چون من در جریان چیزی نیستم عفو بفرمایید
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 07-29-2014 در ساعت 10:44 AM دلیل: پی نوشت

4. تشکر G0D, Mohammadamin22 تشکر نمود
    پسندیدن G0D, Man.j, Mohammadamin22 پسندید
    نپسندیدن partizan, Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بههههههههههستنی آلاسکااااا ببین کی اینجاست !
    چهطوری شایان چه خبر ؟
    می خوای منم زنگ بزنم سهیل اینام بیان :ِ)
    َJusT SE

6. تشکر Mohammadamin22 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان در این سرور که نمیدونم سرور چنده

اول بازگشت خودم رو به این سرور به تمام ذوستان سببی و نسبی و دژکوب بازان قدر تبریک میگم. اومدم یه ذره سطح سرور رو ببرم بالا

دوم یکی به من بگه اینجا کی با کیه و کلا کسانی که پست میذارن از کدوم ساید هستن که یه وقت به خودیا گیر ندم.

سوم علی رضا جان سرور6 اکانت Bone رو که یادته 130 کی جونور داشت 500 کی دفاع صلاح دیدم صفرش کنم ،صفر شد ، یادته که

چهارم یه دوستی هست اینجا کلی کری میخونه ، به قول معروف شهر که بی کلانتر بشه قورباغه هفت تیر میکشه نگرانم اگه اون کتیبه

رو که خیلی دوست دارهه ازش بزنن بازم 2میلیون همر میکنه توی دیوار بابا شاه یا نه.

فعلا واسه پست اول کافیـه.

سربلـند ، پیــروز و دنبالـه دار باشیــــد

پی نوشت : از صفحه 32 این تاپیک رو خوندم تا ببینم دنیا دست کیه ولی چیزی دست گیرم نشد گویا دوستانی که توی یه ساید هستند بدجوری با هم درگیرن خدا بخیر بگذرونـه

پی نوشت 2: اگه الان نپی آتش بسی چیزی هست ، امیدوارم این پست من بهم نزنتش چون من در جریان چیزی نیستم عفو بفرمایید

به به کی اینجاست شانفی بزرگ !!!!!!! من همیشه اعتماد به نفس شمارو ستودم انشالا سطح سرور با وجود شما بالا میره :دی .... خیالت راحت هر پستی میخوای بزار انقد واسم مهم نیستی که به خاطر یو جزابیت آخر بازی رو از بین ببرم ...... اما بازم بحث گذشته شد عزیزم پلن بابا شاه کسای که در جریان بودن میدانن چرا دیوار شد برو بپرس از یکی مثل امیر بلوبوی که چرا هادی لئو مسولیت 2 ملیون همر که دیوار شد رو وسط فروم به عهده گرفت برو بپرس چرا هادی لئو خودشو تو فروم خراب کرد که شمال غرب زیر سوال نره .....به هرحال مهم نیست گذشته ها گشته ...شاید بتونی se سر سامونی بدی که همرهای ما ترشی نشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    من ادعای بزرگی سرور رو نمیکنم و نکردم ، نه اینجا نه جای دیگه.شما حرف رو به خودت میگیری چرا؟اصلا چه ربطی به کتیبه داره!!!!
    یک نفر رو پیدا کن بهش بی احترامی کرده باشم!یا بهش زور گفته باشم. اما اگه کسی بخواد وارد زون منافعم بشه جلوش وای میسم.کسی توهین کنه جوابشو میدم و کسی خرابم کنه خرابش میکنم.ولی این که میگید احساس بزرگیه سرور رو داریم،یه مصداق بیارین که کی ما همچین چیزی گفتیم؟

تا حالا از شمال غرب سهمی نخواستم.تا جایی هم که از دستم بر اومده کمک کردم.مشکلی هم با چینش کتیبه ندارم.لابد اونایی که دارن لیاقتشو دارن و ما نداریم.

تاسف خوردن من بابت اینه که 6 7 ماهه از کارو زندگیمون زدیم دلمون خوش بود که داریم با دوستای دژکوبمون بازی میکنیم و قراره مثلا فان باشه
    اما هرچی از بازی گذشت فاصله ها بیشتر شد. تا جایی که دوستای اول بازیمون به جون همدیگه افتادن. الانم که دشمن مشترکمون تقریبا ضعیف شده هدفشون از بازی رو نابودی هم قطاری های سابقشون گذاشتن.

یادم نرفته خود من چند بار تهدید به زدن شدم از داخل ساید و حتی معدود دفاعی هم که داشتیم پس کشیده شد.
    اگه از نظر شما جبهه گرفتن در برابر حرف زور و بی ربط یعنی خود برتر بینی ،پس من همونی هستم که شما میگید.

من 30 سالمه و از 87 بازی میکنم،دیگه از من گذشته بخوام خودمو به کسی اثبات کنم.
    نقد من به کلیات اقدامات و دیدگاه کلی بازیکنای شمال غرب بود،که شما برداشت اشتباهی کردین از صحبت های من.

کتیبه های خوبتون هم مبارکتون باشه ، مطمئنا پخش کتیبه ها بر مبنای نیاز و پتانسیل اکانت ها بوده و خدایی نکرده قضیه مافیا نیست.
    ما هنوز هم قدرتمند بودن LEO,Anissa,bitshooter,blueboy,.... و بقیه متحدینمون رو قدرتمند بودن خودمون میدونیم،اما شما به عنوان لیدر کل آیا این احساس رو نسبت به ما دارین؟

در کل باید بگم که اعتقاد دارم که باید این روند نا خوشایند و جوی که تو NW به وجود اومده ،متوقف بشه چون ادامه ی این روند به ضرر ما و به نفع دشمنامونه.

پاینده باشین

Man.j
    منصور خان درستش این بود این صحبت ها به فروم کشیده نشه ولی متاسفانه کشیده شد .....

شما پلیری خوبی هستین من به همه هم گفتم وقتی قرار بر زدن اکانت شما شد که مقصرش خودتون بودین من از اونجای که یو رو چند سال میشناختم نذاشتم این اتفاق بیفته چون میدوستم شما هیچ وقت بر ضرر nw حرکتی نمکنید و برعکس خیلی هم میتونید مفید باشید ..... ولی غرور بیجای شما کار رو تا این حد خراب کرده اکانت شما لیاقتش خیلی بیشتر از این هاست ولی خودتون باعث اختلاف شدین همین جریان چکمه با اینکه با هم اختلاف داشتیم من به سامان گفتم بهش چکمه خودتو بده سامان هم بدونه هیچ اعتراضی قبول کرد ولی شما در جواب سامان چی گفتین ؟ الانم مشکلی نیست من شعور دارم میبینم و میدونم اکانت شما به چه احتیاج داره و بهشم میدم متونی از امیر بپرسی ......

هر کسی برای لیدری یک شیوه داره و شاید شیوه من بد ترینش باشه ولی به خوبی جواب میده درسته بعضی وقت ها خیلی تند بر خورد میکنم ولی همه میدونن فقط بری سر بلندی 3داته که من از سرور 1 راند 1 برای تری دات بازی کردم ....

انشالا تو این دو سه روز تعطیلی یه صحبت با هم میکنم و اگه غرورتونه به کنار بزارین حتما به نتیجه میرسیم

هادی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منصور خان درستش این بود این صحبت ها به فروم کشیده نشه ولی متاسفانه کشیده شد .....

شما پلیری خوبی هستین من به همه هم گفتم وقتی قرار بر زدن اکانت شما شد که مقصرش خودتون بودین من از اونجای که یو رو چند سال میشناختم نذاشتم این اتفاق بیفته چون میدوستم شما هیچ وقت بر ضرر nw حرکتی نمکنید و برعکس خیلی هم میتونید مفید باشید ..... ولی غرور بیجای شما کار رو تا این حد خراب کرده اکانت شما لیاقتش خیلی بیشتر از این هاست ولی خودتون باعث اختلاف شدین همین جریان چکمه با اینکه با هم اختلاف داشتیم من به سامان گفتم بهش چکمه خودتو بده سامان هم بدونه هیچ اعتراضی قبول کرد ولی شما در جواب سامان چی گفتین ؟ الانم مشکلی نیست من شعور دارم میبینم و میدونم اکانت شما به چه احتیاج داره و بهشم میدم متونی از امیر بپرسی ......

هر کسی برای لیدری یک شیوه داره و شاید شیوه من بد ترینش باشه ولی به خوبی جواب میده درسته بعضی وقت ها خیلی تند بر خورد میکنم ولی همه میدونن فقط بری سر بلندی 3داته که من از سرور 1 راند 1 برای تری دات بازی کردم ....

انشالا تو این دو سه روز تعطیلی یه صحبت با هم میکنم و اگه غرورتونه به کنار بزارین حتما به نتیجه میرسیم

هادی

من به سامان حقیقت رو گفتم.

شما نصف قضیه رو درست تعریف میکنید و نصف دیگشو اصلا نمیگید
    مثلا عکس العمل من رو میگید امانمیگید چی شد که بزرگترین تهدیدات از داخل ساید متوجه من شد و من رو وادار به جبهه گرفتن کرد
    با شناختی که ازت دارم اگه این حرفا وتهدید ها برعلیه خودت بود ،حتی به تنهایی و بدون توجه به نتیجه طرفت رو میزدی

اما من تنها کاری که کردم این بود که در برابر تهدیدات ،ازت دفاعی خواستم. جوابی که دادی رو نمینویسم...

از این حرف ها بگذریم،من کمتر از تو دژکوب بازی نکردم،کمتر از تو هم لیدری نکردم... شیوه ی لیدری من هرگز این نبوده که بازیکن های موثر سایدم رو فدای زیاده خواهی یک گروه خاص بکنم

گروهی که منافع ساید رو به خطر انداختن و شما هم هواست نیست که ساید داره چند تیکه میشه . حواست به اینجای قضیه نیست. اگه جلوشو نگیری درد سر میشه.

من مغرورم، اما نه برای دوستام

Man.j

10. پسندیدن _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هادی جان و منصور عزیز شما هر دوی شما به عنوان ارکان اصلی تیری دات این سرور هستین هادی که به عنوان لیدر کل تیری دات و باعث و بانیه جمع شدن اعضای اتحاد تو این سرور و منصور هم که واقعا فکر نمی کنم کسی بیشتر از شما تو اولای بازی واسه راهنمایی بچه های تازه وارد به گارنا میومده و از علم و شعور بالای بازیش همه استفاده می کردند
    تنها چیزی که من از تماس های شما تو جریان چکمه نصیبم شد این بود که یه دلخوری و سوتفاهم کوچولو بوجود اومده که با یه تماس تلفنی 5 دقیقه ای و چند تا شوخی و خنده و دلجویی از هم حل میشه بالاخره دوستی و آشنایی چند ساله ارزش یه بازی رو نداره هر چند تو نامه ها هم من میدیدم شما باز هم کامل هوای طرف مقابلتون رو داشتین و بنا به مصلحت طرف روبرو تصمیم گیری می کردین
    پس یه تماس تلفنی با هم داشته باشین چون ماهیت فروم جوریه که نمیشه باهاش چیزی رو حل کرد و فقط دشمن شاد میشیم هر چند دیگه دشمنی نمونده و واقعا وضعیت علمی دژکوبی سرور افتضاح بود و شاید اگه الان زیر حملات فرسایشی سنگین بودیم اتحاد و همدلی و انگیزه همه بیشتر میشد
    من به عنوان یه برادر کوچکتر دخالت کردم و در حدی نیستم که بخوام واسه شما دو تا گل موعظه کنم
    منصور که عزیز همست و علم دژکوبیش بی نقصه
    هادی هم که چی ازش بگم کم گفتم پس من در موردش نظر نمیدم و فقط پروفایل اردشیر خان لیدر کل تیری دات سرور 2 رو اینجا کپی می کنم
    "هادی علی مرد مرداست پشت رفیقشو خالی نمی کنه"
    پس روی من رو زمین نندازین و اینجا ادامه ندین
    اگه ادامه بدین منم میام تا یه هفته به مجتبی گوسفند شجاع اینجا گیر میدم و ولش هم نمی کنم :دی

با تشکر و احترام
    سامان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    من به سامان حقیقت رو گفتم.

شما نصف قضیه رو درست تعریف میکنید و نصف دیگشو اصلا نمیگید
    مثلا عکس العمل من رو میگید امانمیگید چی شد که بزرگترین تهدیدات از داخل ساید متوجه من شد و من رو وادار به جبهه گرفتن کرد
    با شناختی که ازت دارم اگه این حرفا وتهدید ها برعلیه خودت بود ،حتی به تنهایی و بدون توجه به نتیجه طرفت رو میزدی

اما من تنها کاری که کردم این بود که در برابر تهدیدات ،ازت دفاعی خواستم. جوابی که دادی رو نمینویسم...

از این حرف ها بگذریم،من کمتر از تو دژکوب بازی نکردم،کمتر از تو هم لیدری نکردم... شیوه ی لیدری من هرگز این نبوده که بازیکن های موثر سایدم رو فدای زیاده خواهی یک گروه خاص بکنم

گروهی که منافع ساید رو به خطر انداختن و شما هم هواست نیست که ساید داره چند تیکه میشه . حواست به اینجای قضیه نیست. اگه جلوشو نگیری درد سر میشه.

من مغرورم، اما نه برای دوستام

Man.j
    من بهت دفاعی ندادم چون بهت گفتم تا وقتی من اینجام نمیزنن که اگه من نبودم با کل دفهای اون زمان شمال غرب هم نمیتونستی جلشونو بگیری ....یو حرف از گروهی میزنی که به خاطر من امدن داران بازی میکن و هیچ وقت روی حرف من حرف نمیزن و کلید پیروزی nw هستن ساید به هیچ تیکی تبدیل نمیشه تا وقتی من هسم ...شما به سامان از روی غرور حرف زدین و الان کاملا خلافش ثابت شده شاید من اخلاقم بد باشه ولی تا زمانی که من نخوام اتفاقی تو شمال غرب نیفته حتی اگه لازم بشه کسی که بخوان ساز مخالف بزنو یک شبه از مپ پاک کنم ..... ترجی میدم دیگه تو فروم صحبحتی در این مورد نشه و کاری داشتی خصوصی بگو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من بهت دفاعی ندادم چون بهت گفتم تا وقتی من اینجام نمیزنن که اگه من نبودم با کل دفهای اون زمان شمال غرب هم نمیتونستی جلشونو بگیری ....یو حرف از گروهی میزنی که به خاطر من امدن داران بازی میکن و هیچ وقت روی حرف من حرف نمیزن و کلید پیروزی nw هستن ساید به هیچ تیکی تبدیل نمیشه تا وقتی من هسم ...شما به سامان از روی غرور حرف زدین و الان کاملا خلافش ثابت شده شاید من اخلاقم بد باشه ولی تا زمانی که من نخوام اتفاقی تو شمال غرب نیفته حتی اگه لازم بشه کسی که بخوان ساز مخالف بزنو یک شبه از مپ پاک کنم ..... ترجی میدم دیگه تو فروم صحبحتی در این مورد نشه و کاری داشتی خصوصی بگو

خوب همین رو میخواستم بگید
    شما به عنوان یک لیدر خودتون رو در حد یک رییس مافیا پایین میارید
    به وضوح حرفاتون نشون میده از سر عداوت حرف میزنین
    این تهدیداته که باعث میشه کدورت پیش بیاد. و من هم کسی نیستم که بترسم.

سیاستت رو عوض کن.
    من حرف جدیدی ندارم . همه شما حرفمو میدونید
    تا وقتی که حرف زور بشنوم و تهدید بشم جلوش وای میسم
    از 200K Clubs & 55K TK هم نمیترسم.

پاینده باشین
    Man.j

14. پسندیدن _Slithereen_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ooo0ooOPS نمایش پست ها
    هادی جان و منصور عزیز شما هر دوی شما به عنوان ارکان اصلی تیری دات این سرور هستین هادی که به عنوان لیدر کل تیری دات و باعث و بانیه جمع شدن اعضای اتحاد تو این سرور و منصور هم که واقعا فکر نمی کنم کسی بیشتر از شما تو اولای بازی واسه راهنمایی بچه های تازه وارد به گارنا میومده و از علم و شعور بالای بازیش همه استفاده می کردند
    تنها چیزی که من از تماس های شما تو جریان چکمه نصیبم شد این بود که یه دلخوری و سوتفاهم کوچولو بوجود اومده که با یه تماس تلفنی 5 دقیقه ای و چند تا شوخی و خنده و دلجویی از هم حل میشه بالاخره دوستی و آشنایی چند ساله ارزش یه بازی رو نداره هر چند تو نامه ها هم من میدیدم شما باز هم کامل هوای طرف مقابلتون رو داشتین و بنا به مصلحت طرف روبرو تصمیم گیری می کردین
    پس یه تماس تلفنی با هم داشته باشین چون ماهیت فروم جوریه که نمیشه باهاش چیزی رو حل کرد و فقط دشمن شاد میشیم هر چند دیگه دشمنی نمونده و واقعا وضعیت علمی دژکوبی سرور افتضاح بود و شاید اگه الان زیر حملات فرسایشی سنگین بودیم اتحاد و همدلی و انگیزه همه بیشتر میشد
    من به عنوان یه برادر کوچکتر دخالت کردم و در حدی نیستم که بخوام واسه شما دو تا گل موعظه کنم
    منصور که عزیز همست و علم دژکوبیش بی نقصه
    هادی هم که چی ازش بگم کم گفتم پس من در موردش نظر نمیدم و فقط پروفایل اردشیر خان لیدر کل تیری دات سرور 2 رو اینجا کپی می کنم
    "هادی علی مرد مرداست پشت رفیقشو خالی نمی کنه"
    پس روی من رو زمین نندازین و اینجا ادامه ندین
    اگه ادامه بدین منم میام تا یه هفته به مجتبی گوسفند شجاع اینجا گیر میدم و ولش هم نمی کنم :دی

با تشکر و احترام
    سامان
    من قصد گیر دادن ندارم
    ما بی گناه شدیم تارگت تهمت ها و توهین های خودی. خیلی حرفه ، اولش که تهدید کردن ،بعدش حل شد ، دوباره تهدید کردن ، دفاع خواستم،ندادن ، منم ناراحت شدم. این ناراحتی و فاصله گرفتن من رو حمل بر خود خواهی کردن تا جایی که داری میبینی منو متهم به خود برتر بینی میکنند.
    حتی اکانت هایی که نصف من نه تجربه دارن نه تروپ نه خاصیت ،شدن وامدار قدرت و امکانات NW و ما رو تو حاشیه میدونن. چرا؟

من شرافتم رو با کتیبه عوض نمیکنم که منو متهم میکنن به حسادت

اون ور قضیه رو ببین در بد ترین شرایط رابطم با هادی ، موقع درگیری ها هادی ازم خواست جنگ کوچیک رو بزنم، با 150ک دفاعی. نه نگفتم. تلفاتشو دادم و گرفتم. 4تا کتیبه دیگه زدم که هیج کدوم کتیبه شخصی نیستن . انبار بزرگ و کوچیک احمق جنگ بزرگ و کوچیک
    . آیا نمیتونستم کتیبه شخصی بگیرم؟
    همرشو نداشتم یا تجربشو؟

چرا نباید انتقاد کرد؟ جاش کجاست؟ هادی تو گارنا جواب نمیده.بعید نیست پ م هم جواب نده.

من به شما گفتم کتیبه چکمه بزرگو بدین،گفتین خودتون موافقین اما باید از هادی کسب تکلیف کنین.بعد یک روز گفتین هادی جوابی نداده و من بیام مرتاض بزرگو ببرم که اونم از حسن نیت خودتون بوده.
    چکمه ی botshooter که مال بلو بوی بود داستانش خنده دار تره که تو اون ماجرا هم خود علی بی تقصیر بود.

این من نیستم که کینه توزی میکنم. تو توهمات اینا من شدم غول بی شاخ و دمی که منبا همه ی خباثت هاست
    در حالی که خودشون دارن بذر کدورت رو میکارن

خیلی چیزا هست که نمیخوام بگم ،جاشم اینجا نیست.

من مثل همیشه خودمو از NW میدونم. نه کسی از NW سهم بیشتری از من داره و نه من سهم بیشتری دارم.

کاش دشمنامون قوی تر از ما بودن تا عیار بازیکنا مشخص میشد.

Man.j

16. پسندیدن _Slithereen_ پسندید
صفحه 49 از 139 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین