صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: اندکی تغییر در سرور 1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اندکی تغییر در سرور 1000

ترخدا اومید جان یکم برس 3 تا سرور ران شد هنوز نفهمیدین که چه مشکلاتی به وجود اومده کسی که از صبح تا صبح فردا بیداره باید باید یه فرقی با نفر 300 داشته باشه ی نه!
    خدایش ادم گریش میگیره که یکی اصلا تو تاپ غارت نیومده ولی بزرگترین همر رو داره و میتونه برترین شخص تو سرور رو دهاشو بزنه ولی اون که همر خوبس هم داره بخاطر حیوون داشتن اون فرد نتونه اونو بزنه
    دلایل زیاد دارم برای تغییر سرور کنونی شما دلیل بیارین که چرا سرور باید اینطور باشه منم قول میدم قانتون کنم که سرور سطحش پایینه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    ترخدا اومید جان یکم برس 3 تا سرور ران شد هنوز نفهمیدین که چه مشکلاتی به وجود اومده کسی که از صبح تا صبح فردا بیداره باید باید یه فرقی با نفر 300 داشته باشه ی نه!
    خدایش ادم گریش میگیره که یکی اصلا تو تاپ غارت نیومده ولی بزرگترین همر رو داره و میتونه برترین شخص تو سرور رو دهاشو بزنه ولی اون که همر خوبس هم داره بخاطر حیوون داشتن اون فرد نتونه اونو بزنه
    دلایل زیاد دارم برای تغییر سرور کنونی شما دلیل بیارین که چرا سرور باید اینطور باشه منم قول میدم قانتون کنم که سرور سطحش پایینه
    عزیز خودت رو اذیت نکن اینا حرف خودشون رو فقط میزنن حالا هر چند نفر هم اعتراض داشته باشن.

3. تشکر mafia تشکر نمود
    پسندیدن mafia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    عزیز خودت رو اذیت نکن اینا حرف خودشون رو فقط میزنن حالا هر چند نفر هم اعتراض داشته باشن.
    نه راه حلی بیاری که براشون پول داشته باشه حتما جواب میدن خخخخخ

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    اگه سرور مطلوب از نظر شما سروریه که یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کنه، این نوع سرور برای ما مطلوب نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    از سیستمی بترسید که همه ازش راضی هستند هر سیستمی درست عمل کنه موافق و مخالفانی خواهد داشت. ما ازین که افرادی با روحیه شما به روند سرور ها اعتراض دارند خرسندیم، چون می خواهیم سرور دارای رضایت اکثریت باشه تا اقلیت!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اگه سرور مطلوب از نظر شما سروریه که یه اتحاد سه تا عمارت دانش رو 100 کنه، این نوع سرور برای ما مطلوب نیست!
    عزیزم من همچین سخنی نگفتم گفتم حداقل یه کاری کنین کسای که 24 ساعت زندگیشونو وقت میزارن هم راضی باشن فرق کسی که 24 ساعت وقت میزاره با کسی که 5 ساعت وقت میزاره باید خیلی زیاد باشه درسته!
    در ضمن مثل این که نمیدونین خودتونم که دیگه با واندر 1 بازی تموم میشه
    حالا شما بگین فرقشون تو چی هستش ؟ من بهتون ثابت میکنم زحمت اونی که 24 ساعت وقت گذاشت در طول روز با کسی که 3 4 5 یا کمتر وقت گذاشته مساوی هستش یعنی اونی که 3 ساعت وقت میزاره به راحتی زحمات بقیه رو به باد میده
    یا کسی که سکه زیاد خرج میکنه مثلا 10کیلو گلد میخره راحت بازیشو میکنه و خیلی از شاخ ها که با سکه کم مثلا 2کیلو یا کمتر و بیشتر دارن بازی میکنن و از اون فرد شاخ تر هم هستن نمیتونن به اون فرد هیچ حمله ای کنن حتی در اخر بازی چون چیزی بجز 0 شدن سربازانشون نسیبشون نمیشه
    شما اگه بتونین حیوون رو بردارید یا قیمتشو کاهش بدین که همه تو یه سطح باشن اینطوری بهتره و یا ابشن های دیگه ای اضافه کنین
    اینطوری فقط داره حق خوری میشه ما که نمیگیم 1 اتحاد از همه شاخ تر باشه ما میگیم حداقل کاری که میتونین بکنین اینه که یک نفر شاخ اگه کل نیروشو بزاره بتونه حداقل یک نفرو رو بزنه نه این که همه کلشون تو بازی خودشون باشه اگرم در گیری پیش بیاد فقط همر ها 0 میشن !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

از سیستمی بترسید که همه ازش راضی هستند هر سیستمی درست عمل کنه موافق و مخالفانی خواهد داشت. ما ازین که افرادی با روحیه شما به روند سرور ها اعتراض دارند خرسندیم، چون می خواهیم سرور دارای رضایت اکثریت باشه تا اقلیت!
    امید جان من از 4تا اتحاد تو شمال شرق سرور b3پرسیدم همه اعتراض دارن اگه از کل سرور بهتون پیام بدن راضی میشین یا باز میگین اقلیت؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    جواد جان فکر میکنم از وضع من خبر داشته باشه خیلی وقته نمیام و فقط شبا یه سری میزنم اما یه چیزی بگم بچه ها

سعی کنید بازی رو برای لذتش بازی کنید که یکی از بزرگترین لذت هاش رقابت هست و بدون رقابت هیچ ارزشی نداره بازی خیلیا میدونن چون جواد و مرتضی و دوستاشون رقیبهای خوبی بودن من رفتم 1000 مقابلشون بازی کزدم که لذت ببرم

الانم به نظر من خیلی خوب شده که داره مثل قدیم میشه .

بین اتحادها رقابت ایجاد میشه مثل قدیم هر منطقه برای برنده شدن منطقه خودش و اسم منطقش بازی میکنه تا بتونن برنده بازی باشن به جنبه های دیگش نگاه نکنید بچه ها من نمیخوام طرفداری کنم ولی به نظر من و تمام کسانی که از طرفشون دارم حرف میزنم که بیشترشون از پلیرهای قدیمی که از طرف حودم دعوت شدن خیلی خوب شده و الان بازی کزدن لذت بیشتری داره

با تشکر از ادمین های محترم

موفق باشید دوستان

کوچیک همه آرش

9. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ara3h نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    جواد جان فکر میکنم از وضع من خبر داشته باشه خیلی وقته نمیام و فقط شبا یه سری میزنم اما یه چیزی بگم بچه ها

سعی کنید بازی رو برای لذتش بازی کنید که یکی از بزرگترین لذت هاش رقابت هست و بدون رقابت هیچ ارزشی نداره بازی خیلیا میدونن چون جواد و مرتضی و دوستاشون رقیبهای خوبی بودن من رفتم 1000 مقابلشون بازی کزدم که لذت ببرم

الانم به نظر من خیلی خوب شده که داره مثل قدیم میشه .

بین اتحادها رقابت ایجاد میشه مثل قدیم هر منطقه برای برنده شدن منطقه خودش و اسم منطقش بازی میکنه تا بتونن برنده بازی باشن به جنبه های دیگش نگاه نکنید بچه ها من نمیخوام طرفداری کنم ولی به نظر من و تمام کسانی که از طرفشون دارم حرف میزنم که بیشترشون از پلیرهای قدیمی که از طرف حودم دعوت شدن خیلی خوب شده و الان بازی کزدن لذت بیشتری داره

با تشکر از ادمین های محترم

موفق باشید دوستان

کوچیک همه آرش
    سلام ارش جان خبر دارم نیستی ولی نه انقد خخخخخخ
    داداش من که حرفی ندارم فقط بهشون میگم بالانس تر کنین که حرف پول مطرح نباشه چون من خودم بخوام بیام انقد سکه دارم که شاخ بشم و واندر 100 کنم ولی کسی که رتبه 400 بازیه با کسی که رتبه هستش و همیشه غارت 1 بوده باید فرق داشته باشه چون هرکی که سکه داره خیلی اذیت کننده بازی میکنه من هم برای خودم نمیگم بخدا برای رفیقام و بقیه که تلاش میکنن میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیخیال جواد سرور خوب شده از نظر بعضیا میدونی چرا ؟؟؟ چون دیگه نووبا هم فارم نمیشن و همه میتونن بازی کنن موقع واندر هم همین نوب که اصلا تو بازی ندیدیش یک همری میاد میذاره تو دف واندرت که کُرکُ و پَرِت میریزه :دی دیگه غارت اصلا معنی نداره تو این سرو...
    الان دیگه همه میتونن بازی کنن چه اونی که زحمت میکشه چه اونی که 4تا اک مولتی داره هر 3ساعت یه سر به اکانتاش میزنه تازه این دومی وضعش بهتره خخخخخ
    حیوون رو هم که حرفشو نزن... کسی که حیوون داره رو اصلا نباید نگاش کنی خخخخ چون نگاش کردی میگه چرا نگاه کردی؟؟؟؟ :@ میاد مثل اتوبان از روت رد میشه فقط یدونه دیوار تو دهکدت میمونه اونم چون یارو نوبه دژکوب نمیدونه چیه :دی هیچی دیگه بعدشم ماکه دو شبانه روز بیدار بودیم و بزرگترین همر مپ رو ساختیم باید نزنیمش و به حرف رییس که بازیش خیلی خوبه و جاسوسی کردن به ما یاد میده (چون ما نمیدونیم جاسوس چیه و کارش چیه.. فقط اون میدونه!!) گوش بدیم و جاسوسی کنیم بعد از جاسوسی هم چون میفهمیم با این همری که داریم و کسی مثلشو تو مپ نداره نمیتونیم 3کیلو گلد رو بزنیم (همون حیوونا) پس باید بهش یه نامه بدیم بگیم داداش برو تو کارگاهت چنتا دژکوب بساز بیا این دیوارم خراب کن تا ده و همرمون بپره بریم پی کارو زندگیمون خخخخخخ
    از اول هم همین رو میخاستن دیگه..

12. تشکر hiva تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من که نمی خوام گلد بخرم مجبور نیستم تو سرور VIP که خرید حیون داره بازی کنم! مثل اینه که شما هواپیما FirstClass بگیری بعد همش غر بزنی که بلیطش گرونه! بعد بری به هواپیمایی بگی کل هواپیما رو یه دست اتوبوسی صندلی بچین که بیشتر جا بشیم بلیطشم ارزون باشه بعد هم که طرف قبول نکرد بگید اینا فقط به فکر سود خودشون هستند و به حرف مشتری گوش نمیدن چندتا 'خخخخخ' هم بذارن پشتش!!!!!
    خوب با این شرایط من که نمی خوام سکه خرج کنم توی 500 که به جز اسپیدش همه چیزش استاندارده بازی میکنم!
    کسی که نمی خواد سکه مصرف کنه نباید در سرور غیر استاندارد VIP بازی کنه. پلیری که 24 ساعت وقت میذاره حیفه که تو سرور VIP بازی کنه باید بره 500 که اونجا پلیرهای حرفه ای هستند و نیاز به گلد بالایی هم نداره مثل VIP

14. پسندیدن ZartVam پسندید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین