صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: اندکی تغییر در سرور 1000

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReyZad نمایش پست ها
    بیخیال جواد سرور خوب شده از نظر بعضیا میدونی چرا ؟؟؟ چون دیگه نووبا هم فارم نمیشن و همه میتونن بازی کنن موقع واندر هم همین نوب که اصلا تو بازی ندیدیش یک همری میاد میذاره تو دف واندرت که کُرکُ و پَرِت میریزه :دی دیگه غارت اصلا معنی نداره تو این سرو...
    الان دیگه همه میتونن بازی کنن چه اونی که زحمت میکشه چه اونی که 4تا اک مولتی داره هر 3ساعت یه سر به اکانتاش میزنه تازه این دومی وضعش بهتره خخخخخ
    حیوون رو هم که حرفشو نزن... کسی که حیوون داره رو اصلا نباید نگاش کنی خخخخ چون نگاش کردی میگه چرا نگاه کردی؟؟؟؟ :@ میاد مثل اتوبان از روت رد میشه فقط یدونه دیوار تو دهکدت میمونه اونم چون یارو نوبه دژکوب نمیدونه چیه :دی هیچی دیگه بعدشم ماکه دو شبانه روز بیدار بودیم و بزرگترین همر مپ رو ساختیم باید نزنیمش و به حرف رییس که بازیش خیلی خوبه و جاسوسی کردن به ما یاد میده (چون ما نمیدونیم جاسوس چیه و کارش چیه.. فقط اون میدونه!!) گوش بدیم و جاسوسی کنیم بعد از جاسوسی هم چون میفهمیم با این همری که داریم و کسی مثلشو تو مپ نداره نمیتونیم 3کیلو گلد رو بزنیم (همون حیوونا) پس باید بهش یه نامه بدیم بگیم داداش برو تو کارگاهت چنتا دژکوب بساز بیا این دیوارم خراب کن تا ده و همرمون بپره بریم پی کارو زندگیمون خخخخخخ
    از اول هم همین رو میخاستن دیگه..
    خخخخخخ
    بدبختی اینه که اخه لامصب تو همین سرور هم واندر 1 رو 100 کردیم دیگه هیچ حرفی نذاشتیم برای گفتن
    تازه سرور بعدیش هم اومیدم گفتیم بجز یکی از رفیق های نامردمون نمیزاریم کسی واندر 100 کنه که انقد زدیم اخرشم 3 تا واندر مال خودمون شد خخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    من که نمی خوام گلد بخرم مجبور نیستم تو سرور VIP که خرید حیون داره بازی کنم! مثل اینه که شما هواپیما FirstClass بگیری بعد همش غر بزنی که بلیطش گرونه! بعد بری به هواپیمایی بگی کل هواپیما رو یه دست اتوبوسی صندلی بچین که بیشتر جا بشیم بلیطشم ارزون باشه بعد هم که طرف قبول نکرد بگید اینا فقط به فکر سود خودشون هستند و به حرف مشتری گوش نمیدن چندتا 'خخخخخ' هم بذارن پشتش!!!!!
    خوب با این شرایط من که نمی خوام سکه خرج کنم توی 500 که به جز اسپیدش همه چیزش استاندارده بازی میکنم!
    کسی که نمی خواد سکه مصرف کنه نباید در سرور غیر استاندارد VIP بازی کنه. پلیری که 24 ساعت وقت میذاره حیفه که تو سرور VIP بازی کنه باید بره 500 که اونجا پلیرهای حرفه ای هستند و نیاز به گلد بالایی هم نداره مثل VIP
    عزیزم اخه فرسکلس شما همون هواپیما تپلفه دیگه بخوای نخوای میترکه
    من عادی 3کیلو طلا مصرف میکنم حالا شما به من میگی من حرف زیاد میزنم میگم من که خاک تو سر که 10کیلو گلد میزنم باید فرقم با اون 500تا سکه که تو روز 2 ساعت به اکانت سر میزنه داشته باشم اگه بخوام بزنمش همر نمیمونه که برم کتیبه نقشه دیگه نمیدونم 2 نفر دیگه رو بزنم نزنیش میا چوب یکنه تو استینت
    اگه میشه بگو اومید جواب بده حرف دل منو اون میفهمه چون مثله این که اوشون قبلا بازیکن بودن خخخخخخ
    راستی خنده مارو :دی توصیف نمیتونه بکنه خخخخخخخخخخخ میزاریم خخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    عزیزم اخه فرسکلس شما همون هواپیما تپلفه دیگه بخوای نخوای میترکه
    من عادی 3کیلو طلا مصرف میکنم حالا شما به من میگی من حرف زیاد میزنم میگم من که خاک تو سر که 10کیلو گلد میزنم باید فرقم با اون 500تا سکه که تو روز 2 ساعت به اکانت سر میزنه داشته باشم اگه بخوام بزنمش همر نمیمونه که برم کتیبه نقشه دیگه نمیدونم 2 نفر دیگه رو بزنم نزنیش میا چوب یکنه تو استینت
    اگه میشه بگو اومید جواب بده حرف دل منو اون میفهمه چون مثله این که اوشون قبلا بازیکن بودن خخخخخخ
    راستی خنده مارو :دی توصیف نمیتونه بکنه خخخخخخخخخخخ میزاریم خخخخخخخخ
    شما با قطار برو مسافرت بهتره برات خخخخخخخخخ
    من بحث برداشتن حیون ها رو گفتم اما کم شدن تعدادشو اتفاقا به نفع مدیریت هست چون سکه بیشتری خرج میشه. اینم در جواب دوستان خخخخخخخ که میگن مدیریت فقط به فکر جیبشه خخخخخخ!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من بحث برداشتن حیون ها رو گفتم اما کم شدن تعدادشو اتفاقا به نفع مدیریت هست چون سکه بیشتری خرج میشه. اینم در جواب دوستان خخخخخخخ که میگن مدیریت فقط به فکر جیبشه خخخخخخ!
    نه عزیزم کم شدن حیوون به ضرر مدیرت البته شرمنده جسارت میکنما ولی اگه حیوون کم بشه راحت میشه بازیکنارو 0 کرد برای همین تعداد افراد سرور خیلی کاهش پیدا میکنن
    من گفتم حیوون رو ارزون تر کنین که همه بتونن دهکده زیاد بزنن و ازش حفاظت کنن نه این که شاخ سرور 8 تا یا تهش 12 تا دهکده داشته باشه اونم به زور حیوون کلی دف از این ور اونور بتونه جور کنه
    اقا شما به اومید بگو از اول استارت این قضیه تغیییرات کی کمکت کرد رفع رجوع کنی مشکلات رو
    حالا که 2 3 تا پیش نهاد خوب میدم که همه بخدا اینطوری هم شاخ میشن هم جذابیت داره بازی قبول نمیکنن

در ضمن قطار هم خوبو بد داره

5. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مراقب جیب ماهم باشید
    لطفا ثبت نام کنید. خیلی از کسایی که اینجان از منچ و مار پله ارتقا پیدا کردن اومدن اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    نه عزیزم کم شدن حیوون به ضرر مدیرت البته شرمنده جسارت میکنما ولی اگه حیوون کم بشه راحت میشه بازیکنارو 0 کرد برای همین تعداد افراد سرور خیلی کاهش پیدا میکنن
    من گفتم حیوون رو ارزون تر کنین که همه بتونن دهکده زیاد بزنن و ازش حفاظت کنن نه این که شاخ سرور 8 تا یا تهش 12 تا دهکده داشته باشه اونم به زور حیوون کلی دف از این ور اونور بتونه جور کنه
    اقا شما به اومید بگو از اول استارت این قضیه تغیییرات کی کمکت کرد رفع رجوع کنی مشکلات رو
    حالا که 2 3 تا پیش نهاد خوب میدم که همه بخدا اینطوری هم شاخ میشن هم جذابیت داره بازی قبول نمیکنن

در ضمن قطار هم خوبو بد داره
    شما تحلیلات باهم در تناقضه. از یه طرف میگید فروش حیون باعث میشه نتونید به دهکده طرف چپ نگاه کنید. از طرف دیگه میگید حیون ارزون بشه؟ اینطوری که طرف دف بیشتری میریزه تو دهکدش! این تناقض رو چطور توجیه میکنی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما تحلیلات باهم در تناقضه. از یه طرف میگید فروش حیون باعث میشه نتونید به دهکده طرف چپ نگاه کنید. از طرف دیگه میگید حیون ارزون بشه؟ اینطوری که طرف دف بیشتری میریزه تو دهکدش! این تناقض رو چطور توجیه میکنی؟
    اونو ارزون کن ساخت سریع هم بزار دور همیم دیگه
    لطفا ثبت نام کنید. خیلی از کسایی که اینجان از منچ و مار پله ارتقا پیدا کردن اومدن اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم وقتی ارزون بشه دیگه هم اون چپ نگاه نمیکنه هم ما چپ نگاه نمیکنیم
    اینطوری همه تلاش میکنن پاپ میزنن تکنیک های مختلف استفاده میکنن فقط برای واندر
    در ضمن من یه نظر دیگه بجز ارزون کردن حیوون هم داشتم اونم این بودش که سرباز خونه و اصطبل بزرگ رو تو پایتخت هم بشه ساخت چون سرور طوریه که همر گندوم مفهومی نداره که بخوایم تو پایتخت سرباز زیاد نداشته باشیم چون تو اسپید های پایین تر اینطوریه که سرباز خونه بزرگ و اصطبل بزرگ رو تو پایتخت نزاشتن که بسازی چون گندومشو بدی به دهای دیگت که لازم میشن اینجا هیچ نیازی به گندوم نیست پس این در خاست هم داریم.
    این پیشنهاد من و دلایلش حالا شما بگو چیش بده به نف بازیکن و مدیر سایت هم هستش.

یکی از عزیزان که من نمیشناختم پیام داده که میتونن یه کار دیگه ای هم بکنن ساخت سریع نیرو رو بزارن اما محدودیت 1 دونه ای داشته باشه یعنی یه بار بشه نیرو کشید بیرون از نظر من اینم بد نیستش به نفع کس خواسی هم نیستش که بگین باهاش همه 0 میشن ظرف بخواد بکشه بیرون اخر سرور میکشه بیرو یا همر نیروش یا دف برای واندرشه اینطوری هم جالبه ولی من پیشنهاد های خودمو قبول دارم چون به نفعه 2 طرفه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز شما برو همون اکانت ما توی اون سرور رو ببین فکر کنم بالای 8000تا گلد مصرف شد توش بعدش حالا درباره نرخنامه شرکت هواپیمایی vipتون بحث میکنیم :دی هم گلد مصرف کردیم هم 24ساعته روش بودیم، اون سرور هم همه مارو زدن که اونطوری شد رَنک دفمون 100میل شد، حالا هرطوری که بود واندر 1 رو هم که 100 کردیم رو 99 هم که بود نگه داشتیم همرهامونو کوبیدم به واندر بقیه همشون صفر شدن :دی الانشم اگه بخایم درست بیایمو وقت بذاریم بازم میزنیم...
    ولی بحث سر این نیست الان اگه یه سرو بیای بازی کنی میفهمی سرو چطوره...
    دیگه بجای لذت بردن بیشتر اعصاب خوردکن شده سرور!! 1 اینکه از وقتی اینطوری شده خیلیا دیگه برای برنده شدن و بازی کردن نمیان. خیلی معذرت میخام فقط میان که کِرم بریزن!! طرفو تو بازی اصلا نمیبینیش وقت واندر میاد رو 99 واندرتو میاره پایین تو هیچ اتحادیم نیستا!! صرفا خاسته خودشو خالی کنه یه نامه هم میده موضوعش مینویسه هوووراااا... منم جوابی که میتونم بدم بهش اینه که بگم بیا جایزتم بهت بدم خخخخ... 2 اینکه 50% دارن مولتی اکانت بازی میکنن حالا یا همر یا دف الان از 700نفر ثبت نامی شدن 1200نفر درواقع اینا فکر کنم 300 نفرن که هرکدوم 4تا اکانت دارن :دی
    3 هم این بحثی که جواد میگه حیون رو ارزون کنین.. خاهشا نکنین که بدبخت میشیم :دی همین الانش نمیشه به کسی نگاه کرد اگه ارزون شه که دیگه هرطرف مپ رو نگاه کنیم یا باغ وحش میبینیم یا برنامه راز بقا...
    در آخر هم موفق باشی دوست عزیز خخخخ :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه جواد ارزون کنن که دیگه هیچی... یا بردارن حیوون رو یا اگه ارزونش میکنن ساخت سریع هم بزارن... فقط در این 2صورت سرور خوب میشه به نظر من...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین