سلام خسته نباشید به همگی
عزیز مگه من مجبورم بیام جواب شمارو بدم.از اول سرور داری پروفایل مینویسی و تو فروم اسم میبری خب داداشم وقتی میبینی طرف جوابتو نمیده خودت بدون دایورتی دیگه.انقد شخصیت خودتو خورد نکن. اصلا تا حالا کسی دیده ما پروفایل نویسی کنیم؟؟؟؟یکم بجای این وقتی که واسه فروم و پروفایل میذاری واسه بازیت میذاشتی بهتر نبود؟جدی میگما.یکم مپ رو نگاه بنداز.موقعیت دهای خودتون و دهای حریف رو ببین .فاصله ها رو بگیر حساب کتاب کن بیشتر بدردت میخوره خب.بخدا کسی با فروم نویسی و پروف نویسی بازیکن نمیشه

اینکه پلنتون اشتباه بوده نمیشه که بیای کار تیمی بچه های مارو زیر سوال ببری عزیز من.حالا من باید بیام تک تک اشتباهاتتونو واستون بگم این که نشد بازی.خب ممکنه تو پلن بعدی بازم همین اشتباهو بکنید و ما از اشتباهتون استفاده کنیم.
میگی ما مولتی داریم؟همه اکانتای جنوب غربو گزارش دادین دیگه اونایی که مولتی هستن بن میشن دیگه درسته؟بعد از اون دیگه مشکلی نداری؟شما مولتی ندارید دیگه؟؟
الکی هم همتون اومدین میگین ما رفتیم رو حذف که مولتی هانتر ترحم کنه و طرف شما رو بگیره.الان مثلا اکانت mental , stupid , pershian _mans رو حذفن درسته؟ آخه شما مال حذف کردنید؟حاضرم شرررررط ببندم حالا 72ساعت بعد میاید میگید مثلا ما حذف نمیکنیم تا فلان چیزو بهتون ثابت کنیم و....منکه میشناسمتون اینا همه خاله زنک بازیه
بازم میگم شرط میبندم حذف نمیکنید

حالا خوبه ما هنوز هیچ پلنی اجرا نکردیم.فقط یه دهتون که توی اس ای زده بودین رو پروندیم.دوتا ده از اکانت جاسوس v10 که توی اسدبلیو زده بودین(این تمیز بازیه) رو پروندیم.زیر ساختای اکانت جاسوس sogand که توی اس ای زدید(اینم تمیز بازیه) رو زدیم.و آخر سر هم یه دیواری
بازم میگم تا اینجای کار اینا پلن محسوب نمیشن چون هیچ کار خاصی صورت نگرفته.

اینکه ما حرف نمیزنیم دلیل نمیشه که جوابی نداریم.ما فقط تو بازی نشون میدیم.یعنی هر کی تو سرور نباشه بیاد فروم رو بخونه فک میکنه بااااو شمالغرب قدرت مطلق سروره و جنوب غرب داره دستوپا میزنه که با مولتی بازی خودشو به یجایی برسونه.

این جمله پایین رو خوب دقت کن.و دیگه انتظار نداشته باش که من جواب پستاتونو بدم.فقط منتظرم ببینم 72 ساعت دیگه اکانتاتون حذف میشه یا نه.بوس بوس