صفحه 10 از 29 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

salam

یه نگاه به اک انداختم دیدم نصف سربازام بیکار تو اک نشستند
    گفتم شاید بات از کار افتاده دیدم ن داره میزنه
    یکم دقت کردم با این پیغام مواجه شدم

از هر دهکده فقط میتوان 3500 حمله زد

خب ما رفتیم رو حذف الان تو l1 که محدودیت 5000 حمله هست نمیتونیم نون همر رو بدیم اینجا کردیدش 3500 تا و در کل اکانت 7000 تا؟؟؟
    اصن خوبید؟؟
    اینجوری باید هر 4ساعت گلد بزنیم تعدیل بزنیم دیگه
    اگه گلد میخاید بگید ما نفری یه پک بخریم شما این قوانین رو ول کنید

ما اگه این محدودیت 3500 تا برداشتخ نشخ بازی رو ادامه نمیدیم
    همون 5000 تا هم به زور داریم همر نگه میداریم بابا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kinG NE نمایش پست ها
    salam

یه نگاه به اک انداختم دیدم نصف سربازام بیکار تو اک نشستند
    گفتم شاید بات از کار افتاده دیدم ن داره میزنه
    یکم دقت کردم با این پیغام مواجه شدم

از هر دهکده فقط میتوان 3500 حمله زد

خب ما رفتیم رو حذف الان تو l1 که محدودیت 5000 حمله هست نمیتونیم نون همر رو بدیم اینجا کردیدش 3500 تا و در کل اکانت 7000 تا؟؟؟
    اصن خوبید؟؟
    اینجوری باید هر 4ساعت گلد بزنیم تعدیل بزنیم دیگه
    اگه گلد میخاید بگید ما نفری یه پک بخریم شما این قوانین رو ول کنید

ما اگه این محدودیت 3500 تا برداشتخ نشخ بازی رو ادامه نمیدیم
    همون 5000 تا هم به زور داریم همر نگه میداریم بابا
    درود
    این مشکل مقطعی میباشد و نهایت تا صبح برطرف میشه .

در صورت تغییر هر کدام از قوانین بازی؛ حتما اعلان عمومی صورت خواهد گرفت.

با تشکر از صبوری شما
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

3. تشکر M3nTaL, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Team Agilityacc, M.HERO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    درود

با تشکر از صبوری شما
    سلام
    آقا حالا یه سوال دیگه هم میشه بپرسیم ؟
    نمیشه کلا این محدودیت رو کلا از نرمال ها برداشت یا تعداد حمله رو بیشتر کرد ؟!
    به هر حال خود شما هم دستی بر آتش داری . میدونی که با این محدودیت فقط باید مولتی بازی کرد

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    درود

با تشکر از صبوری شما
    والا خسته شدیم، شما اصن بگو برای 2-3 ساعت اینجوری شده، بازم ضرر به ماست ، ما واسه غارت هر هفتمون شارژ نیرو و 1000تا چیزه دیگه هم برنامه ریزی میکنیم هم خرج میکنیم هم وقت میزاریم، نمیشه که هر سرور یه داستانی توش پیش بیاد، آخرشم یه معذرت خواهی و تمااااام

6. تشکر M3nTaL, Team Agilityacc, shoshor, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Team Agilityacc, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام
    آقا حالا یه سوال دیگه هم میشه بپرسیم ؟
    نمیشه کلا این محدودیت رو کلا از نرمال ها برداشت یا تعداد حمله رو بیشتر کرد ؟!
    به هر حال خود شما هم دستی بر آتش داری . میدونی که با این محدودیت فقط باید مولتی بازی کرد
    قطعا میتونن
    مگه میشه نتونن ؟
    مشخصا چون سایت فکر منافع شخصی خودشه نه راحتی و لذت بازیکنا این کارو نمیکنه
    حالا میخواد ۱ایکس باشه ۱۰۰ایکس باشه ۱۰۰۰ایکس باشه
    وقتی که تعداد محدود اتک مجبور میشه که گلد مصرف بشه پس این یه چیز منطقی هستش که سایت برای جیب خودش این کارو نکنه

میلاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سخن بزرگان:

خوشگل تو با خودت چی فکر کردی اومدی اینجا ده زدی

.
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

200t
    Guest
    bvgd.JPG

سلام خسته نباشید ، دفاع خوب بچه های sw که یه خسته نباشید بهشون میگیم بابت این دفاع ( با تاخیر )

امیدوارین از این حرکتا زیاد باشه تا سرور براتون گرم باشه و با این تعداد کم پلیر و تعداد بالای مولتی اکانت ، یه لذتی چیزی توی بازی باشه

2-3تا اینسرت قشنگ هم طبق آمار بنده آقا نیما وسط پلن زدن و دیگه اونو حوصله نداشتم بزارم

خب همینجورم که از تاپ پیداست اکانت منتال چیزی از ارزشاش کم نشده

ولی یه چیزی واقعا هر سرور اذیت میکنه ، نتیجه بازی و همه چی رو تعداد مولتی ها مشخص میکنه

حدود ساعت 2-3 شب لانچ شده همر ، تا 3-4 ساعت بعدش دفاع اکانت 2 برابر شده ( با توجه با جاسوسی ) و 37 تا هیرو جمع شده ، واقعا توی مغز میگنجه که ساعت 2 شب 37 تا پلیر بیدار باشن همزمان ؟ یا 2 شب کل سایده همدل دفاع رو 2برابر کنن و 3 تا هم اینسرت بزنن ؟ با این همه فاصله ی بین سایدی ؟

مثلا این اکانتی که توی ساید nw دهکده زده ، خیلی راحت 5-6 تا پلیر داره که هر کدوم اکانت منحصر به فرد خودش و مولتی های منحصر به فردی دارن

خیلی بده واقعا با یه اکانت مولتی این حرکت رو بزنن ، خب اگه ما بزنیمش چیزی نشده ، چون یه فیدر از یه مولتی کم شده ، ولی اگه نتونیم بزنیم نتیجش میشه این تلفات سنگین ( این جمله ارزش اکانت مولتی رو کاملا نشون میده )

کاره مدافع عالی بوده ، میدونم اینو ، همه هم میدونن ، اینسرت های سنگینی با توجه به فاصله زیاد ، زده شده
    ولی بحثم اینه مولتی بازی کم شه
    ساید خریداری نشه

پ.ن 1 : همر اکانت کامل نخورده ، 3700تا رعد + 8600 تا شمشیری + مخلفات نرسید که زده شه

پ.ن 2 : آقا صادق حرف بالا که نوشتی یه اغراقه ، حرفی که من زدم این بود که توی ساید حریف ریجست نکنین ، که بعدا ثابت میکنم ، البته نیازی نیست کسی که این حرکتا رو میکنه خودش وجدان داره اگه تونست اسم خودشو بزره تمیز ما هم حرفی نداریم

پ.ن 3 : ساید نخریم همانا که خداوند ساید خر ها رو دوست ندارد

پ.م 4 : اکانت من خسارت زیادی دید ولی خب باز جیگر میخواد این تام از سرور بهترین اکانت سرور همرش رو اینجوری بیاد واسه ساید بذاره وسط جیگر میخواد

پ.ن 5 : همونطور که مدالای ایمیل من نشون میده ، به جز سرور فینال نرمال بقیه سرور ها زحمت کشیدم برا ساید که نتیجش شده این مدال ها ، دوستان هم با خبرن ، سرور فینال 3 ایکس 20 30 تا پلن موفق با پلنای ماهان ، سرور i3 هم 2تا همر نان کپ اول بازی کردیم تو دیوار برا ساید + 5 میل دف ، سرور K1 خالی کردن واندر اول بازی ، منظور اینکه کلا مهم نی واسم این اعدا ارقامه جلوی نیرو ، برا ساید بازی میکنم همیشه

دم همه بچه های سرور هم گرم که نامه زدن و بابت همرمون بهمون خسته نباشید گفتن

فعلا یه مدت تو سرور نیستم ، کسی از ما دلخوری داره ، امیدواریم دل گنده باشه و ببخشمون

اگه به نا حق هم حرفی زده شده بازم شرمنده

موفق و سلامت باشید زیاد تا

کوچیک همگی

میلاد
    ویرایش توسط 200t : 12-24-2016 در ساعت 12:11 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    bvgd.JPG

میلاد
    سلام به همه دوستان
    میلاد جان این سرور دیگه ارزش بحث و فروم و پست و .... نداره . طرف 2 ساید رو گرفته دستش و توی 2 ساید دیگه هم حداقل 10 تا اکانت مولتیشه .
    این همه خرج دارن میکنن ، حتما بردن خیلی مهمه واسشون . پس بهتره بزاریم به آرزوشون برسن . واقعا ظلمه اینهمه خرج کنن و بعد یه همر از رو کل دف مولتی هاش رد شه اونجوری
    من شخصا قول میدم دیگه حتی 1 دونه فیک هم روی کسی نیام

یارو رو زدیم ،از رو 37 تا قهرمان و دف اینهمه مولتیش رد شدیم ، بازم فاز گرفته که برنده داستان بوده و میاد با افتخار میگه از حرکت قشنگش که مولتی دارم و با مولتیم توی ساید حریف ده زدم
    فقط یه جمله میتونم بگم : خدایا شکرت که بهم عقل دادی ، تا از پولم بهتر استفاده کنم )

- - - Updated - - -

اوه راستی ، میلاد جان اینجا هم خیلی بهشون فشار نیار . دیدی رفت 50 تا تایپیست خرید . بیان 24 ساعت اینجا پست بزارن و لایکش کنن )
    راحتش بزار
    ویرایش توسط M3nTaL : 12-24-2016 در ساعت 12:25 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    میلاد جان این سرور دیگه ارزش بحث و فروم و پست و .... نداره . طرف 2 ساید رو گرفته دستش و توی 2 ساید دیگه هم حداقل 10 تا اکانت مولتیشه .
    این همه خرج دارن میکنن ، حتما بردن خیلی مهمه واسشون . پس بهتره بزاریم به آرزوشون برسن . واقعا ظلمه اینهمه خرج کنن و بعد یه همر از رو کل دف مولتی هاش رد شه اونجوری
    من شخصا قول میدم دیگه حتی 1 دونه فیک هم روی کسی نیام

یارو رو زدیم ،از رو 37 تا قهرمان و دف اینهمه مولتیش رد شدیم ، بازم فاز گرفته که برنده داستان بوده و میاد با افتخار میگه از حرکت قشنگش که مولتی دارم و با مولتیم توی ساید حریف ده زدم
    فقط یه جمله میتونم بگم : خدایا شکرت که بهم عقل دادی ، تا از پولم بهتر استفاده کنم )

- - - updated - - -

اوه راستی ، میلاد جان اینجا هم خیلی بهشون فشار نیار . دیدی رفت 50 تا تایپیست خرید . بیان 24 ساعت اینجا پست بزارن و لایکش کنن )
    راحتش بزار

كافر همه را به كيش خود پندارد d:

200t
    Guest
    من نمیدونم ادمینای فروم چیکار میکنن والا

طرف اومده پست گذاشته کافر همه را به کیش خود پندارد

اگه موردی نداره ، منم بگم سلام افشین چطوری ؟ شب بیا با هم کانتر بازی کنیم تورو خدا اینایی که اینجوری میان پست میذارنو از فروم جمع کنین

با 100 تا دلیل و منطق اومدیم حرف زدیم طرف اومده یه اسپم داده کسی نیست پاکش کنه آیا ؟

لایک هم داره جمع میکنه

بابا با اکانت مولتی اومدین توی ساید ما ده زدین (کل سرور هم میدونه مولتیه ) بعد با اکانتای مولتی دفاع ریختین ، دیگه خب به قرآن تخلف یعنی این به ولاه

بعد اومده افتخارم میکنه

تازه خوبه 37 تا اکانت با 37 تا هیرو و دف نتونسته یه همر رو دفاع کنه ، همری که 8600 پیاده با 3700 تا سواره و + مخلفاتشم نرسیده با اتک

( با این همه ستاره ، والا خجالت داره )

عزیز جان 3 نفر از ساید خودت به من گفتن حق داری این حرفا رو میزنی شما اومدی چی میگی ؟ به قرآن از ساید خودت گفتن

آقای لیدرت اومده به اکانت v10 گفته چون نمیناسیمت میزنیمت ، یعنی خیلی غیر مستقیم گفته همشون مولتین ، حتی 1% هم نمیتونیم به کسی شک کنیم ، بعد شما اومدی میگی کافر همه را کیش خود پندارد و لایک جم میکنی ؟ ( واقعا یعنی کسی حق نداره sw بازی کنه چون با تیم کامل اومده ؟

کل سرورای نرمال اینجا اندازه ساید sw اکانت نداره ، سوال من اینجاست بازم نمیخوای بگی مولتی بازی ؟

آیا ادمین نیست این پستا رو جمع کنه از توی فروم ؟

با لیدرت صحبت میکنم قانع میشه خودش میگه 20 تا هیرو ها مولتی بود بعد شما اومدی چی میگی عزیز جان ( خب لیدرت بگه مولتی بود یعنی لیدرت داره میگه من مولتی بازم ، خودم از خودم چیزی ندارم و با پول و مولتی میخوام یه سرور رو بگیرم )

اکانتی که توی ساید ما ریجست کردین نامه داده که کجا رو بزنم ؟ بعد جوابشو دادم ،اول خونده بعد نامه رو نخونده گذاشته ،پاپش داره میره بالا و غارتشم داره میکنه

یا اکانت دیگتون صبح نامه داده من دارم میرم کاری هست انجام بدم ؟ گفتم نه موفق باشین فقط اگه دوست داشتین اکانت رو بدین به ساید پلیر بزارم روش اگه هم دوست ندارین حذف کنین ،

جواب داده اوکی اگه خواستم برم خبرتون میکن توی 30 ثانیه نظرش عوض شده

عزیزم تلاش نکن که من با اکانت هایی که تو ریجست کردی بیام تورو بزنم یا آمار دربیاری ازش

من این اکانت هارو هم کاری ندارم تا آخر سرور وایسادم یه حرکتی باهاش بکنی پس در نتیجه من در جریان همه اکانتات هستم نمیتونی حرکتی کنی

در نتیجه داری وقت و پولتو هدر میدی فقط میتونی تایم آنلانی دربیاری که خب یا اتحاد جدید میزنیم یا اینکه وایمیستیم تام دربیاری و بهت بگین تمیز جون

راستی به آقا صادق بگین روی اکانت خودش B.S.G چرا با جانشینی جوا ب نامه رو میده ؟ بعد میره رو اکانت توتال seمیگه که اسم من صادقه ؟ خب داداچ اسمتو یه چی دیگه بگو خب
    خواهش میکنم سعی نکنین خودتونو خوب جلوه بدین

اینم اینسرت سایدتون

ytbsdds.JPG
    ویرایش توسط 200t : 12-24-2016 در ساعت 08:59 PM

13. تشکر M3nTaL, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mhpooya پسندید
صفحه 10 از 29 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع