سلام به همه دوستان و رقیبان
با عشق تقدیم میکنم به کف خواب فروم که اگه اینور کف خوابی نمیکرد ، اونور جنگ یونیک لینک سبز نمیدادن

سر کارم و تنبلیم میشه همه رو جدا جدا بزارم . در نتیجه پشت هم میزاریم برین حالشو ببرین

به ترتیب میگم ، تاپ 10 پلیر - تاپ 10 اتحاد - 20 پلیر اول - 20 اتحاد اول

حالا بیا باز از باگ حذف سروری صحبت کن که توش نیستی تا دوباره اونور بیایم یه چی دیگه سایدت رو بزنیم
پ ن : دوستان عزیز ، این یه بازیه ، یه خورده آروم تر .
ما رو حذف بودیم و برداشتیم . کل سایدم رو هم نزاشتم حذف کنن به غیر از مصطفی عزیز که دلایل خودشون رو داشت .
وقتی گزاشتیم حذف اومدین و ادعا کردین ما دنبال بهونه میگشتیم بریم .
حالا از حذف برداشتیم و ناراحتین که چرا حذف نکردیم
چند چندین ؟!
اکانت خودمه ، گلدش رو خودم میدم . اختیارش هم دست خودمه . لااقل کسایی بیان انتقاد کنن از تیم ما که اختیار اکانت خودشون رو داشته باشن حداقل

کسی که حتی جرات نداره اسم اکانت بده ، میاد کف خوابی فروم میکنه
نترس عمو جون . از رو حذف برداشتم . فعلا نمیزنمت

یادمه قدیما که بچه سال بودم ، مثل خیلی از دوستان فعلی که میان فروم و نظر میدن ، ماها تا لیدر اجازه نمیداد فروم چیزی نمی نوشتیم . وقتی بابای یه خانواده ساکته ، بچه 7سالش نمیره به حریف فحش بده و در بره که

پ ن : بازم آمار خواستی بیا بهت پسورد بدم ، خوب و کامل وضعیت سرور رو ببینی . شاید از کف خوابی هات کم شد

پ ن : دوستا عزیز برین بازیتون رو بکنین و با عمل ثابت کنین چیکاره این . نه با پست تو فروم سروری که 50 تا پلیر نداره - تاپ 10 همین الان گویای اینه که ما چیکاره ایم

پ ن : هنوزم میگم ، هرکسی فکر میکنه داریم مولتی میزنیم ، یه نامه بده مولتی هانتر . یه نامه بده امید . یه نامه هم بده رو اکانت ، بهت جانشینی بدیم

پ ن :کافر از دنیا نری صلوات

شاد باشید و موفق