نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

من یه خواهشی از مولتی هانتر دارم و اون اینه که خواهشا حداقل واسه این سرور کلا چنج میل رو برداره.چون واقعا ضرر و زیانش خیلی بیشتر از استفاده اون هست.اخه چنج میل کردن چه صیغه ایه دیگه؟
    خب یکی که نمیخواد بازی کنه اکانتشو حذف میکنه دیگه.اگرم میخواد اکانتشو بسپاره به یکی دیگه خب بسپاره. و اون طرفی هم که تحویل میگیره مجبوره اعتماد کنه که ایمیل دست صاحب اصلی اکانت بمونه و فقط پسوورد رو داشته باشه

اینجوری دیگه خیال همه راحته .پلیر هر اکانت مشخصه.اگه هر مشکلی پیش بیاد مقصرش مشخصه.هیچ خریدو فروشی صورت نمیگیره و کثیف کاری هم انجام نمیشه
    متاسفانه الان چند سروره پشت سر هم یه عده میان با این کاراشون سرورو به گند میکشن و بخاطر همین چیزا هم هست که دیگه پلیرا رغبت نمیکنن بیان این سرورا

درود وخسته نباشید

منم موافق این کار هستم به دلایل بیشمار

اول که جلوی خرید و فروش اکانت و واندر خیلی راحت گرفته میشه تا حدود زیادی چون دیده شده که کسانی اینکارو انجام میدن که بتونن از ایمیلش استفاده هم ببرن

نمونش هم سرورهای جی وان و ال وان در نرمال و همچنین یه جی 3 بود اگر اشتباه نکنم توی اسپید که دیگه خود واندر هم فروخته شده با جاش :دی

وقتی ایمیل رو نشه عوض کرد خود بخود کسی حاضر نمیشه بیاد یه اکانتو بخره و پیشنهاد خرید بده تا یکی دیگه هم وسوسه بشه بفروشه

واقعا این چنج ایمیل به چه درد میخوره تو این بازی بجز واسه سو استفاده؟ من نوعی اگر سرور رو شروع کردم و مثلا عشق 100 کردن واندر رو داشته باشم و مدالای رنگا رنگ وقتی این قانون نباشه مجبورم بشینم رو اکانتم وقت بذارم شاید بتونم به هدفم برسم نه اینکه حالا وضعم هم خوب باشه پیشنهاد چند میلیونی بدم اینو اون واسه چنج ایمیلشون

از مدیریت اقا امید اقا شایان و هر کس که میتونه خواهش داریم این چنج میل رو اقلا واسه این سرور ام وان در حال جریان بردارن از همین الان تا همگی بشینیم با خیال راحت بازیمونو کنیم- تست کنید ضرر نداره ممنون

یه نکته دیگه هم یادم اومد

شما سر قضیه سرور جی وان اومدین و یه قانون گذاشتین که ایمیل اکانت هولدر از سطح فکر کنم 80 به بالا قفل میشه

حالا شاهد هستین که جواب نداده کلا ایمیل همه اکانتا رو قفل کنید - یا حد اقل حد اقل از شروع تایم کتیبه دیگه چنج ایمیل خود بخود برداشته بشه

باور کنید خرابکاری و خرید و فروش به حد اقل میرسه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-18-2017 در ساعت 07:03 PM

کلمات کلیدی این موضوع