چند تا پیشنهاد دارم واسه دوستان

1 - با چادر بازی نکنید و وقتی پست میزاری اسم اکانتت رو هم بزار
2 - دلیل پانیش یه چیز دیگه بود . مولتی عزیز یکی از جمله های پروفایل رو تفسیر شخصی کرده بود . که البته توضیح دادیم و قانع شد و مشکل ما هم حل شد
3 - دقت کنی ما به مولتی بازی اعتراض کردیم . شما هم داری میگی ما پوش میکنیم . بسم الله . بفرما به مولتی هانتر ریپورت بده . بزار اکانت بنده رو 24 ساعت چک کنه واسه غارت . فعلا با این که همر نصف شده بازم رنک 1 رید رو دارم
حرف شما درست باشه من بخاطر مولتی رید دادن باید پانیش شم بازم . همین هفته و هم هفته های آینده .
دلیل مدرک از پوش کردن شماها هم ما به مولتی دادیم و هفته بعد میبینیم چه میزان از اکانت های سرور حذف میشه .
4 - اکانت مولتی جنوب در اتحاد های شمال غرب هم پیدا شد و بن شد
عکساش رو هم گزاشتیم . فقط میخوام ببینم از جنوب غرب شلوف چقدر اکانت میمونه و آیا بدون پوش هم میایید بالا بازم یا نه

باز هم میگم ، میایی پست میزاری اینقدر مرد باش و جرات داشته باش اسم اکانتت رو هم بگو . بچه های ما همه مشخص هستن.شما ها که از یه مشت نوب نمیترسی و حرفه ایی هستی ، اسم اکانت بده چرا نمیدی ؟ از چی میترسی ؟ میترسی اسم شما رو هم ریپورت کنیم واسه مولتی بازی ؟
تمام اکانت های سرور رو لیست کردم و کم کم دارم میدم مولتی هانتر . از یه دهکده تا رنک 1 . از هر سایدی . میخوام ببینم یه سرور که کسی مولتی نداره بازی کی بهتره . شاید بازم شما زدین که اگه زدین شخصا قول میدم بیام همینجا تشکر کنم از بازیتون . اگر هم ما بدون مولتی زدیم شما مرد باش و دیگه ادعایی نکن

هنوزم میگم . هرکسی فکر میکنه ما مولتی میزنیم . یه نامه بده رو اکانت . به مدت 24 ساعت جانشینش میکنم بشینه لیست رو چک کنه .