نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
سلام به همه عزیزان مخصوصا میلاد عزیز

میلاد جان در مورد اون اکانت هم خودت و هم افشین میدونید که اکانت نیماست پس خواهشا نگو مولتیه
این که میگی تخلفه این کار هم از تو بعیده چون سرور i3 ما همین کار رو اول با اکانت علی21 کردیم و بعد که اون بلا رو سر اکانت علی درآوردن رفتیم با اکانت dirty اونجا ده زدیم که فکر کنم خودتم به اکانت dirty سر میزدی البته زحمت اصلیش گردن علیرضا بنیتو بود پس وقتی اون موقع خوب بوده الان هم خوبه
در مورد دف و هیروها هم که میگید مال مولتی ها بوده باید بگم که وقتی شما اتک گذاشتید فکر کنم ساعت 12-1 بود که نیما تو گروه گفت 5 ساعت دیگه لند میشه و بچه ها هیرو فرستادن و اونایی که نزدیک بودن دف فرستادن
اون موقع از شب ما تو گروه مراسم داریم(یک ماهه موقعیت اکانتم همینه) همیشه به همین خاطر بیشتر بچه ها اونموقع هستن و از شانس شما وسط مراسم نیما گفت اتک روشه و تعداد بالای هیروها(جا داشت بیشتر باشه)به همین خاطر بود
خلاصه اینکه هدف از ده زدن تو ساید شما هیجان دادن به بازی بود که سرگرم بشیم و کمتر ریزش پلیر داشته باشیم و توقع داشتیم که شما هم انگیزه بگیرید و عکس العمل نشون بدید تا بازی جذابتر بشه برامون
این اولین و آخرین پست من تو فروم این سرور بود

میثم

پ.ن: مسعود داداش سوژه امشب با خودت
پ.ن: بعد از چند وقت یه پست گذاشتم،شرمنده طولانی شد
سلام میثم برادر گل
اکانت نیما معلومه ، خودشم به من گفت که کی تصمیم گرفته اون اکانت رو اونجا بزنه با هم صحبت کنین بعد پست بزارین
علی21 خودش بازیکن بود و ماشاله خیلی ام بازیکن بود ، این مولتیه که توی سایده مائه میخوای پلیر هاش رو دونه دونه نام ببرم ؟ بعد از نام بردن بهت بگم که اکانت های اصلیشون کدومه ؟
اکانت stiupid dirty players هم بنده سر نمیزم و زاکی سر میزد ، اون موقع ساید حریفت کی بود ؟ ماهان مانی سپهر ماهان جلوت با چند تا مولتی بازی میکرد ؟ خیلی ! پس طبیعی بود تیم اس ای جلوش همینجوری بازی کنه ، اونم جلوی متای 2.5 به یک

میثم حرف من اینه که نصفتون میگه مولتیه ، ثلثتون میگه رمز داشتیم ، ربعتون میگه آنلاین بودیم ، جدیدا خمستون اومده میگه زنگ زدن بیدار شدیم هیرو فرستادیم خوابیدیم

خواهشا حداقل با هم هماهنگ باشین

شما برا یه پست هماهنگ نیستین چجوری 37 تا هیرو ساعت 2 شب فرستادین آخه

از ته دل نمیخواستم پستتو ریپلای کنم و جواب بدم خودتم میدونی واسمون عزیزی و کلی تیم اسپیک خاطره داشتیم جدایه بازی

هرکی دلش میگرفت میومد تیم اسپیک پیش منو علی میخندید شاد میشد میرفت از این پستا نزارین ، ما همرو شاد کردیم ، ناراحتون نکنین خواهشا