صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: سرور بدون سكه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور بدون سكه

سلام دوستان عزيز

من يه پيشنهاد دارم كه ميخواستم بگم و اگه بچه ها موافقن كه نظرشونو بدن و اگه احساس ميكنن خوبه به دوستانشونم بگن بيان از اين پيشنهاد حمايت كنن كه مديران برامون يه كاري بكنن

حقيقتش پيشنهادم يخورده كار بزرگيه ولي اگه بشه خيلي خوب ميشه شايد واسه مديران هزينه بر باشه ولي واسه بيشتر شدن محبوبيتشون خيلي خوبه من الان دارم تو سرور هاي زيادي بازي ميكنم از لحضه شروع سرور هم فعاليت ميكنم ولي به گرد پاي دوستان بالا هم نميرسم چون سكه مصرف ميكنن پس اين ديگه بازي نيست واقعا همش پوله اينجور بازي اصلا قشنگ نيست

به نظر من به جا اين كارا يه سرور بزنن كه عدالت توش برقرار باشه يعني همه تو يك سطح باشن عوضش پولشو موقه ثبت نام بگيرن يعني بلفرض 5 تومن پول واسه ثبت نام تو سرور بدي عوضش خيالت راحته كه همه باهات تو يك سطح هستن واينجور واقعا اوني كه استراتژي داره و بلده بازي كنه مياد بالا ن كسي كه پول داره !!!!!!!

اميدوارم منظورمو درك كرده باشيد

مرسي از توجهتون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط چكسلواكي نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

من يه پيشنهاد دارم كه ميخواستم بگم و اگه بچه ها موافقن كه نظرشونو بدن و اگه احساس ميكنن خوبه به دوستانشونم بگن بيان از اين پيشنهاد حمايت كنن كه مديران برامون يه كاري بكنن

حقيقتش پيشنهادم يخورده كار بزرگيه ولي اگه بشه خيلي خوب ميشه شايد واسه مديران هزينه بر باشه ولي واسه بيشتر شدن محبوبيتشون خيلي خوبه من الان دارم تو سرور هاي زيادي بازي ميكنم از لحضه شروع سرور هم فعاليت ميكنم ولي به گرد پاي دوستان بالا هم نميرسم چون سكه مصرف ميكنن پس اين ديگه بازي نيست واقعا همش پوله اينجور بازي اصلا قشنگ نيست

به نظر من به جا اين كارا يه سرور بزنن كه عدالت توش برقرار باشه يعني همه تو يك سطح باشن عوضش پولشو موقه ثبت نام بگيرن يعني بلفرض 5 تومن پول واسه ثبت نام تو سرور بدي عوضش خيالت راحته كه همه باهات تو يك سطح هستن واينجور واقعا اوني كه استراتژي داره و بلده بازي كنه مياد بالا ن كسي كه پول داره !!!!!!!

اميدوارم منظورمو درك كرده باشيد

مرسي از توجهتون
    این تقریبا شبیه سروری که ادمین ها و مولتی هانتر های کل دنیا تو یه سرور بازی میکنن.
    هر هفته یه مقدار گلد به همه اکانت ها میدن تو اون سرور ها از این نظر مساویه همه چیز.

3. تشکر چكسلواكي تشکر نمود
    پسندیدن چكسلواكي, benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    این تقریبا شبیه سروری که ادمین ها و مولتی هانتر های کل دنیا تو یه سرور بازی میکنن.
    هر هفته یه مقدار گلد به همه اکانت ها میدن تو اون سرور ها از این نظر مساویه همه چیز.
    خيلي خوب ميشه اگه واسه ما بشه همچين چيزي درست كنن اصلا بازيييي ميشه هااااا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط چكسلواكي نمایش پست ها
    خيلي خوب ميشه اگه واسه ما بشه همچين چيزي درست كنن اصلا بازيييي ميشه هااااا
    اتفاقا چند ماه پیش از یکی از دوستام شنیدم که زمزمه هایی شنیده میشد که ثبت نام تو سرورهای دان کام هم پولی بشه .... الان خبر ندارم که تایید شده یا بعدا می خواد عملی بشه ولی حرفش بود که رجیستر توی سرور هم پولی بشه ( البته فروش طلا هم سرجاش بود و فقط برای جمع کردن اکانتای مولتی و سیلور فروش ها توی دات کام این پیشنهاد داده شد بود ) .... بعید نیست چند سال دیگه این پیشنهاد هم عملی بشه .... بیشتر بازی های معروف دنیا یه پول ماهیانه از کاربراشون می گیرن و اجازه بازی کردن رو میدن ( فقط اجازه ی بازی کردن ) مثل بازی بیلیزارد توی wow

6. پسندیدن mafia پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این سرور ها مسخرس
    در ضمن با طلا از اسمون واست نیرو نمیاد
    عرضه داشته باشی میری تاپ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia نمایش پست ها
    این سرور ها مسخرس
    در ضمن با طلا از اسمون واست نیرو نمیاد
    عرضه داشته باشی میری تاپ
    خخخخخخ
    شما مگه بازی میکنی سرور اسپید!
    عزیزم من وقتی بازی میکنم از تاپ اول غارت با اختلاف 3 برابر با نفر 2 پایین تر نمیام
    وقتی من بتونم اصلا 6میل هم همر داشته باشم چطور میخوام یکیرو که حییون زیاد خریده و داره منو اذیت میکنه بزنم!
    دیگه انقد خرتو خره با کسیم کاری نداشته باشی میزننت یعنی چی یعنی این که نفر 400 بازی منو که تو تا\ هستم اذیت میکنه ابادی میزنه دهای پایین ترمو میزنه ولی من هیچ کاری نمیتونم بکنم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    خخخخخخ
    شما مگه بازی میکنی سرور اسپید!
    عزیزم من وقتی بازی میکنم از تاپ اول غارت با اختلاف 3 برابر با نفر 2 پایین تر نمیام
    وقتی من بتونم اصلا 6میل هم همر داشته باشم چطور میخوام یکیرو که حییون زیاد خریده و داره منو اذیت میکنه بزنم!
    دیگه انقد خرتو خره با کسیم کاری نداشته باشی میزننت یعنی چی یعنی این که نفر 400 بازی منو که تو تا\ هستم اذیت میکنه ابادی میزنه دهای پایین ترمو میزنه ولی من هیچ کاری نمیتونم بکنم!
    خب مجبوری میری سرور vip
    این همه سرور 100x و 200x هست :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia نمایش پست ها
    خب مجبوری میری سرور vip
    این همه سرور 100x و 200x هست :|
    یه حرف قدیمی هست که میگی با خر بگردی خر میشی. به خودتون نگیرین این ضربالمثل رو قدیمیا گفتن دیگه
    شما هم از ما بکن ما میگیم نر شما میگی بدوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه حرف قدیمی هست که میگی با خر بگردی خر میشی. به خودتون نگیرین این ضربالمثل رو قدیمیا گفتن دیگه
    خخخخخخخخ
    خودت فهمیدی چی گفتی ؟

خب میری vip که کلا 1 سرور تو این لیست vip هست همونجا میری میگی حیوون :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من که میگم خودتو اذیت نکن توجه ای نمی کنند یه عده پلیر خود شیرین هم تو فروم هست که خود شیرینی ادمین ها رو کنن.

13. تشکر benito تشکر نمود
    نپسندیدن benito نپسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین